Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co všechno jste schopni sníst, když po hulení dostanete hlad?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Dotaz Příspěvek č. 1

Ja vetsinou doma mam nejakou dobrotu, ale obcas se stane, ze uz jsou dobroty snezene, nebo jsem u znameho a ten taky nic nema. Takovehle situace resime konzumaci ruzne roztodivnych potravin, jako napriklad:
- chleba posypany vitacitem
- parky opekane nad svickou
- syrove spagety (ty ted obcas jim i v normalnim stavu)
- jednou jsem sezral sam pul chleba nasucho bez jakehokoliv zapijeni tekutinami, pri opakovanem pokusu jsem se skoro udusil, proto to jiz neaplikuji

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 09-11-2001 v 08:57 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

bleee Příspěvek č. 2

predminuly tyden jsme bastili slanecky s boruvkovym jogurtem a byly desne dobry... Ted si ovsem nedovedu predstavit, ze bych do sebe podobny blivajs dostal...
Asi to chce spravne nastavenou chut.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Naposledy upravil viridis 27-02-2003 v 12:18 PM

Old Post 09-11-2001 v 09:16 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ropak
Stálý Člen

Karma uživatele Ropak - 80% PěstitelskáKarma uživatele Ropak - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 39 

Organika TO: Viridis Příspěvek č. 3

No ty jseš tedy hustej. Teď poránu nemám moc silnej žaludek a tohle mě fakt dostalo. Úplně mi naskočila husí kůže. Pravdou ale je, že chutě člověka někdy zaskočí. Piškoty s kečupem jsou výborný. Jednou jsem ale měl takovej hlad, že jsem dal rozmražený krokety. To nikdo nedělejte, je to HNUSNÝÝÝ.

Old Post 09-11-2001 v 09:37 AM
Ropak je offline   Profil uživatele Ropak   Find more posts by Ropak   Foto galerie člena Ropak   Click here to Send Ropak a Private Message   Add Ropak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 4

Mam kamose co jednou daval vareny testoviny s magi omackou a octem, vypadalo to fakt nechutne, ale on to sned a pak mu taky bylo nehorazne zle.

--
MIKI

Old Post 09-11-2001 v 09:58 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička zrava Příspěvek č. 5

Zrava je docela v pohode, jen jsem se kdysi dozvedel, ze zrava je reakce tela na "otravu" THC. Tudiz se snazim najist a PAK zahulit. Nicmene, jsou chvile, kdy jakykoli racionalni duvod nejist nema sanci a zeru a zeru a zeru.
Rohlik z 1/2 s marmeladou a z 1/2 s pastikou, piskoty s pastikou (dost dobry), cornflakes bez mlika, susena smetana do kafe, suchej chleba, chleba posypanej paprikou (dokonce i peprem, fuy), hlavka zeli, vajicka na 100 zpusobu, ve chvilich fakticky krize kolinka s tavenym syrem.
No dobra, vetsinou se snazim...

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 09-11-2001 v 12:22 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
immolator
Stálý Člen

Karma uživatele immolator - 79% PěstitelskáKarma uživatele immolator - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 45  

podobný zkušenosti... Příspěvek č. 6

po hulení dostávám většinou velkej hlad, takže jdu žrát chleba (nic jinýho doma stejně většinou nemáme ). Jednou sem měltak sucho v puse, že sem nejdřív vypil asi půl litru rostlinnýho oleje a pak sem to teprv sežral... to byl hnus

Immolator

Keep Growing!

Old Post 09-11-2001 v 19:24 PM
immolator je offline   Profil uživatele immolator   Find more posts by immolator   Foto galerie člena immolator   Click here to Send immolator a Private Message   Add immolator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

MUNCHIES Příspěvek č. 7

Ahoj lidi. Už si ani nedovedu vzpomenout, co všechno jsem za ta léta při záchvatech žravosti pozřel, ale psí konzerva v tom jede určitě a to jsem se tenkrát nespletl. Prostě doma nic jiného nebylo. Anglický výraz pro tento stav je uveden v záhlaví. "To munch" žvýkati, "munchies" rovná se "žvýkavá".

Tak ať nám dobře tráví!

Old Post 10-11-2001 v 14:38 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seeder
Stálý Člen

Karma uživatele Seeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 64 

konecne.....>zravka Příspěvek č. 8

Konecne jsem se dockal podobnyho temata, protoze s mou zravkou je to cim dal tim horsi.... Posledni dobou bez problemu zvladnu celej makovej zavin, nebo kdyz nemam zadnou pochutinku ukoristim kus chleba a neco z lednicky a zanesu si to do postele, kde to ani nestacim snist a uz spim........ Rano se zbudim a zjistim, ze vedle sebe mam jidlo a nemuzu si vzpomenout, kde se tam vzalo.... To se proste stava.......

______
seeder.

Old Post 10-11-2001 v 22:23 PM
Seeder je offline   Profil uživatele Seeder   Find more posts by Seeder   Foto galerie člena Seeder   Click here to Send Seeder a Private Message   Add Seeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

2 seeder Příspěvek č. 9

Neboj, na to se neumírá. V nejhorším případě trochu ztloustneš. Kdysi jsem v sebeobraně zkoušel popkorn a docela to zabíralo. Jen to luxování po ránu...

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 11-11-2001 v 06:22 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychedelix
Stálý Člen

Karma uživatele psychedelix - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 52 

Pohodička Příspěvek č. 10

sežeru skoro všechno, co je k žrádlu:-))

Old Post 11-11-2001 v 11:48 AM
psychedelix je offline   Profil uživatele psychedelix   Find more posts by psychedelix   Foto galerie člena psychedelix   Click here to Send psychedelix a Private Message   Add psychedelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seeder
Stálý Člen

Karma uživatele Seeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 64 

2 hh-top Příspěvek č. 11

Mno jasne Ja to resim jabkama, ty mame vzdycky..... jednou jsem dal houby, bylo asi 18:00 dal jsem 30 hub, po hodine jeste nic... jel jsem dom prevlikl se a sel do baru..... 3 hodiny totalne v pi** V 23:00 jsem to jeste citil, ale malo tak kamos ubalil mrkev jako svin... Dal jsem 3 prdiky a za hodku zase uplne na srac. nemohl jsem se hejbat ale nakonec jsem se z toho nejak dostal... Kdyz jsem potom ve 02:00 dojel dom totalne hladnej, nasel jsem jenom jabko a kousek staryho chleba a kousek lovec. salamu vzal jusem si to do postele, ale bal se, ze nekdo dojde, tak jsem si vlezl pod postel a bez obav jsem to do sebe nacpal......... JEnze jsem nejaqk usl pod postylkou a celkem zajimavy tvrdit matce, ze nevim jak jsem se tam dostal.. )

______
seeder.

Old Post 11-11-2001 v 12:04 PM
Seeder je offline   Profil uživatele Seeder   Find more posts by Seeder   Foto galerie člena Seeder   Click here to Send Seeder a Private Message   Add Seeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shorty
Nový Člen

Karma uživatele Shorty - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 12 

Pohodička Příspěvek č. 12

Většinou když člověk zahulí,má první stav vhubě jak v kriminále.Tak začinám něčím hodně velkým na zapití,tak 0,5l něčeho.Nejlépe sladkého.Pak je druhý stav hlad jak hovado,Nejlépe chleba s něčím,často salám, ale na to pokaždé kečup,tatarku,poslední dobou také hořčici,když není chleba kombinuju salám do pusy,pudink a trochu láku vod okurek,Když se člověk zasytí má třetí stav chuť na sladký a když má prachy a je v dobře zásobenej márketu tak člověk tam nechá partu grantů. Hustá kombinace je nutela s piknikem a do toho čokoláda.

Old Post 12-11-2001 v 13:42 PM
Shorty je offline   Profil uživatele Shorty   Find more posts by Shorty   Foto galerie člena Shorty   Click here to Send Shorty a Private Message   Add Shorty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcuz
Nový Člen

Karma uživatele Marcuz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 2 

Palec dolů Příspěvek č. 13

Co jsem žral nejhnusnějšího? Asi smaženici s tatarkou, možřá by to lepší obojí zblášť, ale když mně to zrovna napadlo

Old Post 12-11-2001 v 14:35 PM
Marcuz je offline   Profil uživatele Marcuz   Find more posts by Marcuz   Foto galerie člena Marcuz   Click here to Send Marcuz a Private Message   Add Marcuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedmaster
Nový Člen

Karma uživatele Seedmaster - 9% PěstitelskáKarma uživatele Seedmaster - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 14

Hmmm.Dost husta byla jogurtova cokolada s krevetovou pastou.Jako desert se potom servirovaly kvasaky s horcici.Tusim,ze tam figurovala i slehacka,ale jisty si nejsem.
Kulinarstvi zdar
Seedmaster

Old Post 12-11-2001 v 15:17 PM
Seedmaster je offline   Profil uživatele Seedmaster   Find more posts by Seedmaster   Foto galerie člena Seedmaster   Click here to Send Seedmaster a Private Message   Add Seedmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackberry
Stálý Člen

Karma uživatele blackberry - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 15

jo jo... chute jsou zvlastni... ale ani v ty nejhustsi zhulosti bych nesnedla mymu pejskovi zradlo... :O)) nu proti gustu zadny disputat.. jinak jsem schopna zkombinovat uplne vsechno... koncim sladkym a pak jdu na kysely... a pak se nemuzu hejbat a je mi souffl... co si budem povidat...........

Blackberry

Old Post 12-11-2001 v 18:44 PM
blackberry je offline   Profil uživatele blackberry   Find more posts by blackberry   Foto galerie člena blackberry   Click here to Send blackberry a Private Message   Add blackberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Palec dolů Hermelín Příspěvek č. 16

Kámoš teď po víkendu přišel s brutální historkou. Přišel na maděru domu a že si teda jako dá něco dobrýho. Kouká do ledničky, bere hermelín a že to zdlabe v posteli. No jenže si 2x kousnul a pak usnul. Samozřejmě heremlín nepřežil, měl ho na zádech (hlavní zásah), na krku, na prostěradle, na peřinách, přitom spal až do devíti.

Old Post 12-11-2001 v 19:25 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2093410 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív