Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 58 59 60 61 62 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 945

No jsem si více méně jist , že je to tím Ph což způsobuje blokaci příjmu živin , ale nevím kam s ním hnout jestli ještě víc dolu nebo naopak razantně nahoru třeba na těch 6,5 :-(

V růstu je vždy vše ok, ale po prvních 2 týdnech květu začne toto :-( A to při tom první 2 týdny jedu květ a rust hnojky 3:1 a až apk přecházím an plnou dávku květových hnojek. Toho dusíku by mělo být v hlíně dost. No už jsme z toho docela zoufalej :-(

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 27-03-2014 v 00:30 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sleeper
Nový Člen

Karma uživatele Sleeper - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 946

Zdravim Growery

Mam takovej nevim jestli problem,ale dela mi to starosti.

fem.Diesel 7 tydnu veg.
Hnoj. terra grow+korenak+Co2
Korenak s kazdou zalivkou Terra 2krat do tydne
Pesteno hlina light mix
Vyska 40az 60cm
Ph pudy 6.3
Ec pudy 0.8ms
vlhkost 50-60
teplota den/noc 25-29C,18-21
Na zacatku jsem to posral kvalitnim prehnojenim presadil,prolil byli Ok ted jsou listy lehce zvadli rostou porad nevite nekdo co stim ?

Old Post 27-03-2014 v 11:28 AM
Sleeper je offline   Profil uživatele Sleeper   Find more posts by Sleeper   Foto galerie člena Sleeper   Click here to Send Sleeper a Private Message   Add Sleeper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 947

Moje otázka stále platí prosím o radu :-(

http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=59

Příspěvek číslo 941

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 27-03-2014 v 13:01 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 948

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
Zdravím mám problém s listy stejný jako jsem měl tady : http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=10

Model : galaxy
substrát: lightmix s rw drtí
hnojiva: plagron terra grow , green sensation , advenc nutriens a + b grow
Ph : problém začal už na Ph 6,2 (výtok +- stejný) asi 2 týdny po přepnutí. V growshopu mi bylo doporučeno snížit ph na 5,8 tak jsem je zalil čistou vodou s upravenym ph na 5,5 a dva dny na to s ph 5,8 zase bez hnojiv a následně Ph 5,8 s plagron terra bloom. Dnes jsem měl na výtoku 5,8.
Ec: 1-1,2
teplota : den 26-28 , noc +-23

Ještě bych rád dodal ,že už žloutnou třeba 3 týdny a věci jako zahnojit pul na pul grow/bloom hnojivem jsem zkoušel , dokonce jsem jednou zalil plnou palbou grow hnojiva a nic, pořád žluté

snad někdo pomůže :-)

Pěstu zdar !

PH drž cca 5,8 nižší není dobré, pod 5,5 to začne žloutnout, protože dusík se vstřebává nej. kolem ph 6. Tvuj poblem není PH, ale EC. Na výtoku je v poho do ec 3 , toho se neboj a u tebe je deficit dusíku a málo hnojíš. V Lightmix dost lidí hnojí jako u kokosu, žádné poloviční dávkování, ta hlína má ec 0,9 na startu a to se už dávno vyčerpalo, takže lej vstupní ec na květu klidně 2 a budeš to mít OK, za to ručím. Pokud se hnojí normálně a na výtoku bys měl už vyšší ec na 3, tak to zase naakumulované hnojiva snižují ph a potom to taky žloutne, takže u prolití poznáš problém na podle výtoku. Pokud nevíš v čem je problém, tak prolívej s hnojivem a podle výtoku zjistíš problém, když jsi totiž prolil vodou, tak jsi podvýživu akorád podpořil. To zalití grow složkou bylo dobře, ale musíš to opakovat, změna se ti projeví nejdříve za dva dny, ale ne na starých listech, ale musíš pozorovat nové přírůstky.

Grow Max 150W

Old Post 27-03-2014 v 17:14 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 949

citace:
Původní příspěvek od Sleeper
Zdravim Growery

Mam takovej nevim jestli problem,ale dela mi to starosti.

fem.Diesel 7 tydnu veg.
Hnoj. terra grow+korenak+Co2
Korenak s kazdou zalivkou Terra 2krat do tydne
Pesteno hlina light mix
Vyska 40az 60cm
Ph pudy 6.3
Ec pudy 0.8ms
vlhkost 50-60
teplota den/noc 25-29C,18-21
Na zacatku jsem to posral kvalitnim prehnojenim presadil,prolil byli Ok ted jsou listy lehce zvadli rostou porad nevite nekdo co stim ?

Svěšené listy ukazují, že špatně fungují kořeny, budto jsou poškozené a nebo se dusí po vydatné zálivce. Nechávej částečně vyschnout květináč, ať si nabere vzduch.

Grow Max 150W

Old Post 27-03-2014 v 17:18 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 950

Díky... Zkusím to a snad to pomůže. Určo dám vědět.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 27-03-2014 v 21:24 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

žluté spodní listy Příspěvek č. 951

Ahoj,

mam rostliny ve 21. dni květu a začali mi téměř na všech žloutnout spodní listy. Ten samej problém jsem měl i minulý kolo, nakonec to dopadlo tak, že mi zežloutly skoro celý kytky :/ Neměřil jsem ph, takže jsem myslel, že to bude tím, ted už kyselost hlídám takže v tom problém asi nebude. Víc viz. foto

Substrát: plagron lightmix
Hnojiva + zálivka: ata bloom + ata PK + enzymy, biobizz grow, ph upravuju na 6,3 - 6,4.. EC se nažim držet nějak v normě - občas kytky proleju čistou vodou s enzymy

Světlo: GIB 600w
teplota: noc 20 / den 26
Vlhkost: 55-60%
Genetika: Jack herrer - sativa

Budu rád za každej názor, díky

http://fyschy.rajce.idnes.cz/gr#20140330_191924.jpg
http://fyschy.rajce.idnes.cz/gr#20140330_192020.jpg
http://fyschy.rajce.idnes.cz/gr#20140330_192039.jpg
http://fyschy.rajce.idnes.cz/gr#20140330_192122.jpg

Old Post 31-03-2014 v 18:10 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 952



Zdravím, neví někdo co by mohly být tyhle flíčky na listech ? Už druhé kolo se mi to udělalo.

30 den květu PH 6, EC 1.6, Teploty 22-27 vlhkost 50. Hnojím plagronem AlgaBloom +PK 13-14 Atami.

svitim 600W.... nevím co víc napsat

Old Post 31-03-2014 v 21:11 PM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypno 808
Nový Člen

Karma uživatele hypno 808 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 11  

Pomoc Příspěvek č. 953



zdarec lidi potřeboval bych poradit . Mam problém s listy žloutnou a dělaj se na nich takový tmavě zelený až hnědy fleky a kde sou ty fleky tak je ulně vyschlej a mam to najedný kde sou listy normálně zelený , ph držim kolem 6 . díky za pomoc

Old Post 31-03-2014 v 21:41 PM
hypno 808 je offline   Profil uživatele hypno 808   Find more posts by hypno 808   Foto galerie člena hypno 808   Click here to Send hypno 808 a Private Message   Add hypno 808 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 954

Musíš napsat víc informací.. čím a jak často to hnojíš, v čem to jede, prostě co tě napadne a máš to nějak změřený. Takhle ti někdo těžko fundovaně poradí.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 31-03-2014 v 21:54 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypno 808
Nový Člen

Karma uživatele hypno 808 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 955

jedu to cocos s keramzitem hnojim Advanced hydroponics of holland a to tam leju Grow , Mircro a Enzymi hnojim to tak 3 tejdně a jsou to auto od fair seeds ph je kolem 6,4

Old Post 31-03-2014 v 22:02 PM
hypno 808 je offline   Profil uživatele hypno 808   Find more posts by hypno 808   Foto galerie člena hypno 808   Click here to Send hypno 808 a Private Message   Add hypno 808 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scorpion91
Stálý Člen

Karma uživatele Scorpion91 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 956

Takhle vypadala predminulej rok moje jedna kytka. Zjistil jsem, ze jsem to prelejval. Jakmile jsem nechaval substrat proschnout, spravilo se to a dalsi listky nezacly takhle zloutnout a hnednout

Old Post 31-03-2014 v 23:03 PM
Scorpion91 je offline   Profil uživatele Scorpion91   Find more posts by Scorpion91   Foto galerie člena Scorpion91   Click here to Send Scorpion91 a Private Message   Add Scorpion91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 957

To pH by mohlo být nižší - respektive zkus ho třeba na týden snížit na 5,8 a pak třeba zas na 6,2. Jde o to, aby kytka vstřebávala všechno, co potřebuje. Takhle jsi na horní hranici a je možný, že kvůli vysokému pH si něco nebere.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 01-04-2014 v 06:36 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 958

citace:
Původní příspěvek od Vemach
Zdravím, neví někdo co by mohly být tyhle flíčky na listech ? Už druhé kolo se mi to udělalo.

30 den květu PH 6, EC 1.6, Teploty 22-27 vlhkost 50. Hnojím plagronem AlgaBloom +PK 13-14 Atami.

svitim 600W.... nevím co víc napsat


něco podobnýho už jsem jednou měl, jestli jsou ty flíčky takový trochu lesklý a máš na listech nahoře nebo ze spoda takový černý malý tečky tak to jsou třásněnky a ty černý malý tečky jsou jejich hovna .. koupil jsem na to v growshopu nějakej postřik a po pár dnech to bylo OK

Old Post 01-04-2014 v 16:40 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 959

citace:
Původní příspěvek od Vemach
Zdravím, neví někdo co by mohly být tyhle flíčky na listech ? Už druhé kolo se mi to udělalo.

30 den květu PH 6, EC 1.6, Teploty 22-27 vlhkost 50. Hnojím plagronem AlgaBloom +PK 13-14 Atami.

svitim 600W.... nevím co víc napsat




...svilusky...

xxyy

Old Post 01-04-2014 v 17:08 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kseroks
Stálý Člen

Karma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 140 

Příspěvek č. 960

http://grower.cz/forum/showthread....2724#post372724

mrkni na tu spodni fotku to je presne ono ne?? proplachni to vodou s enzymama a ph drz na 5,8(tohle udrzuj i pri proplachu) jinak u ah staly ph proste neudrzis sou to nejnestalejsi (co se ph tyce) hnoje co sem mel moznost zkusit... pokud nezalejvas nejakou automatickou zalivkou tak nemas duvod pouzivat mineralni hnoje typu ah... vylej a porid si neco organickyho (biocanna, plagron alga apod..)

HUA...........
Zkoušel ste někdo NYC Diesel?
hnojiva CANNA
mocné měření účinnosti některých stínidel

Old Post 01-04-2014 v 17:28 PM
kseroks je offline   Profil uživatele kseroks   Find more posts by kseroks   Foto galerie člena kseroks   Click here to Send kseroks a Private Message   Add kseroks to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kseroks! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 58 59 60 61 62 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1428390 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív