Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » First Indoor in da Skrin----600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Blackfire
Stálý Člen

Karma uživatele Blackfire - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Obecné First Indoor in da Skrin----600W Příspěvek č. 1

Chtěl bych se s vámi podělit o sve kytičky..Jsou moje prvni a zrovna pod 600W...

Ještě teda zhrnu vše důležité..

Osazenstvo
3x Arja haze,3x The church,5x Big boss

Skřín
2x1,2x0.6m...zevnitr obalena alobalem

Hlina
substrat pro rizkovani...(byl mi doporucen v zahradkarstvi)

Hnojky
růst :Alga grow
phit-amin
květ :Alga bloom(nasazen od prvniho dne prepnuti)
Repro forte(nasadim tak po tydnu kvetu)
Green sensation(nasadim tak 3tydny v kvetu)
Phit-amin(stale pouzivam pro postrik..a budu tak do 5teho tydne kvetu)

Elektronika :600W super HPS N-lite
chlazeni lampy mi zvladaj 2vetracky foukajici primo na lampu a odtah je vyresen nejakym starym ventilatorem.
kyticky zatim ofukuju dalsimy 2mi PC vetracky dokud nesezenu penizky na klipsnovy ventilator
Vlhkost resim rucnikem +naspodu skrine mam PET-lahev v ktere je zabudovane topitko do akvarii(nastaveno na casovac spolu s lampou)..Vim je to trochu amaterske ale tak ja sem amater ..a myslim ze to neni zrovna nejhorsi napar pro nekoho kdo nevi jak zvihnout vlhkost..topitko sem dostal Gratis takze muj problem to vyresilo



Naposledy upravil Blackfire 19-03-2008 v 21:41 PM

Old Post 29-02-2008 v 21:52 PM
Blackfire je offline   Profil uživatele Blackfire   Find more posts by Blackfire   Foto galerie člena Blackfire   Click here to Send Blackfire a Private Message   Add Blackfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackfire
Stálý Člen

Karma uživatele Blackfire - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 2

Tak tady je mame..Mame tu 4x Big Boss,4x Church a 3x Arga haze..pokud by ste meli s temito modely zkusenosti budu rad kdyz se mi s nimy podelite..hlavne z Big boss protoze o nem sem nenasel nikde nic

Old Post 29-02-2008 v 21:55 PM
Blackfire je offline   Profil uživatele Blackfire   Find more posts by Blackfire   Foto galerie člena Blackfire   Click here to Send Blackfire a Private Message   Add Blackfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackfire
Stálý Člen

Karma uživatele Blackfire - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 3




Tak prvni vas seznamim aspon lehce ze skrini a s tim co sem vse pouzil..Mam to rozjete uz 30dni ale nemel sem driv kredit abych se mohl zaregistrovat tak to ted musim vsechno dohnat:P Ze začátku to pravda nevypadalo moc pekne ale učený z nebe nespadl...

na 1. fotce je pohled z venkuSkrin mam ulozenou v mistnosti kde se netopi tzn ze teplota je temer shodna s venkovni..Takze ani moc nemusim resit chlazeni protoze mi to ochladi vzduch venku...ze zacatku sem mival velke problemy s teplotou kdyz byla tma(8-9 C)ale nastesti se pocasi vzpamatovalo a uz je to ok

na 2. fotce je vrch skrine....lampa 600W,lampu chladím 2výkonýmy PC vetracky a na odtah mam nejaky ventlator..nic moc ale zvlad to..

na 3. fotce uz sem nevedel jak resit tu teplotu pri tme tak sem musel z nouze sahnout po topitku do akvarii..asi o 1stupen to zvedlo teplotu a vlhkost to dava docela dobrou+pouzivam rucnik..nejsou $ tak se musi postupne

Old Post 29-02-2008 v 22:31 PM
Blackfire je offline   Profil uživatele Blackfire   Find more posts by Blackfire   Foto galerie člena Blackfire   Click here to Send Blackfire a Private Message   Add Blackfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackfire
Stálý Člen

Karma uživatele Blackfire - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 4


Děti:řízečky-4xbig boss,4x church,4xarga haze(dnes o 1 arga haze mene..umrela..je to ta na fotce z minuleho prispevku u toho topitka)takze zustavam na 11kytickach..První týden sem nemel moc moznost se ke skrini dostat a tak kytky zustali na zemi a lampa nahore...takze dětičky vypadalo trosku spatne..a taky se to na nich odrazilo jeste asi na 1dalsi tyden..Substrat mam spec. na rizkovani+perlit(3:1),hnojky mam zatim jen Alga grow a phit amin..hnojim podle navodu kazdy 3ti den a 4ml do l..a zkousim taky davat phit amin i do zalivky co sem slysel ze to nekomu pomaha..toho davam do zalivky 2ml/l jinak listy s tim strikam 4ml/l..do budoucna mam v planu kupovat Alga bloom+pk 13,14 a Green sensation..Flushing jeste nejak neresim..bude to zalezet na financich ktere sou zatim mizerne..pri nejhorsim posledni 2tydny budu prolyvat jen vodou


Na fotce mam vsechny rizky po tydnu presazeni..Konecne sem je mohl priblizit k lampe..bylo na case..

Old Post 29-02-2008 v 22:43 PM
Blackfire je offline   Profil uživatele Blackfire   Find more posts by Blackfire   Foto galerie člena Blackfire   Click here to Send Blackfire a Private Message   Add Blackfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackfire
Stálý Člen

Karma uživatele Blackfire - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 5


Nebudeme se zdrzovat spomalenou zacatecni rustovou fazi a presuneme se do 22dne.kytičky se konecne poradne vzpamatovali z toho soku na zacatku a zacinaji nam krasne rust..Kviti nezastrihavam ale ohybam..a kdyz vidim jak se mi to dari tak zastrihavat ani nepotrebuju..

Na fotku sem vybral meho favorita..Big boss..je to momentalne asi nejvyssi kytka a proto sem se rozhodl zacit ohybat prave u ni..nechci aby mi prerostlana fotce je jeste ohla neni

Nekdy v teto dobe se mi zacinaji vyskytovat svilusky a proto sem radne zakrocil a jeste ten vecer po zjisteni sem obednal z netu Omitec(znici vse )bohuzel rano mi volal typek ze omitec bohuzel neni na sklade at si vyberu neco jinyho..nevydrzel sem cekat a zajel sem si do zahradkarstvi a tam mi borec poradil neco spec. na sviluse jen za pul sta..tak sem nevahal..strikal sem ti kyticky zatim 2x a to 1x za tyden a sviluse zmizly..

Old Post 29-02-2008 v 22:52 PM
Blackfire je offline   Profil uživatele Blackfire   Find more posts by Blackfire   Foto galerie člena Blackfire   Click here to Send Blackfire a Private Message   Add Blackfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackfire
Stálý Člen

Karma uživatele Blackfire - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 6




Kytičky nabírají na obrátkách a začínají konečně pořádně růst a vetvit se

1.FOTKA-Pohled z vetracku


2.FOTKA-Ve skrini mam 8krasných kytiček se silnym stonkem a a krasnou barvou a 3 ktere z nejakeho neznameho duvodu se nejak sekly..ale asi to bude zanedbanim zalivky..dal sem je do PET-ek aby se tam pekne parily..vypadaly fakt na odpis ale po 3dnech v parenicku a 3dny na svetle se z nich stavaji konecne rostouci kytky..ale fotky tehle krasavic az zitra


3.FOTKA-zoom na "The Church"

Old Post 29-02-2008 v 23:04 PM
Blackfire je offline   Profil uživatele Blackfire   Find more posts by Blackfire   Foto galerie člena Blackfire   Click here to Send Blackfire a Private Message   Add Blackfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackfire
Stálý Člen

Karma uživatele Blackfire - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 7




Den 29.(18/6)

Den ode dne se nestiham divit...kyticky rostou jako z vody..Je toho tolik ze ani nevim na co jsem zapomel..jinak pres den tu mam 25 C a pres noc 15 C..vlhkost nemam cim zmerit ale topitko a rucnik to musi jistit..podle me nemaji kyticky s vlhkosti problem kdyz se tak krasne barvi
Nebudte na me zly,jsem hold student takze financovani je celkem obtiz..ale delam co se da...snad to ty kyticky poznaj..Budu moc rad kyz mi s necim poradite..nebo se klidne ptejte protoze urcite sem na neco zapomel..je tezky zhrnout 30dnu asi za hodinu..

Takze pripominky,dotazy,kritiku------>perte to do me

Fotecky:
1.Fotka-zoom na "The Church" jako v predeslem prispevku,


2.Fotka-Troska prirody..foceno po ceste domu..no nemam vlohy?



3.Fotka-Zaber do skrine...uplne vlevo jsou ti chudacci..ale Dnes kdyz sem tam byl(tj 31.den)tak uz zacinaji taky frcet..zitra dodam vice fotek

Naposledy upravil Blackfire 29-02-2008 v 23:23 PM

Old Post 29-02-2008 v 23:16 PM
Blackfire je offline   Profil uživatele Blackfire   Find more posts by Blackfire   Foto galerie člena Blackfire   Click here to Send Blackfire a Private Message   Add Blackfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackfire
Stálý Člen

Karma uživatele Blackfire - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 8


Den 31.(18/6)

Dnes tu mam jen jednu fotecku..prepadl sem kyticky kdyz spali tak sem si vyfotil jen meho favorita..Big boss(viz. 3ti prispevek)...no urcite vypada lip.
Jinak dnes sem spozoroval ze ohybanim sem docilil toho ze se kyticky zacinaji vyskove krasne srovnavat..a hustnou....

Old Post 29-02-2008 v 23:30 PM
Blackfire je offline   Profil uživatele Blackfire   Find more posts by Blackfire   Foto galerie člena Blackfire   Click here to Send Blackfire a Private Message   Add Blackfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J!mmy
Stálý Člen

Karma uživatele J!mmy - 86% PěstitelskáKarma uživatele J!mmy - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 9

Zdar chlape, na šestičento docela slabota, vyres si poradny odtah... Pak budes big boss

peace

Please L e g a l i z e Peace

Old Post 01-03-2008 v 00:49 AM
J!mmy je offline   Profil uživatele J!mmy   Find more posts by J!mmy   Foto galerie člena J!mmy   Click here to Send J!mmy a Private Message   Add J!mmy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele J!mmy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 10

Zdravím
Není všem dnům konec.Určitě bych ještě potunil odtah a ofuk na kyti.Já bych možná u mladých rostlin (řízků) začal méně watovou výbojkou a postupně zvyšoval.
Jestli nemáš vlhkoměr tak alespon často postříkavat at tam je nějaká pořádná vlhkost.(hlavně na mladé kyti)
Na tu teplotu bych se zaměřil at výrazně moc nekolísá jeden stupen celsia je prd co třeba nějak trochu přitopit v místnosti
ps:nevím ale zkus si dát teploměr 10 až 20 cm od výbojky a změř teplotu,protože kyti dorostou a zaplní prostor mohlo by se stát,že budeš mít vysokou teplotu takže se sekne fotosyntéza a paličky tak řádně nenakynou.Předpokládám že ty pc větráčky to neodtáhnou 600w, je to dost.
ps:na parazity používám spruzit a jsem spokojen
neber to jako kritiku ale jako jen můj názor
přeji ti at se ti daří

komu se nelení tomu se zelení
BELADONA,BU,SS,SK-1 pod 250w sodík

Naposledy upravil leosag 01-03-2008 v 02:11 AM

Old Post 01-03-2008 v 02:02 AM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 11

Cau, kdyz spej, tak je neprepadavej. Na mesic rustu vypadaj male a nezdrave, rekl bych ze jim nesvedci to 6tikilo v kombinaci s prisernou ventilaci, to tam dej na posledni 3 tydny,jak je vubec ta skrin velka? Ted by tomu slusela spis 250tka, nejlip metla. A sezen si aspon 2 axialni vetraky nebo rovnou TD/UFO a nejakym vetrakem/ky zacni michat i vzduch ve skrini a ovivat kyti. Ventilaci udelej stylem nadech co nejniz a vydech co nejvys.

no show

Old Post 01-03-2008 v 09:04 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackfire
Stálý Člen

Karma uživatele Blackfire - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 12

No nevim jestli jste si nevsimly ale podle me je teplota ve dne 25idealni a vecer kdyz je 15tak nic vic z toho nevytahnu..na vytapeni aby mi to stouplo o 2-3stupne vecer kaslu....ja myslim ze 25/15je dobry..pokud ta teplota v noci nejde pod 10 tak to spatny vliv na kviti nema...Vim ze kyticky na 30.den rustu vypadaj celkem fadne ale to je tmi prvnim tydnem kdy byly vice jak metr od lampy..Jo a ta lampa je uz posunuta na stred..na te prvni fotce je bliz k vetrackum protoze sem netusil jak mi to uchladi..jinak s tim problem nemam...ta teplota mi tam nestoupne na vic jak 25C.takze pritah neresim..odtah taky ne..zvlada mi to a opravdu nemam na to abych koupil UFO..jak sem psal..sem student..ae co nejdriv chci koupit aspon klipsnovy vetrak na primy ofuk kyticek...Jak rikam ta skrin je v mistnosti kde se vubec netopi takze s teplotou mam problem jen kdyz je venku odpoledne min jak 10C...a to uz nebyva..

Old Post 01-03-2008 v 11:30 AM
Blackfire je offline   Profil uživatele Blackfire   Find more posts by Blackfire   Foto galerie člena Blackfire   Click here to Send Blackfire a Private Message   Add Blackfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackfire
Stálý Člen

Karma uživatele Blackfire - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 13

A na fotkach to neni videt ale odtah od lampy mam na konci tej aluflexi(d=20cm)mam domaci ventilator a pasuje mi do toho akorat..a vetracky i ten odtah mi jedou na polovicni vykon.nejni treba to davat na full kdyz teplota neni moc vysoka..

Old Post 01-03-2008 v 11:33 AM
Blackfire je offline   Profil uživatele Blackfire   Find more posts by Blackfire   Foto galerie člena Blackfire   Click here to Send Blackfire a Private Message   Add Blackfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackfire
Stálý Člen

Karma uživatele Blackfire - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 14


leosag:a teplomer mam asi 30cm od lampy tak jako kviti...jinak kyticky muzu pomalu asi o 1metr postupne posunovat dolu..prilozim fotku..nenapadlo me nic lepsiho nez to podlozit cihlama..kdyz se poradne podivas tak to tam uvidis..takze az mi kyticky doroustou tak 20cm od lampy tak zacnu úpostupne po jedne cihle oddelavat a az na zem..tak aby byly vrsky kytek stale tak 20-30cm od lampy..

Old Post 01-03-2008 v 11:46 AM
Blackfire je offline   Profil uživatele Blackfire   Find more posts by Blackfire   Foto galerie člena Blackfire   Click here to Send Blackfire a Private Message   Add Blackfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 15


citace:
Původní příspěvek od Blackfire
l..tak aby byly vrsky kytek stale tak 20-30cm od lampy..


hele jestli mas vrsky kytek od lampy tak jak pises tak je to podle me moc blizko, po 600w bys mel mit svetlo tak 60 cm a vice od vrsku, jinak kytky dostavaj moc velkej heat stres, a nerostou tak jak by mely.


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 01-03-2008 v 12:00 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackfire
Stálý Člen

Karma uživatele Blackfire - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 16

cajovnik:No jo ale nechci nechat prazdny prostor ve skrini...a navic kyticky vypadaj mnohem lip nez kdyz byly uplne na zemi coz je vic jak pres metr a podle toho tvyho nakresu by meli byt vic jak metr kdyz sou maly..no ted je mam asi tak tech 30-35cm..a nechavam je rust..casem zacnu pomalu oddelavat cihle..mozna to zkusim uz i dnes a schvalne co to udela..mozna mas pravdu..sem prece zacatecnik a za kazdou radu sem rad

Old Post 01-03-2008 v 12:09 PM
Blackfire je offline   Profil uživatele Blackfire   Find more posts by Blackfire   Foto galerie člena Blackfire   Click here to Send Blackfire a Private Message   Add Blackfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2007 - My first In door - 400W - 7 odpovědí
08-10-2007 - First indoor 400W - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5130150 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív