Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400/600W, Rockwool Drip, 20 x Shiva Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
GrowLAMA
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLAMA - 85% PěstitelskáKarma uživatele GrowLAMA - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

400/600W, Rockwool Drip, 20 x Shiva Skunk Příspěvek č. 1



Zdravim Growers,
o5 jsem zde, tentokráte již s 3. pokusem.

Od posledně jsem udělal něco málo změn, tak se na ně podívejme:

Oproti původním 16ti kapilárám (po 8mi na jednom čidle) mám nyní 20 kapilár a každá má svoje čidlo. Tohle rešení má daleko větší průtok, takže čerpadlo nemusí bejt na stejnej objem roztoku tak dlouho zapnutý. Nevíhodu to má zase v tom, že se ty kapiláry hůře organizujou a je to celkově míň přehledný.

Dripovací technika byla změněna z "Fade to Waste" na "Fade to Recycle" tzn., že živnej roztok z libra truhlíků nejdo do odpadu, ale z5 do zásobní nádrže. Zásobní nádrž je 65l kalfas (klasika :-)). Víc asi řeknou fotky.

Celej drip pohání nové čerpadlo a sice HAILEA HX-4500a. Původní HAILEu HX-6510 používám na vypouštění zbytkového roztoku z kalfasu.

Co se týče hnojek. tak jsem zůstal u AHaček, jenom přidávam peroxid.

Teď něco k tomuhle kolu:

Osazenstvo tvoří 20 kousků Shiva Skunku (dik letí jednomu členovi Groweru, lepší řezivo jsem zatím neměl)

Drip je nastavenej spíš jako průtokáč. Zalejvam každý 3 hodiny po 3 minutách. Průtok za den je asi 15l roztoku.

Kytky byly na růstu 19 dní což bych viděl jako velkej průšvih, protože jestli vyjedou po přepnutí tak jak sem slyšel, tak budu mít co dělat aby se vůbec vešli do skříně. (Původní plán byl přepnout po 14 dnech, ale jelikož to měl na starosti bratr....... Občas bych ho zabil.)

Hnojky jedu, jak už jsem psal, AHčka s dávkovánim podle návodu + peroxi (30%) 4ml na 10l.

Po přepnutí jsem ihned vyměnil 400W Plantastrku za 600W klasika HPS.

pH držim kolem 5.6, EC neměřim, ale asi brzo začnu.....

Resume
Na závěr jenom dodam. že kytky jsou po stejný době ca 2x větší, než v předchozí kole. To připisuju zejména lepšímu řezivu a konečně dořešenýmu Dripu. Doufam, že podobně dopadne i sklizeň, tedy 2x taková než předtim :-)

Takže se loučím a Stay Tuned

P.S.: Kytky jsou žlutý, protože bratr neměnil roztok 12 dní (Grrrrr), takže asi měli málo Dusíku. Teď měnim každej tejden a snad nebude problem.

P.S.2: Na fotkách je kytkám 20 dní, tzn. 1.den na 12/12

USA = Tupé stádo ovcí v honbě za světovým kapitálem.
---------------------------------------------------------------------------
400/600W, Rockwool Drip, 20 x Shiva Skunk - 3. kolo (Sklizeno - 320g)

Rychlý přehled 2. kola od GrowLAMi -> 400w, Drip, 16 x WW
---------------------------------------------------------------------------
Olympus Fe-200 (už ne, nepřežil pád ) ASUS M70Vr

Naposledy upravil GrowLAMA 07-11-2008 v 10:26 AM

Old Post 06-11-2008 v 11:04 AM
GrowLAMA je offline   Profil uživatele GrowLAMA   Find more posts by GrowLAMA   Foto galerie člena GrowLAMA   Click here to Send GrowLAMA a Private Message   Add GrowLAMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeavyShluck
Stálý Člen

Karma uživatele HeavyShluck - 83% PěstitelskáKarma uživatele HeavyShluck - 83% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 2


Cus
hele Shivaskunky nejsou zrovna nejvetsi rychlik (po prepnuti) rekl bych ze vyjedou tak max jeste jednou to co merej ted (na rohozich mozna vic), ale tady mas stejne zadelano na masivni prerosteni a to mi ver. Pokud nemas nahoru aspon 60-80-100cm na zvednuti lampy, tak bych ti poradil s tim neco honem udelat (vcera bylo pozde ), a myslim ze nebudu jedinej co takhle poradi. No a z toho co ti budou lidi postupne radit si vyberes to svy - budto je vsechny zastipni/zkos vrsky (to ale bude malo, navic SSk se zrovna nejlip nekosati a tak je na to uz hodne pozde), nebo se zbav cely jedny rohoze jak to delal manhuntt, nebo je treba odspodu uplne prostrihej az do takovy skoro palmicky (dolu komplet holy stonek jen nahoru nech tak 3-4 patra i listama a urostred jeste tak 2-3 patra bez listu, jen vyhonek - na to by byl prave cas). Vyhledej si Hullto's SOG - ma to tam pekne znazorneny. Na obrazku mas znazorneno jak ja bych to asi udelal po carku bych to dal komplet dolu, od carky tak dve patra jenom vetvy bez listu a pak komplet s listama: uvidis, vybehnou uz jenom kousek 0 rekl bych tak do 20-30cm a udelaj nahoru jednu krasnou barevnou a vonavou salamu- shivaskunk je moc chutny-sladky, a uvolnujici, pohodovy mozna i kreativni huleni, jenom je to maalinko narocnejsi odruda, treba na plisne nebo vykyvy ph (rekl bych takova jakoze prilis neodpousti) - miva proto casto nizsi (prumerne) vynosy, nez jakych je v plne sile schopna. Hur se vetvi po zastipnuti a jestli ji zastipnete, je potreba ji dat aspon tyden nez ji prepnete, jinak zdaleka nestiha dorust a vrcholy jenz meli byt hlavni jsou slabe. Prave pro tohle vsechno, bych to radeji prostrihal prisne do mikrofonu, a snazil se z toho vytlouct jednu peknou main colu, kterou ti shiva skunk (a skunkove odrudy vseobecne) rad poskytne

"Cannabis will take you through times with no money,
much better than
money will take you through times with no cannabis"


Jen par fotek THE BEST z letosniho "Outu 08"

Naposledy upravil HeavyShluck 06-11-2008 v 16:24 PM

Old Post 06-11-2008 v 16:07 PM
HeavyShluck je offline   Profil uživatele HeavyShluck   Find more posts by HeavyShluck   Foto galerie člena HeavyShluck   Click here to Send HeavyShluck a Private Message   Add HeavyShluck to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HeavyShluck! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLAMA
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLAMA - 85% PěstitelskáKarma uživatele GrowLAMA - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 3

THX za radu, ale s tim stříhánim bude asi problem, protože teď se nedostanu domu tak 2 -3 týdny, takže to ma na strarost zase muj bratr. Až přijedu domu tak už by měly mit max vejšku, tak zase něco postnu. Doufam že to holky moc nerozjedou :-(.

USA = Tupé stádo ovcí v honbě za světovým kapitálem.
---------------------------------------------------------------------------
400/600W, Rockwool Drip, 20 x Shiva Skunk - 3. kolo (Sklizeno - 320g)

Rychlý přehled 2. kola od GrowLAMi -> 400w, Drip, 16 x WW
---------------------------------------------------------------------------
Olympus Fe-200 (už ne, nepřežil pád ) ASUS M70Vr

Old Post 07-11-2008 v 10:04 AM
GrowLAMA je offline   Profil uživatele GrowLAMA   Find more posts by GrowLAMA   Foto galerie člena GrowLAMA   Click here to Send GrowLAMA a Private Message   Add GrowLAMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeavyShluck
Stálý Člen

Karma uživatele HeavyShluck - 83% PěstitelskáKarma uživatele HeavyShluck - 83% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 4

Hele tak mi jen hod do PMka klice vod baraku a ja se ti to stavim pohladit. Ehm, pohlidat.

"Cannabis will take you through times with no money,
much better than
money will take you through times with no cannabis"


Jen par fotek THE BEST z letosniho "Outu 08"

Old Post 07-11-2008 v 11:53 AM
HeavyShluck je offline   Profil uživatele HeavyShluck   Find more posts by HeavyShluck   Foto galerie člena HeavyShluck   Click here to Send HeavyShluck a Private Message   Add HeavyShluck to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HeavyShluck! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLAMA
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLAMA - 85% PěstitelskáKarma uživatele GrowLAMA - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od HeavyShluck
Hele tak mi jen hod do PMka klice vod baraku a ja se ti to stavim pohladit. Ehm, pohlidat.


Jasně, a třeba PIN ke kreditce ještě nechceš :-) Njn trochu mě sere, že to nemůžu šéfovat sám, ale co nadělám :-(

USA = Tupé stádo ovcí v honbě za světovým kapitálem.
---------------------------------------------------------------------------
400/600W, Rockwool Drip, 20 x Shiva Skunk - 3. kolo (Sklizeno - 320g)

Rychlý přehled 2. kola od GrowLAMi -> 400w, Drip, 16 x WW
---------------------------------------------------------------------------
Olympus Fe-200 (už ne, nepřežil pád ) ASUS M70Vr

Old Post 07-11-2008 v 13:01 PM
GrowLAMA je offline   Profil uživatele GrowLAMA   Find more posts by GrowLAMA   Foto galerie člena GrowLAMA   Click here to Send GrowLAMA a Private Message   Add GrowLAMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeavyShluck
Stálý Člen

Karma uživatele HeavyShluck - 83% PěstitelskáKarma uživatele HeavyShluck - 83% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 6

...nebo taky bys moh zavolat svy holce, jestli treba nema chut na nakej sex... prebytecnej

"Cannabis will take you through times with no money,
much better than
money will take you through times with no cannabis"


Jen par fotek THE BEST z letosniho "Outu 08"

Old Post 07-11-2008 v 13:14 PM
HeavyShluck je offline   Profil uživatele HeavyShluck   Find more posts by HeavyShluck   Foto galerie člena HeavyShluck   Click here to Send HeavyShluck a Private Message   Add HeavyShluck to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HeavyShluck! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLAMA
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLAMA - 85% PěstitelskáKarma uživatele GrowLAMA - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 7

Nazdar growers, tak jsem z5 se závěrečnou zprávou z mého growu.
Tohle kolo dopadlo (opět) trochu pod očekávání... Sklidil jsem jenom ca 320g, ale na druhou stranu musím říct že je to luxusní hulení... neškrábe, dobrá chuť no a o účinku ani nemluvě :-). Palice jsou podstatně menší než u WW co jsem měl před tím, ale zase jsou tvrdší.. (sklizně byly objemově zhruba na stejno ale SS měla ca o 100g navrch).

Budeme trochu bilancovat:
Co se povedlo:
- Konečně jsem vychytal systém zavlažování. Za celou dobu pěstování se nevyskytl žádný problém se závlahou a kytky vypadaly spokojeně.... žádné žloutnutí, vadnutí atd.... Jednoznačně posun :-)
- Šel jsem s watáží na 600. Nemohu říct jestli to je plus nebo mínus, protože výnos odpovídal spíš 400w, ale to bylo způsobeno mojí blbostí a faktem, že jsem měl už docela vysvícenou obyč. šestikuli od kámoše. Příště už budu mít svojí Plantastárku, nebo něco podobného, tak se ukáže jestli to byl krok kupředu....
- Dále bych chtěl na tomto místě poděkovat jednomu growerovi za super řezivo. Bylo to zatim to nejlepší co jsem měl.... On bude vědět. (jestli si to bude číst :-))

Co se naopak pos...
- Průšvihem č. 1 tohoto kola bylo to, že jsem nechal kytky narůst do monstrózních rozměrů (ca 120 cm). Příčinou tohoto problému (a většiny jiných) je fakt, že jsem letos zaneprázdněn takovým způsobem, že na moje miláčky nemám čas a musí se o ně starat bratr, kterej to bere spíš jako povinost, než jako radost.. Takže rada pro všechny co by chtěli jet SS: přepínejte včas (po přepnutí vyjede ještě jednou tolik) a zastřihujte !!
- Další problémy byly už spíše jenom kosmetického rázu.... Vysvícená výbojka, hektický začátek (o5), trochu zmatky při hnojení.....

Závěrem bych se chtěl omluvit growerské obci za múj poněkud laxní přístu k fotoreportům a reportům obecně, ale jak už jsem řikal, momentálně nevím kam skočit dřív a pokud mám chvilku volna, tak jí trávím v horizontální poloze prohlížením si víček zevnitř :-) No, kdo zažil poslední ročník na VŠ, tak mě pochopí... zejména skluz s diplomkou je chuťovka :-)
Takže se loučím a pokud to přežiju, tak dám zase vědět, jak pokračuje další kolo, které je tentokráte kompletně v režii mého bratra....

USA = Tupé stádo ovcí v honbě za světovým kapitálem.
---------------------------------------------------------------------------
400/600W, Rockwool Drip, 20 x Shiva Skunk - 3. kolo (Sklizeno - 320g)

Rychlý přehled 2. kola od GrowLAMi -> 400w, Drip, 16 x WW
---------------------------------------------------------------------------
Olympus Fe-200 (už ne, nepřežil pád ) ASUS M70Vr

Old Post 24-01-2009 v 10:57 AM
GrowLAMA je offline   Profil uživatele GrowLAMA   Find more posts by GrowLAMA   Foto galerie člena GrowLAMA   Click here to Send GrowLAMA a Private Message   Add GrowLAMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4000140 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív