Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moc teplo v boxe, Vysoká teplota ve skříni : Problémy SEM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 81

no já teď mam lehkej problém u vrcholků mam až 32°C ale silnou výbojku teď jsem přinesl cooltube a asi jí zapojim protože je to v těhle dnech dost těžký to uchladit, před cooltubu dam malej pc větrák aby to uchladilo a šetřilo i tu výbojku

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 14-07-2009 v 20:22 PM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dooku02
Stálý Člen

Karma uživatele Dooku02 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 82

no ja mam v druhym boxiku kyti v rustu a u nich 2 zvlhcovacky, 3 vetraky na ofuk a michani vzduchu, no a tam mam u vrcholku max27-28 pod 400W MH(ovsem horsi to bude zejtra kdyz ma bejt tech 31) a to jen nekolik hodin z vecera, pac tady svitim pres noc a rano se ta mistnost jeste nestaci tak vyhrat, ja misto cooltuby uvazuju o stinitku s odtahem zvrchu beze skla, asi Industrii prej rozptyl svetla 95% a vytahnu aluflex nekam mimo mistnost, jenze prachy na ni budu mit az na podzim , kdy uz nebude zase tak potreba prej cooltuby nemaj dobry rozlozeni svetla...taky sem o ni uvazoval pred casem...

Naposledy upravil Dooku02 14-07-2009 v 20:51 PM

Old Post 14-07-2009 v 20:41 PM
Dooku02 je offline   Profil uživatele Dooku02   Find more posts by Dooku02   Foto galerie člena Dooku02   Click here to Send Dooku02 a Private Message   Add Dooku02 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 83

[účet odstraněn]

Old Post 29-11-2009 v 18:03 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c.u.b.e
Samotář

Karma uživatele c.u.b.e - 78% PěstitelskáKarma uživatele c.u.b.e - 78% PěstitelskáKarma uživatele c.u.b.e - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 84

Zdravim,

mám dilema se stavbou novyho boxu. Chtěl bych jet Vscrog se 150W sodíkem. K tomu dilema, průměr válce z pletiva můžu mít maximálně 35 cm, kvůli velikosti skříně. Zajímalo by mě proto, jestli nebudou kytky permanentně spálený. Jak blízko můžou být kytky 150w sodíku aniž by jim to ubližovalo?

Dík

Belladonna- 5x 18w zářivky

Existuje pouze jeden opravdu závažný filozofický problém: to je sebevražda. Rozhodnout se, zda život stojí nebo nestojí za to, abychom ho žili, znamená odpovědět základní filozofickou otázku. Všechno ostatní, zda je svět trojrozměrný, zda duch má devět nebo dvanáct kategorií, je až druhotné. Albert Camus

Old Post 07-01-2010 v 20:25 PM
c.u.b.e je offline   Profil uživatele c.u.b.e   Find more posts by c.u.b.e   Foto galerie člena c.u.b.e   Click here to Send c.u.b.e a Private Message   Add c.u.b.e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 85


Čus!
Kdyby někdo bojoval s teplotou u vrcholů rostlin spíš než v boxu.
Napadlo mě přichytit ke stínidlu klipsňák. U mojeho šestikila to snížilo teplotu u vrcholů o 4C, což je docela dost. Teď mám v boxu 20C a u vrcholů 23C a lampu 30cm nad rostlinama a šla by dát ještě níž.
Jen, že sem to tu u nikoho neviděl, tak jsem se chtěl podělit o nápad!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 25-01-2010 v 17:23 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
solitary
Nový Člen

Karma uživatele solitary - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 86

Caues panove! Tak jsem vcera precetl cely th, nebot jsem po zapojeni celyho boxu s 200? odsavanim mel u kvetinacu 36-38, a nad stinitkem taky cca 36.. Samozrejme vim o nedostatku s chybejici zvlhcovackou - uz je objednana, ale i tak, jsem se po vsemoznych pokusech s umistenim a natocenim vetraku, foukanim primo na lampu (jen zevnitr), vodou v kybli atd, nedostal pod 33-34 stupnu. Uz mi bylo jasny ze muj malej neco jako ufo odtah proste nestaci a ze je potreba investovat do lepsiho. Prece jenom jsme zkouseli dal co by se jeste dalo bez nej. Dneska vyreseno! Akorat jsem docasne prisel o pachac, takze stejne me lepsi vetrak casem nemine.., ale to hlavni - odpojil sem z odtahu i malou aluflex rouru (navic to byl nejakej dirkatej smejd), ktera vedla do celkem malyho vyvodu z homeboxu, a celej odtah jsem otocil do vertikalni podoby, tak ze jde vyfukem primo do ty diry ven a hned zmena - u kytek 29, nad lampou 27.. Porad foukam na vybojku klipsnacem, a dalsi dva do obehu. Takze cekam ze az zapojim zvlhcovac, a vse jeste poradne poladim, budu na optimalu! Jinak vsude okolo je stala teplota 19, vecer ted v mrazech 17-18 stupnu. Akorat v lete asi prijde na radu novej ufon Preju hodne zdaru, ozvu se jak to dopadlo.

Old Post 02-02-2010 v 21:48 PM
solitary je offline   Profil uživatele solitary   Find more posts by solitary   Foto galerie člena solitary   Click here to Send solitary a Private Message   Add solitary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobicek2002
Stálý Člen

Karma uživatele bobicek2002 - 81% PěstitelskáKarma uživatele bobicek2002 - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 87

do kdy muzu nechat jet naplno zvlhčovač ? myslim do kolikateho dne rustu ? vadi pak moc vlhkosti ? ted udrzuji 50-80%

Jinak s teplotou taky bojuji mam tam kolem 29-33 a to mi jede ufo a vetrak a stejne pokud nezapnu zvlhcovac tak je tam desny vedro...

snad to holky daj

Old Post 15-02-2010 v 11:17 AM
bobicek2002 je offline   Profil uživatele bobicek2002   Find more posts by bobicek2002   Foto galerie člena bobicek2002   Click here to Send bobicek2002 a Private Message   Add bobicek2002 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 88

citace:
Původní příspěvek od bobicek2002
do kdy muzu nechat jet naplno zvlhčovač ? myslim do kolikateho dne rustu ? vadi pak moc vlhkosti ? ted udrzuji 50-80%

Jinak s teplotou taky bojuji mam tam kolem 29-33 a to mi jede ufo a vetrak a stejne pokud nezapnu zvlhcovac tak je tam desny vedro...

snad to holky daj



Takovou vlhkost máš pro růst parádní, ale v květu určitě uber tak na 40%, až ti začnou květy kynout, tak by si mohl mít problém s plísní.
Je možný že máš poddimenzovanou ventilaci vzhledem k wattáži tvé lampy a prostoru pěstíny, jakej máš průtok na odtahu?

Old Post 15-02-2010 v 18:37 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobicek2002
Stálý Člen

Karma uživatele bobicek2002 - 81% PěstitelskáKarma uživatele bobicek2002 - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 89


mam ufo 225m3 , a pachac 240m3 .. ted kdyz jede vlhkomer a ufo a vetrak je tam 25,6 kytkam se dari poslu foto , nevim zda dobre hnojim ale je to asi den o dna ,

mam to v homeboxu a kdyz zapnu odtah (pachas nasledne ufo nasledne venek , dole natah . tak se cely box stahne k sobe takze je tam podtlak musim dat nejaky tyce na narovnani ...

Old Post 15-02-2010 v 19:20 PM
bobicek2002 je offline   Profil uživatele bobicek2002   Find more posts by bobicek2002   Foto galerie člena bobicek2002   Click here to Send bobicek2002 a Private Message   Add bobicek2002 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 90

citace:
Původní příspěvek od bobicek2002
mam ufo 225m3 , a pachac 240m3 .. ted kdyz jede vlhkomer a ufo a vetrak je tam 25,6 kytkam se dari poslu foto , nevim zda dobre hnojim ale je to asi den o dna ,

mam to v homeboxu a kdyz zapnu odtah (pachas nasledne ufo nasledne venek , dole natah . tak se cely box stahne k sobe takze je tam podtlak musim dat nejaky tyce na narovnani ...


Ta teplota je naprosto v pohodě.

Jinak dávkování jednotlivých hnojiv by si měl mít od výrobce, ať už na etiketě, či na netu to by neměl bejt problém a podle vzhledu té jedné kytky, vypadá že je vše v pořádku.

Jinak s tou deformací boxu tady mělo víc lidí problém a jak píšeš, chce to trochu pouprvit, vytáhnout a vyztužit a mělo by to šklapat jak hodinky

Old Post 15-02-2010 v 21:16 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobicek2002
Stálý Člen

Karma uživatele bobicek2002 - 81% PěstitelskáKarma uživatele bobicek2002 - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 91

zedy---- diky za info a pochvalu , ozvali se lide z gr a uz zitra koupim stuzeni do sten , jinak az cumim jak se holkam dari , prvni 3 dny sem to neumel schaldit a meli 31 a ted je drzim na25 a hnojim mene ale kazdy den , jedu 18/6 a jdou nahoru , tahle foto je pred 2 dny ted vypadji lepe a kosateji poslu zitra opet photo,


))

Old Post 15-02-2010 v 21:21 PM
bobicek2002 je offline   Profil uživatele bobicek2002   Find more posts by bobicek2002   Foto galerie člena bobicek2002   Click here to Send bobicek2002 a Private Message   Add bobicek2002 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobicek2002
Stálý Člen

Karma uživatele bobicek2002 - 81% PěstitelskáKarma uživatele bobicek2002 - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 92


photo dnes ... diky za pripominky

Old Post 15-02-2010 v 21:25 PM
bobicek2002 je offline   Profil uživatele bobicek2002   Find more posts by bobicek2002   Foto galerie člena bobicek2002   Click here to Send bobicek2002 a Private Message   Add bobicek2002 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobicek2002
Stálý Člen

Karma uživatele bobicek2002 - 81% PěstitelskáKarma uživatele bobicek2002 - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 93


dalsi...detail

Old Post 15-02-2010 v 21:33 PM
bobicek2002 je offline   Profil uživatele bobicek2002   Find more posts by bobicek2002   Foto galerie člena bobicek2002   Click here to Send bobicek2002 a Private Message   Add bobicek2002 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobicek2002
Stálý Člen

Karma uživatele bobicek2002 - 81% PěstitelskáKarma uživatele bobicek2002 - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 94

jj sory ! smazej to diky

Old Post 16-02-2010 v 10:37 AM
bobicek2002 je offline   Profil uživatele bobicek2002   Find more posts by bobicek2002   Foto galerie člena bobicek2002   Click here to Send bobicek2002 a Private Message   Add bobicek2002 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 95

nevim no já bych to radši udělal tak že bych tam koupil lehkej přítah , skříň se zase dofoukne a bude v ní kolovat čerstvější vzduch, takhle to mam já, než abych to podpíral tyčema tak jsem tam dal SUNON 120 m3

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 16-02-2010 v 15:43 PM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kurkovic
Nový Člen

Karma uživatele Kurkovic - 40% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 96

Ahoj, tak jsem pročítal skoro vše o teplotě. Nicméně malinkatej dotaz z praxe. Povedla se někomu slušná úroda i při teplotě cca 36 ? Slušnou úrodu beru třeba 40g na kytku ? Přez zimku mám optimální teploty, leč ted to je víte kde
Rozměry metr na metr cca a 600w sodík...dík

Naposledy upravil Kurkovic 06-07-2010 v 10:45 AM

Old Post 06-07-2010 v 09:02 AM
Kurkovic je offline   Profil uživatele Kurkovic   Find more posts by Kurkovic   Foto galerie člena Kurkovic   Click here to Send Kurkovic a Private Message   Add Kurkovic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2516590 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív