Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » časování aera
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Garibal
Nový Člen

Karma uživatele Garibal - 20% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 3 

časování aera Příspěvek č. 1

Zdrvím všechny bylinkáře a chci se zeptat jestli někdo má zkušenosti s časováním aera jestli to nejde tak by jsem uvítal podrobnou odpověd na otázku proč faq jsem si pročetl a ptám se proto že je to celkem hlučné a potřeboval by jsem se občas i vyspat

Old Post 02-05-2008 v 20:31 PM
Garibal je offline   Profil uživatele Garibal   Find more posts by Garibal   Foto galerie člena Garibal   Click here to Send Garibal a Private Message   Add Garibal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 2

Zdravím! Používám systém RainForest2 a jede mně 24 hodin denně. Na stránkách výrobce je psáno, že pokud kořeny dorostou hladinu roztoku, je možno v době tmy na hodinu čerpadlo vypnout, ale nedělám to. Asi bych řešil spíš odhlučnění skříně. Obložit vlastní systém polystyrenem, nebo molitanem, stěny skříně taktéž něčím odizolovat, třeba rockwoolem.

Old Post 02-05-2008 v 20:54 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Garibal
Nový Člen

Karma uživatele Garibal - 20% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 3

Děkuju za slovo do pranice ale zapoměl jsem se zmínit že to zatím zkouším v kalfasu a tem moc obložit nějakou izolací nejde nebo jde ale vypadalo by to ještě víc nevzhledně než ted (musí to být součástí bytu)
ale jde mi spíš o to že třeba drip má taky cikly a rokwool proleje a pak je vyplí atd atd a jestli tohle muže být na stejném nebo obdobném ciklu

Old Post 03-05-2008 v 10:22 AM
Garibal je offline   Profil uživatele Garibal   Find more posts by Garibal   Foto galerie člena Garibal   Click here to Send Garibal a Private Message   Add Garibal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 4

Garibal:
aero jet na cykly může, ale jen v případě, že máš minutový spínačky.. ideálně třeba 2 minuty ON, 3 minuty OFF, nebo něco na ten způsob..
jakmile totiž necháš kořeny na suchu dýl (15 minut) tak začnou brutálně osychat, což kytky dost znatelně stresuje.. takže je lepší nic neřešit, a nechat čerpadlo běžet non-stop.. ale pokud ty spínačky máš, tak proč ne, kdyžtak potom někde napiš, jakej cyklus se ti osvědčil
Q

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 03-05-2008 v 10:55 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Garibal
Nový Člen

Karma uživatele Garibal - 20% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 5

Perferk děkuju to je to co mi nalie optimizmus do žil tak ted jen sehnat ten minutovej časovač -to muže bejt vlastně digitál no uvidíme konečně nám tady postavily OBI tak se tam rozhlédnu děkuju a dám vědět

Old Post 03-05-2008 v 11:18 AM
Garibal je offline   Profil uživatele Garibal   Find more posts by Garibal   Foto galerie člena Garibal   Click here to Send Garibal a Private Message   Add Garibal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLAMA
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLAMA - 85% PěstitelskáKarma uživatele GrowLAMA - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 6

Nazdarek, hele jestli dela problem hluk od strikajici vody (ta co dopada na steny kalfasu), tak staci ten kalfas zevnitr vylozit netkanou textilii a mas po problemu :-) Aspon teda podle Carpyho :-)

USA = Tupé stádo ovcí v honbě za světovým kapitálem.
---------------------------------------------------------------------------
400/600W, Rockwool Drip, 20 x Shiva Skunk - 3. kolo (Sklizeno - 320g)

Rychlý přehled 2. kola od GrowLAMi -> 400w, Drip, 16 x WW
---------------------------------------------------------------------------
Olympus Fe-200 (už ne, nepřežil pád ) ASUS M70Vr

Old Post 04-05-2008 v 14:54 PM
GrowLAMA je offline   Profil uživatele GrowLAMA   Find more posts by GrowLAMA   Foto galerie člena GrowLAMA   Click here to Send GrowLAMA a Private Message   Add GrowLAMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 7

garibal: digitální spínačky jsou sice po minutách, ale jde na nich nastavit myslim maximálně 10 intervalů za den, což je pro naše potřeby proklatě málo.. my potřebujeme spínat 10 za hodinu.. takže buďto neřešit a nechat běžet non-stop, nebo sehnat šikovnýho eletrikáře a přemluvit ho, aby ti minutový spínačky nějak zbastlil.. co jsem slyšel, tak to není zas tak složitý..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 05-05-2008 v 10:13 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 8


Pro vaše potřeby byste potřebovali časové relé, které by umožňovalo zvlášť nastavit čas impulzu a čas pauzy. Toto umožňuje např. relé Merlin Gerin RTL, jehož spínací charakteristiku vidíte na obrázku. Jenže ta cena.... levnější alternativou jsou časové (resp. blikací) relé, u kterých je doba impulzu a pauzy stejná. Ty lze sehnat bez problému pod tisíc korun

Pak je tady ovšem issue, jaký vliv bude mít tak časté spínání na životnost čerpadla...

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 05-05-2008 v 11:31 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 9

Zdravím pánové, nedávno jsem programoval tyto casovací hodiny (jsou sice malinko drazsi a ze zacatku to cloveku da nez je naprogramuje... po marnem pokouseni si rekne RTFM a da to.) Mají poměrně hodně programů a dva nezávisle časovatelné okruhy. Mimo jiné jsem si tenkrat všíml nějakého cyklování, sice jsem to přímo neprogramoval, ale i podle toho co píšou by to mělo pro vaše účely stačit. Já je nepoužívám jen proto, že se musí zapojovat přímo na kabely a moje zářivky a CFL jsou cely PlugAndPlay . Kdybych jel sodík a zapojoval ten balst a pdobnz veci, tak neváhám a jedu s těmito cena sice dražší, ale protí obyčejnejm digitálkám je to nebe a dudy, velký výhody oproti levnejm při výpadkách proudu přeprogramovávání apod. fakt jsem tenkrat z nich byl unešenej Ty cykly jsou sice kratky ale i tak. A slo by tam i diky velkymu poctu programu nastavit i dlouhodobejsi cykly, ale to by bylo dost programovani, na druhou stranu zas to clovek udela jen jednou.

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 05-05-2008 v 11:57 AM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 10

lamater- jj digitální časovače na DIN lištu rulez já si koupil nedávno tento, podstatně levnější řešení a na ovládání stykače pro lampu dostatečné
Ad ten tvůj časovač- jestli tomu dobře rozumím, tak to cyklování odpovídá těm blikacím relé, které se dají pořídit levněji. Ale jako multifunkční zařízení určitě super

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 05-05-2008 v 12:39 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 11

pic,
vam by se hodilo bud jednocasovy taktovaci rele(cas pauzy i zapnuti je stejnej) starej typ se jmenuje KEP04S od Elektrobock, cena kolem 300,-
Nebo dvoucasovy napr. ODI3 od firmy Elko, ktery je ale drazsi, cca 1000,-

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 14-05-2008 v 12:04 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrP
Stálý Člen

Karma uživatele PetrP - 86% PěstitelskáKarma uživatele PetrP - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 12

a co si myslíte o tomhlenc ?
http://www.tipa.eu/cz/produkt/09810...nac-on-off-107/
a nebo tohlenc
http://www.tipa.eu/cz/produkt/09810...ac-steracu-521/

myslím že každému jde především o cenu že :-D

Old Post 16-07-2008 v 11:04 AM
PetrP je offline   Profil uživatele PetrP   Find more posts by PetrP   Foto galerie člena PetrP   Click here to Send PetrP a Private Message   Add PetrP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1996620 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív