Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co všechno jste schopni sníst, když po hulení dostanete hlad?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
ocko
Nový Člen

Karma uživatele ocko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 13 

Palec nahoru Příspěvek č. 81

ja si obcas pred hulenim nakrajam cesnak na platky a namocim do worcestrovej omacky a cibulku tak tu zase do sojovej k tomu prikusujem prikusujem olomoucke tvaruzky alebo nieco podobne - mnam

Old Post 16-08-2002 v 06:09 AM
ocko je offline   Profil uživatele ocko   Find more posts by ocko   Foto galerie člena ocko   Click here to Send ocko a Private Message   Add ocko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ocko
Nový Člen

Karma uživatele ocko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 82

no a samozrejme ze to spapam az po huleni ked je to pekne odlezane a este som zabudol na trochu toho tymianu ten je fakt super

Old Post 16-08-2002 v 06:11 AM
ocko je offline   Profil uživatele ocko   Find more posts by ocko   Foto galerie člena ocko   Click here to Send ocko a Private Message   Add ocko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teksun
Stálý Člen

Karma uživatele teksun - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 43 

Obecné Příspěvek č. 83

-nejdříw wyžeru wšechno z ledničky,pak se kouknu eště do jedný skříně a když ani tam už nic není a ja mam neskutečnej hlad nebo na něco chut, tak šáhnu po medu, toho je tam plná sklenice,wono se ho totiž moc jíst nedá-moc neubejwá,protože mě wždycky po chwilce přejde chut to furt cucat a mít to sladký wšude hm ještě, že se to neděje moc častoale zrowna předwčírem sem si udála pěkně welkou a moc feerowou wečeři

Old Post 16-08-2002 v 19:43 PM
teksun je offline   Profil uživatele teksun   Find more posts by teksun   Foto galerie člena teksun   Click here to Send teksun a Private Message   Add teksun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uklizečka
Nový Člen

Karma uživatele Uklizečka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 2 

papahi Příspěvek č. 84

Samoje vkusnoje kogda otkryvajetsja "jama"eto,druzja moji "taranka" t.j. suchaja ryba.

Ukl

Old Post 17-08-2002 v 00:20 AM
Uklizečka je offline   Profil uživatele Uklizečka   Find more posts by Uklizečka   Foto galerie člena Uklizečka   Click here to Send Uklizečka a Private Message   Add Uklizečka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

2 Uklizečka Příspěvek č. 85

Ale nepovidej

Old Post 17-08-2002 v 22:11 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Sobotni prihoda Příspěvek č. 86

Ja vim, ze asi tohle nebudeladit stim prispevkem o neco vyse, ale co nadelam. Sloto asi nasledovne pozhuleni.
Nejaketo simraniv brise....mala cinnostupc,tak jsem sel nakouknout do lednicky. A Zmrazeny jogurt(squela zmrzlina) 1\4melounu pivo cokoladovyjogurt kosikboruvek nanuk neco mlika . mala pauza nic nedelani za pc a dalsi nalet na lednicku tunak se sendwitchem parek hruska sodovka kousek dortu ( minul jsemhopri 1.naletu) 2 steaky 1\4 melounu dalsi 2nanuky

arano jsem seprobudilse spilkou v puse.

a pak co sidas na snidani???HE? NEEEEEe jidlo uz dneskanemuzuani videt

Vypadal jsem jak tehotnej. Jenmi prasknout voda

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 17-08-2002 v 23:17 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam13
Stálý Člen

Karma uživatele adam13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 68  

to co mají mazlíčci rádi... Příspěvek č. 87

mno tak hodne casto to dopadne podle následujícího pravidla ktery je docela vrazedny:
nejdriv neco uvarim(me) treba obalpvany chleba ve vajicku+cokoliv nebo palacinky+jogurt+tabasco pote nasleduje nacpana fajfcicka/brcko pote tak hodina nejake cinnosti. pak nasleduje dalsi nalet na proviant-to je uz neco "mene" narocne na pripravu treba prirodni rizecky(kureci rizecky) s hranolkama tunou ketchupu polite napojem od dannone(nejaka vitalinea či co) pote nasleduje dalsi faja a tento postup se opakuje dokavad nevypadame jak Ruzickova jo zapomel výber napoje je pro me hodne dulezity tak se casto stava ze po prvni faje zabehnu se 100-300 kc do kramu a prinesu mineralku-perlivou, neperlivou, ochucenou par piv, nejaky limo a kdyz je chut tak treba nejaky vinko mno koukam ze sem se nak rozepsal hehe preju hodne stesti pri konzumaci a hlavne hodne napadu na vznikle kombinace
Prs: jo a taky co nejmin nehod ktery vas donuti v krech bezet na zachod a tam ulevit precpanymu zaludku

Don´t drink and drive - Smoke and fly! ! ! - ;o) .... moje stránky http://edyyyy.wz.cz a ještě druhý (ty sem dělal úplně sám) http://aidam.wz.cz

"Ikdyž se ti omylem dostane do mozku kulička trhaviny s rozbuškou - neztrácej hlavu!"

Old Post 18-08-2002 v 02:29 AM
adam13 je offline   Profil uživatele adam13   Find more posts by adam13   Foto galerie člena adam13   Click here to Send adam13 a Private Message   Add adam13 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele adam13! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 88

potřebuju od vás zaručenej recept jak po jointu nežrat???!!!!

včera se, si řek zkusim se najíst před jointem pak nebudu mít chutě, jo hovno, pak sem se nažral až mi bylo špatně a lednice trpěla...

Old Post 18-08-2002 v 08:24 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam13
Stálý Člen

Karma uživatele adam13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 68  

to Oton Příspěvek č. 89

mno mam pro tebe radu...v byte a v lednici nesmis mit absolutne nic k jidlu-nakup si to co snis-to bred brckem snez a pak uz tam nesmis nic mit nebo druha jed na cundr a vem si jidla co snis a opakuj predchozi postup....anebo me este napadlo: vem si naky projimadlo

Don´t drink and drive - Smoke and fly! ! ! - ;o) .... moje stránky http://edyyyy.wz.cz a ještě druhý (ty sem dělal úplně sám) http://aidam.wz.cz

"Ikdyž se ti omylem dostane do mozku kulička trhaviny s rozbuškou - neztrácej hlavu!"

Old Post 18-08-2002 v 12:56 PM
adam13 je offline   Profil uživatele adam13   Find more posts by adam13   Foto galerie člena adam13   Click here to Send adam13 a Private Message   Add adam13 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele adam13! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokiee
Stálý Člen

Karma uživatele smokiee - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 98  

Pohodička to:oton Příspěvek č. 90

Já když přijdu domu se žravkou, tak si udělam zelenej čaj. Vůbec ho nesladim, musí to bejt pořádnej magorák (2 sáčky na půl litru a dlouho louhovat) a aspoň půl litru vypít. V puse budeš mít takovej hnusnej hořkej pocita budeš se cejtit dost plnej

Důležitý je čaj vypít před tim než vyžereš celou ledničkua tak když víš že přijdeš domůtak si ho uvař radši předem. Studenej je ještě účinnější

Hulení mě ještě nezabilo , tak proč bych přestával. => Keep smoking with Smokiee .

Old Post 18-08-2002 v 13:23 PM
smokiee je offline   Profil uživatele smokiee   Find more posts by smokiee   Foto galerie člena smokiee   Click here to Send smokiee a Private Message   Add smokiee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam13
Stálý Člen

Karma uživatele adam13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 68  

das stimt Příspěvek č. 91

jo jo ja si taky nekdy udelam cajik..ale mam za cajovny "Pu-ert" je to cerny caj a kdyz si udelas magoracka tak to ma takovy zajimavy ucinky nejdriv euforie pak absolutni cistota duse vrele doporucuju

Don´t drink and drive - Smoke and fly! ! ! - ;o) .... moje stránky http://edyyyy.wz.cz a ještě druhý (ty sem dělal úplně sám) http://aidam.wz.cz

"Ikdyž se ti omylem dostane do mozku kulička trhaviny s rozbuškou - neztrácej hlavu!"

Old Post 18-08-2002 v 13:29 PM
adam13 je offline   Profil uživatele adam13   Find more posts by adam13   Foto galerie člena adam13   Click here to Send adam13 a Private Message   Add adam13 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele adam13! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FREEHAND
Nový Člen

Karma uživatele FREEHAND - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 8 

Pohodička moucha-pochoutka Příspěvek č. 92

ja už tedka tolik nežeru jak hulim dýl, nevim proč ale proste už tolika nejim. ale kámoš sněd po dvou jointech mouchu v rohlíku...akorát vo tom neveděl :-)))

Old Post 18-08-2002 v 22:49 PM
FREEHAND je offline   Profil uživatele FREEHAND   Find more posts by FREEHAND   Foto galerie člena FREEHAND   Click here to Send FREEHAND a Private Message   Add FREEHAND to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam13
Stálý Člen

Karma uživatele adam13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 68  

to Holsan Příspěvek č. 93

zdravicko,
tak to sem rad ze nejsem sam kdo preferuje cajik ale stejne se nekdy neubranim vyziracim naletum na lednici :) jeste sem objevil jeden caj/necaj jmenuje se green mate je to caj ktery ma o 1,5% vetsi obsah kofeinu vdycky kdyz sem nak utahanej nebo se nemuzu probudit tak mi hodne pomuze a krom toho nabuzuje pocit "eufie" (aspon teda ume:) dalsi caj ktery mam v lasce a ktery se docela hodi k šíše (vodní dýmka) Tureky bop je to: standatní třída černého čaje... mno muj velmy oblibeny cajik chutna skvele a moc nestoji cca 25Kč mno majte se fajn :)

[Edited by adam13 on 19-08-2002 at 11:32 AM]

Don´t drink and drive - Smoke and fly! ! ! - ;o) .... moje stránky http://edyyyy.wz.cz a ještě druhý (ty sem dělal úplně sám) http://aidam.wz.cz

"Ikdyž se ti omylem dostane do mozku kulička trhaviny s rozbuškou - neztrácej hlavu!"

Old Post 19-08-2002 v 10:17 AM
adam13 je offline   Profil uživatele adam13   Find more posts by adam13   Foto galerie člena adam13   Click here to Send adam13 a Private Message   Add adam13 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele adam13! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apomajkl
Nový Člen

Karma uživatele apomajkl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 13 

Pohodička Příspěvek č. 94

Možná to není úplně obvyklý, ale kromě ganji miluju taky pivo. Ne jakejkoli chlast, ale jenom pivo. Pivo piju k obědu a večer dám klidne i tři lahváče u televize. A když si zakouřím nejdřív dostanu žízeň. A to jsem schopnej vypít dvě desítky na ex a teprv pak dostávám hlad. A žeru vše co mi příjde pod ruku. A k tomu piju zase pivo. Takže, když je doma co pít a jíst, tak to dopadá často tak, že se nejprve dobře zkouřím a pak se ožeru a přežeru. A potom se mi hrozně hezky spinká. Člověk z toho sice trochu kyne, ale co.
Subham astu sarvadzha ghatam

Old Post 19-08-2002 v 11:31 AM
apomajkl je offline   Profil uživatele apomajkl   Find more posts by apomajkl   Foto galerie člena apomajkl   Click here to Send apomajkl a Private Message   Add apomajkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana
Nový Člen

Karma uživatele Jana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 7 

Re: konecne.....>zravka Příspěvek č. 95

citace:
Původní příspěvek od Seeder
Konecne jsem se dockal podobnyho temata, protoze s mou zravkou je to cim dal tim horsi.... Posledni dobou bez problemu zvladnu celej makovej zavin, nebo kdyz nemam zadnou pochutinku ukoristim kus chleba a neco z lednicky a zanesu si to do postele, kde to ani nestacim snist a uz spim........ Rano se zbudim a zjistim, ze vedle sebe mam jidlo a nemuzu si vzpomenout, kde se tam vzalo.... To se proste stava.......

______
seeder.


Ty jseš fakt hustej. To mě pobavilo. Občas taky usnu s chálkou v pelíšku. Naposledy to byla čokoláda. Dovedeš si představit co mě po ránu napadlo že se stalo. Zaplaťpanbůh staniol a obal od čokošky mě přivedli v pátrání na správnou cestu.

Old Post 19-08-2002 v 14:25 PM
Jana je offline   Profil uživatele Jana   Find more posts by Jana   Foto galerie člena Jana   Click here to Send Jana a Private Message   Add Jana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 96

to apomajkl: chlape, ty seš hustej , ale kápnul si mi do noty, já mám totiž pivko taky moc rád, sice ho doma skoro nepiju, ale zase tak 3× tejdně na něj zajdu do hospy, a když děláme s kámošema nějakou akci, a je sud, většinou teda hodně víc sudů, tak to si dám tolik piv až mě přechází trak, ale je pravda že na sudech nehulim, bych totiž odpad

jinak si ale myslim, a znám hodně takovejch lidí, že se pivko a hulení nijak nevylučuje, ale prostě musíš vědět jak to pít, jeden joint + 3 piva, ideální kombinace, 2 jointy + 6 piv, no to už se dost motám, bez hulení dám klidně 10 piv a jdu v klidu domu,

češi jsou pivní národ, ať si kdo chce, co chce říká

to jana: stěma čokoládama ste fakt hustý já to vidět tak si myslim, to samý, ještě že sladký nežeru

to all: díky za ty rady s čajem, zkusim to, třeba začnu pít čaj, i někdy jindy, než jendou za rok při horečce

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 20-08-2002 v 21:28 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0265230 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív