Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » kdy, kde, co, v kolika, jste poprve hulili?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
V kolika si hulil/a po prvý?
míň jak 15
15-18
18-25
25+
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
freshman
Stálý Člen

Karma uživatele freshman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 65

tak ja poprvy kdyz jsem byl na vojne ( v r. 98, to mi bylo 20) a jel jsem vlakem na péešku do Opavy - zahulili sme s pruvodcim( kamovo znamej) ....byl to kousek hase a nakej venek....vubec me to nezkourilo .....az o par dni pozdejs sem se zcadil poprvy, super noc, cela totalne prochechtana, myslel sem ze umru z kreci smichu :-P

Old Post 15-05-2006 v 14:48 PM
freshman je offline   Profil uživatele freshman   Find more posts by freshman   Foto galerie člena freshman   Click here to Send freshman a Private Message   Add freshman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dbrtinka
Nový Člen

Karma uživatele dbrtinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 66

KDY: V létě, asi tak 24.7.
KDE: Za seníkem
CO: Kamarádovo přirození
V KOLIKA: byli jsme tam dva.

Old Post 15-05-2006 v 15:01 PM
dbrtinka je offline   Profil uživatele dbrtinka   Find more posts by dbrtinka   Foto galerie člena dbrtinka   Click here to Send dbrtinka a Private Message   Add dbrtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vincent21
Stálý Člen

Karma uživatele vincent21 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 67

Mno?he asi tak před sedmy lety s fajn kamaradkama z Červeného Kříže(první pomoc).No a ty holčiny říkaly že to je nějaká vdova prý:-).Dali jsme brko a ja si připadal jak z jiný planety.Samozřejmě se dostavily ty blahé účinky-přišlo mi že stojím na místě a přitom jsem si to vesele štrádoval domů v puse sucho a konečná byla doma páč jsem stál s poklopcem do kořán u votevřenýho vodpadkáče.Mother to viděla a hned peklo.

Old Post 15-05-2006 v 15:14 PM
vincent21 je offline   Profil uživatele vincent21   Find more posts by vincent21   Foto galerie člena vincent21   Click here to Send vincent21 a Private Message   Add vincent21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellemese
Stálý Člen

Karma uživatele Hellemese - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 68

Jooo,to mi bylo 16 let a potkal jsem sve 2 spoluzaky ze zakladky. Chvilku jsme tak kecali,o skole a tak...asi za 15 minut vytahli fajku a zacli ji rozjizdet. Dal si prvni,pak druhy a ten to poslal me. Me se do toho moc nechtelo, ale nakonec jsem si dal. A vysledek? 3 hodiny v kuse jsem se smal. Jak jsem se dosmal(znacne vycerpan z toho), tak jsem zacal schyzovat. Takovej ten pocit nejistoty. Takze krome tech poslednich okamziku to byl muj nejlepsi vypal v zivote:-) Rad na to vzpominam a asi na to tak lehce nezapomenu...

PS: Byla to nejaka trava od nejakyho cernocha v USA:-) Jeden z tech borcu tam 2 roky zil a prevezl to sem:-) Rad bych ji okusil znova,at vim, jestli byla tak dobra, nebo jenom jestli to bylo z nezkusenosti:-)

Old Post 15-05-2006 v 19:06 PM
Hellemese je offline   Profil uživatele Hellemese   Find more posts by Hellemese   Foto galerie člena Hellemese   Click here to Send Hellemese a Private Message   Add Hellemese to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

kurva Gustav makovec postráda vek nad 35 ..problém ? však sme už dvaja zrelší páni....

Old Post 15-05-2006 v 23:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 70

poprve jsem se zhulil kdyz mi bylo 14 s nejlepsim kamosem a od te doby v tomhle sebedestrukcnim zvyku pokracuju 8 let. hlavni roli v tom hrala otcova fajfka (neumeli jsme balit buky) a asi gecko hroznyho sena. ten den bylo krasne, to se nezapomina

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 15-05-2006 v 23:54 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DABZ
Nový Člen

Karma uživatele DABZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 71

asi kolem 10-11mi bylo na kraji u lesa neakej normalni skunk dooost mazec

Old Post 16-05-2006 v 14:01 PM
DABZ je offline   Profil uživatele DABZ   Find more posts by DABZ   Foto galerie člena DABZ   Click here to Send DABZ a Private Message   Add DABZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 72

No,keď tak na to pozerám....to sme len traja 25+
Ale keby sme vypísali anketu"Kedy ste prvý krát skúsili alkohol?" myslím,že by vyšli desivejšie čísla myslím,že v 5.,6. rokoch by bola celkom častá odpoveď
Inak,ja si to prvý krát ani moc nepamätám,bola to nejaká technika,ale pamätám si prvé poriadne vypálenie....týpek to vraj nechával v zemi a tak,aby to chytilo nejakú pleseň,vtedy som o tom nevedel absolútne nič,ale bol to dobrý curing

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 16-05-2006 v 14:28 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vlado666
Nový Člen

Karma uživatele Vlado666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 73

ja som prvy krat mal ked som prave mal 15 rokov. to bolo skoro na narodeniny. to som bol v tabore a daval som to cez suche. co to bolo to neviem ale nic mi s toho nebolo

Old Post 16-05-2006 v 14:44 PM
Vlado666 je offline   Profil uživatele Vlado666   Find more posts by Vlado666   Foto galerie člena Vlado666   Click here to Send Vlado666 a Private Message   Add Vlado666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BASE
Stálý Člen

Karma uživatele BASE - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 74

To máš pravdu ve dvaceti sem vo trávě neměl ani tucha užsem holt starší generace táhne mě na40

Old Post 16-05-2006 v 16:03 PM
BASE je offline   Profil uživatele BASE   Find more posts by BASE   Foto galerie člena BASE   Click here to Send BASE a Private Message   Add BASE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hal9000
Stálý Člen

Karma uživatele hal9000 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 75

dost brzo bylo mi asi 16, dostal jsem dylerák, v Jeseníkach na chalupě jsem utekl do kopců a tam jsem toho stáhl celkem dost, chodil jsem po kopcích a hodně si to užil. Bylo to jedno z mých nejlepších hulení.
Asi to bylo celkem brzo a taky že jsem poprvé hulil sám byla blbost ale bylo to super.

syntax error

Jedna osmina mého outdooru

Old Post 17-05-2006 v 06:11 AM
hal9000 je offline   Profil uživatele hal9000   Find more posts by hal9000   Foto galerie člena hal9000   Click here to Send hal9000 a Private Message   Add hal9000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hal9000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 76

mno já jsem poprvý hulil s kámošema , na autobusoví zastávce , byl to nějakej Holand skunk . muj zážitek ? koukal jsem do země jak kokot , a viděl jsem tam prohlubeň...potom jsem se začal smát tomu , jaký jsem hovado a myslim na takový píčoviny... když jsem se pak otočil na kámoše tak ty už mě uplně dodělaly na sračky

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 17-05-2006 v 13:30 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KPZL
Nový Člen

Karma uživatele KPZL - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 77

Moje první zhulení bylo na jedný oslavě. Kámoš slavil 18, tak sem to s ním šel oslavit. Začalo se kalit a kolem desátý někdo vytáhl skankový brčko. Ještě nikdy předtím se nehulil, tak mě to pěkně sebralo. Tak zhulenej sem už nikdy nebyl...

Old Post 18-05-2006 v 09:39 AM
KPZL je offline   Profil uživatele KPZL   Find more posts by KPZL   Foto galerie člena KPZL   Click here to Send KPZL a Private Message   Add KPZL to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KPZL! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighToDeath
Stálý Člen

Karma uživatele HighToDeath - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 78

Já sem měla poprvní o prázdninách mezi osmičkú a devítkú, že bych sa teda zhulila to sa říct nedá

Old Post 18-05-2006 v 14:49 PM
HighToDeath je offline   Profil uživatele HighToDeath   Find more posts by HighToDeath   Foto galerie člena HighToDeath   Click here to Send HighToDeath a Private Message   Add HighToDeath to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighToDeath
Stálý Člen

Karma uživatele HighToDeath - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 79

Bylo to z úrody jedné osoby... 8) Tak díky mu! Ubalily sme si do sešitového papíru ;-) no ale ta chuť... blee :-D

Old Post 18-05-2006 v 14:56 PM
HighToDeath je offline   Profil uživatele HighToDeath   Find more posts by HighToDeath   Foto galerie člena HighToDeath   Click here to Send HighToDeath a Private Message   Add HighToDeath to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daveid
Stálý Člen

Karma uživatele Daveid - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 80

V 17- bylo to asi takhle. Sem u svý holky doma.... :-) (už dávno bejvalka) a pak jako že sem byl pozván na čtyřicátiny kámoše mých rodičů, který ho dobře znám, tak sem tam šel abych udělal dojem. A co tam nebylo mí kámoši (jeho syn a ešte jeden kámo...) Oni na mně jestli bych nešel s nima do parčíku (+/- 100metrů) na špeka, ani nemuseli přemlouvat a už sem jim to odkejvnul. BYl (a sem) nekuřák tak sem to neuměl vdechovat což vynahradilo hulení ,,přes pěst" (asi to taky znáte) a všichni tří sme byli solidně zpálený. Začli jsme lézt po stromě, až sme urvali větev. Nenapadlo nás nic lepšího, než tu větev zabodnout do kanálu..... Pak sme běhali okolo toho kanálu, v němž byla zapíchnutá ta větev a mysleli jsme si, že jsme indiáni. A indiáni dělaj: Huhu haha huhu haha...... a tak sme tam běhali a řvali nějakejch pár minut.... Na poprvý nezapomenutelnej zážitek.

A pokud sem se neprohulil na smrt, tak si spokojeně hulím až do dnes. A příběhu je konec.

Dělám co mě baví, vytvářím hry.
Seed your weed (Itch.io)
Wolf Souls (Steam)
+ pár deskovek

Old Post 18-05-2006 v 18:00 PM
Daveid je offline   Profil uživatele Daveid   Find more posts by Daveid   Foto galerie člena Daveid   Click here to Send Daveid a Private Message   Add Daveid to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daveid! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6639120 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív