Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moc teplo v boxe, Vysoká teplota ve skříni : Problémy SEM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
brocak
Nový Člen

Karma uživatele brocak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 97

Ahoj,
právě jsem objednal tohle chlazení: http://www.profi-elektro.cz/klimati...zduchu/hf-668rc
Až to dorazí a použiju to, tak se ozvu se zkušenostmi. Mám v bytě skříň cca 1,5x2x1,6m a svítím na květ sodíkem 400W Sylvania grolux a teď o těch vedrech mi začaly zasychat horní listy. Kromě toho jsou tam celkem 4 větráky, jeden táhne potrubím do komína, další otvorem od okna dovnitř, pak jeden na rozptyl vzduchu uvnitř a pak jeden malý fouká na výbojku, ale stejně to nestačí. Pod výbojkou bylo o vedrech až 40st a to je pro ně smrt. Snad se mi podaří zachránit úrodu .-)

Old Post 07-07-2010 v 11:21 AM
brocak je offline   Profil uživatele brocak   Find more posts by brocak   Foto galerie člena brocak   Click here to Send brocak a Private Message   Add brocak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele brocak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nugatu
Nový Člen

Karma uživatele Nugatu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 98

zkus do skrine vkladat chladici bloky pro prenosne lednicky, nebo si zmraz neco vetsiho.. je moznost dat ten blok k IN-Take ventilatoru aby to nasaval pekne dovnitr a kytky ofukoval.. ale zase to neprehanet..

Novacek, ale snazi se

Old Post 13-07-2010 v 03:04 AM
Nugatu je offline   Profil uživatele Nugatu   Find more posts by Nugatu   Foto galerie člena Nugatu   Click here to Send Nugatu a Private Message   Add Nugatu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 99

Zamrazil sem cca 3litrovy nadoby a 4kousky sem dal do skrine a jako nepozoruju zlepseni, to by jsi tam musel dat kubik ledu. Navic ti to roztaje a ta voda ti z tepla a topi, takze to je na h...ty to mas vyzkouseny ?

Old Post 16-07-2010 v 11:18 AM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 100

Ahoj, v celku zajimavy, tak pak napis jak to funguje atd. Dik
citace:
Původní příspěvek od brocak
Ahoj,
právě jsem objednal tohle chlazení: http://www.profi-elektro.cz/klimati...zduchu/hf-668rc
Až to dorazí a použiju to, tak se ozvu se zkušenostmi. Mám v bytě skříň cca 1,5x2x1,6m a svítím na květ sodíkem 400W Sylvania grolux a teď o těch vedrech mi začaly zasychat horní listy. Kromě toho jsou tam celkem 4 větráky, jeden táhne potrubím do komína, další otvorem od okna dovnitř, pak jeden na rozptyl vzduchu uvnitř a pak jeden malý fouká na výbojku, ale stejně to nestačí. Pod výbojkou bylo o vedrech až 40st a to je pro ně smrt. Snad se mi podaří zachránit úrodu .-)

Old Post 16-07-2010 v 11:33 AM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phoboss
Stálý Člen

Karma uživatele phoboss - 44% PěstitelskáKarma uživatele phoboss - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 101

Ahoj, chci se zeptat, jestli ma nekdo zkusenosti s genetikou Jack Herer a jeji reakci na vysoky teploty? Problem je, ze mam doma teplotu kolem 32 stupnu, takze jaksi nemam moc cim chladit :S Pres den (i.e. pod lampou) tam mam ~37 stupnu, ale kyti nevykazujou zadny znamky spaleni. Vlhkost mam kolem 40%, myslite, ze tyhle podminky prezijou v poradku? Dik

Old Post 16-07-2010 v 22:46 PM
phoboss je offline   Profil uživatele phoboss   Find more posts by phoboss   Foto galerie člena phoboss   Click here to Send phoboss a Private Message   Add phoboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 102

Taky to tak nějak mám..
Mám jen 250ku a telploty u vrchu kytek az 38 stupňů.
Kyti vypadají v pořádku, jen roztok v bubláku se pěkně vaří!
Ale peroxid ty plísně pěkně hubí:-)
A už mi tak přežívají skoro 2 týdny.. Určitě se to podepíše na výnosu, ale nedá se nic dělat. Jen to dojet a rozjet opět v zimě.
Ale nemám zkušenost co na to bude říkat Jack.
Já mám v bubláku SAGE a ty to moc dobře nedávají, tak sem tam jen tak prdnul jednoho rusáka a ten si v tom libuje

Old Post 16-07-2010 v 23:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 103

Ahojte mam aj ja dilemu ze v dalsom kole bude problem z teplotou a rozmyslam na cooltubou.Mam ale otazku ako je lepsie chladit cooltubu?

1.varianta tlacit vzduch cez cooltubu druhou stranou von z boxu

2.varianta tahat z cooltuby teplo a zaroven aj z boxu

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 19-07-2010 v 12:53 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canabismann
Nový Člen

Karma uživatele Canabismann - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 104

já mám opačný problém 15°C přes noc a 18°C přes den :-(

Old Post 19-07-2010 v 23:13 PM
Canabismann je offline   Profil uživatele Canabismann   Find more posts by Canabismann   Foto galerie člena Canabismann   Click here to Send Canabismann a Private Message   Add Canabismann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 105

canabismann to mas skoro v poho nemusi kutit odtah

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 20-07-2010 v 06:48 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canabismann
Nový Člen

Karma uživatele Canabismann - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 106

mno to sice ano ale musim to nějak ohřat kytky jsou krany zeleny v poho ale jsou hybernovaný koření 2x-3x tak dlouho a pod ale vymyslel jsem top už pro klony kupil jsem par květníku z keramiky plus jejich misky z keramiky otočil dnem vzhuru na to jsem vrazil misku opět dnem vzhuru a do nich jsem nacpal 75W žarovky a do pařníku jsem dal termostat a fachčí to jak ma klony mají furt těch 22°C na kořínky a do 10 ti dní krasné kořeny ale co mi to dalo to vymyslet za 190 Kč topení pro 5 pařníčků :-D

Old Post 22-07-2010 v 21:30 PM
Canabismann je offline   Profil uživatele Canabismann   Find more posts by Canabismann   Foto galerie člena Canabismann   Click here to Send Canabismann a Private Message   Add Canabismann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 107

Nekdo to delal tak ze dal do sklenice treba 60w zarovku a do ni pisek a prej to taky funguje.

Old Post 23-07-2010 v 06:22 AM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkness
Stálý Člen

Karma uživatele Darkness - 84% PěstitelskáKarma uživatele Darkness - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 108

Zdar growers, procetl jsem cely tento th a chtel bych s vama poresit problem NIZKE teploty v boxe. Chystam se postavit box, ktery pojede na kvetu v zime. Hotove zakorene a presazene rizky prijdou pod CLF 200W. Bude to moje druhe kolo pod CLF a nedal bych ji z ruky, ale otom jinde. Ale zpet k problemu, mistnost s boxem bude nevytapena (alespon ne klasicky topenim, jedna se o nebytovy prostor) a tak v zime muze teplota klidne klesnout kolem 5°C. V dobe sviceni bude 12h teplota v pohode, to uz si vyklimatizuju jak bude potreba, ale co v noci (pro rostliny)??? Hlavne me zajima, jakou nejnizsi teplotu rostliny v kvetu zvladnou? Vim ze by teplota v boxe mela co nejmin kolisat, filovy potom stonky a rapiky listu, ale to neuhlidas...

Old Post 30-07-2010 v 10:17 AM
Darkness je offline   Profil uživatele Darkness   Find more posts by Darkness   Foto galerie člena Darkness   Click here to Send Darkness a Private Message   Add Darkness to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od Darkness
Zdar growers, procetl jsem cely tento th a chtel bych s vama poresit problem NIZKE teploty v boxe. Chystam se postavit box, ktery pojede na kvetu v zime. Hotove zakorene a presazene rizky prijdou pod CLF 200W. Bude to moje druhe kolo pod CLF a nedal bych ji z ruky, ale otom jinde. Ale zpet k problemu, mistnost s boxem bude nevytapena (alespon ne klasicky topenim, jedna se o nebytovy prostor) a tak v zime muze teplota klidne klesnout kolem 5°C. V dobe sviceni bude 12h teplota v pohode, to uz si vyklimatizuju jak bude potreba, ale co v noci (pro rostliny)??? Hlavne me zajima, jakou nejnizsi teplotu rostliny v kvetu zvladnou? Vim ze by teplota v boxe mela co nejmin kolisat, filovy potom stonky a rapiky listu, ale to neuhlidas...


mnoo pokud tam budes mit 5°C tak se na to asik vyprdni... Bo tam pritapej.
Kytky jakztakz jdou do tech 12-15°C. pak uz stradaji

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 30-07-2010 v 10:39 AM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkness
Stálý Člen

Karma uživatele Darkness - 84% PěstitelskáKarma uživatele Darkness - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 110

Jo tak ja na to radsi seru, zarivku rozdupu na prasek, hnojky vyleju do kanalu budu radsi kupovat sisky od prekupniku za nekrestansky penize. Nebo vis co, radsi prestanu kourit marienku uplne

Ne v pohode, beru to s rezervou. Myslim ze na tech 15°C se musim nejak dostat, i kdybych mel pritapet. Mistnost bude slouzit jako dilna, takze se zahreje vyskytem cloveka a jinymi spotrebici vydavajicimi teplo. Tech 5°C je extrem ktery muze nastat kdyz bude tuha zima. Navic pocitam s tim ze cely box zateplim bud polystirenem nebo isoverem + dam si zalezet na poradny utesneni boxu vcetne zpetnych zaklopek na vzduchotechnice, aby zima nesla dovnitr kdyz vetraky nepojedou. Nejsem zas takovy zelenac jak mozna vypadam

Old Post 30-07-2010 v 11:05 AM
Darkness je offline   Profil uživatele Darkness   Find more posts by Darkness   Foto galerie člena Darkness   Click here to Send Darkness a Private Message   Add Darkness to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 111

citace:
Původní příspěvek od Darkness
Jo tak ja na to radsi seru, zarivku rozdupu na prasek, hnojky vyleju do kanalu budu radsi kupovat sisky od prekupniku za nekrestansky penize. Nebo vis co, radsi prestanu kourit marienku uplne

Ne v pohode, beru to s rezervou. Myslim ze na tech 15°C se musim nejak dostat, i kdybych mel pritapet. Mistnost bude slouzit jako dilna, takze se zahreje vyskytem cloveka a jinymi spotrebici vydavajicimi teplo. Tech 5°C je extrem ktery muze nastat kdyz bude tuha zima. Navic pocitam s tim ze cely box zateplim bud polystirenem nebo isoverem + dam si zalezet na poradny utesneni boxu vcetne zpetnych zaklopek na vzduchotechnice, aby zima nesla dovnitr kdyz vetraky nepojedou. Nejsem zas takovy zelenac jak mozna vypadam


Mnoo ja osobne jsem mel ventas zaply porad. Ony kytky dychaji i kdyz je tma.... a na kvetu vypoti docela dost vlhkosti, tak aby ti to nezaclo plesnivet

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 30-07-2010 v 12:07 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkness
Stálý Člen

Karma uživatele Darkness - 84% PěstitelskáKarma uživatele Darkness - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 112

To mas urcite pravdu ze vypoti dost, taky z duvodu aby pachac porad fungoval by byla dobry vetraky nevypinat, nejlepsi by bylo je ztlumit na 25-50% vykonu aby se kvitka neudusili... Napadlo me, nez topit zarovkama, levnejs by vyslo, jednou za hodinu 15min foukat (koupit casovanou zasuvku za kilo) do boxu malym fenem a ohrat primo vzduchem treba kvetinace. Slysel jsem nekde ze zimou trpi nejdrive koreny a muze jim to vic ublizit. Co je na tom pravdy? Nebo je jedno na jakou cast je kytce zima aby dostla rymu?

Old Post 30-07-2010 v 14:34 PM
Darkness je offline   Profil uživatele Darkness   Find more posts by Darkness   Foto galerie člena Darkness   Click here to Send Darkness a Private Message   Add Darkness to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1618280 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív