Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Rasta´s SCROG under 250W - 2x AK48, 3xGWS,3xSS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 65

nice jak wix... 190 jen to lupne

edit: tak předešlý číslo už bylo dnes koukám

Pozdní pole 2010 n.l

Zlosinův harémek 2009 n.l

1. ZlosinBox* 150 sodík..Superskunk - sklizeno....AK-47 a Durga Mata - SKLIZENO

Shiva Shanti II 2x26 w cfl ---> 150 w Hps -----> kytky šli do OUT 2011

Zlosinův* harémek 2011,ano,rok před koncem světa

Afghan Delight,Shaman,Bubblebeer,Doublegum


"Čím víc se o to staráš,tím dřív se ti to posere... [/COLOR]

Naposledy upravil Zlosin* 04-08-2009 v 11:00 AM

Old Post 28-07-2009 v 21:51 PM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kobra777
Stálý Člen

Karma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% PěstitelskáKarma uživatele kobra777 - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 371  

Pohodička NICE GIRL'S :):) Příspěvek č. 66

Jo,jo nechť chutí o přeji match GGGG.
Můj typ je krásných 211gramců samo přeji min. Kg. Menší oprava,CABA byl přede mnou tak těch 211g přehodnotím na 208g,aby v tom byl pořádek

1. Indoor (5x White Rhino, 5x Ice) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar

2. indoor (10x NYCD) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar

3. Indoor(10x SNOW WHITE) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar

4. Indoor BUBLATORIUM (6x ICE, 6x EDR SB) HomeBox 1x1x2m 400W PlantaStar růst 600W GREEN POWER květ. NYNÍ FINISHUJE

5. Indoor BUBLATÓRIUM no. II. - 12x DOUBLE GUM 400W/600W Plantastar

OUT 09

Naposledy upravil kobra777 03-08-2009 v 20:31 PM

Old Post 29-07-2009 v 23:48 PM
kobra777 je offline   Profil uživatele kobra777   Find more posts by kobra777   Foto galerie člena kobra777   Click here to Send kobra777 a Private Message   Add kobra777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 67

187 g

Old Post 30-07-2009 v 19:55 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 68

Hezké to máš.Můj typ 178,2g

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 31-07-2009 v 13:05 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

už se houpou Příspěvek č. 69






Tak holky už se od pndělí houpou kořínkama vzhůru a já netrpělivě čekám, až budou suché...
Kytky jsem rozvěsil v garáži, kde je celkem vlhkost 60-80% a stále tma.
Bohužel co čert nechtěl, tak poslední tři dny byli opravdu horka a shivy už jsou celkem suchý (pořád to bude chtít tak do první půlky příštího týdne, ale už se dají kouřit bez dalšího dosoušení), což po 4 dnech sušení není ideální.
Kytiny už jsem přemístil do stabilnějšího prostředí, takže teď už by mělo snad být vše OK.

Jinak obávám se, že většina tipů mířila dost vysoko a myslím že po finalním vážení budu možná trochu "zklamán", ale to se vše teprv uvidí...

Co jsem na ně koukal, tak suveréně nejvíc jsou ocukrované GWS, AK mají hodně menších paliček a Shiva mě moc nenatchla. Měla tendenci dělat velký "vrcholovky" ale vzhledem k tomu, že jsem je zprvu jel jako scrog a fakt, že 250W jim nedá zrovna nejideálnější světelnej výkon, aby byli bambára jak flašky od piva, tak nic moc...

No nic mrkněte ještě na nějaký obrázky z kosy (omlouvám se za zhoršenou kvalitu některých fotek) a příště už přijde s Výnosem a makrama suchýho...

Kže přeju pěknej vejk
Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 31-07-2009 v 14:33 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 70

175 géček

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 03-08-2009 v 02:13 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 71

Tak, zítřejší půlnocí končí typovací soutěž, takže pokud si někdo chcete tipnout (první tři kostka nemine), tak máte poslední šanci...

Tak dobrou ja jsem moc, že se mi zavíraj oči..

Smokerepotr bude až se rozplyne dým

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 03-08-2009 v 20:19 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WWW.@.sk
Stálý Člen

Karma uživatele WWW.@.sk - 88% PěstitelskáKarma uživatele WWW.@.sk - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 72

Pekne.
Ja by som sklamany nebol urcite.
A typ 161 g.

Old Post 03-08-2009 v 20:43 PM
WWW.@.sk je offline   Profil uživatele WWW.@.sk   Find more posts by WWW.@.sk   Foto galerie člena WWW.@.sk   Click here to Send WWW.@.sk a Private Message   Add WWW.@.sk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alko
Stálý Člen

Karma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 73

krasnych 189,7G.......

Old Post 04-08-2009 v 19:51 PM
alko je offline   Profil uživatele alko   Find more posts by alko   Foto galerie člena alko   Click here to Send alko a Private Message   Add alko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypiz
Stálý Člen

Karma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 74

toz kde to vaaazne?

PS: preju 182,9999G krasnych vonavek

Old Post 07-08-2009 v 09:51 AM
hypiz je offline   Profil uživatele hypiz   Find more posts by hypiz   Foto galerie člena hypiz   Click here to Send hypiz a Private Message   Add hypiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75

tipuju 213 géček a držim palce ať je to víc Jinak pěkné

Old Post 10-08-2009 v 11:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuck Taylors
Stálý Člen

Karma uživatele Chuck Taylors - 88% PěstitelskáKarma uživatele Chuck Taylors - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 76

1200g mokrýho, 240g nasušených

Old Post 11-08-2009 v 08:38 AM
Chuck Taylors je offline   Profil uživatele Chuck Taylors   Find more posts by Chuck Taylors   Foto galerie člena Chuck Taylors   Click here to Send Chuck Taylors a Private Message   Add Chuck Taylors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Pohodička Rekapitulace Příspěvek č. 77





Zdravím Vás přátelé,
předně bych se chtěl omluvit za spoždění, s kterým sem dávám smoukreport a výnos.
Bohužel jsem byl přez týden bez foťáku a celkem i bez času, takže jsem to decánko zapankoval...

Tak dem na to :

Shiva shanti - tato kytka se od samého začátku nejvíce táhla a nejméně větvila. Bylo znát, že ze všech tří odrůd má největší podíl sativa genů.Díky tomu měla největší palice ze všech..
V průběhu růstu a ani v qvětu mě tato qvětinka moc nedostávala, pořád byla o 10cm větší než zbytek. Na Scrog pod 250W to není zrovna ideální volba, kvůli tendenci se táhnout.
Vrchní palice byli celkem tvrdé, ale nebyli moc nafouklé, u těch spodních kvalita rapidně klesala.
Tato odrůda by mohla být zajímavá například pod 600w hps, nebo jako outdorovka, ale není to dobrá volba pod dvěpade.
Co se týká účinků, tak ty jsou velice silné, bohužel vůně taková nevírazná. Chuť je taková že neurazí, ale nenatchne...
Mé hodnocení 5/10

výnos z jednotlivých kytek - 13,2g 18,6g 17,7g. Dohromady 49,5 g

Great white shark - to byl od začátku tak trochu můj favorit. Měla velice dobré větvení a celkovou stavbu těla. Ve finále udělala spoustu menších, ale opravdu krutě orosených paliček, které nádherně voněli, takovou zvláštní nasládlou chutí. (je zde jistá podobnost s white whidow, kterou jsem jel loni. Hold bílá rodina se nezapře...)
Co se táká kouření tohoto produktu, tak to je opravdová mňamka. Příjemná nasládlá chuť a klasické "skunkové" aroma dělají z obyč špeka pietní okamžik
Co se táká výnosu, tak jednotlivé kytky gws na tom byli hodně podobně, což ukazuje na příjemnou uniformitu této rostliny.
Mé hodnocení 9/10

výnos o5 z jednotlivých kytek - 18,5g 17,9g 20,7g
celkem 57,1 g

AK 48 tato rostlinka má velice příjemnou výšku a větvení. Byla ze všech tří modelů nejnižší, ale hodně košatá. S přihlédnutím, že AK nebyli zastřiženy a GWS ano, tak má ještě lepší potenciál větvit se. Začala jako nejdříve nakvétat a dělala takové pěkné "šutříky". Co se týká vůně, tak je daleko méně výraznější než u GWS, jak při pěstování, tak i při kouření, ale i tak to nění zlé. (rozuměno, že to nesmrdí jak cosi shnilého, ale má takový nenápadný canabiss odér). Účinky u AK jsou asi nejvíce sedativní, nicméně je to dáno tím, že jsem to všem kytizzz trochu protáhl no a ak mají prostě nejkratší dobu qvětu... Paličky by mohli být trochu větší, ale jsou celkem tvrdé a nějakej ten krystal na nich je taky
7/10

výnos - (pouze dvě kytky) 17,1g a 21,7g
Celkem tedy 38,8 g

celkový výnos je 145,4 g

K tipovačce. Velice mě potěšili vaše celkem vysoké tipy,nicméně realita byla o něco chudší... Jak jsem slíbyl, tak nejlepší tři tipy dostanou kostku a jsou to :

www.@.sk - 161g
Padavan G - 155g
Plech - 144g - Toto je vítěz s megahustým tipem, kdy se seknul o 1,4g

Fotky:

1- celá sklizeň (na tácku SS, v mysce GWS, AK 48 grip)
2- Shiva shanti
3- GWS
4-AK 48

Chtěl bych Vám všem poděkovat za sledovanost tohoto tradu a poděkovat za kostky...
Kže zdar u dalšího seriálu,
Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 15-08-2009 v 08:17 AM

Old Post 14-08-2009 v 15:16 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 78

Aspoň zase je co kouřit co kámo .
Ty jo jak popisuješ Shivu Shanti tak já měl Shivu Shanti 2 a ta voněla jak svina a ty pálky. Asi je v tom vetší rozdíl než jsem doufal.
Jinak ti přeji dobré pokouření.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-08-2009 v 15:57 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5919290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív