Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Tma před skizní - dozrávání ve tmě , poslední 2dny tmy ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4

Den pauza
This poll is closed.
ano 0 0%
ne 0 0%
Total: 0 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Tma Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od humus flusus
Lidi proc se dava 2dny pred kosou tma?


Hledej , téma sem spojil , biely , neptej se na takový kraviny to nebude nikdo zkoušet , jestli ty jo tak se o tom poděl , jinak jak trapit kytku pred sklizní je tady cely téma http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=10045 , čau Hlava

PS: jinak dva dny tmy nakonec fungujou super , nevypinejte ale ventilaci a ofuky ,HOWK

Old Post 07-08-2012 v 21:57 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Tma před sklizní Příspěvek č. 50

Zdravím,budu brzo sklízet,nevím kde jsem na to narazil,ale udajně když nechám květiny pár dnů ve tmě tak se víc obalí pryskyřicí. Co je na tom pravdy?

.

Old Post 30-04-2014 v 20:09 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 51

Čus určo už to tu někde je. Ale řekl bych že z určitostí ti na to nikdo neodpoví.
Já osobně to dělám, ale spíš jen pro to abych se připravil na sklizeň. Nevím jestli to má nějaký účinek kdo ví. Ale pokuď máš čas nijak to neuškodí.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 30-04-2014 v 20:52 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 52

hojas, kdysi sem zkoušel a výsledek jsem nepoznal, ale třeba seš fšímavější..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 01-05-2014 v 12:49 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 53

Jen tak mě napadá... V zelených částech rostliny je po noci zvýšené množství dusičnanů (při zvýšeném množství se běžně stahuje zelenina z prodeje jelikož dusičnany snižují schopnost hemoglobinu vázat kyslík). Tzn. po 2 dnech tmy musí být ta kytka dusičnanů plná.
Buď bych se na tu tmu vyprdnul úplně (stejně zatím nikdo realně nepotvrdil, že to pomáhá) a nebo po těch 2 dnech tmi aspoň na pár hodin rozsvítit aby měla rostlina čas dusičnany zpracovat.

Teď je ovšem otázkou, zdali se dusičnany mohou vstřebávat kouřením a nebo jen pojídáním rostliny. Pokud dusičnany zůstávají v popelu, tak to pak nemá cenu řešit, ale pokud se kouřením do těla dostávají, tak to je pak docela k zamyšlení.
Je tu někdo kdo ví jak se to doopravdy má ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 08-12-2014 v 17:27 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 54

ja tmu nedavam nikdy a nikdy jsem nedaval ba naopak jim davam 24h nonstop pred kosou slunko... kdyz se mrknu na palice tak se mi zdaji za svetla vic osypany nez v noci.... pryskyrice za svetla vyleti ven, zacnou vic vonet a logicky mi teda prijde ze z nich takhle dostanu uplny maximum...

Old Post 26-01-2015 v 21:50 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7284010 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív