Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 600W 120x120x200
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

600W 120x120x200 Příspěvek č. 1

Chtěl jsem se zeptat jaké je cca asi nejlepší množství pro tuto sadu množství kytek. 6L květináče https://www.higarden.cz/600-w-sety/...ni-set-600-w-2/

zacinajici pestitel

Naposledy upravil rubie 14-07-2021 v 19:44 PM

Old Post 14-07-2021 v 18:26 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 2

Ahoj vetšinou to jedou bud mužeš dat 9*11l nebo 12*6ljeto na tobě.

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 14-07-2021 v 20:14 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 69% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 3

Záleží... Zamysli se co všechno že vybavení budeš chtít mít v boxu na podlaze ( zvlhčovačka/odvhlčovačka , sloupový ventilátor ... ) Za mě klidně 8x11l a ten rozdíl jedné kytí oproti 9x11l naženeš za pár dní růstu , jinak s 11l květníky budeš mít míň starostí se zaléváním... A klidně si můžeš dovolit odjet na pár dní , což je pro mě k nezaplacení 😁

Old Post 18-07-2021 v 20:35 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 4

To se nedá tak lehce říct kolik kusů do 120x120. Dej si tam klidně jednu. Bude na růstu 3 měsíce než ti zaplní prostor. Dej jich tam víc a o to dřív přepneš. Já tam dávám 20ks v 6,5l květináčích a přepínám řezy za tejden. Ze semen za tři týdny. Další věc je co za přístroje tam budeš mít jak uż bylo řečeno. Já to radši vždy vymyslím tak aby na zemi nemuselo být nic.

Old Post 27-07-2021 v 11:48 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 5

asi tam dám 8kytek do 11L uvidíme a díky za rady

zacinajici pestitel

Old Post 27-07-2021 v 13:47 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 6

Tak ať se povede :-)

Old Post 27-07-2021 v 13:53 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 69% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 7

Vana - A jak to máš pořešené ? Jakože klipsnovej větrák dáš na stěnu to chápu , ale to ostatní si neumím představit 😁

Old Post 28-07-2021 v 01:41 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 8


citace:
Původní příspěvek od Metadres
Vana - A jak to máš pořešené ? Jakože klipsnovej větrák dáš na stěnu to chápu , ale to ostatní si neumím představit 😁


Noo momentálně tam mám nouzově zavěšený podlahový ventilátor jinak tam jsou klipsny. Sklep. Odtah z roomu. Přítah do roomu z venku. Odvlhčovač běží mimo box a odvlhčuje celou místnost. Je tam i klima, která chladí/topí. Zvlhčovačku nepoužívám, v růstu jen nastavim na odvlhčovačce ať si trochnu oddychne a udržuje 65%. Když i tak potřebuju mlhu za " světla " aby byla vyšší vlhkost tak se zvlhčovačka vždycky mezi květníky vešla. ( Nebo jsem jí dával z venku k přítahu a mlha šla dovnitř. A nebo zvlhčovačka s hadicí ) :-) (fotka za tmy a s otevřenym boxem ze tří stran. Lepší aktuální fotku zrovna nemám :/ ) .... Ale každej samozřejmě má jiný "priority". Já potřebuju sklízet rychle páč taky všechno hned vyhulim :-D tak to radši vymyslím tak abych tam nacpal co nejvíc kusů a hned přepl. Někdo není tak uspěchanej jak já. V klidu by se dalo dát klidně 4 - 8 ks. Záleží jaký jsou cíle :-D Tohle jsou vlastní řezy z sherblata, který byli na růstu 14 dní a fotka je týden po přepnutí. Po prvý řezy a po prvé vlastní. I když jsem je nařezal z feminy. Selekci plánuju později nebyl čas :-D :-) tak snad sem ti to nějak srozumitelně popsal

Old Post 28-07-2021 v 05:24 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-04-2016 - První sestava 600w 100x100x200 - 11 odpovědí
12-04-2019 - 600w do 150x150? - 10 odpovědí
12-10-2007 - HB 100x100x200?? - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9274670 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív