Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co všechno jste schopni sníst, když po hulení dostanete hlad?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
malasorte
Stálý Člen

Karma uživatele malasorte - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 50  

Pohodička když je nouze... Příspěvek č. 49

Když není co jíst, tak sním uplně všechno. Na nový rok ve tři ráno jsem si dal piškoty s kečupem (samotný byly moc suchý, a neměli jsme na dosah tekutiny bez lihu) a k ránu jsme se přetahovali i o psí konzervu.

Old Post 02-01-2002 v 17:05 PM
malasorte je offline   Profil uživatele malasorte   Find more posts by malasorte   Foto galerie člena malasorte   Click here to Send malasorte a Private Message   Add malasorte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Zdraví Fuck off Zrafka II. Příspěvek č. 50


Hmm, taky sem si celou dobu myslel, ze kdyz si zakouris (LuckyStrikeJedine) tak to zazene hlad=zrafku.
Tak sem dycky hulil jak prokopnuty kamna, ale ted nedavno sem cet nekde v novinach, ze je to blbost...
A asi jo, a v tom pripade se to rymuje s Timovym nazorem, ze je to otazka vule! Takze :
"Viděržaj pioňier!"

just i_oNe

Old Post 02-01-2002 v 18:52 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 51

Kdyz je to kurarna, tak muzu snad mirne OT.

Po huleni skoro vubec nemam chut na cigaro a kdyz uz si dam, obvykle ho v pulce tipnu, protoze mi nechutna.

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 02-01-2002 v 21:51 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Palec dolů Příspěvek č. 52

Shit, doteď sem neměl hlad...

Old Post 04-01-2002 v 00:01 AM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 53

No fčera jsme sežrali s Hejbatum asi kilo vánočního cukroví a asi jsem sem měl sugar overdose

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 04-01-2002 v 19:41 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

:)Bacha na červíky!:) Příspěvek č. 54

O zubech ani nemluvě.

Kdo nekouří s námi...!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 04-01-2002 v 19:46 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plantaznik
Nový Člen

Karma uživatele Plantaznik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 2 

joo dys pride zravaaa Příspěvek č. 55

phenomenom called 'zravka'
asy takto nak je to dle meho nazoru>
zravka je,byla,bude. je otazkou kazdeho, zda si ji 'uzije', ci ji umlati svou vuli, nebo nebo jak jinak se s ni vyporada. Jedna vec je jasna..cim dele po zakoureni se nenajite, tim lepe 4 vas. Pokud nemate Real hlad a prazdny zaludek, nese zodpovednost za zravku Ego. A je uz osobni otazkou pro kazdeho,cemu dava prednost. zrat-nezrat. pro me je vlastne jidlo po zakoureni dojeb, ale az po tom 'jidelnim orgasmu'. Za nadherne chvile behem zrani se pak plati, pokud zrovna neusnete..dojebem(samozrejme neplati pro vsechny,ale myslim ze 4 vetsinu). Ale zas na druhou stranu..pro urcujici vetsinu lidi je tezke se drzet a nezrat. A je tu otazka proc se vlastne drzet? Proc se trapit? Prece kdyz nam to dela dobre, zerme, netrapme se, budme stastni, uzivejme zivota.. je to takove jake to je,no. ale vsechno uz je to uvnitr kazdeho z nas...

ja jak kdy, prelevam se v prudkych osilacich z jedne urovne na druhou, mozna tim ziskavam prirozenou vyvazenost...nevim,hehe Urcite sem uz taky sezral radu 'lahudek'...chleba...plesnivi...ale prece ne fsude..staci sloupat ostruvky zkysleho tleni...a je to. hmmm....Houmre,mas tam brouka....."aaale!"

Je lepsi kytky kourit ci jist, nebo byt jejich soucasti...?

Old Post 21-03-2002 v 22:03 PM
Plantaznik je offline   Profil uživatele Plantaznik   Find more posts by Plantaznik   Foto galerie člena Plantaznik   Click here to Send Plantaznik a Private Message   Add Plantaznik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 56

No, bejvavaly casy, kdy jsem po hulen - obvykle tak ve 2:00 v noci - obesel nekolik fast-foodu ve meste a sezral tak 2gyrosy a 2x hranolky s kecupem a tatarkou...
Jo, ale ty casy uz jsou davno pryc, a jsem tomu rad, vetsinou jsem pak hloupe vykydnul a zkazil tak celej zbytek(?) vecera . Takze ted si dam vetsinou zelenej caj a JEDLY KASTANY, ktery siiiilene miluju! Behem roku nejsou prakticky nikde k sehnani, vetsinou jen o Vanocich (jediny misto v Pze, kde se daj sehnat i behem roku je Francouzska Ovoce&Zelenina v Jindrissky, ale za 300Kc/kg - oproti beznym 40Kc/kg...).
Jinak jsou idealni takovy ty pochutiny, co prodavaji jako doplnky k caji v cajovne - orisky, suseny exoticky ovoce, pernicky...

Old Post 23-03-2002 v 23:13 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AALLf
Nový Člen

Karma uživatele AALLf - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 57

Ja som si včera po hulbe dal chlieb natrtý nejakím ovocným jogurtom ....fakt dobré.
Inač slané tyčinky (soletky) sú v stave skúrenosti fakt v pohode pretoze ich jes jednu po druhej a vydržia pekne dlho.

Old Post 24-03-2002 v 07:43 AM
AALLf je offline   Profil uživatele AALLf   Find more posts by AALLf   Foto galerie člena AALLf   Click here to Send AALLf a Private Message   Add AALLf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 58

já osobně většinou sežeru všechno co je nadosah... kromě rejže - tu totálně nesnáším (nic proti asiatům)

live ganja, live!!!

Old Post 24-03-2002 v 20:28 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Palec dolů Ať příjde smrtka Příspěvek č. 59

Jó papání je cool po pořádný ganje a nočním vejletu domů za lednicí. Jednou jsem takhle sněd všechno co jsem doma našel a to jsem ještě určitě něco rozmrazil jakej jsem měl hlad a chutě. Pak jsem si leh k bedně a totálně našrot mě začalo bolet břicho až jsem si přál odejít se smrtkou do věčných lovišt. Když jsem se kouknul pod tričko, tak jsem měl pupík nafouklej až to nebylo hezký.

ThC^mAn

Old Post 24-03-2002 v 21:09 PM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 60

Na zravku si delam rad sendvice.Bud sunkovy nebo kureci.Vyhodou je rychlost protoze staci mikrovlnka.
Sunkovy delam krome sunky s platkem syra a jemne osmahlou(taky v mikrosce) slaninou.Tohle predem zvlast ohreju a potom naskladam do sendvice s platkem rajcete a cibule.
Kureci obsahuje kureci prso,platek syra,rajce,salat a trochu majonezy.Kure se predem poradne prohreje v mikrosce.
Nejlepsi sendvice jsou z crossaintu.A veliky rozdil je kdyz se udela sendvic jen tak studeny nebo kdyz je ohraty.

Piškot @ like @ high

Old Post 24-03-2002 v 22:44 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

žravka ......... ! Příspěvek č. 61

Tak když já takhle přijdu večer domů lehce omámen kouřením,tak též něco rád pojím.Většinou to dopadne tak,že jen vysmejčim lednici a jelikož moje máma je noční pták, tak mi do toho začne kecat a prudit že to neni výkladní skříň ať to furt neotvírám.
Jinak když si chci udělat nějakou mňamku a rozpálím na pánvičce olej a jedu,tak tam většinou začnu pomalu ale jistě cpát skoro vše co najdu po ruce,a hlavně už několikrát se mi stalo,že jsem se najed tím jak jsem to stále ochutnával a na konečnou fázi večeře,tedy na samotný pokrm už mi nezbylo místo v žaludku.
S tímhle jsem ale už přestal protože jsem měl po ránu děsnou sračku.

Old Post 25-03-2002 v 08:07 AM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Palec dolů Harmasan. Příspěvek č. 62

Tak teda váženi žravci a hladovci....
Tohle se možna bude někomu zdat jako zavlasypřitažený ale je to FAKT pravda...
Když sme se stěhovali do novyho bytu, tak samozřejmě že byl uplně holej. Takže bez ledničky a hlavně bez jídla. No a když sme si pak s Bráchou dali klacík, pak přišla neskutečna hladová...tak tomu říkáme aspoň u nás. Jediny co bylo k snědku byl francouzký dresing, kterey chtela koupit Žena...no a tak přišel na řadu HARMASAN zančkový to toaletní papír!!!
Dva útržky, troch dresingu a jaká byla véča.....

Srga!

Old Post 25-03-2002 v 18:56 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Příspěvek č. 63

Snad ste ho předtím nepoužili tak jak se má........
To bys pak měl Harmasan s dvojitým dressingem

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 27-03-2002 v 13:03 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Lednička je nejlepší televize Příspěvek č. 64

Po špeku mám vždycky tak šílenej hlad, že padnou všechny předsevzetí,že už se nebudu přežírat. Kvuli hulení mám dost velký problémy s váhou.Podle toho,jak mám zrovna pevnou vůli ,(záleží na ročním období….)tak i vážím. Moje váha se během roku pohybuje od 75 do 100 kg. Momentálně mám už 2 měsíce přežírací období a tak mám 90 kg. A to baštím jen beztučný věci. A sežeru toho fakt hodně.Nezáleží na tom, za kolik Kč jídlo nakoupim. Nákup za 500 nebo 1000, to je jedno.Do druhýho dne je lednička prázdná.
Moje včerejší večeře:
3 housky se šunkou, 1 balík piškotů,celý pečený kuře s 1/2kg rejže,pak znova balík piškotů(ty už byly pro psa),2 chleby se zbytkem šunky, 3 vejce,rajčata,okurka,paprika,pak jako dezertík nízkotučnej jogurt a banán a nakonec musli tyčinka s nízkotučným mlíkem. To všechno proběhlo asi za 2 hodiny.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 27-03-2002 v 13:48 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8999270 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív