Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Můj první grow - 150w HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 81



Zdravím všechny!

Květ: 6. den

Včera dostaly květovou zálivku a trochu jsem je propletl do sítě, abych je udržoval v jedné rovině.

Mějte se

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 28-04-2013 v 10:28 AM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 82





Zdravím všechny!

Jsem tu s krátkým dotazem.

Kytky stále rostou a pomalu se světlo nedostává pod síť.

Myslím, že spodní listy, bych měl odstranit, aby šlo všechno do vršku rostlin.

Co si o tom myslíte?

Pro představu přidávám fotky.

Předem díky za odpovědi.

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 01-05-2013 v 10:55 AM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 83

Zdar, určitě bych to prostřihal až k síti

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 01-05-2013 v 13:49 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 84

zdarec,ja by sem pockal 3tyden po prepnuti,a hned tie listy ostrihaj aj s palickama ktere ti uz neprerostu nad siet,nech necucaju ziviny topovkam nad sietou,sam sem to tak urobil...

Old Post 01-05-2013 v 15:40 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 85

oždíbej jen ten neperspektivní sekundár dole...listí zatim nech(to co je zelený)...můžeš později...popř. ho kytky odhoděj samy...

to je rad najednou co?

Old Post 01-05-2013 v 15:47 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 86

Borci, díky za rady.

Nějak se podle toho zařídím a pak zase hodím update ;-)

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 01-05-2013 v 17:23 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 87

pozeram, ze sa ti to vysvihlo, asi tak ako mne Ja uz som spodky trochu pretrhal lebo tou zelenou masou sa mi neprijemne zdvihla vlhkost, tak aby mi to nezalo plesniviet, ventik na ofuk ide nonstop. Zatial to vyzriera pekne, uz aj vonia? Vela zdaru.

Grow n.1

Grow n.2

Old Post 01-05-2013 v 21:00 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 88




Zdravím všechny pěstitele!

Fáze - 10. den květu (furt čekám na ty půlmetrový palice a furt nic...)
Zálivka - 4l

Trošku jsem zvedl lampu a lehce prostříhal spodky.

Odstranil jsem neperspektivní výhonky a uschlé listí.

Něco málo jsem si tam nechal na příště.

To alal:
Kytky voněj, ale přijde mi, že o něco méně, než před časem, cca 3 týdny zpět.
To jsem cítil i v obýváku.
Ale teďkon jsem si na to buďto už zvyknul anebo prostě moc nevoněj.
Mám v záloze připravenej pacháč, ale ještě nijak nebyla potřeba ho nasadit.

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 02-05-2013 v 22:22 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 89



Ahoj!

Dnes jsem tu s rychlým updatem.

Fáze - 13. den květu

Kytky začínají nakvétat.

Překvapuje mě, že stále rostou.

Přijde mi, že rostou rychleji, než v růstu.

Mám nad nima ještě 40 čísel volného místa, kam jim mohu uhnout s lampou, tak doufám, že to bude stačit...

Zítra budu zase zalévat a odstraním zbytek spodních listů -> už tam jsou stejnak k ničemu.

Dávám hnojivo do každé zálivky, myslíte, že je to ok?

Neměl bych někdy vynechat, abych je nepřesolil?

Předem díky za názory!

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 05-05-2013 v 19:54 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 90

zdarec,tak covece ty im radne zasolujes,hnojivo do kazdej zalievky je brutus,ale ked nebadas znamky prehnojenia,tak im to asi tak vyhovuje,myslim ze ani do cisteho kokosu nesypu hnojky do kazdej zalievky a ten si to vyslovene pyta,vetsina zalieva,ze jednu zalievku da hnojky,a druhu upravenu vodu s enzymami,a tak dokola,ale ked by si ich kazdy tyzden preplachoval,tak by to mozno mohlo fungovat,a co sa rastu tyka tak to zvetsa rastie az do toho 20-25dna po prepnuti,ale cert nikdy nespi...

Old Post 05-05-2013 v 20:24 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 91

To sailinder:

K zalévání:
Díky za radu, pravděpodobně jsi mi kytky zachránil.

Zítra je zaleju jenom vodou a budu to pěkně střídat, abych jim neublížil.

A k tomu růstu:
Jak jsem už říkal, doufám, že těch 40cm bude stačit...

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 05-05-2013 v 21:29 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 92






Zdar jak sviň!

Fáze - 14. den růstu
Zálivka - 5,6 PH
Výtok - 6,4 PH

Dnešní zálivka byla bez hnojek, jen s úpravou PH.

Zítra se zastavím v GS a pořídím nějaké ty enzymy.

Dneska jsem odstranil zbývající spodní nepotřebné listy a trochu paličky provázal provázkem, abych je dostal do roviny. (není to úplná rovina, ale alespoň tam není rozdíl 5cm )

Docela mě zaráží, že levá strana boxu roste do výšky rychleji než levá...

Musím říct, že z toho pěstu mám fakt radost.

Jsem asi magor, ale chodím se na ně koukat 2x za den -> jednou ráno a jednou večer.

Nemůžu si pomoct, ale baví mě to.

To je pro dnešek vše.

Peace!

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 06-05-2013 v 21:56 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 93

zdarec,tak to si borec ked to vydrzis chodit kukat do skrine len 2 x za den,ja tam mam ratafak pichnuty aj 10 x za den,mam to jak televizu...

Old Post 06-05-2013 v 23:11 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 94





Ahoj všem u nedělního updatu!

Fáze - 20. den květu
Zálivka s hnojivem; PH 5,7 (proběhla v pá 10. 05. 2013)

Řekl bych, že se kytkám docela daří.

Při pravidelných návštěvách boxu jsem našel 2 mrtvé broučky (taková malá muška).

Zatím to nijak neřeším, protože z boxu nic nelétá, na hlíně nejsou vidět žádná vajíčka ani larvy, ale kdybych to měl k něčemu přirovnat, tak je to hodně podobné smutnicím. (mám oči na špičkách...)

Pár listů jsem pravděpodobně spálil světlem a tak jsem lampu musel o něco povytáhnout -> myslím si správně, že je to spálení světlem? Není to něco jiného?

Teplota v noci je průměrně 22 stupňů a přes den 27.

Trochu mě trápí vlhkost:

Odtah mám zapnutý nonstop, ofuk také, ale v noci, když nevětrám, mám v boxu třeba 58 vlhkost a den po zálivce třeba i 67.

Snažím se větrat co nejvíc -> dneska, protože bylo krásně, jsem větral celý den a vlhkost byla 47, to jsem byl spokojen.

Pro jistotu jsem pořídil odvlhčovač (za pár šupů), který tam dám, a uvidíme, co to s tím udělá

Je to tenhle: http://odvlhcovace-vzduchu.heureka....fikace/#section

Mám malou skříň, tak by to mohlo trochu pomoct.

Peace!

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 12-05-2013 v 20:01 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 95

Čau. Vlhkostí se netrap. Pokud vzduch dostatečně proudí, nevadí ani 70,80%. Jen přes noc samozřejmě. Celkem by mě zajímala vlhkost ve dne. Pokud mají v noci 50-60 % ve dne tam musí mít pekelný sucho, dopřej jim tedy trochu té vlhkosti alespoň přes noc. Vím, lepší je prevence než se pak jebat s plísní a příjít o část sklizně, ale pokud tam nemáš okurky tvrdý jak kámen, tak se namáš čeho obávat ani při 70ti.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 12-05-2013 v 20:20 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 96

Ahoj,

ta vlhkost se přes den a přes noc moc neliší -> je to rozdíl max. 10 čísel.

Přijde mi to jako docela haluz.

Pravděpodobně to bude tím, že box mám na takové malé půdě a den pro kytky je v noci (to jsou zavřené dveře kvůli hluku a nemohu větrat), takže se tam točí stále stejný vlhký vzduch...

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 12-05-2013 v 21:15 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - První indoor 150W HPS - 13 odpovědí
29-01-2018 - První grow po 5 letech - 37 odpovědí
13-12-2015 - Prvni grow, indoor 250W HPS - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6610920 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív