Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 57 58 59 60 61 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 929



Zdravím groweři,mám ve skříni jen tak z prdele jedno samonakvétací Ákáčko,ale nějak mě tam dole začínaj schnout listy,když jsem se jich dotkl tak samy upadli,zezadu se mě zdá že tam jsou jakési tečky... viz fotky...

.

Old Post 03-03-2014 v 15:04 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 930



Tady ta první fotka to je k tomu předchozímu příspěvku,takhle ten dolejšek vypadá...
A na normálních kytkách mám na listech takovéhle flíčky...(viz. 2 fotka)

.

Old Post 03-03-2014 v 15:08 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 931

ahoj po delší odmlce pokusím se trochu poradit i když se dá tady zas konečně všechno najít..
sirup-hnojivo na růst si zapoměl napsat neb nedáváš?
Joohny_Loo5er -lepší foto třeba za tmy s bleskem
Smart-taky by pomohlo foto celé kytky ty tečky jsou na víc listech neb to bylo jenom na tom jednom seschlim listu??a ty flíčky jestl je to na hodně listech tak to ti tam bude něco asi lítat,..

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 03-03-2014 v 16:06 PM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 932

guláš: Je to spíš na spodních listech,až vystřízlivim tak sem šoupnu náký fotky

.

Old Post 03-03-2014 v 19:26 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 933



Čus,nechal jsem to asi týden bez dozoru,samonakvétací AK dostalo docela zabrat... asi ho vyhodí,ale začíná se něco dít s dolními listy. Co to může být? Když jsem kvetiny zaléval všiml jsem si že z hlíny začali vylézat nějací "broučci" byli bílí a podlouhlého tvaru,poměrně dost malí... Už předtím jsem holky stříkal BIOOLEM,nevíte co tam mám? Děkuji

.

Old Post 16-03-2014 v 12:35 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 934



Delší fotky

.

Old Post 16-03-2014 v 12:37 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 935

Smart: kup si Vertimec 1,8EC aplikuj postřikem a taky je pěkně přihnoj dusíkem (N),,,jsou dost vybledlé

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 16-03-2014 v 15:08 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 936

ok,nevadí že už jsou v květu?

.

Old Post 16-03-2014 v 18:55 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 937

Smart: nevadí to postřiku, je tam myslím týden ochranná lhůta,,,a ohledně přihnojení taky nevadí, ikdyž jsi v květu. Jakmile se stav zlepší a více zezelenají, můžeš začít přidávat fosfor i draslík (PK).

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 16-03-2014 v 19:25 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 938

Ok,hele a jak se ti zdá ta samonakvétačka,má cenu to tam dusit nebo jí mám už vyhodit? Stejně tam nemá ani moc místa,a vypadá už fakt bídně

.

Old Post 17-03-2014 v 07:02 AM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crapper
Nový Člen

Karma uživatele crapper - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 939



Zdravim, nevíte čím by mohlo bejt žloutnutí listů od spodu viz. foto? Děkuji

Tak podle toho co jsem našel to vypadá na nedostatek dusíku, což je dost možný, protože jsem si poplet PH s hydro a držel jsem ho na 5,8 přitom jedu v hlíně.

Naposledy upravil crapper 17-03-2014 v 23:39 PM

Old Post 17-03-2014 v 22:10 PM
crapper je offline   Profil uživatele crapper   Find more posts by crapper   Foto galerie člena crapper   Click here to Send crapper a Private Message   Add crapper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowLight
Stálý Člen

Karma uživatele GrowLight - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 940

citace:
Původní příspěvek od crapper
Zdravim, nevíte čím by mohlo bejt žloutnutí listů od spodu viz. foto? Děkuji

Tak podle toho co jsem našel to vypadá na nedostatek dusíku, což je dost možný, protože jsem si poplet PH s hydro a držel jsem ho na 5,8 přitom jedu v hlíně.


Ahoj, pokud mas nizsi PH tak ho muzes zvednout vapnikem nebo dolomickym vapencem ten sezenes vsude ale to zloutnuti muze byt spusobeno treba i prelitim...me se osvedcilo treba uplne vyschnuti substratu a pote zavlazenim a kytky se opet zotavily.
Dale nepises v jakem tydnu rustu to mas me standardne zloutnou a usichaj spodni listy kdyz jsou kytky v kvetu treba druhy tyden ale to je normalni jev kytka posila ziviny do kvetu a ne do spodnich listu...

Příliš mnoho lidí utrácí peníze,které nevydělali,za věci,které nepotřebují,aby udělali dojem na lidi,které nemají rádi
"Will Smith"

Old Post 19-03-2014 v 09:50 AM
GrowLight je offline   Profil uživatele GrowLight   Find more posts by GrowLight   Foto galerie člena GrowLight   Click here to Send GrowLight a Private Message   Add GrowLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 941



Zdravím mám problém s listy stejný jako jsem měl tady : http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=10

Model : galaxy
substrát: lightmix s rw drtí
hnojiva: plagron terra grow , green sensation , advenc nutriens a + b grow
Ph : problém začal už na Ph 6,2 (výtok +- stejný) asi 2 týdny po přepnutí. V growshopu mi bylo doporučeno snížit ph na 5,8 tak jsem je zalil čistou vodou s upravenym ph na 5,5 a dva dny na to s ph 5,8 zase bez hnojiv a následně Ph 5,8 s plagron terra bloom. Dnes jsem měl na výtoku 5,8.
Ec: 1-1,2
teplota : den 26-28 , noc +-23

Ještě bych rád dodal ,že už žloutnou třeba 3 týdny a věci jako zahnojit pul na pul grow/bloom hnojivem jsem zkoušel , dokonce jsem jednou zalil plnou palbou grow hnojiva a nic, pořád žluté

snad někdo pomůže :-)

Pěstu zdar !

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 26-03-2014 v 23:09 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 942

tuffgong1: No tak jim zvedni EC. Řekl bych že 1 - 1,2 je docela málo na tak pokročilí květ. Ještě k tomu jedeš lightmix v kterém vlastně z živin není skoro nic. Podle mě je to tím.
Třeba já jsem nikdy neměřil EC když jsem jel v hlíně. Hnojil jsem podle obalu. A to EC muselo být trošku jinde si myslím. Já třeba jedu teď hydro ve kterém mám v 40dnu asi cca 1,5 - 1,6 EC. Tak že podle mě je problém málo živin.

Ale pokuď ani tohle nepomůžu zkus experimentovat, kup jinou třeba předhnojenou hlínu. Nebo do toho nemíchej to RW atd. Řekl bych že na to časem přijdeš.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 27-03-2014 v 00:12 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 943

No ono je divný , že dřív se mi to nedělo... První 3 kola ok a poslední 2 kola toto. Dřív jsem nic neměřil a bylo to ok (ale je pravda, že hnojky byly jiné)

Jinak poslední hnojení bylo plnou dávkou květáku s trochou green sensation (tam je pravda , že jsem to EC neměřil , Ph 5,8) a stejně se to nezlepšilo naopak zhoršilo. V Kokosu jsem měl Ec taky výš ,ale v hlíně bych to nerad přehnal.

Nemůže to být to Ph ? Neměl ybhc ho zvednout ? Tady na gr sjem četl v nějakem klíči k rozpoznávání problémů , že by mělo optimálně být 6,5 pro účinné vstřebávání dusíku.

Ps. Díky za reakci :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 27-03-2014 v 00:19 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 944

tuffgong1: No já jsem vždycky upravil pH v 50L barelu na 6 ph a pak jsem se o ní nezajímal. A podle mé zkušeností to pH šlo asi dolů. Tak že možná to jo.
Ale nevím jestli ti tím pomůžu nikdy jsem takoví problém neřešil. Dá se říct že v hlíně jsem vlastně neřešil skoro nic a rostlo to jak z vody.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 27-03-2014 v 00:25 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 57 58 59 60 61 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5437370 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív