Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 12 kousku pod 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Vidět a vnímat a umět počítat tak do pěti,pak bys to zaznamenal taky,ty explozere..Ale co,třeba si toho za pár let všimneš..


jediné zbrzdeni jsem vnimal cca od 14 dnu rustu, kdyz jsem je nechal v 3,5 l az do tohoto dnu rustu (tezko rici zda chyba, za to masivni korenovy bal).. ihned (treba druhy den?) od presazeni do 11l jsem pozoroval jasnou, ano rekl jsem explozi v rustu.. nevim co delas ty, ze ti to dny po presazeni neroste, ale me se to netyka.. do pěti pocitat umim priteli

Old Post 25-03-2012 v 20:06 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od UncleBatman


jediné zbrzdeni jsem vnimal cca od 14 dnu rustu, kdyz jsem je nechal v 3,5 l az do tohoto dnu rustu (tezko rici zda chyba, za to masivni korenovy bal).. ihned (treba druhy den?) od presazeni do 11l jsem pozoroval jasnou, ano rekl jsem explozi v rustu.. nevim co delas ty, ze ti to dny po presazeni neroste, ale me se to netyka.. do pěti pocitat umim priteli


Přesazení,každý,je pro kytku šok,stres..Chvíli se z toho vzpamatovává,pak se rozjede,ale není to fakt hned..Jsem rád,že jsme přátelé.. I když píšu ty průjmy,jak říkáš..

Old Post 25-03-2012 v 20:15 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 67

Tak ja je ve stredu presadim do 11l a uvidime co bude nasledovat... Dosypu je lightmixem at jim nedavam bombu substratem...

Old Post 25-03-2012 v 20:30 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 68

mimochodem jsem je dnes zalil 600ml zalivky s 1ml/l bio grow a 0,63ml/l bioheaven. Pristi zalivka bude az ve stredu, tak jsem jim dal radsi trochu vic at maj co papat takovou dobu....

Old Post 25-03-2012 v 23:11 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Obecné Příspěvek č. 69


tak jsou ve 11litrech, uvidime co to udela. jinak kyti jsou krasny (nebo me se aspon libej), jedina vec co me trapi ----- SKUDCI ------ po uspesnem (doufám, tuk tuk na stul) vyhnani smutnic se mi na lepovou desku chytly 2 minimusky (vypadaj jako octomilky) a jedna co vypadala jako smutnice takže na víkend zase supr zábava. posypu holky na pár dní pískem a snad to ty svině vyhubí. divné na tom je, že do boxu mi nevede žádný nezabezpečený otvor. jediný kde je trošku místa je otvor pro kabeláž. takže tu zalepím důkladně izolepou před přítah dám pro jistotu ještě síťku zevnitř(jedna už tam je, ale pro jistotu. už mě ti škůdci vážně serou a nechci aby mi sáli moje holky. ty vysaju až já, a to až za dlouho ) a snad už se jich zbavím... jinak v pěstírně udržuji teplotu mezi 22 a 28 stupni a už vůbec nezvlhčuji (chtěl jsem ve středu přepnout na květ, ale kvůli mojí obr smůle to nevyšlo a přepnu je až v sobotu tzn. budou na růstu celkem brutálních 22 dní. na druhou stranu jsem všechny holky až asi na 2 trénoval a nejsou nijak přerostlé. všechny mají pod 30cm a několik vrcholků) každopádně se na to těším jak malý dítě na vánoce, až budu pozorovat ten brutální růst pod 12ti hodinovým cyklem . ještě dodám, že proběhla zase mini úprava boxu. od větráku teď místo klasické roury vede isoflexa a přidám o víkendu ofuk číslo 4. To už tam budu mít úplnej orkán . No abych jen nekecal tak přidávám jednu fotku všech holek . tak zas příště a ať pryskyřice teče proudem

Old Post 29-03-2012 v 20:19 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 70


přidávám foto toho škůdce který se mi chytil na lepové desky, podle všeho to jsou smutnice. po poslední návštěvě ovšem přibyla ještě jedna muška, větší, bílá křídla a to bude nejspíš molice. takže mam dvě svinuchy najedou pravděpodobně...fakt pecička...

Old Post 30-03-2012 v 21:21 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od UncleBatman


tak to zase brzdi.. par dnu stary rostliny v silne predhnojenym substratu
all-mix? no tak to muzu s naprosto klidnym svedomim rict, ze to je to posledni, ze by nemely ziviny.. ja si myslim, ze to bylo budto prelejvany nebo zkus zmerit pH na vytoku.. a nebo to taky neni vubec nic, protoze to mas na spodnich listech a to cas od casu byva, ze umiraj.. mas je nadherny, zdravy a krasne zeleny, muzes byt v klidu a par nakejch nazloutlejch listu je uplny nic

asi tak nejak

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 30-03-2012 v 21:29 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 72

tak dnes celkem šok kyž jsem otevřel box. holky povyrostly od přesazení do 11l květináčů cca 5cm za 3 dny a to nejsou v květové fázi!!!

jinak ty breberky nakonec asi nemám(tuk tuk tuk), měl jsem tam jednu lepovou desku a na tu už se nic dalšího nechytilo. zdá se, že problém byl ve kbelíku se stojatou vodou, který jsem měl v boxu kvůli zvýšení vlhkosti. asi se z toho ty breberky nějak líhnou nebo nevím. (pro jistotu jsem dal do boxu další 2 lepové desky a nechám je tam)

také jsem dneškem přepnul na květ = dnes mají holky poprvé 12ti hodinovou tmu. žárovku jsem stále nechal růstovou a plánuji to tak nechat minimálně týden, četl jsem že je to tak pro kytí lepší.

holky jsem dnes zalil 550ml vody s biogrow 1ml/l a do toho jsem přimíchal skořici(jako prevenci proti larvám smutnic v hlíně). zítra plánuji už konečně vyrobit samospád z pet lahve a 8 kapilár, abych si ulehčil zalévání zadních květin.

přemýšlím, že holkám dám ještě preventivní postřik spruzitu před tím než se plně rozjede květ, abych předešel případným škůdcům.

jinak jakékoliv rady k mému postupu ocením, nejvíc asi v oblasti hnojiv. kde vlastně ani nevím co a ja, jeslti něco nechybí. neleju např žádné enzymy, což čtu vážně v hodně různých tématech tady na G. jen se mi do toho už nechce rvát zbytečný prachy...

Old Post 31-03-2012 v 21:19 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 73

Čau kámo, jsme na stejné vlně, včera jsem taky přepínal :-), stejně jako ty jsem nechal ještě na čtrnáct dní růstovku.
Vyměnil jsem komplet hnojky, z Bio Bizz jsem přesedlal na ATAMI A + B + Atazyme (enzymy) + PK 13 - 14 a na start řízečků kořeňák Rhizotonic (Canna), toť vše.
Těma enzymama určitě nic nezkazíš, spíš naopak. Držím palec a pokukuju ti sem.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-04-2012 v 06:33 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 74


ja hnojim teda jen biogrow a to asi ml/l. Ale teď jsem vyndával z boxu všechny holky, kvůli instalaci posledního větráku a všiml jsem si že 3-4 holky mají aspoň jeden zežloutlej list a někdy to jde až do hněda. že by nedostatek draslíku? na vršcích se to neobjevuje, takže jsem zatím v klidu, nicméně ocením jakékoliv rady

Old Post 01-04-2012 v 14:53 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 75

No vypadá to na nedostatek vzduchu u kořenů, nepřeháněj to tolik se zalejvánim a nasměruj na ně lehkej vánek. Možná i trochu promačkej květináče, to bahno musí bejt kyprá půda.. Menší kytky se musí zalejvat míň, jinak zakrní ještě víc právě díky nedostatku vzduchu u kořenů.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 01-04-2012 v 15:40 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 76

na škudce zkus fast M zabírá celkem spolehlivě asik to bude ferovej driják . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 01-04-2012 v 16:17 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 77






na kyti mám nasměrovaný celkem 4 ofuky, takže vzduchu by mělo v boxu proudit až až.

foto č 1+2 Cinderella 99
foto č 3+4 Critical Mass

doufám, že se mi vyplní box. nevím, zda jsem nepřepnul předčasně....

Naposledy upravil toketoy 01-04-2012 v 22:07 PM

Old Post 01-04-2012 v 19:53 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rybicky958
Nový Člen

Karma uživatele Rybicky958 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 78

Zdravím :-) pěkné to máš, chci se zeptat jakou teplotu máš u vrcholků a jak daleko je ta lampa. Díky

Old Post 02-04-2012 v 19:58 PM
Rybicky958 je offline   Profil uživatele Rybicky958   Find more posts by Rybicky958   Foto galerie člena Rybicky958   Click here to Send Rybicky958 a Private Message   Add Rybicky958 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 79

teplota u vrsku neznama, merim ji jen v boxu-ve stinu abych vedel realnou teplotu neovlivnenou zari vybojky. ta se pohybuju od 19 min v noci po 28 max ve dne. vim, že to tam dost lita ale na nejaky vychytavani mam jeste hodne casu a ted mam zrovna na praci spousty jinych veci a na toto zkratka nezbyva tolik casu kolik by bylo potreba. lampa je asi 35-40 cm od vrsku

Naposledy upravil toketoy 03-04-2012 v 23:22 PM

Old Post 02-04-2012 v 20:35 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 80


tak přináším další update. teplotu držím na 25°C (20-22°C v noci) a vlhkost mezi 35% a 40%. Rostliny jsou už týden na květu a zatím teda moc nepovyrostly, nevim zda nedělám něco špatně. hnojím 1,5ml/l biogrow, 0,75 ml/l biobloom 1ml/l topmax a semtam přikápnu trošku bioheaven. mám stále problémy s občasným žloutnutím některých spodních listů, které je asi doopravdy zaviněno přeléváním ( zalévám 500ml 2x týdně). měl bych zařadit průplach čisotu vodou nebo enzymy? pokud něco dělám blbě, klidně můžete kdokoliv napsat, rád se nechám poučit. ALe když to zatím zhodnotím, tak holky vypadají nádherně a už je vidět jak pomalu nakvétají paličky . jinak jsem stěny boxu vystužil dřevěnýma příčkama z klasického důvodu(podtlak). Teď se snažím vymyslet nějaký vylepšovák na zalévání abych nemusel vyndavat všechny holky kvůli zálivce...kreativní nápady vítám. Toke

Old Post 06-04-2012 v 20:09 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-11-2017 - Mix odrůd pod 600w - 0 odpovědí
11-03-2015 - 19ks sharkshock pod 600 - 24 odpovědí
23-02-2015 - 19ks sharkshock pod 600 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4718130 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív