Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moc teplo v boxe, Vysoká teplota ve skříni : Problémy SEM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 129

[účet odstraněn]

Old Post 24-11-2010 v 11:40 AM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 130

citace:
Původní příspěvek od Zahradník
Zdravím chcu se zeptat jaký vliv může mít slabá ventilace jako ve směru nedostatku vzduchu kytkám ?Nemyslím vysokou teplotu ...mám totiž 400W vprostor 60x60 mam to v CT a na odtzah zeskříně používám 160m3 sunon ale přes pachový filtr.Teplota je všude ok jen pár vrcholku vyrostlo výše tak jeto připeklo..jinak mi neřikejte že by stačila 250tka...nestačila...měl sem ji minule a nebylo to špatné ale 400kilo je uplně oněčem jinem... a už sem viděl 400W v prostoru 30x60x80 a šloto..


No kytky potrebuji vzduch k tomu aby radne "fungovaly" . Kdyz to bude mit malo vzduchu tak vysledky budou taky slabsi.
Ventilace je to, co spousta lidi podceni a pak se divi, ze jim to nejede tak jak by chteli....
Mozna bych zkusil nakombit ventas...

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 24-11-2010 v 11:47 AM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 131

[účet odstraněn]

Old Post 25-11-2010 v 14:20 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 132

Zdravím, chtěl bych zde říct, že tědka od začátku bojuju s vysokou teplotou, dělal jsem si z toho obavy, ale zbytečně, rostliny si na to zvykaj. přes den tam mám klidně 36-40°C ani se to nepalí, a to jsou listy od výbojky 1cm ,když to dva dny nezapletu... Zato ja mám ventilaci výbornou, vzduch se mi mění řádně, ale prostě jak mám malej box a v tom narvanou silnou watáž, tak tam už nejde srazit teplota vůči teplotě v místnosti, která se po celym dnu bez otevřenýho okna taky vytopí...a vlhkost taky přes den mám před zalitím 30% po zalití 40% , takže taky bída, a roste to a kvete to krásně zatim. měl jsem tam ct s ní byla teplota lepší v celý skřini, a přímo na ct nebylo víc než 35°C. ale řek sem si že ,radši než přicházet o nějakej lumen, tak radši spalim pár listů, a zatim se tak nestalo :-)

Old Post 09-02-2011 v 19:41 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 133

citace:
Původní příspěvek od IcanLearnUgRow
Zdravím, chtěl bych zde říct, že tědka od začátku bojuju s vysokou teplotou, dělal jsem si z toho obavy, ale zbytečně, rostliny si na to zvykaj. přes den tam mám klidně 36-40°C ani se to nepalí, a to jsou listy od výbojky 1cm ,když to dva dny nezapletu... Zato ja mám ventilaci výbornou, vzduch se mi mění řádně, ale prostě jak mám malej box a v tom narvanou silnou watáž, tak tam už nejde srazit teplota vůči teplotě v místnosti, která se po celym dnu bez otevřenýho okna taky vytopí...a vlhkost taky přes den mám před zalitím 30% po zalití 40% , takže taky bída, a roste to a kvete to krásně zatim. měl jsem tam ct s ní byla teplota lepší v celý skřini, a přímo na ct nebylo víc než 35°C. ale řek sem si že ,radši než přicházet o nějakej lumen, tak radši spalim pár listů, a zatim se tak nestalo :-)


Hele, tak on je rozdil mezi prezivanim kytky a bujnym rustem....
Kytkam se pri vyssi teplote uzaviraji pruduchy a proto nemuzou moc dychat/rust. Je to, jakoby te nekdo zavrel do sauny, tam sice taky prezijes, ale nebude to zadna slava, ze ja...
Sice pises , ze ti to krasne kvete a roste, ale to jsi asi jeste nevidel kytky, ktery rostou v optimalnim prostredi.....
Jinak to je pomalu na K- za sireni dezinformaci...

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 10-02-2011 v 12:01 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 134

citace:
Původní příspěvek od IcanLearnUgRow
Viděl jsem rostliny růst v optimalnim prostředí, jaký možná ani ty nemáš. Poznám když rostlině něco chybí a neroste. A porovnával jsem tu rychlost růstu podle fotek a wataže a podmínek a roste mi to skoro stejně rychle jako osatním,

Jinak nevím, co bys chtěl brát jako dezinformaci z mých informací? Napsal jsem pravdu stejně jako ty, je pravda že se mi kroutej listy jak řikáš, ale tim se právě rostlina přízpusobuje těm podmínkám.
V přírodě maj kolikrát taky takový podmínky a rostliny se aklimatizujou. A listy se mi nepalej ani ve 40, když je ofukuje pořád větrák,už se mi i dotýkaly výbojky a nejevilý žádný znamky spalení po 2 dnech,todle je fakt ne dezinformace.... vím o čem mluvím, protože tu teplotu v boxu mám a vidim že rostliny prosperujou. A ty jsi pěstoval při takový teplotě jako ja abys moh říct že to neroste? Ja jo a můžu řict ,že to roste,teprv to kvete 3. týdnem, tak třeba ta teplota bude mít jinačí vliv na květy než na listy, to zatim říct nemůžu.



Na růst to takovej vliv nemá, ale květ se ti brzy "zapeče" uvidíš sám, každopádně je od tebe pěkná kravina tady něco radit a pak v dalšim threadu napsat že to vlastně nemáš dojetý, tak nevíš co to udělá, to se fakt nedělá, buď vim a radim, nebo nevim a zkoušim, dojedu a pak radim. Jinak co se týká že na ně venku svítí taky slunce a zvládaj to, tak to nemůžeš ale srovnávat s boxem, kde je pěst kratší a trochu o něčem jinym.

Old Post 10-02-2011 v 13:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 135

citace:
Původní příspěvek od IcanLearnUgRow
Viděl jsem rostliny růst v optimalnim prostředí, jaký možná ani ty nemáš. Poznám když rostlině něco chybí a neroste. A porovnával jsem tu rychlost růstu podle fotek a wataže a podmínek a roste mi to skoro stejně rychle jako osatním,

Jinak nevím, co bys chtěl brát jako dezinformaci z mých informací? Napsal jsem pravdu stejně jako ty, je pravda že se mi kroutej listy jak řikáš, ale tim se právě rostlina přízpusobuje těm podmínkám.
V přírodě maj kolikrát taky takový podmínky a rostliny se aklimatizujou. A listy se mi nepalej ani ve 40, když je ofukuje pořád větrák,už se mi i dotýkaly výbojky a nejevilý žádný znamky spalení po 2 dnech,todle je fakt ne dezinformace.... vím o čem mluvím, protože tu teplotu v boxu mám a vidim že rostliny prosperujou. A ty jsi pěstoval při takový teplotě jako ja abys moh říct že to neroste? Ja jo a můžu řict ,že to roste,teprv to kvete 3. týdnem, tak třeba ta teplota bude mít jinačí vliv na květy než na listy, to zatim říct nemůžu.


Boze,boze.... chytremu napovez,hloupeho kopni.....

No ty kytky z toho musi byt odvazany, ze maji takove teplo... takze mi chces rict, ze je v podstate zbytecny mit teplotu kolem tech 25°C . No oki, budu lidem radit, at si na 6ti kilo ve stanu koupi vetrak co ma tak 180m3/h, ze jsem se to dozvedel od jednoho "machra" na groweru:-))) a ze prej teplota kolem 40°C je v cajku a krasne to kvete.
Chlapce, nenech se vysmat....

citace:
Původní příspěvek od IcanLearnUgRow
tak ja to tu smažu ale to si to smažte taky , at tu neni bordel. chtěl jsem poradit lidem, za to si snad k- nezasloužim si myslim, až to dojedu tak to sem pak kdyžtak napíšu, ale zatim vim že na listy to teplo takovej vliv nemá, ty se sevřou aby se nevypařovala voda, ale co udělaj květy to uvidim.


No jasne, ale kdyz se neodparuje voda, tak ty kytky spatne transportuji vyzivu.... Nechces si neco nastudovat o rostlinach obecne???

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 10-02-2011 v 13:18 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 136

IcanLearnUgRow je to zbytecna hadka, nektery veci jsou proste 100x overeny a dany, nejit s teplotou pod 15 a nad 30 to je v FAQ a vsude.
Ja mivam bezne 31°C a nekdy i 33°C a hlavu si s tim nelamu, beru to jako akceptovatelny prekroceni limitu, mit tam 35°C tak uz nosim petky s ledem, zvysuju odtah, snizuju wattaz, instaluju CT nebo cokoli.
MK

Old Post 10-02-2011 v 14:23 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 137


A nemyslíš kdyby až tak špatně transportovali výživu, že by to bylo vidět na listech?Na listech je vidět každá známka nedostatku. A ja mám listy s krásně zelenou barvou...... Však uvidí se, až to dopěstuju :-).

Konopí je rostliná teplomilná, tohle sem veděl od jakživa, takže pochybuju že by jí trošku větší teplíčko vadilo :-) samozřejmě že 25 je ideal teplotu, to nikomu nevyvracim, jen tvrdim že 35 neni žádnej zasadní problem, což neni, protože jinak by to nerostlo. Zasadní problem je ph, to když je špatný tak de rostlina do háje. Prostě tim mým příspěvkem, jsem chtěl říct, že by si lidi měli dělat obavu z jinejch věcí než z teploty v boxu kolem 35.......

6 let studia na zahradnický škole a tak myslim že sem snad nějakej základ o pěstování plevele pochytil

přikládám fotku a od začátku květu jsem nehnojil ,jenom 3X v růstu(cca 35 dní), a to jsem použil hlínu za 20kč-ktera pochybuju že bude předhnojená aspon jako light mix od plagoru a vypadaj že by jim chybělo něco? podle mě ne.

edit: imho todle neni hádka ale výměna nazorů.já tam mám těd 37.5 a některy listy jsou 3cm daleko od výbojky a nepalej se, jen jsou sevřeny do sebe, ty co jsou dál už se nesvíraj, já tam ct měl, dokonce jsem tam daval každej den zmrazenou petflašku, ale petflaška je bezcenná a jak už jsem psal, radši než přicházet o lumeny, tak risknu zkroucený , eventuelně spálený listy......
Proto todle beru taky jako akceptovatelnou teplotu, kdyby se to palilo a víc než jen těch pár listů který občas nestihnu proplest , tak bych to začal řešit,ale ani to se neděje....

Naposledy upravil IcanLearnUgRow 10-02-2011 v 22:51 PM

Old Post 10-02-2011 v 14:34 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 138

S vysokou teplotou klesá relativní vlhkost vzduchu a to už podle mě hraje roli na rychlost růstu.

Old Post 11-02-2011 v 11:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdik
Stálý Člen

Karma uživatele prdik - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 139

pic groweři, nikde jsem to zde nezahlédl tak Vám to sem házím mrknětě na tohle přík 4-6W je naprosto krásná teď jde ovšem o to jak dlouho to vydrží chladit a jak velkou skříň to dokáže ochladit, každopádně si myslím že by se to dalo vyvážit třeba dvěma jednotkama, a cena je taky celkem pohledná, mrkněte a napište mi svůj názor na tenhle ochlazovač.
peace prd

http://www.svet-nakupu.cz/ochlazova...s-50-dp-115123/
http://www.autokramek.cz/DO07127

prdik

Old Post 15-03-2011 v 13:10 PM
prdik je offline   Profil uživatele prdik   Find more posts by prdik   Foto galerie člena prdik   Click here to Send prdik a Private Message   Add prdik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 140

Tohle by šlo použít i na ochlazování vzduchu, když se dovnitř dá místo nebleru led nebo sníh..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 15-03-2011 v 16:32 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piistaa
Stálý Člen

Karma uživatele piistaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 141

Zdravim , rozmyslal som ze by som si rozbehol maly growbox doma , lenze situacia mi nedovoluje mat to v izbe ani nikde inde v dome . Do uvahy prichadza len povala v dome (parlat,podkrovie v dome) uplne na vrchu domu , kde nikto nechodi a je tam prach a nieje to ani izolovane od vonkajska dokonca tam presvita svetlo . Jediny problem je ze kedze v lete pece na strechu tak je tam asi pekne vysoka teplota , nemeral som to nikdy v lete ale ratam ze tam bude poriadne teplo :/ Chcel som to riesit tak ze pritah by som vyviedol popod strechu von , co ale tiez nieje vyhra ked v lete bude vonku na slnku na streche aj 40 stupnov mozno , odtah tiez s vyvodom na stredu .

Nemate nejake napady ? Chcel som tam dat bud 150W alebo 250W , ma vobec zmysel tam nieco rozbiehat ? Do zimy sa mi cakat nechce

Old Post 07-04-2011 v 13:30 PM
piistaa je offline   Profil uživatele piistaa   Find more posts by piistaa   Foto galerie člena piistaa   Click here to Send piistaa a Private Message   Add piistaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 142

citace:
Původní příspěvek od piistaa
Zdravim , rozmyslal som ze by som si rozbehol maly growbox doma , lenze situacia mi nedovoluje mat to v izbe ani nikde inde v dome . Do uvahy prichadza len povala v dome (parlat,podkrovie v dome) uplne na vrchu domu , kde nikto nechodi a je tam prach a nieje to ani izolovane od vonkajska dokonca tam presvita svetlo . Jediny problem je ze kedze v lete pece na strechu tak je tam asi pekne vysoka teplota , nemeral som to nikdy v lete ale ratam ze tam bude poriadne teplo :/ Chcel som to riesit tak ze pritah by som vyviedol popod strechu von , co ale tiez nieje vyhra ked v lete bude vonku na slnku na streche aj 40 stupnov mozno , odtah tiez s vyvodom na stredu .

Nemate nejake napady ? Chcel som tam dat bud 150W alebo 250W , ma vobec zmysel tam nieco rozbiehat ? Do zimy sa mi cakat nechce


Zdravim

Na pude prez leto to opravdu asi nepujde. U nas se pohybuji teploty urcite prez 50 °C, takze jedina moznost by byla klimatizace do boxu. A ted otazka - koupis si klimu ??

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 07-04-2011 v 14:18 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piistaa
Stálý Člen

Karma uživatele piistaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 143

Hmmm tych 50 moze byt , pytal som sa babky (ona byva v hornej casti domu) a tiez mi hovorila ze je tam strasne teplo a klimu neviem je draha a asi by to zralo aj vela elektriny :/

Co keby som growbox urobil zo strarej lednicky co by bola dobra izolacia z vonku a privod vzduchu by isiel z vonku ? Sice vzduch z vonku by mal tiez nejakych 35 stupnov ale lepsie jak 50


// Co poviete na nieco taketo , klima za 70€ pouzivana , dalo by sa s tym nieco ? Nezeralo by to strasne vela keby to malo ochladzovat 50-60st vzduch ?

http://elektro.bazos.sk/inzerat/748...limatizaciu.php

Naposledy upravil piistaa 07-04-2011 v 17:29 PM

Old Post 07-04-2011 v 16:52 PM
piistaa je offline   Profil uživatele piistaa   Find more posts by piistaa   Foto galerie člena piistaa   Click here to Send piistaa a Private Message   Add piistaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 144

citace:
Původní příspěvek od prdik
pic groweři, nikde jsem to zde nezahlédl tak Vám to sem házím mrknětě na tohle přík 4-6W je naprosto krásná teď jde ovšem o to jak dlouho to vydrží chladit a jak velkou skříň to dokáže ochladit, každopádně si myslím že by se to dalo vyvážit třeba dvěma jednotkama, a cena je taky celkem pohledná, mrkněte a napište mi svůj názor na tenhle ochlazovač.
peace prd

http://www.svet-nakupu.cz/ochlazova...s-50-dp-115123/
http://www.autokramek.cz/DO07127


Taky by mě to zajímalo. Uz jsem to před časem taky našel a nic jineho než že to uchladí prostor v autě jsem nenašel. Třeba by dva něco uchladily,,, nebo je to čínský šmejd :-) Ochlazovač vzduchu

Old Post 07-04-2011 v 23:00 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3979770 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív