Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » NLite 125W extreme SOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

NLite 125W extreme SOG Příspěvek č. 1

Zdavím všechny právě rozjíždím experimentální SOG v mé nové. Osazenstvo je 15* řízek TOP44, světlo 125W NLite red.

Pěstební rozměry plocha 56*38.
Kytičky jsou mírně předpěstované z řízků, bohužel mají mezi sebou i týden rozdíl, což do SOGu není úplně optimální, ale na druhou stranu jsem je všechny držel u země.

Možná jsem malinko přehnal počet řízků , ale v tomhle growu mi jde o vyzkoušení nové skříňě a zjištění potřebných počtů pro následující growy.

Světelná perioda rovnou 12/12

Hnojivo
První týden -- malinko nabušit sra...a pro dobrý růst, ale ne moc aby se to stihlo samo vstřebat.

První dvě zálivky krystalon start .
Druhé dvě tekutý cererit 5-5-5

druhý týden - bio hnojiva
Biobizz bloom + velmi lehce top max

dále postupně přidávat topmax


Očekávám velmi rychlou úrodu, na druhou stranu možná jsem jim teďka malinko zčubil periodu, když jsem přestavoval skříň tak byli při přemýstování na světle v téměř prostředku spánku... sakra... tak uvidíme. nejhorší je že zítra musím nečekaně jet dřív do práce a potřebujou zalít o pul hodiny driv než se rosvěcej.. sakra podruhý. To automatický zavlažování budu muset pořešit... a možná je to taky poslední hlína co pěstuju docela mě štve jak si vždycky při přesazování všechno zakekelím.

Old Post 09-03-2008 v 21:31 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 2






Takže pro představu pár foto, co zatím mám v nejbližších dnech nevím jak to bude s aktualizacema snad nějak pořídím.

1) Osazenstvo vylezlé z klonárny.. malinko asi trpěly chudinky málo jsem se jim věnoval... napravíme

2) Po přesazení prokletá hlína všechno jsem s ní ušpinil

3)Detail rostlinky

4)Detail jiné rostlinky

5)Kýti na sluníčku v období stavby nové skříně

Old Post 09-03-2008 v 21:35 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 3

Aktuální fota nemám je zhruba 6 den po přesazení a kýti pěkně rostou, jen co bude možno hodím nějaké fotos. Asi jsem to opravdu s počtem přehnal bojím se džungle mno uvidíme, zas v týhle velikosti nerostou tak extrémě jako když jsou větší a hlavně TOP44 není nijak extrémě větvící druh, ty boční výhonky co jsou na předchozích detailech jsou důsledkem asi dvou týdnů po zakořenění v klonovací skříni.

Old Post 09-03-2008 v 21:40 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darkous
Stálý Člen

Karma uživatele darkous - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 4

Džungle se bát nemusíš, sice ti kyti ješte tak dva týdny na 12/12 porostou ale kdyz je nebudes zastříhavat tak ti vyrostou krasný 5-10g klobásy )

1st 250w hashberry+mandala#1 by dark

Old Post 10-03-2008 v 01:15 AM
darkous je offline   Profil uživatele darkous   Find more posts by darkous   Foto galerie člena darkous   Click here to Send darkous a Private Message   Add darkous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 5

2darkous zastrihavat je nemam v planu, jen je budu ohejbat abych je udrzel ve stejny vejsce a rovnomerne rozmistil po prostoru. Jinak muj odhad vynosu z kytky je malinko mensi pocitam tak 2-6g a myslim si ze se to bude nejspis pohybovat kolem 3g na kytku, prece jen ta nlitka nema zas takovy vykon, ale kdyby bylo 5 nebo vice tak bych byl velmi mile prekvapen.

Old Post 11-03-2008 v 16:34 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 6






A mame tu update fotek, takze dnes mame 8 den po presazeni, kyticky pekne povyrostli, i kdyz to mozna z fotek neni patrne. Jediny co me stve, ze jsem to nejspise prehnojil, a dnes jsem zjistil ze jsou taky suchy na trout. Holt jsem si neuvedomil, ze takhle malejm rostlinkam nemuzu dupat tolik jako kdyz jsem jel vetsi, kurnik a to jsem si to uvedomil po tom co jsem je zas zalil a namichal si novou davku holt jim ted dva tri dny dam jen upravenou vodu.
Takze fota
1 dohromady venku
2,3 jednotlive truhliky
4,5 uvnitr skrine

Old Post 11-03-2008 v 16:40 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 7

jinak ocekavam jeste tak 8-12 dni rust nez se zastavi a pak cca 25 dni zrani a 1 den tmy, prece jen je to top44 tak by to nemelo zrat dlouho

Old Post 11-03-2008 v 16:44 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Pohodička Příspěvek č. 8



tak a mame tu 11 den. 12/12 (minule jsem se nejak prepocetl a den jim ubral ). Od minula udelali kyticky pomerne podstatny pokrok, alespon me prijde. A co bylo pro me dnes opravdu velkym prekvapenim... prvni palicky cekal jsem je az tak po vikendu... mno jo mam z toho radost protoze to nasvedcuje, ze jsem jim periodu nezkazil. At zije top44 uz zacinam videt tech 44 dni realne, ze zacatku jsem k tomu byl mirne skeptickej.. mno co cas ukaze doufam ze mi prezijou vikend dva dny u nich nebudu tak je malinko preliju, protoze mi pomerne rychle vysychaj preci jen ted pestuju na hodne malym prostoru asi je dam malinko niz aby nebyli tak blizko lampy a ofuku.

Old Post 13-03-2008 v 18:49 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 9






Takze update fotos, kyti se me pres vikend malinko povytahli, dal jsem je radsi dal od lampy aby se za dobu me nepritomonosti nespalily a oni toho hned vyuzili. Jinak vse pokracuje temer podle planu vaham jestli mam nasadit scrog na lepsi ukocirovani, ale zatim to snad nejak zvladam i bez nej. vyska kytek je cca 20-25 cm. A tady je mame
1) 14 den 12/12
2) 16 den 12/12
3) prvni truhlik
4) druhy truhlik
5) detail palicky

Old Post 18-03-2008 v 19:06 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jelen666
Stálý Člen

Karma uživatele jelen666 - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 10

mas to pekny!!! drzim palce!!! akorat na treti fotce v levo co to mas na tech listech? rezis to nejak? diky (s)mej se

Old Post 19-03-2008 v 14:38 PM
jelen666 je offline   Profil uživatele jelen666   Find more posts by jelen666   Foto galerie člena jelen666   Click here to Send jelen666 a Private Message   Add jelen666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 11

Mno uprime receno zatim to nijak extra neresim, protoze kytky jedou celkem fajn, kdyby to bylo nejak extremni a viditelne to ovlivnovalo rust tak by to byla jiná. Problém byl hlavně zezacatku. Prehnojil jsem to a pak mi to taky dost preschlo a od ty doby to vypada jakz takz ok.Ono to tam bude videt porad, protoze zamerne nestriham listy, kytky nejsou zas tak velky a nechci jim brat silu, kdybych nejel sog a byly větší tak bych to proškubával a asi to i malinko proškubu, ale až za par dni. Nejvic me trapi, ze jsem nesterilizoval substrat a obcas se mi tam objevi nejaka ta sviluska, ale ve velmi malem meritku. Sice mam postrik, ale chci se mu vyhnout, protože bych rad zpracoval všechno. Prostě má to mouchy, ale pečlivě je hlídám a jsem připraven k okamžitemu zákroku.

Old Post 19-03-2008 v 17:03 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jelen666
Stálý Člen

Karma uživatele jelen666 - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 12

tak ok heled a mam jeste otazku proc si zvolil zrovna truhliky? proc ne naky 4.5L kvetinace nebo popr vetsi? se ti spojej koreny nebo to mas nejak vychytany? jo a na ten postrik co pouzivas? me se tam tedka taky neco objevilo kouknul sem a kousek ozranej list ale malinko nevim co to bylo ale postrikal sem to Agrionem a je to pryc!!!

Old Post 19-03-2008 v 19:53 PM
jelen666 je offline   Profil uživatele jelen666   Find more posts by jelen666   Foto galerie člena jelen666   Click here to Send jelen666 a Private Message   Add jelen666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 13

Mno truhliky pouzivam z nekolika duvodui
1) Zrovna jsem je mel po ruce
2) Perfektne pasujou do moji novy skrine
3) Je v nich vetsi masa pudy a tim i vic drzi vlhkost, kdyz jezdim na vikend pryc
4)Pri takhle velkym poctu kytek bych se jen tak tak vesel do skrine s kvetinackama 10*10. kdybych pouzil nejake vetsi, byly by zase zbytecne vysoky a stejne bych do nich musel dat vic kytek
5)Kdyz by slo do tuhyho tak uz mam zvladnutou jednoduchou realizaci SOGu nad kazdym truhlikem zvlast
6)Ve skrini mam malo prostoru a je pro me vyhodny vytahnout ven celou polovinu kytek nez vyrovnat hodne kvetinacu. Zatim nemam naimplementovanou umelou zavlahu a tak jednou za dva dny pro jistotu zalivam kytky vyndany ze skrine
7)Mam pevne danou lampu a odtahy s ofukama takze jdu s kytkama k lampe a pri rustu je posouvam niz, je pro me vyhodny mit pevny patro na nem par podkladu pod truhliky a postupne je ubirat. Zde je opet vyhoda lepe se podklada truhlik nez zvlast 8 kvetinacu.
8)Ze se spojej koreny mi vubec nevadi prece jen cely pestovani v tomto systemu by melo byt 44 dni a kytky nebudou nijak extra velky

Mno celkove vzato me prislo, ze pro SOG v hline není truhlík spatná volba
Jinak uz si vazne zacinam pohravat s myslenkou nejake verze hydra, konkretne nejspis NFT, jen ted spekulujui jak se s tim vlezu do skrine, prece jen 70 cm vyska je docela limitujici a byl bych nerad abych mel vanu mimo skrin.

Jinak proti sviluskam mam tusim Omite, sice jsem puvodne chtel svilustop ale v hornbachu ho zrovna nemeli, a ten omite uz mi jednou spolehlive zabral v matkarne, jen je to hrozny chemicky svinstvo. Havet v substratu a bordel z hliny jsou momentalne hlavni faktory proc uvazuju nad hydrem.... jediny co me zrazuje ze nemam ec-metr a nechce se mi ted nejak moc do nej investovat a bez nej to asi moc velkej vyznam nema

Old Post 19-03-2008 v 22:01 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 14





Tak a mame tu posledni update fotos pred velikonocema. Malinko bych rek. ze se mi tam poflakuji svilusky, nechci nasazovat chemii tak pockam do velikonoc az zas ke kytickam prijedu a pak rozhodnu. Jsem zvedav jestli prezijou tri dny bez dozoru, zas to budu muset hodne prelejt a dat dal od lampy :-(, zase se mi za ni potahnou, ale neda se nic delat, porad jeste rostou tak 1-2 cm denne. Dneskas fotos malinko jine nez posledni dobou at je zmena.

1) truhlik overview
2) jedna kyticka
3) jedna palicka
4) skrin v chodu.... konecne zacinam mit z toho docela dobrej dojem jak pestuju na maly plose s malo rozevrenym stinitkem, tak to ta nlitka konecne dobre osviti


.

Old Post 20-03-2008 v 21:14 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

CZEST kukni do moje galerie koupil jsem na mušky náké samolepící proužky a do 5 dnů byly pryč. STOJÍ URČITĚ ZA SKOUŠKU !
Jinak kyti jsou hezký

Old Post 21-03-2008 v 08:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 16




Tak je tu novy update fotos, takze dnes to je presne 21 dni, takze se temer blizime do teoreticke poloviny. Kytickam se po dobu me nepritomnosti darilo dobre, uz zacinaj holky docela srmdet. Rust se pomalu zastavuje, coz jsem malinko neodhad a dal jsem je skoro zbytecne nizko, bal jsem se ze za ty tri dny by jeste mohli vyvadet. Kazdopadne dost reci a hura fota

Old Post 24-03-2008 v 22:10 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2008 - ,,,Nlite 125W Red - 72 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8765780 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív