Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 65

na odvykanie doporucujem cierny Turner, ten mi veeelmi chutil, tak som ho fajcil docela casto, pravidelne a vela. a potom som zacal vela kaslat, a vykasliavat skarede tmave veci .. tak som si povedal ze dost. a prestal som uplne...

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 14-06-2006 v 10:03 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 66

ve dvanácti jsme s kamarádem koupili tabák za 19kč a nabíjeli fajfky... povím vám že tak blbě mi od té doby nikdy nebylo tak díky bohu za tuto zkušenost, protože od té doby mi cigára smrdí

Old Post 14-06-2006 v 11:55 AM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanychka
Nový Člen

Karma uživatele hanychka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 67

taky si kupuju sipanej tabak, vetsinou zluty javaanese. Nemuzu si stezovat. Voni lip nez prumyslove baleny cigarety

Old Post 17-06-2006 v 13:19 PM
hanychka je offline   Profil uživatele hanychka   Find more posts by hanychka   Foto galerie člena hanychka   Click here to Send hanychka a Private Message   Add hanychka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 68

Kouřim, dám jednu krabičku Marlboro denně a ani mi to nepřijde. Jde jen o blbej zlozvyk. Kolikrát mi ty cigára ani nechutnají. Ale už jsem se přistihl, že mám klasický kuřácký symptomy, jako zapálit si hned po tom, co vstanu, nebo na WC, nebo po jídle...

Za toho raka to ale nestojí, ne???

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 18-06-2006 v 07:46 AM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 69

Nekouřím,nekouřil jsem a kouřit ani nebudu,cigára sou hnus,nad hulení není,ale ještě lepší než hulení je pěstění huleni

Old Post 18-06-2006 v 19:44 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seraa
Nový Člen

Karma uživatele Seraa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 70

Ja nejraději kouřím po hulení a malým procentem to zvyšuje stav, aspoň u měa ja kuřačka 7roků, přestanu ?? cigarko u snídaně, cigárko u televize, denně tak krabka a půl LM

Everybody

Old Post 18-06-2006 v 21:27 PM
Seraa je offline   Profil uživatele Seraa   Find more posts by Seraa   Foto galerie člena Seraa     Add Seraa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71

PRESTAT FAJCIT JE TA NAJJEDNODUCHSIA VEC NA SVETE - SAM SOM TO SPRAVIL UZ ASI 100 KRÁT

ale nie ja som prestal po troch rokoch z dna na den.... teraz je uz tomu asi rok aj 10 mesiacov

Old Post 07-03-2007 v 13:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 72

Tak to ja kouřim,jen když dělam v baru.Možná je to i tím,že se tam někdy nudím a to se pak kouří jedna báseň. Jinak je pravda,že když jsem vytočená,tak mě cigaro uklidní.

Edit:Rammian-no ja bych neřekla,že je to nejednoduší věc na světě,vidim to na tom svojem chlapovi,po 8 letech kouření to není jen tak. Ale záleží i natom,jakou má člověk vůli a jestli opravdu chce přestat.

Old Post 07-03-2007 v 13:43 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 73

nekouřím cigarety, nejsu idiot

Old Post 07-03-2007 v 15:13 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

............ Příspěvek č. 74

protoze sem idiot...........

Old Post 07-03-2007 v 15:45 PM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 75

kourim protoze jsem na tom zavislej! jinak ta anketa je ot, kazdej zacinal z frajeriny a konci tak ze se po delsi dobe bez cigara neciti ve svy kuzi. jeden cas jsem i prestaval ale diky tomu ze jsem potreboval tabak do jointu jsem se k tomu zase vratil. posrane ritualy..

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 07-03-2007 v 16:16 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 76

ja jsem 5 let decentne palil asi do rijna, paxem to zatah.. decentne znamena, ze doma denne 0-3 ciga, na koleji 3-10, v hospode 10-20.. kdyz jsem pak jednou za den a pul kupoval 5. krabku, taxem si rek, ze to trochu prehanim, navic mi to fakt nedelalo dobre na dychaci cesty.. od te doby jsem si ve slabych chvilkach za ten pulrok asi 5x potahl, ale cigaro uz jsem si nezapalil a vypada to ze ani nezapalim. Citim se lip

p s y c h o 8 4

Old Post 07-03-2007 v 16:30 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 77

Ja fajčím hlavne preto, že ma to baví..pri cigaretke sa viem v celku fajn uvoľniť a lepšie sa mi po nej premýšľa..ja si cigu prosto vychutnám..
Fajčím skoro () každý deň, no závislosť nepociťujem, nemám problém si nezapáliť aj niekoľko dní..
Už som s tým aj pár-krát sekol, ale vždy som sa k tomu niako vrátil..Pre mňa je však fajčenie niečo ako hobby Niekedy stiahnem krabičku za dva dni, no zväčša sa nikam neponáhľam a pár dní mi vydrží..navyše na to ani nemám prachy..

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 07-03-2007 v 17:21 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 78

Mno já kouřím.Začalo to frajeřinou ale pak to byla silná závislost!!!Ale teď se snažím přestat.Houfám že takových bude čím dál víc co budou přestávat. peace PS:Kouřím čim dál víc....

Není vše jak na první pohled vypadá.

Naposledy upravil wel-bloud 08-02-2008 v 14:57 PM

Old Post 07-03-2007 v 18:53 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 79

jj. taky kourim jak prokoply kamna! cigara mi moc chutnaj a kolikrat mi i pomuzou treba tim ze me proberou nebo tak neco. kourim proto ze si nedokazu predstavit, ze bych pres moji velkou chut nekouril kdybych ted nesedel tady ve skole tak bych urcite hnedka kouril. pac mam chut ani uz nevim proc sem zacal!!! jenom vim ze asi jen tak neprestanu(i kdyz se snazim omezovat

Old Post 08-03-2007 v 11:39 AM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TeCZko
Stálý Člen

Karma uživatele TeCZko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 80

na vojne to byl dobrej zpusob jak zabit cas... a nejak mi to zustalo dodneska... treba se mi povede s tim casem prestat, ale zatim...

Už když poprvé potkáš někoho, kdo je ti drahý, můžeš počítat s tím, že jednoho dne bude mrtvý a zahrabaný.

Old Post 08-03-2007 v 11:46 AM
TeCZko je offline   Profil uživatele TeCZko   Find more posts by TeCZko   Foto galerie člena TeCZko   Click here to Send TeCZko a Private Message   Add TeCZko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7389790 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív