Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » NLite 125W extreme SOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 33



Tak dnes přináším dvě makra, je na nich vidět rozdíl mezi paličkami, obe jsou zhruba ze stejné vzdálenosti od světla, uvidíme jestli do týdne ta druhá taky "zfialový", každopádně je to asi největší detail na kterej se dostanu, pod mikroskopem se mi to nejak nedari uchodit pristi tyden zkusim odpreparovat nejaky pestik a uvidim, kazdopadne zda se ze trichomes jsou povetsinou cire a mirne se zacinaji zakalovat i pestiky uz zacínají místami hnědnout

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 10-04-2008 v 18:03 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 34





Update fotos jedna ze 41 dne kvetu ostatni tři 42 den květu.
Dnes poslední zálivka hnojivy, úterý, středa ripen+enzymi, čt - Neděle voda ph sraženo kyselinou fosforečnou od Hensi tuším a asi enzymi. V pondělí uvidím jestli je dám na dva dny do tmy, nebo jestli budu, ještě pokračovat flushingem, vyloženě to bude záviset na kytkách jak budou vypadat Zatím pěličky poměrně ztvrdly, pestíky hnědnou trichomes se zdá, že začínají lehce zakalovat, tak se nechám překvapit. Docela už smrdí a kolikrát mám chuť jednu okoštnout... ale nechám se radši překvapit na konec

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 14-04-2008 v 17:14 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jelen666
Stálý Člen

Karma uživatele jelen666 - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 35

Hej kamo mas to fakt moc! peknyyy :-) moc se mi to libi! hodne zdaru!!!

Old Post 14-04-2008 v 19:47 PM
jelen666 je offline   Profil uživatele jelen666   Find more posts by jelen666   Foto galerie člena jelen666   Click here to Send jelen666 a Private Message   Add jelen666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 36





Takze dnes je presne 44 den od prepnuti na kvet. Podle vzhledu palicek se mi zda, ze by to opravdu v extremnim pripade uz slo seknout (po dvou dnech tmy). Dnes jsem naposledy prolil ripenem, pokracovat budu flushingem. Dnes me to celkem prekvapilo, protoze se me zdalo, ze nektere palicky pomerne povyrostly, celkove jsem rad, ze jsem se rozhodl to prodlouzit. Svitit na ne budu alespon do nedele, budu ted sledovat jestli jeste rostou a co to bude vyvadet a podle toho se v nedeli rozhodnu jestli je dat do tmy ci ne-li, ale vypada to ze na 80% bude opravdu v nedeli konec svitu, protoze z toho nechci mit uspavace hadu a je to indika, ktera k tomu ma predpoklady...


první tři fota je muj oblibenejsi truhlik posledni foto je ten druhy

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 16-04-2008 v 21:18 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 37

Inak ma teraz napadlo s tym udajom o dobe kvitnutia. Nizsie cislo vyzera lepsie a kazdy kto chce predat, chce priputat. Dajme tomu, ze im to dozrieva za 44 dni, ale neverim, ze by tento udaj bol ratany od prepnutia. Takze ak ratame nejake dva tyzdne kym to zacne kvitnut, vychadza 58 dni od prepnutia. To je slusne, ale krajsie tam vyzera tych 44 dni. Vsak je tam aj napisane "doba kvitnutia" a kvitnut to podla mna zacne, az ked nahodi kvety, nie ked sa jej skrati den.
Vsak uvidis

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 16-04-2008 v 21:50 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 38

jj to je mozny reklamni triky se pouzivaj vsude prvni naznaky kvetu byly osmy den po zacatku periody 12/12, kazdopadne uvidime dokud rostou tak at rostou technicky problemy, ktery me nutili to ukoncit driv jsem tak nejak poresil takze at se holky cinej

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 16-04-2008 v 22:10 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 39

Ono by v podstate mali pravdu, ak Ti ukazali kvietky po 8 dnoch, tak to mas nejakych 52 dni od prepnutia. Ale ako pises, nech sa cinia

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 16-04-2008 v 22:25 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masum
Nový Člen

Karma uživatele masum - 85% PěstitelskáKarma uživatele masum - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 40

Ono je to v první řadě tou úsporkou, jak sem si mohl všimnout i u sebe kytky pod ní dozrávají pomalu než pod sodíkem.Já teď jedu AK48 a mám asi 45 den květu a na sklizeň hlavní šišky ještě nevipadaj.Soubežně semnou jen se 14 dením spožděním je rozjel kámoš pod 400W a tento víkend bude sklízet.

Old Post 17-04-2008 v 13:12 PM
masum je offline   Profil uživatele masum   Find more posts by masum   Foto galerie člena masum   Click here to Send masum a Private Message   Add masum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 41

Všimol som si to aj u metalsodíka, ktorý ma veľmi výpovedne výsledky, pod oceanikami mu to kvitlo fakt tak nejako dlho. Ak nájdem ten thread, pozriem to ešte. Ale tam sa jednalo o oceniky s veľmi veľkou hodnotou spektra v K, rádovo určite cez 10 000, a tátá úsporka je spektrom veľmi blízka sodíku(sóda - cca 2100K, úsporka red - 2700K). Skúšal som pod obidvoma a nejaký výrazný rozdiel v dĺžke kvitnutia som nezaznamenal. No, neviem

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 17-04-2008 v 16:27 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 42

Kazdopadne se mimina pekne vyklubaly..fakt pekne

Kdyz uz se tu omyva sodik a usporka co chut?
Ma rozdil vubec nejaky podil na chuti?

Old Post 18-04-2008 v 21:48 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 43

Chuť se podle mě dá velmi těžko objektivně posoudit, protože by člověk musel jet opravdu stejně -stejný model, stejný hnojiva, stejný dávkování apod. Každopádně já jsem s chutí pod nlite více než spokojen a přijde mi, že to chutná malinko lip nez z pod sodiku.., ale jak rikam to nemusi bejt tou usporkou, ale tim jak to lidi hnoji a delaji flushing

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 19-04-2008 v 10:35 AM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 44






Update fotos dneska malinko vice, protoze se blizi sklizen

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 20-04-2008 v 13:18 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 45





A zde dalsi fota, kdyz jsem podrboneji prozkoumal to makro, tak jsem si vsiml, ze je tam i cast trichomes, ktere jsous spis cire, nezli mlecne, coz me vede na myslenku, ze mozna jeste trochu poseckat s vypnutim svetla, plan je vypnout ho zitra, ale mozna to jeste odlozim... uvidime. Palicky nejsou nijak extra velke, ale jsou nadherne osypane uplne k nakousnuti

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 20-04-2008 v 13:22 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

není co dodat,prostě masaaaaaaaaaaaakr,k+,fakt moc moc vydařený

Old Post 20-04-2008 v 18:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fikus obecny
Stálý Člen

Karma uživatele Fikus obecny - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 47

Zdárec,chtěl sem se zeptat.Jak si to měl vysoký,když si to přepl na květ???Taky mám Nlite 125W red,moc mi to nechce růst

Old Post 20-04-2008 v 22:24 PM
Fikus obecny je offline   Profil uživatele Fikus obecny   Find more posts by Fikus obecny   Foto galerie člena Fikus obecny   Click here to Send Fikus obecny a Private Message   Add Fikus obecny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fikus obecny
Stálý Člen

Karma uživatele Fikus obecny - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 48

Zdárec,chtěl sem se zeptat.Jak si to měl vysoký,když si to přepl na květ???Taky mám Nlite 125W red,moc mi to nechce růst.Máš to pěkny,dávám ti K+.

Old Post 20-04-2008 v 22:28 PM
Fikus obecny je offline   Profil uživatele Fikus obecny   Find more posts by Fikus obecny   Foto galerie člena Fikus obecny   Click here to Send Fikus obecny a Private Message   Add Fikus obecny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2008 - ,,,Nlite 125W Red - 72 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3428180 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív