Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 56 57 58 59 60 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: poradte pls Příspěvek č. 913

citace:
Původní příspěvek od pista8686
Zdar chlapáci.všude sem to tu prohledal a přesně tohle jsem nenašel..tak jestli někdo poradí? 20 den květu,Power Plant od DP ze semen.v kokosu.zalivka jednou denně.hnojky plagron coco ab a PK 13 14. zalivka EC 1,9 PH 5.9. už to tam mam tak 14 dní a zdá se mi že se to zhoršuje..je to převážně na vršku kytky.

Čau, nejsou to náhodou z feminizovaných semínek? Vypadá to spíše jako mutace z feminizace.

Grow Max 150W

Old Post 29-10-2013 v 15:04 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pista8686
Nový Člen

Karma uživatele pista8686 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 914

Je to z feminizovanejch semen no...tak je to možný..ale radši se informuju páč jsem něco takovýho ještě neviděl a nerad bych něco zanedbal..

Old Post 29-10-2013 v 15:11 PM
pista8686 je offline   Profil uživatele pista8686   Find more posts by pista8686   Foto galerie člena pista8686   Click here to Send pista8686 a Private Message   Add pista8686 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiri
Nový Člen

Karma uživatele jiri - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 915

to:pista8686
vypada to podobne jako u mojeho prispevku. Mam to sice v hline, ale taky to zacina spis od vrchu. Nevim co by to mohlo byt, zatim nikdo neporadil.. Zkusim vymenit Cannu za Plagron a uvidim...

Old Post 29-10-2013 v 16:30 PM
jiri je offline   Profil uživatele jiri   Find more posts by jiri   Foto galerie člena jiri   Click here to Send jiri a Private Message   Add jiri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pista8686
Nový Člen

Karma uživatele pista8686 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 916

Ja jedu Plagron takže to si asi moc nepomužeš :-D ja bych to spíš viděl na nějakou mutaci nebo možná nějakou plísen..ale to doufam že ne...hlídám to a zatim se to na ostatní kytky nerozšiřuje

Old Post 29-10-2013 v 18:02 PM
pista8686 je offline   Profil uživatele pista8686   Find more posts by pista8686   Foto galerie člena pista8686   Click here to Send pista8686 a Private Message   Add pista8686 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 917

Kámo mám to podobny, to zakřivení listu a barvu + zloutnutí. Furt sem nevěděl co to je, myslel jsem nejakej deficit. Změř ph na vytoku + kontrola kořenů ! Já tam měl jake si larvy. Vymáchal jsem je v karate a zbytek ukáže čas, snad to bude ok. Případně zkontroluj listy s LUPOU zda tam neco neleze, či tam není neco jiné než list, NAPŘÍKLAD BÍLE, ČERNE TEČKY.

Old Post 29-10-2013 v 18:03 PM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pista8686
Nový Člen

Karma uživatele pista8686 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 918

Měl jsem tam svilušky a třásněnky...ale těch už jsem se zbavil tak před 14 dny a ted je to čistý...spíš zkusim to PH odtoku...ale zase to by mělo problemy více kytek.a tohle mam jen na jedný a to docela dlouho...možná to je fakt nějaká retatdovaná kytka a všechno je v pohodě

Old Post 29-10-2013 v 18:10 PM
pista8686 je offline   Profil uživatele pista8686   Find more posts by pista8686   Foto galerie člena pista8686   Click here to Send pista8686 a Private Message   Add pista8686 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 919

citace:
Původní příspěvek od pista8686
Je to z feminizovanejch semen no...tak je to možný..ale radši se informuju páč jsem něco takovýho ještě neviděl a nerad bych něco zanedbal..

Takové listy jsem totiž už viděl na feminizovaném modelu, občas to dělalo tyhle pruhovaný a zatočený listy, ale jinak to bylo zdravé, takže by mělo jít o genovou mutaci a ne o nemoc. Pokud jsou jiné listy v klidu, tak je to feminizací.

Grow Max 150W

Old Post 29-10-2013 v 18:19 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 920

citace:
Původní příspěvek od jiri
to:pista8686
vypada to podobne jako u mojeho prispevku. Mam to sice v hline, ale taky to zacina spis od vrchu. Nevim co by to mohlo byt, zatim nikdo neporadil.. Zkusim vymenit Cannu za Plagron a uvidim...

U tebe nejde o stejnou věc, ale bylo to výživou, to se stává, ale nové listy jsou pěkné, takže to neřeš, jen pokud by to pokračovalo na nových listech.

Grow Max 150W

Old Post 29-10-2013 v 18:22 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pista8686
Nový Člen

Karma uživatele pista8686 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 921

KAždomádně díky za rady...budu nadále sledovat a kdybych na něco přišel, šoupnu to sem...

Old Post 29-10-2013 v 18:31 PM
pista8686 je offline   Profil uživatele pista8686   Find more posts by pista8686   Foto galerie člena pista8686   Click here to Send pista8686 a Private Message   Add pista8686 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 922



čau lidi hnojim jednou týdne ph je snad ok leda ze by byl rozkalibrovanej ph metr .hnojim alga grow 4ml na 1l + 1ml start up .slunce 250w Hps tak měsíc růstu teplota 25 slunce noc 18.5 nevíte co stim ?

Old Post 30-10-2013 v 15:12 PM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiri
Nový Člen

Karma uživatele jiri - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 923

citace:
Původní příspěvek od Bárt

U tebe nejde o stejnou věc, ale bylo to výživou, to se stává, ale nové listy jsou pěkné, takže to neřeš, jen pokud by to pokračovalo na nových listech.

Jeste k te vyzive. Nevedel jsem, co by bylo nejlepsi, takze jsem k hnojivu canna pridal trochu ogranickeho fish mixu, zvedl ph o 0,3 na 6,2 a jelikoz zalevam osmotickou vodou, namychal jsem ji na pul s kohoutkovou. Vysledek je dobry. Listy jsou po jednom dnu tak o pulku zelenejsi, svetle mista mizi a kvitka zacinaji vonet. Dik.

Old Post 30-10-2013 v 16:37 PM
jiri je offline   Profil uživatele jiri   Find more posts by jiri   Foto galerie člena jiri   Click here to Send jiri a Private Message   Add jiri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 924



Zdravim,

vcelku se mi rozmáhá žloutnutí listů, PH mam trochu vyšší 7.1 na výtoku s hnojkama, 7.0 čistá odstátá voda, EC na vytoku s hnojka a neni vyssi nez 1.3. Teplota v noci min. 20 přes den max 31, vlhkost min 60% max 76%, jsem 8. den v květu. Čím by to mohlo být ? Hořčík nebo dusík ? jak nejlépe to vyřešit? díky za tipy.

Naposledy upravil Keen 04-11-2013 v 09:56 AM

Old Post 03-11-2013 v 11:43 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 925



ahoj - mam tu mensi problem s Critical Mass (30 den kvetu z 55).

Kytka hned pod sodikem a v okoli ma nazloutle listy. A ted resim zda to je Sira, dusik, nebo prehnojeni... - prvni dve verze zneji divne kdyz pouzivam:

Hesi bloom - 5ml/l
enzimy Elixer - 2ml/l
+ fosfor HESI 2,5ml/l


Zalevam +- jednou za 5 dni a pokazde s hnojkama...Asi jsem to mirne prepalil co?

Ostatni kytky dale od vybojky maji take trochu nazloutle listy ale prevazne dole...



Diky

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Naposledy upravil sirup 25-02-2014 v 12:58 PM

Old Post 25-02-2014 v 12:30 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 926

Zdarec už si nevím rady.. nechci se tady moc rozepisovat tak stručně: 19/18h růst, 3/12h. Jedu dva systemy pod 450w ebb&flow a NFT ebb-EC 1,4 Ph 5,6-5,7. NFT -EC 1,1 Ph 5,6. teploty 19-20 noc 25-29 den vlhkost 40-80 %. hnojim JIDB,+ ob týden leaf coate & vita rece.lampa cca50cm.odtah jsem měl zaplý první týden v kuse ,zvlhčováno postřikem , pak jsem pořídil zvlhčovač (3týden r.),tak jsem odtah dal na cykly 4x za sevětla vyměnit,nebo při dosažení 28,5C. vlhkost 75-80 %-v podstatě stále.Ze začátku to šlo dobře a pak náhle..jestli to je tou zvlhčovačkou nebo nedostatkem čerstvého vzduchu? problem je s listy, nedělají to všechny,vždy začne nejdřív prosvítat,pak se oběví lehké proužky a nakonec list proschne jakoby za čepelí, trvá to tak tři-4 dny do uplné skázy. :dunno: Kytí je celkově světle zelené takové "no vital" nechci to přehnojit,protože EC a PH se mi zdá ok...
nevim jestli to je plísen nebo co.už mi to jednu sklizen zlikvidovalo.tak jestli někoho něco napada pls.. tady jsou fotky: http://dzejms.rajce.idnes.cz/problem/

Old Post 02-03-2014 v 08:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 927

Prostě se zeptej té kytky co jí vadí, mě to vždy pomáhá, od jisté doby co to dělám s láskou nemám vážnější problémy. Jen když mám blbec den To jim není hej...

Old Post 02-03-2014 v 09:50 AM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 928

.

Naposledy upravil 03-03-2014 v 17:56 PM

Old Post 02-03-2014 v 10:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 56 57 58 59 60 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9426890 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív