Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co všechno jste schopni sníst, když po hulení dostanete hlad?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 47 48 49
Autor
Téma 
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 769

vcera zhuleny celu milku na useku asi 20m

Old Post 21-10-2009 v 23:11 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durexman
DNB and SEXXX

Karma uživatele durexman - 100% PěstitelskáKarma uživatele durexman - 100% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 770

naposledy takovou vydarenou omeletku : Vezmeme si poradne velkou panvicku a jedem - 7vajec,kureci sunka(podle miry, ja tam hazel cely baliky bo snim fakt hodne..), knedlik,anglicka slanina,hovezy parky,klobaska,pastika,okurky,syr eidam 45%,houby(zadny psilocibyn !!!), kecup, natrhany toastovy chleb a tje vse .... podavame IHNED s nejmin 0,5l pitim. preji dobrou chut

Vítejte ve světě Durex!

Old Post 22-10-2009 v 14:47 PM
durexman je offline   Profil uživatele durexman   Find more posts by durexman   Foto galerie člena durexman   Click here to Send durexman a Private Message   Add durexman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Voňavé sušenky
Nový Člen

Karma uživatele Voňavé sušenky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 771

ja casto jdu s kamosem na gyros s (desne hnusnejma) nudlema do jednoho bistra. na zacatku si vzdycky delam srandu z japonky co tam prodava, smeju se tomu na cely kolo a lidi na me cumi jak na idiota. Pak zasednu ke stolu a jim. Strasne nenasytne, nikdy se toho nenabazim, neutichajci hlad. prirovnal bych to k euforii kdyz mam obrovskej hlad a neco snim. V nomhle pripade vsak tu euforii mam celou dobu.

přiroda dělá divy

Old Post 09-09-2013 v 21:15 PM
Voňavé sušenky je offline   Profil uživatele Voňavé sušenky   Find more posts by Voňavé sušenky   Foto galerie člena Voňavé sušenky   Click here to Send Voňavé sušenky a Private Message   Add Voňavé sušenky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 772

Dnes večer jsem sežral 200g sušené smetany do kávy...

Old Post 17-09-2013 v 12:48 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
420Floxi
Nový Člen

Karma uživatele 420Floxi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 773

Jednou (už nevím jaký model .. světe div se)) ) jsem dostal fakt žravku,takže jsem si to od pc namířil k chladničce.
Našel jsem tam asi 3 druhy kompotů,mrkev v plechovce,hrášek v plechovce,mandarinky v plechovce,kečup,tatarku,červenou řepu,vysočinu,nějakej sýr,mléko,jogurt.
vše jsem to nanosil na linku a začal kuchtit.
všechen kompot,hrášek,mrkev,mandarinky,červenou řepu,jogurt a mléko jsem nalil do mísy a pečlivě rozmíchal,hodil to doto lžíci a posunul dál.
Zbytek jsem zpracoval následnovně:
Chleba,na to salám,sýr,trochu č. řepy,tatarku,kečup..na talíř a bokem
Pak jsem si tento skvost mého kulinářského umění donesl na gauč a sežral. Nechutnalo to zas tak špatně,i když střízlivej bych se asi zeblil. Jinak tatarku a č. řepu vůbec nejím,ale prostě byla chuť.
Celé tohle "vaření" bylo doprovázeno řečmi jako "nooo,k sýru se hodí tatarka a řepa a...a.....a......a.....a........"
Vyjímkou u mě není ani pojídání papíru,dřeva z tužek,konopného listí,hermelínu (smažený) s různými marmeládami (i nezpukanej mi to chutnalo),psí granule jsem zkusil a takovýhle různý experimenty. Prostě sračky,co bych střízlivej nikdy nevzal do pusy.....

Old Post 25-10-2013 v 13:03 PM
420Floxi je offline   Profil uživatele 420Floxi   Find more posts by 420Floxi   Foto galerie člena 420Floxi   Click here to Send 420Floxi a Private Message   Add 420Floxi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 774

Před týdnem jsem našel bráchu chrápat na gauči. V jedný ruce měl sklenici medu a ve druhý rohlík se salámem...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 25-10-2013 v 13:37 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 775

Takoví kombinace že kdyby to viděl polraich nebo jak se jmenuje tak by ho stoho kleplo :-D do jidla nacpu vše co je po ruce :-D slaný/sladký/hořký/kyselí :-D

Old Post 05-03-2014 v 18:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixtyklada
Botanik

Karma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 776

No jako samo žeru dokavaď mně neni blbě, po brku se to ani jinak nedá :-D

Proto sem teď aspoň přes všední dny začal hulit jen vapo, po tom takovej hlad nemám..

A taky už si začínám dávat bacha na šitový potraviny, jako hranolky a spol...

Řešim to tak, že když už se přežrat, tak něčeho normálního, takže si nakupuju zeleninu, tý sežeru kopici, nebo bílý jogurty, vločky a podobně :-D

Už žádnej mekáč! :-D

Old Post 18-03-2014 v 17:05 PM
Sixtyklada je offline   Profil uživatele Sixtyklada   Find more posts by Sixtyklada   Foto galerie člena Sixtyklada   Click here to Send Sixtyklada a Private Message   Add Sixtyklada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 777

Snim uplne vsechno,ale zhruba cca tejden na z5 jsem to prehnal s množstvím snědeneho jidla,snědl jsem na posezení 4ks uz, kuřecích stehen + 2 kg brambor+cela tatarka(am. brambor takže jsem je ani neloupal,tudis cisty 2kg) Ten den jsem zjistil ze zaludek neni bezednej jeste ruhej den sem nepocitoval hlad

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 19-03-2014 v 17:43 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 778

tady se člověk nasměje
Já mam většinou nutkání něco rychlýho uvařit a vždycky je to ta samá věc.
Kopec strouhanky, několik vajec a hroooooomadu nivy - smícháme, smažíme.
Jednou sem to dal asi z pěti vajec a prožil sem nejhorší noc života.

Old Post 26-03-2014 v 21:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanishot
Nový Člen

Karma uživatele kanishot - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 779

čo všetko ? to všetko čo sa mi dostane pod ruku

Old Post 26-03-2014 v 21:35 PM
kanishot je offline   Profil uživatele kanishot   Find more posts by kanishot   Foto galerie člena kanishot   Click here to Send kanishot a Private Message   Add kanishot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 780

Kdybych vám měl psát co za den intenzivního hulení sním tak za 1) mysleli by jste si že jsem nenažraný prase za 2) nevěřily by jste mi že tohle člověk dokáže (ještě víc by jste mi nevěřily že vážím pouze 63.5 Kg ) a hlavně za 3) by jste to četli tak hodinu a já to psal tak 2 dny. Take vpíšu jen pochoutky ze všech nejlepší :

Kakao s moučkovým cukrem (dobrota )
omeleta s mangem
všechny druhy salámu + všechny druhy sýru na 3 minuty do mikrovlnky.
Delissa s kečupem (nepřeháním)
Jablko s kečupem (s timhle sem to přehnal, skončilo to až na záchodě )
cereálie s mlíkem s kousky párků...
a stačí, už ted em toho o sobě prozradil dost..

Old Post 26-04-2014 v 20:33 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 781

Delisa s kecupem?? Tak to je moc, to bych nedal ani nejvíc zhuleny. Nicméně už nemivam takové hulihlady jako kdysi každých 5 min pro něco dobrého..

Old Post 26-04-2014 v 21:10 PM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 782

Nedavno sem si dal doma na balkone kousek do sklenenky a po pul hodine to zacalo. Nejprve cokolada s oriskama na rozjezd. Pak sardinky v konzerve v tomatove omacce a k tomu desne tvrdej chleba, ze by se dal lamat. Myslel sem si, ze mam dost, ale po dalsi pul hodince sem snedl 4 cokoladove jogurty a jak byva zvykem, tak po sladkem je vzdy chut na neco slaneho, nebo kyseleho a nebo neco z masa. Tak sem dal to vsechno, jelikoz sem nacal slane bramburky, zhruba v pulce pytliku sem si dal pikantni utopence s tim desne tvrdym chlebem a samozrejme potom sem ten pytlik bramburku dojedl. To vsechno sem pomalu prokladal pivkem budvarem, jen tak z lehka na chut a padl i litranek kofolky. No to vsechno sem zvladl dopoledne a jedl sem znovu az na vecer. Jeste ze mam kachni zaludek a ruzne mixy jidel a piti mi nedelaji sebensi problemy a to ani potom druhy den na wc

Old Post 26-04-2014 v 22:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 783

hocico , postupnost chuti musi ist cez slanu po stavnatu zeleninovu, zapojianu sladkym napojom.
a ked kus pretravi tak 2 horalky s jogurtom a banan

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 26-04-2014 v 23:25 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 47 48 49  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3217580 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív