Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » NLite Red and Wick System SOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Hydroponie NLite Red and Wick System SOG Příspěvek č. 1

Jednou takhle jsem si procital grower a zalibil se mi thread od liva o pestovani v samozavlazovacich nadobach.zde
Opravdu byl zajímavý a inspirující. A jednou takhle pri navsteve horbachu, kde jsem puvodne chtel sehnat par veci na nft jsem narazil na samozavlazovaci truhliky... a bylo rozhodnuto.. NFT hold musi pockat na jeden z nasledujicich pestu. Pro wick system hralo vic faktrou zejmena technickych v me ultramale skrini, kde je pomerne obtizna manipulace s kytkami a vetsinou je na ruzne upravy nutné vyndávat je ven.


Takze první truhlík jsem koupil driv, vzhledem k neprijemnosti prace se substratem jsem volil rize hydroponickou kombinaci -4 kytky v RW, na dno nad knoty perlit(cca 2cm vrstva) -- dobrá vzlínavost , podpori knoty, dale mix perlit, keramzit, odrezky rw (obcas krajim velkou kastku pri riyzkovani na male a neco zbyde). Na vrchu zásyp perlitem - dodán pozdeji, puvodne jsem tam mel asi 1,5 cm místa od vrcholku truhliku a pri vlozeni do skrine, kde to vysouší lampa se vlhkost nedostavala tak vysoko, po zasypání voda vzlíná výše a je tu i pozitivni efekt bile barvy perlitu. Osazenstvo truhlíku 2* top44 2* shiva

Druhý truhlík
Zde jsem mel jiz 3 velke rw kostky 10*10 a rekl jsem si ze to zalozim vice na nich, do kazde jsem diagonalne vpravil 2 rezy a pridal jeste jednu 7*7 s jednim rezem, ten bude umisten nejblize pod objimkou, dva tam nemelo cenu davat vyzkouseno z minuleho growu. Takze dno tohoto truhliku opet tak 2 cm vrstva perlitu, pak rw kostky s kytkama zasypane pouze keramzitem (rikal jsem si at je tam vzdusnot prece jen ty rw kostky zaplnuji temer celou sirku truhliku) a na vrchu opet oblibena asi 2cm vrstva perlitu, kvuli odrazivosti. Osazenstvo 7*top44

původně mel bejt grow razeni mini sog truhlik vs mini scrog truhlik


Co se tyce historie prvvní truhlík byl zpocatku normalne v byte tak 14 dni, nemel jsem ph ani ec metr, kytky rostli, ale desne pomalu, fakt bida uz jsem si rikal, ze to zabalim, ale....

Druhy truhlik byl v byte tak 4 dny instaloval jsem ho v dobe, kdy jsem poridil ph a ec metr, ph- Hensi nejaky dalsi kravinky a hnojky do hydra jsem k tom dostal zadarmo ty 4power od Industrial.

Musím, říct, že od té doby co jsem zacal hlídat ph kytky rostou úplně nádherně, na to jak to byla ze začátku bída tak teď mi to opravdu ukázalo, že hydro byť i rize pasivní nemá smysl provozovat bez ph metru.

Jediné co se mi mírně nedaří hlídat je EC, příjde mi, že i při popsaným dávkování je podstatně vyšší než by mělo být. Taky jsem kyticky malinko spálil přehnojením, ale teď už si zvykli.

takže ph držím 5.7-6.1 malinko se mi to hybe asi to dela ten substrat, v druhym truhliku, kde jsem rw naložil do lazně s upravenym ph na den se mi ph kolísá opravdu méně.
EC 1.8


Hnojiva
Industrial - power micro + power grow
AH enzymes
PH- Hensi mam jen kvetove, protoze nepocitam nejak dramaticky dlouhy rust.

Dlouho jsem resil jak se placat s tou kyselinou od Hensi, fakt jsem z ni mel respekt, mno nakonec to elegantně řeší inijekční stříkačka s dlouhým nástavcem, fakt luxus


Pri koseni minuleho growu, jsem usoudil, ze bude dobre nechat alespoň minimalni rustovy cyklus. Tedy Kyti sli do skrine ve ctvrtek a posledni rustova perioda bude zitra.

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Naposledy upravil lamater 13-05-2008 v 19:20 PM

Old Post 29-04-2008 v 20:42 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 2






A zde pridavam fota ze vcerejska, dneska jsou kyti jeste hezci uplne jsem na ne koukal jak puk opravdu se jim brutalne nafoukly listy a jsou takovy hrozne vodnaty, budu to muset hlidat aby to nebylo prelity, dalsi foto dam tak ve ctvrtek az budu mit trochu vic casu.

Na prvnich dvou fotach je prvni truhlik, Kytky jsem pritah, k jednomu kraji a jak tam jsou ty draty tak pomoci nich potahnu kytky pri zemi ke druhemu okraji, snad se mi to povede Kyti jsou vetsinou jednou zastrihly, uplne prava shiva dvakrat.

Na dalších fotách druhý truhlík, kytky, na to ze jsou o dost mladsi tak se maji velmi k svetu. Zajimavosti je ze tento truhlik, jak je v nem vic rockwoolu, je tak o 1- 2 kg těžší, je cítít, že jsou RW kostky dost nasáklé.

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 29-04-2008 v 20:52 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 3

To je ono! Bomba! Strasne fandim tehle "systémkům", tak to vypada ze mikro bude privedeno do dokonalosti a vsichni dyleri chcipnou. Uz se mi zapalujou zavity v cem pojedu dalsi skrinku. Kolik ted kostuje ph metr a kde nejlip sehnat? Kazdopadne goood.....

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 29-04-2008 v 22:14 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 4

2lukapa mno ja kupoval obycejnou adwu, protoze kupovat hanah na takovejdle grow mi prijde jako jit s kanonem na vrabce, i kdyz.... Mno ta adwa stoji kolem 1200 ja to kupoval s ostatnima vecma na http://www.growelectric.cz udelal jsem si prave nakup lehce nad 3K abych mel i ty hnojky na rozjezd a zatim jsem spokojen, samozrejme to muze byt jen tim, ze nemam s cim srovnavat

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 29-04-2008 v 22:29 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 5



Takze slibovane fotky, kyticky nadherne rostou , mam z nich radost, docela me prekvapilo jakej je to rozdil od hliny, hlavne ty kytky uplne jinak vypadaj, listy jsou takovy .. jiny vic namokvany a budej vic krehkej dojem...dnes prepinam na kvet jsem fakt zvedavej co to udela

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 01-05-2008 v 13:34 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 6




takze dnes je 4 den na 12/12 .Kyticky za vikend pekne poposkocili a vybumbali toho pekne hodne, az z toho mam malinko hruzu. Ze tri litru v ruhliku zbyl od patku tak jeden hmmm. mozna je ale dost vypar, prece jen ty samozavlazovaky maj pomerne velkou plochu ze ktere se muze odparovat asi to budu muset nejak elegantne pokutit. PH se mi nedari mit uplne stabilni, pred odjezdem 5.8 po dvou dnech 6.2 a 6.3, Kazdopadne se ho snazim drzet tak nejak v norme. EC mno nevim cim to je, ale prijde me ze u tech hnojek industrial je pri narezeni podle navodu pomerne vyssi nez by melo byt, ale mozna to dost ovlivni ii to ph-.

Kyticky rostou krasne, az skoro moc, prijde me ale ze jsou strasne nality vodou a podstatne krehci, nez kdyz jsem jel hlinu, doufam ze s tim pak nebudu mit nejake problemy

Fota:
1] truhlik se 4 kytkami
2] druhy truhlik
3]druhy truhlik pohled z boku

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 04-05-2008 v 20:13 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 7

Vypadá to jako pěkná bush. Ale jinak to máš celkem pěkné! A až se ti objeví palice bude to pěkné pokukání . Tak ať roste pěstu ZDAR!


____________________________________________________________________________

Old Post 04-05-2008 v 20:51 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 8

Nezbyva nez se tesit co z toho vyleze.
Na to jak to vypada jednoduse cekam furt nejaky hacek...

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 06-05-2008 v 14:04 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 9




Jinak mate nekdo zkusenosti s hnojkama industrial 4power?. Roste to pod nima pekne, ale kdyz dodrzim davkovani co tam pisou na letaku, tak mam desne velky EC. Vzdycky to namicham do normalni vody stahnu ph na shruba 5 - 5,3(neco me ho v tech truhlikach mirne zveda, tak dolejvam nizsim ph abych to udrze na spravne urovni) a pak to radsi zredim, ma to totiz nad 4,5 EC!!!!, dorezuju to na 2,6 a kyti jsou na to uz celkem zvykly a mozna to malinko i redukuje to vzlinani, ze se ke kytkam nedostane takova koncentrace.


Jinak doplnujici udaje

EC 2.6
teplota 18-21 noc 22-26 den
vlhkost 66% mereno na urovni truhliku, pocitam ze na vrcholcich bude malinko mensi
ph 5,7-6.1 - furt se mi to nejak tak hejbe, je to dany taky tim ze casto dolejvam preci jenom ty truhliky pojmou shruba kolem 4 litru.

A je tu update fotos dva dny od poslednich


1) 7

2) 4

3) i ta mrska copak se nam to tady klube moc se mi to nepodarilo vyfotit, protoze jsem to jednou rukou musel naklopit a druhou fotit. Nejak jsem to necekal ale kdyz uz Aspon to je opravdu plnohodnotny pasivni hydro

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 06-05-2008 v 19:57 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 10





Takze byl jsem tri dny pryc, kyti se nechutne vytahli, druhy den mi je znamy daval niz, bohuzel dva vrsky jsou spaleny od lampy Rostou jak z vody. Za ty tri dny vysrkly pet litru, asi se hodne i vyparilo, tezko rict. Taky jsou proti hline tak nejak vic vytahly... mno aspon to je vzdusnejsi.
Korinky zacli prorustat knoty uz i u truhliku se sedmi. A tady par fotek, porizenych po zastrihnuti vetsiny spalenych casti: Kyti jsem pak zas natvaroval a malinko stahl dolu. Listy maji uzasnou barvu, ani svilusky se zatim nevyskytli, tak z toho mam radost

1,2 - truhlik se 7

3,4 - truhlik se 4


NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 10-05-2008 v 17:12 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 11





14 den kvet, zda se me ze to nakvita malinko pomaleji nez, kdyz jsem jel v hline, mno uvidime. Co me, ale docela stve je zpusob, jakym se kytky nehorazne tahnou. Tezko rict jestli to je tim hydrem, nebo tim ze mam ted na byte a tim i ve skrini tepleji. Fakt me to stve, kyti jsou ted o pet az deset centimetru vyssi, nez byly minule pri sklizni a to jeste porostou, doufam ze se mi to do skrine vejde, rezervu mam zatim tak 15-20cm. Ale mrsky se tahnou o 2-4 cm denne,doufam ze uz se to zastavi jinak me z toho asi trefi slak . Jeden vrsek se mi taky podarilo prede dvema dny zlomit, takovej nadhernej, kdyz jsem ho stahoval dolu, najednou vysel jen na slupicce -jen tak 5-10% bylo spojeno, tak jsem si zahral na doktrora Bolíto a udelal jsem kyti dlahu, fakt to nechapu, zda se ze ten vrsek se spojil, vubec neuvada, to je jediny co me na tom asi dela radost. Musim rict, ze ty kyti, kde jsou 4 a malinko starsi delaji kompaktnejsi rust i celkovou hmotu, tech 7 jsou fakt velký vytahla, nedokazu si predstavit jak by me to prerostlo, kdybych to nezastip.

A tady fotos, nektere listy malinko spalene od lampy, neco malinko mozna z prehnojeni, koreny co prorustaji jsou krasne bile, coz se ovsem neda rict o perlitu, ktery uz se barvi o hnojek do ruda, malinko me to dela starosti kvuli flushingu aby tam neulpelo moc hnojiv mno uvidime.


1),2) 4 kytky
3),4) 7 kytek

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 15-05-2008 v 19:44 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 12


17 den kvetu, po vymene roztoku se mi zas nejak rozkolisalo ph kdyz jsem prisel po dvou dnech tak bylo na 6.8, coz je pekne na.. Kazdopadne kytky zacinaji jit do kvetu, bohuzel furt leti nahoru doufam ze se do tydne zastavi, jinak nevim nevim. Premyslim ze v jednom truhliku zkusim experimentalne ochucovat zalivku. Jen jeste presne nevim cim, aby to bylo dobre ve vode rozpustny, silne aromaticky a moc to nekazilo vodu. Napadla me nejaka stava, ale ta se bude kazit a hlavne lepi, musim jeste neco vykoumat

foto jen jedno, truhlik se 4ma kytkama, v tom druhym jak je 7 jsou kytky o hodne vic vytazeny, tenhle je muj oblibenejsi

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 18-05-2008 v 22:13 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 13

muhehe dneska jsem zjistil velmi sokujici zjisteni ohledne meho davkovani hnojiv. Mno uz je mi jasny proc mi prislo to ec, po redeni tak velky. Mno nejak jsem davkoval davkovaci z hnojek a nejak si neuvedomil, ze je tam 10, 20,30,40,50 a bral to jako 1,2,3,4,5 LOOOOOL , je fakt, ze jsem to redil min, protoze mi ec prislo dost velky a pak to jeste redil tak pul, na pul s upravenou vodou, ale i tak jsem kytam daval 3-5 násobnou davku hnojiv proste haluz jako svin, docela se divim ye to kyti davaj bez vetsich znamek popaleni. to je viditelne jen na spodnich listech velmi zlehka a ja to furt prisuzoval tomu, ze jsem jim daval ze zacatku hodne a pritom jim liju furt hodne mno uz jim to asi necham jen jim ted v nejblizsich dnech budu dolivat jen vodu, soucasny EC mam 2.7 a 2.9 asi jim to pak necham klesnout tak na 1.8 a pak jim to postupne zvednu, ale asi to nebudu nijak prehanet.

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 19-05-2008 v 19:22 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 14




21 den kvetu. Tak rekl bych ze jsem zjistil drobny, tedy spise vetsi problem Krome toho ze to jsou pekny vytahla, tak mi to nakvita opravdu znatelne pomaleji nez minuly grow ve hline a to je zarazejici, melo by tomu byt naopak. Kyti jsou ve stavu shruba o 7 dni pozadu, kdyz to porovnam s fotkami z minuleho growu. Sakra nevite cim by to mohlo byt? Pritom jinak stale rostou pomerne hodne cubky, ale do kvetu se jim moc nechce, myslite ze to mohl ovlivnit takovym zpusobem topmax, ktery jsem predtim pridava tusim takl od druheho tydne?? Asi jim tam soupnu tu tabletku jinak nevim

7 - vytahla
4 zboku
4 shora

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 21-05-2008 v 17:58 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 15

Mno tak jsem zjistil proc mi to pomaleji nakvita, jednoduse jsem chtel nechat mezi 18/6 a 12/12 dva dny mirnej prechodn na 14/10, vzpomel jsem si na to az dnes proste hruza bes, kytky jsou uz celkem pekne nakvetly, ale zbytecne prerostly a zbytecne jsem si prodlouzil dylku pestu mno co se da delat, hlavne ze uz kvetou, stahnul jsem jim to na 12/12 tak se to snad urychli fota dodam tak ve ctvrtek az budu delat na kytkach upravy

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 27-05-2008 v 06:57 AM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 16





Takze slibena fota, pred upravami, kyticky jsem dneska pekne stahnul tak o ctyri centimetry dolu a malinko je prostrih, kvuli lepsimu prosvetleni aby mi nektere listky nesli do lampy, dale jsem odstranil na spodkach nejmensi vetvicky a jejich zarodky, aby nebrali silu vrskum. Uz se tesim az se to poradne obali

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 28-05-2008 v 19:28 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6246820 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív