Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co všechno jste schopni sníst, když po hulení dostanete hlad?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 65

Tak to seš teda docela blázen. nechtěl bych bejt tvoje máma a muset tě v dětství živit :-)
K+

ride hard - die free

Old Post 27-03-2002 v 19:56 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abra007xas
Stálý Člen

Karma uživatele abra007xas - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 66

Já jenom kroutim hlavou co tady lidi sežerou? Já jim celkem dost, ale takovéhle kombinace rybyček a jogurtu. Brrrrr to jste normální prasata. Mě by zajímalo jestli náhodou netrpítě průjmem a tak. No vaše věc ostatně. Já zásadně jim po zhulení. Pití mám dobrej tip konvička studené vody + led + štáva z citonu + cukr.

Nebo jahodový Shake - Mcdonald? nechci dělat reklamu ale mnam mnam.
Ovocné juice(hruškový, multi, banánový + kombinace)

Jídlo: Zličín-Globus-houska se sekanou+kečup+Cola.
Jídlo za 23Kč nebezpečná chálka jsem 60km od Prahy, ale když jsem v Praze nacpu se tam jako blázen. Kam se hrabou všechny hamburgery široko daleko.

Ale pozor? Kdo se zhulí a má na něco chut tak ho dostane broskvový kompot. Je potřeba strčit celou půlku broskve do pusy a začít jí drtit. jinak to nemá ten efekt. Následuje rybník štávy a dobroty.
V létě chlazené velice osvěžující. Kdo sní plechovku může to zapít zbylou štávou. V létě jsem si koupil v Makru plechovku broskví 5kg a s kámošem jsem jí celou sežral. Břicho jak meloun.

Old Post 28-03-2002 v 21:45 PM
abra007xas je offline   Profil uživatele abra007xas   Find more posts by abra007xas   Foto galerie člena abra007xas   Click here to Send abra007xas a Private Message   Add abra007xas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Palec nahoru topinky Příspěvek č. 67

Byli sme u kámoše,hulili sme jak vzteklý a samozřejmě-HLAD! Vytáhli sme toustr, chleba a už sme to ládovali. Doporučuju skvělej recepis na pomazánku.:Vemte kysanou smetanu, do ní namačkejte podle chuti sardelovou pastu podlijte to trochu bílym vínem a hlavně! NEZAPOMEŇTE NA MAJOLKU! No a pak jenom stačí namazat topinku taveňákem a na to tuhle božskou věc!

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 29-03-2002 v 09:20 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 68

Já když se zhulim tak většinou vyžeru všechno co máme doma a je to aspoň trochu poživatelný ale můj problěm je v tom že moc silně koušu a za chvíli mě bolí drška jak sviňa tak se musim vzpamatovat alezachvíli to dělám zas jinak doma žeru opravdu všechno jednou sem snědl pěknej zelenej salám co nám dala sousedka pro psy a jednou na chatě sem sežral půl chleba bez pití protože tam žadný nebylo no moc mi to nevadilo a opravdu výborný sou kámošovi šunkafleky s masoxem lentilkama sušenka a bůhví čím ještě.

Old Post 02-04-2002 v 18:37 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 69

taq to ste husty no.....ja sem zral jenom plesnivej bilej jogurt s mouckovim cukrem

Old Post 02-04-2002 v 20:32 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šebík
Stálý Člen

Karma uživatele Šebík - 15% PěstitelskáKarma uživatele Šebík - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 46  

Obecné Velikonooce Příspěvek č. 70

Tak jsem si předevčírem vykoledoval spoustu vajíček a čokoládu. Začadili jsme s kámošem na poli za městem, sluníčko, větříček - paráda. No a jak mi vajíčka s čokoládou chutnaly

A jak jsem měl v držce vyschlo, tak se to slilo všecko v takový příjemně sypký bahýnko....fakt doporučuju

....šajni tuna prima zoncna...

Old Post 03-04-2002 v 14:44 PM
Šebík je offline   Profil uživatele Šebík   Find more posts by Šebík   Foto galerie člena Šebík   Click here to Send Šebík a Private Message   Add Šebík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iNVADER
Stálý Člen

Karma uživatele iNVADER - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 87  

Obecné tak vetsinou... Příspěvek č. 71

......kdyz dostanu hlad, tak se snazim drzet, protoze kdyz se zhulim a hned se nacpu (nebot samozrejme dostanu temer okamzite ukrutnyyy hlad:-)) ),tak vzapeti usnu...nebo me to aspon totalne utlumi a zazitek ztrati svoje kouzlo....ale ten pozitek z jidla je fakt squjely:-).Kazdopadne kdyz je zabava nekde s kamosi tak v tom problem neni,horsi to je kdyz si treba zahulim a jsem sam.....jen tak na relax ...to pak vyzeru opravdu vsechno...parkrat jsem se pristih jaxi cpu do chrtanu jednu polivkovou lzici cukru za druhou..proste jsem jed cistej cukr... a to musim rict ze v "normalnim" stavu sladke vuubec nejim,protze honemam rad:-) ale chutove bunky v tom stavu maji opravdove orgie orgie:-)

Jinak to s tim hajzlakem s dresinkem vyse...to je fakt zajimavy napad...to bych snad ani jako jednu z mala veci co jsem tu cet..ani nechtel vyzkouset:-))

Old Post 03-04-2002 v 15:24 PM
iNVADER je offline   Profil uživatele iNVADER   Find more posts by iNVADER   Foto galerie člena iNVADER   Click here to Send iNVADER a Private Message   Add iNVADER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iNVADER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

viz topinky Příspěvek č. 72

Sem teď kapku utlumenej. Každej čtvrtek jednou měsíčně děláme u kámoše debatní kroužek.
Opět sme dělali tousty a mám další recepis:
Toust-máslo-játrovka-mazací sejr-sardelová pasta(opět)-tatarka a navrch pořádný kolo cibule!
Vřele doporučuji, akorát sem se málem ráno vysral z podoby.

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 05-04-2002 v 07:29 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MARHUS
Nový Člen

Karma uživatele MARHUS - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 2 

Organika VYŽRAL JSEM BUŘTSTÁNEK Příspěvek č. 73

PO TRÁVĚ JSEM JEDNOU POSPÍCHAL NA POSLEDNÍ METRO .NA KAČEROVĚ JSEM NARAZIL NA TAKOVÝHO TÝPKA S DVOUKOLÁKEM-MĚL TAM HOT DOGI A KLOBÁSKY.
JÁ JSEM V TU CHVÍLI MĚL TAK ŠÍLENOU CHUŤ NA TY PÁRKY,ŽE JSEM MU VYŽRAL TU CELOU POJÍZDNOU PRODEJNU. SEŽRAL JSEM I VŠECHNU TATARKU A HOŘČICI.ŽRAL JSEM TO TAM SNAD 2HODINY,METRO MI UŽ DÁVNO UJELO,FRAJER SBALIL DVOUKOLÁK,ŘKA ,ŽE TAKOVÝHO DOBYTKA JEŠTĚ NEVIDĚL,ALEŽE JE TO DOBRÝ-MÁ PRÝ VYDĚLÁNO NA DVA DNY DOPŘEDU.A JÁ SE OD TÝ DOBY NEMOHU PODÍVAT NA PÁREK!!

Old Post 12-04-2002 v 21:52 PM
MARHUS je offline   Profil uživatele MARHUS   Find more posts by MARHUS   Foto galerie člena MARHUS     Add MARHUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 74

Já sem teďka byl zahulit odpoledne ještě to cítim .
přišel sem asi ve čtyři a pak už sem jenom 3 hodina jedl teď asi vybuchnu pořádv jednom kuse sem jedl rohlíky se salámem čokoládu banán tatranky tyčinky hranolky pyl sem spoustu mlíka a smetany a pak sem si udělal palačinky teĎ je mi super a chce semi spát.

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 16-04-2002 v 18:04 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tanx
Nový Člen

Karma uživatele tanx - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 4 

žravá Příspěvek č. 75

tak to já když jdu hulit, tak si radši ani neberu peníze s sebou, protože vim že bych je všechny utratil za jídlo, většinou si kupuju něco slanýho, něco sladkýho a něco sytýho. nakonec to dopadá tak že jim housky s nutelou a k tomu chroustám paprikový chipsy

Kdo nehulí s náma, hulí proti nám!!!

Old Post 16-04-2002 v 19:41 PM
tanx je offline   Profil uživatele tanx   Find more posts by tanx   Foto galerie člena tanx   Click here to Send tanx a Private Message   Add tanx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

pohodovy akcicky Příspěvek č. 76

Pred par dne sme pekli prasatko a tak se fsichni tesili jak se skvele najedi, dokonce se objevili nazory ze se to jako nesni, ale to by bylo jako ric ze zejtra nevyjde slunce (clovek si tim nemuze bejt jistej dokud do neuvidi ale tak nejak tusi ze v tom proste zadnej problem neni).
No a perfektne sme se fsichni "nazrali" a vobcas behem te dlouhe doby peceni sme si zapalili. Asi je to tim ze sme tam kourili ale snedli sme to v pohode.
To prase bylo trosku vetsi nez sme si puvodne zamysleli ale evidentne v to bylo OK.
Takovyhle akce jsou nejlepsi, clovek se sejde s pohodovejma lidma a je celkem jedno ze se to dela strasne dlouho a clovek smrdi kourem - proste takova pohodicka.

Hlavne to chce samy pohodovy lidi.

Zivot je proste krasnej (aspon me to tak pripada i pres tu zimu jakou sme museli vydrzet u prasatka).


Hody, hody dejte jointa do pohody!!!!!!!!!

Old Post 18-04-2002 v 17:05 PM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 77

MARHUS: no to sem se popadal za břicho K+

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 18-04-2002 v 21:04 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Palec nahoru Příspěvek č. 78

to MARHUS

Tak to je fuckt dobrej zazitek.Skoda ze te nenatocila Skryta Kamera To bys urcite vyhral

Piškot @ like @ high

Old Post 18-04-2002 v 21:14 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 79

Já včera snědla asi tak tunu nějakýho cukroví a pak zase jinýho cukroví (páč pak už byl jenom kapr a toho jsem nemohla, páč to bylo manuálně náročné) a dneska mi fakt není celý den dobře...:-)

Old Post 19-04-2002 v 14:10 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nuclear
Stálý Člen

Karma uživatele Nuclear - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 80

Za nejvychytanější jídla jaké jsem kdy při záchvatu pozřel považuju třešňový kompot s kyselým zelím (smíchané), taky vaječina s cukrem místo soli není k zahození, ale co je pro chuťové buňky naprostá pecka - mražené hranolky s nutellou!!! Je to bestovní! jo, a málem bych zapomněl- zkuste Tradiční české brambůrky křenové se Studentskou pečetí, člověk by nevěřil, ale je to chuťovka i jen tak do tramvaje (jenom ddůchodci to potom nestíhají chápat, a jestli to není nějaká provokace nebo co...)

[Edited by Nuclear on 12-08-2002 at 11:17 PM]

Old Post 12-08-2002 v 22:13 PM
Nuclear je offline   Profil uživatele Nuclear   Find more posts by Nuclear   Foto galerie člena Nuclear   Click here to Send Nuclear a Private Message   Add Nuclear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0392890 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív