Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W koupelna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

--- POWEPLANT --- 56. D N Ú Příspěvek č. 49




--- POWEPLANT --- 56. D N Ů

Jinak Hashplanty šly pod kudlu 47. den + 20hod tmy (bez ofuku a odtahu) a SMBOGy 54. den + ta samá tma. Žádný použitelný foto jsem nenašel, tak až fotky palic - až to celý dojede. HP mají menší kamenný paldy, SMBOG velký, ale celkem listnatý. Nechal jsem celkem dost spodků, mělz +- 50 cm, takové ty menší, ale pořád tvrdé paličky jsou chuťově super a při tý velikosti se to prosvítilo. V minulym kole jsem jich měl asi jen 10g a byly možná i lepší než vršky.

Počet kytek byl ideální po sklizni těch 3xHP, teď po odebrání SMBOGú je tam místa habaděj a rozestavení koupelny jsem změnil ze 100x125 na cca 80x100 cm.
Výnos si netroufám odhadovat, ale bude toho víc než minule

Treba zberať makovice !!!



OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 16-04-2012 v 21:49 PM

Old Post 16-04-2012 v 21:09 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 50






---- l l ----

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 16-04-2012 v 22:27 PM

Old Post 16-04-2012 v 21:12 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 51




POSLEDNÍ FOTKY VEGETACE - 63. DEN


-- CM 8 --

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 17-04-2012 v 11:07 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 52





-- CM 10 --

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 17-04-2012 v 11:08 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 53





-- PP --

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 17-04-2012 v 11:11 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 54






HASH PLANT

Teď už budou následovat jen fotky sušiny, HP je sklizená skoro 3 týdny a celkem mě překvapila svou vůní i gramáží.
Tipovačka nemá cenu, fotky celků jsou nepoužitelný ani po úpravách fotek, tyhle fotky co sem dávám taky za moc nestojej..

Poslední zálivku s hnojivem jsem PP a CM nasolil 45. den, takže flush je 3-týdenní.
PP musejí být svázaný - od 40. dne, jinak by palice ležely na zemi.


mám zvážený HP - není to dokonale očištěné - ale ze 3 rostlin mám 62g (mínus max 10 - 15% na lístečky a sem tam stonek) + spodky. Je to opět váženo přesušené, na uskladnění a manipulaci to potřebuje zvlhčit.

Voní to skvěle, palice mi připomínaly GWS, po usušení už méně.. Chuť už je sladká, vůně kouře i sušiny výrazná a stav dlouhotrvající, indikový, ale dá se kouřit i přes den.

EDIT: ZVÁŽENO

Po lehkém zvlhčení, tak aby se to nedrolilo - očištěno,zváženo 56g
Palice jsou kamenné, menší a výrazně voní. Tato odrůda s velmi krátkym květem mě příjemně překvapila, sice žádný extra výnos ale kouř je to kvalitní a silný. Kytky měřily 45 - 50 cm




Neni senoseč jako senoseč











Největší HP

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 23-04-2012 v 11:58 AM

Old Post 17-04-2012 v 11:30 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

SMBOG Příspěvek č. 55





SMBOG

Uvidíme kolik toho nakonec bude, palic je celkem dost, ale nejsou tak tvrdé. Oproti tomu jsou docela výživné a z paličky na brčko je po nadrolení pěkná hromada Šišky jsou kompaktní a dlouhé.



EDIT: Zváženo: 5x SMBOG 70g

Něco málo už jsem ochutnal, chuť i vůně už se výrazně zlepšuje.
Váženo očištěné, vršky odstonkované i kvůli skladovatelnosti.


OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 03-05-2012 v 11:37 AM

Old Post 17-04-2012 v 16:42 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 56




Tak konečně nastal pro Powerplanty a Critical mass-y čas sklizně .
Dle trichomů by to ještě pár dní sneslo, ale 60 hod tma to vynahradila..
Už se houpou CM10 v počtu 1ks by si zasloužil svoji vlastní ventilaci Spolu s 3mi HP by byly schopný zamořit smradem jakejkoli uzavřenej prostor. Píšu smradem, protože i jedna z nejkrásnějších vůní se v takovýhle koncentraci stává smradem Ani průvan moc nezmůže, drží se to při zemi jak nějakej bahenní plyn.
Oproti tomu, PP voní decentně a uplně se to v tom smradu ztrácí.. Ale objem jejích palic vypadá podobně jako minulý kolo (celý).


CM






PP













OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 23-04-2012 v 12:27 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 57





Tak konečně zváženo a uskladněno. Dopadlo to vcelku dobře, alespoň nad moje očekávání. Ale vezmeme to hezky popořádku…



Critical mass pheno č. 8


Rostla v 5l květináči, má menší – kompaktní, tvrdé palice. Spíše menší, zato hodně.
Výška rostliny necelých 55 cm.

Váha palic je 25g, viz popis CM 10. Oproti ní má pro mě 5/6, v chuti a kouři + celkovém dojmu. No, dá se říci že ve všem, takže viz. následující příspěvek..


Ne-grower by podle jednotlivých palic asi rozdíl nepoznal, pokud by se řídil chutí/účinky..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 07-05-2012 v 11:49 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 58






Critical mass pheno č. 10

Rostla v hranatém teku 6.5l, tvoří velké, kudrnaté palice, její výška byla necelých 60cm.

Výsledná váha palic je 35g při optimální vlhkosti (pro mě – jde drolit, ale ne lehce a ne na prach).
Palice tvrdé, dosti tmavé, pestíky vyloženě hnědé - i vespod prakticky nejsou žádné malé a řidké. Oholil jsem jen úplně spodní patro.



Kouř je v ovzduší těžký, v plicích a na chuť zemitý, kořeněný a nijak kašlavý nebo dráždivý, oproti vůni v ovzduší je chuť jemná.. Vůně je hodně kořeněná s jemnými podtóny pyžma, skunku a benzínu.



Celkem zvláštní, že mi to tolik ztmavlo. Podepsat se na tom mohlo to, že za posledních 5 týdnů dostala jen 1x hnojivo a tak v posledním týdnu už hrála všemi barvami duhy

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 07-05-2012 v 11:53 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 59






Škoda že byla jen jedna kytka, zajímalo by mě, jaké by byly ostatní a jak by reagovaly na záštip třeba v 10l.


Tuto jsem jen ohnul, abych podpořil růst vedlejších větví. Centrál byl stejně hodně dominantní a zaštipování by bylo nejspíš na škodu..


Jedinou „nevýhodu“ CM vidim v tom, že od cca 50. dnu květu voní až smrdí, a to neustále. Podobně jako Hash plant, palička na brko v pytlíku a ve filmovce postříkaný voňavkou smrdí kamkoliv vlezete!! Jediná možnost je: pixla, několik igelitů a bágl postříkanej voňavkou. Ale jen do tý doby, dokud ho neotevřete Je to peklo, nechápu mít to v paneláku apod., i s pacháčem. Ten by fungoval, dokud bych se nedotkl kytek / neotevřel dveře do koupelny.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 07-05-2012 v 11:56 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 60






POWER PLANT


Těchto 6 rostlin jsem zaštípl a pěstoval v 10l kýblech / bedně s cca8l hlíny. Utvořily středně velké, tvrdé palice. I přesto, že už tak týden ochutnávám, váha ukázala 205g trochu sušších palic než bych si představoval. Výška rostlin byla 68 – 79 cm, jednotlivé výnosy neznám,ale 1 byla extra velka, 1 velká, 2 průměrné, další horší a poslední 68cm velká byla nejslabší.










Ze začátku pěstování se tváří vcelku nenápadně a drží se takříkajíc uprostřed pelotonu, po přepnutí exploduje do výšky ( i když jsem 400W držel +-32 cm!) a svoje růstově méně vyvinuté kolegyně (jako HP) předežene až o celou koňskou délku! Podmiska HP až nad úrovní zeminy PP.

Je to vysoce produktivní rostlina, vůně je decentnější, mimo dosah CM a HP přesto výrazná Chuť zatím poněkud drsnější, přesto dobrá a stejně jako vůně – sladká s tóny tropického ovoce.



Z modelů tohoto kola si ji jako jedinou můžu dát bez obav přes den aniž bych byl půl dne mimo. Ne že byla nějak slabá, to naopak, stav je takový aktivní, silný a odezní bez následků (únava, nesoustředěnost, otupělost.

Oproti tomu CM 10 se drží jako klíště když už si myslíte že už by to mohlo stačit, tak se nějaká únava dostaví, dá se ale zajíst a rozchodit. Na nějaké ranní pokouřeníčko CM rozhodně není. To ani Power plant, ale tyto podmínky „použitelnosti“ člověka po „užití“ splňuje v tomto kole nejlépe..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 07-05-2012 v 12:00 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 61

To je zatím vše, dohromady toho je tedy 391g. Mohlo to být lepší, přesto jsem spokojen.
Až budu chtít zase zamořit okolí, ještě něco nafotím

Rozdíl výnosů HP + SMBOG od Hlavy a PP + CM od Guerilly je dán také poloviční velikostí květníků a celkovou utlačeností od větších kolegyň. Při kose HP mi došlo,že modely od Hlavy - s kratší dobou květu - by bylo bývalo nejlepší nechat o to déle na vegetu. Klidně pod CFL, ještě by trochu vyrostly a zase by to bylo lepší. Ale už ted to bylo s prostorem na hraně, možná už i za ní... 100x125 je na Wawe se 400W až až, i když kytky co nejčastěji prohazuju.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 07-05-2012 v 12:25 PM

Old Post 07-05-2012 v 12:07 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od bull
To je zatím vše, dohromady toho je tedy 391g. Mohlo to být lepší, přesto jsem spokojen.
Až budu chtít zase zamořit okolí, ještě něco nafotím

Rozdíl výnosů HP + SMBOG od Hlavy a PP + CM od Guerilly je dán také poloviční velikostí květníků a celkovou utlačeností od větších kolegyň. Při kose HP mi došlo,že modely od Hlavy - s kratší dobou květu - by bylo bývalo nejlepší nechat o to déle na vegetu. Klidně pod CFL, ještě by trochu vyrostly a zase by to bylo lepší. Ale už ted to bylo s prostorem na hraně, možná už i za ní... 100x125 je na Wawe se 400W až až, i když kytky co nejčastěji prohazuju.


Very pěkné výsledek..
120cm v příčné a 100cm v podélné ose výbojky je pod xl wavem tak max, co se ještě v poho dá..Tedy 6x5ks 6,5l květníků..
Pěkné čtení i smokereport,u PP jen můžu potvrdit,co píšeš,energické pokouření bez nepříjemného dojezdu..
391g pod 400W,to je paráda a hned tak to nikdo běžně nedává..
Neni hold koupelna,jako koupelna..

Old Post 07-05-2012 v 23:44 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 63

EDA: Díky! Ono to vypadá že nemám radost, ale mám! Jen, jak jsem viděl 1. polovinu květu, tak vím, že bez chyb to mohlo být ještě lepší. Druhou půlku květu dost strádaly a růst palic se asi na 12 dní skoro zastavil. Flush mohl být kratší, ale 13 dní by bylo málo na chemku v hlíně, 20 dní se mi zdálo moc.

ALL: díky za Káčka, jsem rád že se vám to líbí !

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 08-05-2012 v 22:22 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

Týpek šaškuje s ph, nehnojí hromadu dní v květu a stejně má 400g

Old Post 14-05-2012 v 23:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-10-2011 - 400W Superskunk - 10 odpovědí
03-04-2009 - 400W plantastar - 56 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8506990 seconds with 43 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív