Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování v kbelících... (v rákosí etc...)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 17

čepra: No to sice jo zbyde tam a kytka bude mít z čeho brát, ale co v období kdy je vody až moc? Dešťové období? Tím pádem voda bude dole pořád a může dojít k zahnívání... Ale nevím třeba máš recht. A tech deset cenťáků dna je obyč půda nebo tam máš tak silnou vrstvu nějaké drenáže?

Old Post 12-01-2006 v 19:01 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 18


Já tam mám jenom hlínu, ale s drenáží to moc pěkně popsal Seli (ten obrázek je jeho, tak mi snad nikdo nebude nadávat, že jsem ho ukrad) v threadu o pěstování na stromech.

"No to sice jo zbyde tam a kytka bude mít z čeho brát, ale co v období kdy je vody až moc? Dešťové období?"

Tak z toho bych zase takový strach neměl, z mý zkušenosti je vody spíš málo.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Naposledy upravil čepra 13-01-2006 v 08:37 AM

Old Post 13-01-2006 v 08:28 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 19

čepra: No to by mohlo být dobrý, asi to tak udělám... Díky za tipy... Tím že díry budou deset nebo trochu víc centimetrů nad zemí se vyhnu tomu, že by tahala kytka vodu ze země - kyselý mokřiny a to je dobře, nebudu tedy mustet stavět ani žádnou konstrukci, prostě je postavím na nějaké zpevněné místo tak aby díry byli nad hladinou...

Old Post 13-01-2006 v 14:54 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bloz
Nový Člen

Karma uživatele Bloz - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 20

díry bych taky určitě nedělal až do dna....dělat je tak asi fakt těch 10-15 cm nade dnem protože kdyby dlouho pršelo tak ať ma voda kudy odtíkat...a fakt at netaha zadnou vodu z okoli...jinak

Good luck

Old Post 17-01-2006 v 08:56 AM
Bloz je offline   Profil uživatele Bloz   Find more posts by Bloz   Foto galerie člena Bloz   Click here to Send Bloz a Private Message   Add Bloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thepsycho
Nový Člen

Karma uživatele thepsycho - 83% PěstitelskáKarma uživatele thepsycho - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 21











Zdrávím kýblařskou komunitu.
Chtěl bych takyž trochu obohatit tohle téma.Kýble už zkouším 3tím rokem a postupně to nějak vychytávám, dík mé lenivosti sem ještě nic neposlal, až teď, kdy je víc času, než to opět rozjedem ariváá

Old Post 21-04-2006 v 21:19 PM
thepsycho je offline   Profil uživatele thepsycho   Find more posts by thepsycho   Foto galerie člena thepsycho   Click here to Send thepsycho a Private Message   Add thepsycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

thepsycho :
tak to vypadá značně profi!
Jak dlouho jsi to vyraběl? To dole je polystiren?
nebojíš se větru?
jak je to ukotvené?

Old Post 23-04-2006 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 23

Kyble se valej vsude mozna od primalexu atd.Staci se zeptat nekde kdyz treba rekonstruujou panelak.

Jinak ten napad s plovoucima kyblema je paradni.Clovece pestovat primo na vode v rakosi to je myslenka.Tam by to nikdo nehledal,akorat by me zajimalo,jestli to v kvetu nezacne plesnivet.Precijen u vody je dost vlhko a zima + mlhy.Obzvlast v zari a rijnu.
No je to vychytany.To dole ty pasky to je automaticky zavlazovani primo z vody co?No je to naprosto genialni a originalni.Bych se na stromy vyprdnul,tohle je daleko jednodussi a nenapadnejsi

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-04-2006 v 18:53 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 24

thepsycho: vyborny, nenapadny, jednoduchy a sqely napad! taže samozavlazovacka? tak to , takoveto napady se muzou siknout, ale, jak psal jiz Jahudka!: co plisne? a hlavne rybari? ale tech bych se v dobrem rakosi nebal. i kdyz by to bylo asi lepsi nekde na velke plose a jezdit lodkou zastipovat. K+

!

Po pár letech zpět.

Old Post 23-04-2006 v 19:24 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G@nja M@n
Stálý Člen

Karma uživatele G@nja M@n - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 25

no ja nevim nezapomente taky na to jak pise LAHVAN rybari sem taky rybar ted uz ne moc a rakosi se vetsinou vsude kosi!!!takle by ste mohli snadno prijit o kiti !!jinak je to dobry napad PeAcE

zivot je kratkej tak si ho uzit dokud to de!

Old Post 23-04-2006 v 21:11 PM
G@nja M@n je offline   Profil uživatele G@nja M@n   Find more posts by G@nja M@n   Foto galerie člena G@nja M@n   Click here to Send G@nja M@n a Private Message   Add G@nja M@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thepsycho
Nový Člen

Karma uživatele thepsycho - 83% PěstitelskáKarma uživatele thepsycho - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 26









čaute, takýj ohlas bych nečekal.
Matroš sem sehnal zadara, polystoše se sem tam válejí po rekonstrukci paneláků anebo, tam prostě jsou
kbely sem našel u jedné konírny, ale jednoše jsou k sehnání i v obyč. šopech s potravinama, vozí jím v tom majonézy, saláty a tak.U nás 15l za 10kč, což je super.
Tenhle způsob sem dávno goumal, jak pěstit, bez toho, že bych musel jezdit lít, páč přes prázdniny nejsem moc poblíž kytiček. První pokus byli dva kyb. v sobě a ukotveny pomocí dřevěných tyčí vbitých do země, jenže hladina není stabilní, proto plovoucí plošiny, fakt krása v srpnu zajít za těmi vodními tanečnicemi a jen si s němi hrát.
Má to mega výhodu, viz předtím, ale nevýhod je taky dost.
-Voda během vegetace odebírá živiny, což je nejhorší, musí se to hlídat
-Ti rybáři, opravdu problém, pěstím, mezi dvěma, takže můžu jít jen když je tam max. jeden a přitom pouze 30m o obou
Jednou v noci sem těch 30m lezl tam i zpět večer přes 3 hoďky, aby na mě nedošli, taky že ne, wow, ale to poškrábané břicho, když je miluješ...
-Další nev, je, že rákosí roste moc rychle, takže musíš často kosit
Problém s kotvením nemám, rákos je dost nahusto, a polystoše mají docela velkou plochu, takže se jentak neprotlačí, horší je, že se odírají o sebe, a taky kachny, velké potvory, moc sem si to neohlídal, tak si na polovině pochutnaly.
Ještě přidávám něco z první sadby, to jsou první 2 obr

Old Post 24-04-2006 v 12:34 PM
thepsycho je offline   Profil uživatele thepsycho   Find more posts by thepsycho   Foto galerie člena thepsycho   Click here to Send thepsycho a Private Message   Add thepsycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thepsycho
Nový Člen

Karma uživatele thepsycho - 83% PěstitelskáKarma uživatele thepsycho - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 27

Předposlední to je zdechlina ryby, taky možná hnojka, ale já to neriskuju, dají se krásně spálit tímhle šitem
Posled jsou kořeny mezi plovákama, užil sem root juice, jak je vidět, tak savé knoty ani nebyli už zapotřebí.that´s all pokud chcete, ptejte se rád posloužím

Old Post 24-04-2006 v 12:44 PM
thepsycho je offline   Profil uživatele thepsycho   Find more posts by thepsycho   Foto galerie člena thepsycho   Click here to Send thepsycho a Private Message   Add thepsycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Anubissss
no hochu ale fotky nic moc kdybych ti mel ukazat svoje ... sice mi to nerotlo nikde v ribnike nebo kde ale poctivost nezklame...........................


chlapce, nejde tu ani tak o vynos nebo kvalitu, ale u genialni napad. dnes uz neni problem pestovat supermegagigahyper skanky, ale je probrlem vymyslet neco noveho.
btw nejdriv si to tu aspon procti, kdyz neumis ani vkladat fotky, nez zacnes s kritizovanim, ju?

!

Po pár letech zpět.

Old Post 25-04-2006 v 15:11 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 29

No jakožto zakladatel threadu koukám nějak se to tu rozjelo. Každopádně thepsycho už je odměněn karmou. V podstatě mi odpověděl fotodokomentací na všechny mé otázky a jen mě utvrdil v dojmu že kýble v mokřinách nejsou nejhorší nápad. Sice jsem našel lepší místo kam kbelíčky udat, ale thepsycho prostě všechna čest! Jinak všem děkuji za rady a návrhy, dokonce děkujem i za konstruktivní kritiku!

edit: A taky sklízíš! Což dost z Growerů, kteří pěstí outdoory díky čorkám ( ) ne! A lepší sklízét míň a mít odměnu za grow než nic...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 26-04-2006 v 18:26 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thepsycho
Nový Člen

Karma uživatele thepsycho - 83% PěstitelskáKarma uživatele thepsycho - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 30

Kýblaři zdar!
Tenhle rok hledám novéj fleky, snad si nebudeme někde překážet
Velká chyba je, nechat kbely i přes zimu na jednom fleku, rákosí popadá a tajemství je tu tam. Velkou nevýhodu vidím v odvádění živin pryč skze vodu(vycucávání), když průběžně dohnojíte, no problem..
A ohledně ukotvení..Nikdy jsem je neměl ukotveny, z hustého rákosí neutečou, ale tenhle rok to ukotvím pomocí háku do dna a šňůr, pokud hladina kolísá během pěstování, tak počítejte s rezervou, aloha..

Old Post 10-04-2007 v 13:15 PM
thepsycho je offline   Profil uživatele thepsycho   Find more posts by thepsycho   Foto galerie člena thepsycho   Click here to Send thepsycho a Private Message   Add thepsycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 31

zdravim vsetkych tento rok sa i naskytol taky maly ale dost zavazny problem zistil som ze mi na moje policko chodia niake vyjebane corky ak chcem zachranit urodu tak ich musim presadit do kyblov ale su uz skoro meter vysoke/jukni my thread/ ...poradte mi --budu este schopne sa vzchopit???...

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 04-07-2007 v 22:57 PM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 32

cantona9:Pokavad ti tam chodej nejaky lidi,tak to presad urcite.Budes muset sehnat poradny kyble,korenovej bal uz bude urcite poradne rozvetvenej.Ale jestli chces neco sklidit,tak to urcite udelej!

Old Post 05-07-2007 v 10:23 AM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9494700 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív