Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nejsilnější odrůda - Najsilnejsia odroda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10
Autor
Téma 
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 113

najlepši out čo som mal bolo-WOODOO- to je vec ktorá ma fakt oslovila a ktorá ma este dlho bude oslovovať...
a v indoore určite hindukush...

Old Post 20-05-2009 v 12:16 PM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 114

nevim co je nejsilnější, ale ted pěstuju Nevilles Haze z fem. semen tak dám vědět, ale jsem zatim na růstu a kvete to asi 12-14 tejdnů tak to ještě chvilku bude...no jsem na to zvědavej.....

citace:
Nevilles Haze 32% nevíte kde se to dá koupit?


na semenech píšou asi 21 % tušim, tak tady nešiř bludy a objednej si to......já je mam od greenhouse, za 40 eur myslim 5 fem. semen, dal jsem naklíčit jedno a roste to pěkně

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 24-05-2009 v 19:05 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Temper
Nový Člen

Karma uživatele Temper - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 115

a co mylsiite co je lepsie?? chcem si vybrat s tychto troch odrud : early misty , ruderalis skunk alebo super skunk.. Dik za info ..

Old Post 27-07-2009 v 10:04 AM
Temper je offline   Profil uživatele Temper   Find more posts by Temper   Foto galerie člena Temper   Click here to Send Temper a Private Message   Add Temper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 116



JEDNOZNAČNĚ CHEESE OD HOMEGROWN FANTASEEDS.

jsem z toho nejvíc unešenej-tvrdost,výnos...a ten smrad...otevřeš plechnovnici třeba jenom s množstvím 0,2 g a okamžitě v místnosti nebo venku ,kde nefouká zavládne nehoráznej smrad(SILNĚ SKUNK ODÉR + ZATUCHLÝ SÝR S OVOCEM)

O zhulenosti ani nemluvím....HARDCORE...
hulím už asi 7 let,ale tohle mě pokaždé ztrestá ..

Mrzí mě že mám pouze foto sušiny a ještě v tag bídné kvalitě..po sklizni se polepším

Naposledy upravil Shandy 28-07-2009 v 22:23 PM

Old Post 28-07-2009 v 15:42 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 117

Pre mňa je to určite JACK HERER
mal som z neho perfektné hight stavy, čo som vôbec nečakal ....a strašne sa mi páčilo ako sa mi vlnili kolená

Old Post 31-07-2009 v 22:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 118

no tak před 6-7 lety jsem kouřil nějakou beladonu z prahy . . .

byl to masakr po dvou čoudech z bonga jsem se složil do sedačky a nebyl schopnej ani vstát dotetka si pamatuji jak mi furt volali kámoši kde že sem a že sme bykli domluvení na párty. . . já jim byl schopen jen opakovat že se nemohu ani zvednou ze sedačky natoš někam jet tramvají . . .to bylo určitě to hulení jak mu píchají perník do stonku . . . . .

jinak poslední dobou z toho co jsem pěstoval tak určitě EUFORIE !! její ranní pokuřování mně nejednou odsoudilo znova do postele celkem idealní pro medical usery (jestli něco takového opravdu existuje ) protože dysponuje celkem vražedným "body stone " . . .



PC ale zapoměl jsem na to hlavní a tou je zasraná tolerance i když budete mít nejlepší model na světe tak po pár týdnech kouření vám to ani nepříde a kdejaká čudka vás skouří líp . . sehnat dobrý netoleranční model to by bylo ono !! to je i jeden z duvodu proč u mě v pěstírně nikdy neuvidíte jenom jeden model . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 01-08-2009 v 03:37 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 119

jo tolerance je v praxi hodně důležitá : )
tohle je potíž u většiny odrůd ale zase když někdo neumí si dát na den, dva pauzu to je taky blbý pak to zkuřuje většinou dobře

Old Post 01-08-2009 v 07:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 120

citace:
Původní příspěvek od Pindulinka
Ja bych se tem marketing klepum taky moc nedal, vzdyt je kytka vic nez jedno z tisic chemikalii nez THC. Mel jsem jednou neco blizici se 100% THC (budder) a je to docela nuda. Ja pestuju pro celou ganju, ne jeden cast.
Vzhledem k tomu ze vetsina tech smejdu od greenhouse me ani nezhuli tak se koukam dost skepticky.
P.


tohle bych dal na nástěnku asi : ) jesi někdy budou

Old Post 01-08-2009 v 07:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 121

podle spice-mana rozhodně SPICE....né sorry,ale podle mě asi jack herrer,ten mě pěkně rozsekal,ale řekl bych že se to nedá soudit,jeto podle pěstitele že?

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 12-08-2009 v 22:53 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 122

zkoušel někdo už: Euforia Unlimited ?
OT^^(shaním řízky=pm)

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 10-09-2009 v 14:16 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 123

nejvetsi peklo co sem kdy palil byla jedna opravdu povedena belladonna.... a byla moje vlastni *tje velice dulezite

Old Post 22-09-2009 v 14:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 124

som pestoval a fajcil odrodu Thai Haze X Skunk #1
velmi dobra kvalita,len to ze kvitne cca 12-13 tyzdnov,ale kvalita stoji zato!

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 31-01-2010 v 19:41 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 125

Jack Herer je veľmi intenzívne hlboko psychicky pôsobiaca marihuana.

Marihuana je dar.

Old Post 03-02-2010 v 23:17 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 126

Jack Herer a Mazar jsem kdysi ochutnaval a dobrý,bohužel od někoho.

Mnou pěstované modely dost na mě před lety zapůsobila S.A.G.E. byl to můj první model v hydru,v hlíně G13,Budha,CHronic ale co je nejsilnější???
PRO MĚ JE DŮLEŽITÉ posuzovat jen své výpěsky,protože s určitostí víte co vlastně kuříte jestli vrch spodek jestli se ten daný model zdařil nebo ne,prostě víte všechny okolnosti hlavně od které banky jsou semena,nebo od jak spolehlivého kolegy jsou řezy!!!

komu se nelení tomu se zelení
BELADONA,BU,SS,SK-1 pod 250w sodík

Old Post 16-02-2010 v 04:14 AM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 127

nevím jesli nejsilnější , ale tak alespoň pro mě byl obvzlášt silný Super silver haze - kterej dává nechutně euforický stavy a navíc to neni tráva typu vyhul se a di spat .. proste aktivní high , které ve větších množstvích dělá pěknou neplechu

Old Post 28-08-2010 v 18:34 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 128

Black Domina a Neville's Haze. Pro své dobro se těmhle dvoum už vyhejbám..

Old Post 29-08-2010 v 00:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2005 - Nejsilnější outdoor sativa - Willie Nelson - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1236120 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív