Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lahvan's skleník 2006 - 4x Blue Mystic X Chronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »

ma to vubec cenu?
This poll is closed.
Ano. 75 69.44%
Ne, radsi si kup novy Adidasky 33 30.56%
Total: 108 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

44dní!! Příspěvek č. 97











tak jsem tu s fotoupdatem, kytíz rostou až moc rychle.
tu zakroužkovanou kytku o výkendu vykopu a dám ji do velkého květináče, budu ji mít doma, zabírá mi, jak tu již pár lidí psalo prostor, mohla by zahnívat kvůli kontaktu se sklem a zapaření.
jináč stále žádné pohlavní znaky, buď jsem slepej jak cyp, nebo ještě nedozrál čas, což spíš. bohužel nejsem hrdým majitelem zakořeňovače, tudíž nemůžu nařízkovat a nechat vykvést řízky kvůli zjištění pohlaví.
někde jsem tu četl, že se dá pohlaví zjistit na rostoucí kytce zatemněním jedné větvičky, která pak vykvete. chci se tedy optat, jestli s tím má někdo zkušenosti, spíš jestli ta kytka nevykvete celá, což snad né. díky za ohlady a karmy, PEACE.

!

Po pár letech zpět.

Naposledy upravil Lahvan_FlaskiCZ 18-05-2006 v 20:24 PM

Old Post 18-05-2006 v 19:56 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 98




a ještě 3 fotky, ať je to pohromadě.

edit:
foto č.2 je srovnání stonku a zapalovače
foto č.3 je záštipek

!

Po pár letech zpět.

Old Post 18-05-2006 v 19:57 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 99

Skúus prosím spraviť detajlnejšiu fotku na to vetvenie, možno tam už niečo máš
Inak moje rastliny su staré cca mesiac, a už teraz viem na 90 percent povedať, čo je čo
Takže na tvojich to už mozno ozaj bude tiež vidno
Inak, čo sa týka toho zakoreňovača, ja mám VETOZEN, a možem ho len odporúčať, btw stál cca 40 Sk tuším
Popr. skús cvaknuť vetvu a dať ju iba do vody, do nej daj trochu H2O2, a každý ďen tu vodu meň, mne to funguje, síce na nejakej ruži alebo čo to je, ale fachčí to
An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 18-05-2006 v 20:17 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 100

No se zatemňováním zkušenosti nemám, ale mám zkušenosti s tím, že když uděláš řízek a píchneš ho do dobré hlíny tak zakoření bez jakýchkoliv stimulantů a chemie... A vybral jsi správnou kytku. Dvě pak můžou jít nahoru k parpikám a jedna dolů...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 18-05-2006 v 20:20 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 101

zdravím, mr.An. detaily budou, neboj, teď jsem to fotil narychlo, špatné osvětlení, třesoucí se vlhké tlapky atp, zíte si pohraju s makrama, určitě budou foteški.
44 dní přesně. proto mě to mate, já na nich teda nic nevidím zřetelně, koule, těch bych si všimnul, ale ty blizničky mi dělají problém.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 18-05-2006 v 20:23 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 102

4Mesisas: jj, ta kytka, co ji nahoře této stránky označil člen Čepra číslem 2 se ohýbat nebude vůbec, budu jen zuřivě zaštípávat.
zítra zkusím ten řízek, mám jěště nějaký ten substrát pro klíčení a množení, uvidíme co z toho vzejde, snad se chytí, pokud ano, bude hnedle další kytíz.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 18-05-2006 v 20:27 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 103

Ten řízek bych asi rovnou do země nedával. Nemam s tim dobrou zkušenost. Radši bych použil vaničku od másla s dirkou ve víčku a do vody dal trochu toho H2O2 (lepší výsledek). Jinak to máš fakt pěkný a jsem zvědavej jaká to bude jungle až to začneš ohýbat,protože to podle mně bude jungle jaxviň

Old Post 19-05-2006 v 08:27 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od lipi
vaničku od másla s dirkou ve víčku a do vody dal trochu toho H2O2 (lepší výsledek)


oki, myslel jsem si to, roztokem H2O2 + H2O zallévám. bohužel, dnes jsem se k focení větvení nedostal, leč zítra bude změn až habakuk, nechte se překvapit, trošku to vymyslím.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 19-05-2006 v 20:28 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 105

Lahvan_FlaskiCZ - nez ti zakoreni rizek,pocitej 14 dni a dalsich 8 nez nakvete.Bejt tebou,vezmu cernej pytlik a zatemnuju nejakou vetev.Kdyz to budes delat,mel bys za 8-10 dni videt co je co.Uz jsou stary dostatecne na to aby hned nakvetly.Na delani rizku je podle me uz pozde protoze to ti nakvetou samy driv nez ten rizek..Jinak jsou nadherny.(hlavne ta fotka s krabkou cigaret na listu)
Pockal bych zatim s vykopavanim dokavad nevis co je samec/samice.Udelej to s tim pytlikem a uvidis.Nic ti samozrejme nebrani v tom,zaroven udelat i ty rizky.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 20-05-2006 v 02:21 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Palec nahoru 46dní Příspěvek č. 106











mno, dnes provedena ohýbací akce (zatím částečná), která bude probíhat až do pondělí, kdy kytky zformuju do konečného úhlu, který bude btw rovnoběžný se zemí. kytíz zaštípnuty (zase ).
na zadní (severní) stěnu skleníčku jsem pomocí dvou tyčí a napínačků připevnil bílou netkanou textilii kvůli zamezení styku částí kytky se sklem a jejímu následnému zapaření nebo spálení od sluníčka. navíc jako bonus textilie slouží i jako clona proti zvědavým očím sousedů.
jedna kytíz, co by zbytečně zahušťovala již tak dosti omezený prostor, byla přesazena s co největším možným kořenovým balem do plastového netoxického kýble obsahujícího 5cm pět měsíců uleželé chlévské mrvy a zahradnického substrátu.

+ přikládám pár fotek nejvrchnějších větvení, leč nic tam nevidím, ano blizny, ani koule (těch bych si všiml, nejsem )

!

Po pár letech zpět.

Old Post 20-05-2006 v 18:37 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motor tvor
Stálý Člen

Karma uživatele motor tvor - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 107

ojoj, pekne ti to jede a taky se vo ne fajn staras, K4u
taky sme rozjeli sklenicek, ale takova parada to nejni, i kdyz jich tam mame mnohem viic
Jenze kontrola, stipani, zalejvani mozno tak jednou do tejdne
no ale je to planovany i jako sklolka pro cistej outdoor, tak o ten zbylej top se snad nak postarame a hlavne nasetrime na ty kolicky zalejvaci...
jinak nepamatuju, jestlis strihal fim nebo jak a jak to dopadlo??? ja strihal ted prvnich pet ( z toho 4x fim), tak sem zvedavej mooc..
no a prvni ohejbani uz taky probiha.... boze neni to krasa ???
no preju hodne uspechu, budu te sledovat
btw hnojis je uz a cim?

zapaleny

Naposledy upravil motor tvor 20-05-2006 v 22:30 PM

Old Post 20-05-2006 v 22:25 PM
motor tvor je offline   Profil uživatele motor tvor   Find more posts by motor tvor   Foto galerie člena motor tvor   Click here to Send motor tvor a Private Message   Add motor tvor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 108


zdravím a pozdravuji.

hnojím pouze odstátou vodou s už pěkně uleželými 4mi slupkami od banánů, slepičince nasadím až později. i když, jak tak na to koukám, tak asi ani nebudu muset, spíš by bodl nějaký zpomalovač růstu.
včera jsem je ohnul, vypadaly docela v pohodě, leč ty ohnutý dneska ráno mají zase hlavy vzhůru. (viz. obr.)

edit: díky všem za K+sy, konečně je ze mě i tříkostičkovej maník!
vynasnažím se, aby to všecko dopadlo

!

Po pár letech zpět.

Naposledy upravil Lahvan_FlaskiCZ 21-05-2006 v 11:26 AM

Old Post 21-05-2006 v 10:50 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kavalera
Stálý Člen

Karma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 109

Lahvan:FlaskiCZ: davaj potom pozor na tie uchytne dratene kruzky co drzia stonku pozor aby sa ti nezarezali do stonky, rastlina bude chciet sa narovnat a tak bude sa "pretlacat" z dratom. Daj tam nejaku penu.
Mohlo by ti to zlomit stonku alebo nejaka pliesen by tam mohla zautocit.

Old Post 21-05-2006 v 11:29 AM
kavalera je offline   Profil uživatele kavalera   Find more posts by kavalera   Foto galerie člena kavalera   Click here to Send kavalera a Private Message   Add kavalera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 110

kavalera: jasňačka, během dneška to dopiluju, navíc mi ta kytka přesazená do kýble zdechla (asi), tak budu muset udělat dva řízečky, tak to vypodložím nějakým plastovým polotovarem, viděl jsem co dokáže provaz zařízlý do větve u stromu, nechcu riskovat.
takže odpoledne přibude fotoupdate z tvorby řezánků + jak dopadla ta přesazená kytka. patrně jsem jí značně poskodil kořenový bal, byly propletené dohromady s kytkou vedle.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 21-05-2006 v 12:02 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kavalera
Stálý Člen

Karma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 111

Lahvan_FlaskiCZ: mohla by este prezit..ona sa zotavi, predsa je to burina (slachtena ) hlavne ju polej...a daj ju niekam do chladku.

Old Post 21-05-2006 v 13:15 PM
kavalera je offline   Profil uživatele kavalera   Find more posts by kavalera   Foto galerie člena kavalera   Click here to Send kavalera a Private Message   Add kavalera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 112











tak, přesazená kytka už to asi nerozchodí, započala výroba dvou řízků. zkroucené listy, partná nechuť do života.

jinak dneska byly kytíz sklopeny ještě markantněji, leč moc nevypadají že by jim to nějak přehnaně vadilo, zítra odpoledne dostanou jako ochranu před poškozením stonku provázky kartonové proužky. většina axiálních větviček si to už šněruje nahoru, mělo by to být patrné z fotek.

dělaj mi Holki radost, no.

edit: poslední foto je vršek tý polomrtvý kočky, uvidíme, hin sa hukáže.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 21-05-2006 v 20:18 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1310090 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív