Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » NLite 125W extreme SOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 17





Dnes je tuším 25 den kvetu. Takze novy update, kyticky se zastavili v rustu. Bohuzel za posledni dva dny se ani nijak převratně nezvětšili paličky, což mě přivádí na váhání, zda to do 44 dne bude hotovy... uvidime 19 dní zbývá. hnojivo stále stené Bio bloom a TopMax, příští zálivku zvednu dávku topmaxu.

1) Kyticky jak je zname
2) Pohled z meho okna , foto dokumentující současnou výšku kytek včetně truhlíku, truhlík má něco okolo 16 cm
3) Prosvetleni v boxu
4) Malé výhonky

Old Post 27-03-2008 v 18:03 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 18

Tak a otázka na vás Co myslíte oškubat ty malý výhonky na spodku nebo je tam nechat. Zatím mě příjde, že je to prosvětlený dostatečně, ale na druhou stranu ....

Old Post 27-03-2008 v 18:07 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jelen666
Stálý Člen

Karma uživatele jelen666 - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 19

Kdyz je tam nechas tak si myslim ze nic nezkazis!!! treba ja sem je mel u K2 taky skoro stejny nechal sem je tam a jemne zmohutneli a na naky to zbbree z toho bylo :-) nechal bych je tam uvidis!!! Kazdopadne K+ putuje k tobe mas to peknyyy :-)

Old Post 27-03-2008 v 19:08 PM
jelen666 je offline   Profil uživatele jelen666   Find more posts by jelen666   Foto galerie člena jelen666   Click here to Send jelen666 a Private Message   Add jelen666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 20



Takže máme tu 28 den květu.
Paličky se bohužel nezvětšují tak rychle jak bych si představoval... takže asi těch 44 dní nebude stačit.

teoreticky zbývá 18 dní.
Následující hnojení biobizz bloom, top max, a navíc začínám přidávat lehce ripen, měl by urychlit květení tak uvidíme. Takto budu hnojit ještě přibližně 12 dní. Pak bude velký flushing. Na poprvé truhlíky brutálně proleju videl bych to na 8 itru na jeden. Pak nechám 2 dny vyschnout a pokracovat v zálivce jen čistou vodou. Mno a po sesti dnech flushingu jeste hodim kyti na dva dny do tmy do skříně na jídlo :-), protože na květ půjde další várka, řízky už jsou na kořenění.


Původně jsem ani nechtěl dávat fotky, ale když jsem šel dávat po zálivce kýti do skříně tak na ně pěkně svítilo sluníčko a vším jsem si, jak se pěkně cukrují, tak jsem si to nemohl odpustit

Old Post 30-03-2008 v 17:52 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackfire
Stálý Člen

Karma uživatele Blackfire - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 21

no vetsina odrud maji dobu kvetu tak 9-10tydnu...ja myslim ze 44dni na kvet je docela malo..ale to poznas sam jestli uz je to dozraty..kazdopadne nechal bych to tam co nejdyl co to pude...jinak to vypada moc hezky sem zvedavej kolik z toho budes mit

First Indoor in da skrin 600W

Old Post 30-03-2008 v 17:55 PM
Blackfire je offline   Profil uživatele Blackfire   Find more posts by Blackfire   Foto galerie člena Blackfire   Click here to Send Blackfire a Private Message   Add Blackfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 22

jj to mi je jasny, ale preci jen tohle je odruda top44, ktera by mela byt v idealnich podminkach hotova uz okolo 6 tydnu.. Ale známe reklamní triky a kličku v kombinaci "ideální podmínky".

citace:

Nirvana:

T44 is one of our top commercial strains. Top 44 is our fastest flowering variety which under ideal conditions can be ready in ~6 weeks. This strain stays low and does not branch to much making it ideal for confined gardens or sea of green farming. Top 44 is a strong easy to grow plant and a great selection for the first timer. Top 44 has also proven to be a great balcony producer. The smoke is deep and skunky with a long lasting buzz.

Plant type: Best suitable for indoor growing.
Plant height: Short- Mostly Indica
Stoned or high?: Stoned- Indica Body Buzz
THC level: Medium 8-15%
Flowering Weeks: 7/8
Yield (Sea of Green on one m2): 500
Harvest Month: 8/9
Grow difficulty: Easy (Good for beginners)


Je fakt, že si už nejsem jistej jestli ty semínka jsou z nirvany, bylo to tuším něco jinýho, ale kámoš je přivezl z holandska a bylo to originální balení.

Když jsem selektoval matky tak jsem jen pro prdel nechal samičí řízky dokvést a opravdu byly znatelně rychleji připravené ke sklizní než řízky druhých dvou modelů, což mě vede na myšlenku, že na tom rychlejším zrání opravdu něco bude, každopádně čas ukáže.

Old Post 30-03-2008 v 18:16 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 23

Ja bych to zas az tak neresil, kytky si samy reknou kdy to bude, max bych jim ve finale jeste snizil na posledni tyden periodu na 8h svetla.Ja vim, chtelo by to nafouknout palice co nejvic, ale kytky vypadaji jak prerostle mimina tak to asi pujde horko tezko, jinak na usporku je to pekne a v dalsim growu to bude jenom a jenom lepsi ne? k+

Old Post 02-04-2008 v 10:55 AM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 24





2lukapa, mno jedinej duvod proc to resim je asi ten, ze uz mi v soucasne dobe koreni dalsi varka a experimentalne mam zatim jen tak v mistnosti hozenej samozavlazovaci truhlik, se 4 rizky, kde budu mirne SCROGovat, ktery bude tvorit druhou polovinu, takze jak jsem to naplanoval tak to potrebuju dojet z technickych duvodu , kazdopadne jsem se rozhodl jim to prodlouzit, konkretne o 2 dny sviceni, ze skrine pujdou za 14 dni v patek do tmy, pak az se v nedeli vratim na byt tak sklidim, muselo by se stat neco hodne presvedcivyho co by me donutilo to nechat dyl :-) .. z technickych duvodu
citace:
lukapa :
kytky vypadaji jak prerostle mimina

IMHO miminka to jsou, ale něčemu co nemá na výšku ani 20cm by se asi nemělo říkat přerostlé

jinak díky za k+
Update fotos:
1) Moje miminka velikost

2) celkovy pohled

3)prumerna palicka ve srovnani se zapalovacem.... uvidime pristi tyden, jestli toho cokla nepreroste tak me nastve

4)jina palicka

Old Post 02-04-2008 v 18:35 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fikus obecny
Stálý Člen

Karma uživatele Fikus obecny - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 25

Koukám že ti to pěkně roste.Taky sem používal Nlite 125w red,nechce mi to nějako růst.Vůbec nevím proč.Přemýšlel sem jestli nemám koupit na růst Nlite 125w Blue.Hlínu používám BioBizz z groweru.
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2

Old Post 05-04-2008 v 09:13 AM
Fikus obecny je offline   Profil uživatele Fikus obecny   Find more posts by Fikus obecny   Foto galerie člena Fikus obecny   Click here to Send Fikus obecny a Private Message   Add Fikus obecny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 26




Takze mam tu update fotos, jestli dobre pocitam tak je to 36 den kvetu.
Jinakvazne zvazuji oddaleni sklizne o dalsi dva dny, nejak se mi povedlo udat rizky takze jsem ziskal nejaky ten den navic, ale nerad bych to protahoval o moc v zasade je to takova tezka kalkulace.
Predpoklady
1) kontinualni provoz kvetu
2) top44 = teoreticky 6,5 tydne
3) predpokladana uroda cca 30-40g

A ted k vlastni kalkulaci o kolik vzroste za tyden?

budu-li predpokladat ze o 5g a urodu 40 g tak to je celkem 45g tzn 45g/51dni svetla to je 0.88 g/za den provozu

A kdybych ukoncil 44 den tak jsem na tom 40/44 coz je 0.9 takze lepsi

Na druhou stranu, kdyz uroda v normalnim case bude 30g tak tech pet tam udela vetsi paseku

Sakra sakra, jen kdyby tam nebylo tolik nejistot tak by mel clovek hned jistejsi rozhodovani

Jinak palicky nerostou uplne jak bych si predstavoval, do vysky moc nevzrostli, ale pomerne dost ztrvrdly a zmohutnely do sirky. Zajimavé také je, že jsou kytky, které dělají tmavší paličky a některé světlejší, mám dvě matky, což by to částečně vysvětlovalo, ale na druhou stranu z jednech seminek od stejného dodavatele, možná to tedy bude i mírně rozdílnými podmínkami v různých částech pěstírny.

A ted slibena fota
1) pokupe, pro predstavu jak malo zabiraji mista
2) svetla palicka
3) tmava palicka

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 08-04-2008 v 21:54 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 27

Podľa mňa to pzbieraj, až keď to bude hotové, nedávaj na nejaké kecy o 44 dňoch kvetu. Odkedy to rátaš?Od prepnutia, alebo od ukázania pohlavia? Myslím, že v seed bankách napíšu údaj, ktorý sa dá možno dosiahnuť v ideálnych podmienkach, osobne si nemyslím, že sa vždy jedná o štandard. Nechcem rýpať, ale radšej vezmi lupu a zbieraj, až keď budú zrelé . Bola by to škoda prísť o kvantitu, ale hlavne aj kvalitu (netvrdím, že skôr skosené nemusia byť dobré)
btw, vyzerajú krásne

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 08-04-2008 v 22:47 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeletonX1
Stálý Člen

Karma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 28

expiry_date1 ma pravdu,proste az poznas ze je to zrali a cas sklidit tak to zkos, aleee neee ze jako po 44 dnech to seknec jen kvuli tomu ze je to nekde takto napsany ,mohla by to bejt skoda ai mozna brzo, ale jinak to mas moc pekny


1. Euforka - 2x20W usporky + 1x15W modra SYLVANIA
-
1. První outdoor 07, NEHNOJENO, no-name
-
2. Outdoor 08-Euforia -

Old Post 09-04-2008 v 15:29 PM
SkeletonX1 je offline   Profil uživatele SkeletonX1   Find more posts by SkeletonX1   Foto galerie člena SkeletonX1   Click here to Send SkeletonX1 a Private Message   Add SkeletonX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 29

jj asi to necham dyl, problem je ze stejne clovek musi nacasovat flushing, ne moc brzo a ne moc pozde, byl bych rad aby to bylo vic high, uz mam i mikroskop takze budu sledovat jen ma kua moc velky zvetseni budu to muset poladit abych videl co potrebuju a ne jednotlivy bunky

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 09-04-2008 v 19:58 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od lamater
jj asi to necham dyl, problem je ze stejne clovek musi nacasovat flushing, ne moc brzo a ne moc pozde, byl bych rad aby to bylo vic high, uz mam i mikroskop takze budu sledovat jen ma kua moc velky zvetseni budu to muset poladit abych videl co potrebuju a ne jednotlivy bunky

Tak flushuj od 40 dňa a máš to v pohode, možno nebude až taký nárast ako keby si tam pral hnojivá až do konca, ale až tak zlé to nebude aj keby to bolo posledných 15-20 dní len na vode. FS tam myslím môžeš naliať aj 3 dni pred skosením, ale to si radšej over. Ak máš, tak tam potom nalej enzýmy, nech spotrebujú zbytky hnojív.
Neviem prečo, ale mne osobne sa páči najviac sog, alebo také minibonsajky

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 09-04-2008 v 20:33 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 31

FS nemam, mam jen ripen, ale to by nemusel bejt az takovej problem, prave ze pocitam, ze jim dam jeste do nedele plnou davku, pondeli-streda ripen a pak uz pojedu jenom vodu s upravenym ph, planuju ted jeden nakup v GS tak pokud mi zbydou penize, tak koupim i nejaky enzymi, ty bohuzel nemam, mno a pak uvidim kazdopadne uz mam jasno, ze minimalne do pristi nedele se bude svitit a mozna i dyl, nastesti jsem se zbavil rizku, co jsem mel na dalsi mini sog, takze mi to dalo i trosku casu

SOG i minibonzajky se mi taky moc libi, ty kytky jsou fakt kruty, kdyz si clovek uvedomi ze maj na vejsku mezi 17 a 20 cm , Prvni grow meli moje kytky tak 80 cm , druhej 42, uroda stejna mohla byt i vetsi kdyby se to neposralo a ted ten treti je o dost mensi prostor, kytky jsou do 20 cm a zda se zatim, ze vynos bude taky velmi podobny... Nechci videt jak budou velky pristi grow.... timhle tempem zmensovani

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 09-04-2008 v 21:11 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 32

Myslím, že ripen a fs je v podstate to isté. Keď som ja kupoval hnojky, asi v jedinom kamennom growshope na Slovensku greenspirit, tak jedine enzýmy nemali, teda z celej kolekcie 1,2,3,root, final, enz.Inak boli vtedy dosť vybrakovaní oproti tomu, akú ponuku mali na nete. Teraz by mali konečne nejaký otvoriť v Piešťanoch. U Vás v Čechách máte growshop v každej väčšej dedine, tu je to bieda. A ešte k tomu hnojky nechceli posielať. Vraj sa zvyknú cestou poškodiť. Tie pixle sú z fakt tvrdého plastu, možno do toho pichnúť silno klincom by som to poškodil, ale v balíku...aj keby som s tým balíkom hral futbal, tak sa tomu nič nestane, asi boli leniví baliť a posielať

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 09-04-2008 v 21:25 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2008 - ,,,Nlite 125W Red - 72 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4184980 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív