Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moc teplo v boxe, Vysoká teplota ve skříni : Problémy SEM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35
Autor
Téma 
Dexkell
Stálý Člen

Karma uživatele Dexkell - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 545


No abych tak přispěl s nápadem (zatím jsem na to tady nenarazil) který mě napadl jakmile jsem se ráno podíval z okna....
mohu říct že teplota o něco dole a vlhkost zase o něco vyšší, nemyslím že nějáký převratný hodnoty ale tak za zkoušku .... :-)

Old Post 03-02-2019 v 13:59 PM
Dexkell je offline   Profil uživatele Dexkell   Find more posts by Dexkell   Foto galerie člena Dexkell   Click here to Send Dexkell a Private Message   Add Dexkell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asu
Stálý Člen

Karma uživatele Asu - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 546

...takže není nutné měnit světelnou periodu.

Old Post 04-02-2019 v 19:47 PM
Asu je offline   Profil uživatele Asu   Find more posts by Asu   Foto galerie člena Asu   Click here to Send Asu a Private Message   Add Asu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Nápad Vysoká teplota Příspěvek č. 547

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak nejlépe srazit vysokou teplotu. Četl jsem dost diskuzí atd. , ale pořád mi není dost jasné co je nejlepší.
Box 120x120x200
odtah - Ventilátor RAM Inline Fan 125 mm - 375 m3/h.
Výbojka LUMii BLACK 600W.
Ventilátor s klipsem RAM 15cm 15w 2 rychlosti
+ další stojanový ventilátor.

Doba zapnutí světla od 17:00 do 11.00 i přesto někdy teploty i lehce nad 35C což je hnus. Co2 nechci používat, ale zaujal mě systém cooltube, jak moc je efektivní o kolik dokáže srazit teplotu, má někdo zkušenosti? Další varianta použít stávající ventilátor jako přívod studeného vzduchu do boxu a koupit silnější ventilátor z boxu ven. Vlhkost mám cca 50%.
Za každou dobrou radu budu rád.

Ps. kytky mám od semínka, zatím jsou 10CM velké 8 dní na světle vypadají zdravě. Jak moc jim momentálně škodí tak vysoká teplota? Má to už teď vliv na výnosu v květenství nebo vysoká teplota ve fázi růstu jen brzdí vývoj a rychlost růstu, ale na úrodu to momentálně nemá vliv to až po přepnutí na 12/12.

Děkuji za odpověď

zacinajici pestitel

Naposledy upravil rubie 31-07-2021 v 21:20 PM

Old Post 31-07-2021 v 20:14 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 548

Jak vysoko máš lampu při jaké wattáži?..
Pokud nepomůže správná výška, pak zkus namířit klipsňák přímo na výbojku.
Jestli ani tohle nepomůže tak pořešit silnější odtah..já mám 500m³/h a v létě je to tak akorát, ale teplota v místnosti kde je box nepřesahuje cca 24°C a nad vrcholky mám 27-29°C
Cooltube pomůže,myslím ale že bere kolem 20% účinnosti lampy..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 01-08-2021 v 10:43 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 549

Cooltube tvůj problém vyřeší, ale já bych ho řešil spíše za pomoci CO2, protože v takové teplotě kytí pojedou s dostatečnou koncentrací v pohodě a bude větší výnos (vyzkoušeno). Pak je ještě možnost hnojivo, které odbourává stres rostliny při vysokých teplotách, nebo koupit klimošku, protože je jasné, že nejnižší teplota v boxu může být taková, jaká je nejnižší teplota v místnosti.

Old Post 02-08-2021 v 10:50 AM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 550

Já jen doufám že stres z teplot neodnese nějaká kytka a nebude hermáč. Což se mi už jednou stalo.

zacinajici pestitel

Old Post 02-08-2021 v 18:01 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 551

Mas-li obavy, pridej treba tohle: https://www.profi-grow.cz/hnojiva/gom2-tropics/

Old Post 02-08-2021 v 18:10 PM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2182710 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív