Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » out2011:::vyvolená pod sluncem 1.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 293  

out2011:::vyvolená pod sluncem 1. Příspěvek č. 1


Zdravím všechny!

Po delší odmlce venkovních zážitků jsem si tuto sezónu připomněl, jaké to je pěstovat venku…Je to krása a přirozenost! Velice příjemné potěšení

Skoro jako vždy jsem se zapálil pro situaci a splašil semena, děkuji kolego
Nechal jsem naklíčit 6kousků Manga. Časem po selekci zbyly 3holky.Lehce jsem je hnojil na růst od Plantely,,,no, a po cca třech týdnech šly holky ven, bylo to začátkem června. Když pršelo, nezaléval jsem, když bylo sucho, snažil jsem se je zalít...A čas šel…
až do července, kdy dostaly první lehčí bloom nářez od Groteku. Neměl jsem moc dobré tušení ohledně počasí, atak jsem na květ začal hnojit o něco dřív, abych se vyhnul případným dešťům apod..Až poté jsem zjistil, že má obava z nepěkného počasí byla úplně zbytečná,,,Nu.
Skoro až za tři týdny, protože dva týdny co obden pršelo, jsem po pár slunečných dnech vzal foťák a roztok a takhle to vypadalo někdy po půli července:::



Zalito enzymy (1ml/litr) s trochou GrowBusteru od Atami a poloviční dávkou fialovýho prášku od Groteku na bloom.

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 04-10-2011 v 21:00 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 2



Grotek bloom jsem přidal ještě jednou, tady po aplikaci cca po týdnu:::půlka srpna:::


Poté dostaly už jen enzymy a vzhledem i k občasným přeháňkám jsem se o ně vůbec poslední 3týdny nestaral…naštěstí OK

...několik škůdců se živilo listy, ale nebylo to tak strašný...výška 170cm

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 04-10-2011 v 21:05 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 3




Jemná slaďoučká vůně a chuťově ovocný nádech…Mango je velice příjemné kouření

kosa v půlce září

Mango a GrilllParty při měsíci

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 04-10-2011 v 21:12 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4258060 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív