Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jak dostat z kytky max v den sklizně ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
hop
Stálý Člen

Karma uživatele hop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 1

Někde jsem četl že když nastane čas sklizně ,tak se má vytáhnout rostlinka i s kořínkama a kořínky dát chvíli povařit aby ta síla z kořenú stoupla do celé rostlinky ...

Jaký zpúsob používáte vy?
Ostříhat paličky a sušit jen paličky nebo celou rostlinu i s kořeny?

hop

Old Post 15-07-2001 v 20:36 PM
hop je offline   Profil uživatele hop   Find more posts by hop   Foto galerie člena hop   Click here to Send hop a Private Message   Add hop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 2

- o spaření kořenů jsem ještě naslyšel, ale možná je to dobrý

- já sklízím po etepách, nejdřív vrchní palice, pak začne pražit do spodků kytek a až vypadaj dozrále tak zkosim zbytek
- suším to po paličkách ve tmě

- doporučuje se sušit celou kytku s kořenama pověšenou ve tmě kořenem nahoru

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 16-07-2001 v 07:37 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aleš
Stálý Člen

Karma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 3

Já zastávám Carlosův názor - sušit se má dlouho a pozvolna.
Sušim celé kyti kořenama nahoru,zavěšený na temný a suchý půdě.
S pařenim kořenů jsem se ještě nesetkal,ale moc by mě to zajímalo.

"God is busy,can I help you?" - Satan
BAFOMET

600W Sylvania,drip system - PP,Budha,Nebula - SKLIZENO

EkoTeam 600W,drip system - OrangeBud a DurgaMatha - SKLIZENO

EkoTeam 600W Philips,drip system - 8X OrangeBud - SKLIZENO

EkoTeam 600W+400W,drip system - 4xOB+5xBelladonna - SKLIZENO

Old Post 16-07-2001 v 07:54 AM
Aleš je offline   Profil uživatele Aleš   Find more posts by Aleš   Foto galerie člena Aleš   Click here to Send Aleš a Private Message   Add Aleš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarinov
Stálý Člen

Karma uživatele Jarinov - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jarinov - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 4

Zdárek,
taky už jsem slyšel o vyhánění energie z kořenů do kytky. Asi to letos zkusim, ale nebudu je pařit a dám je rovnou do ohně. No uvidáme

hulení u nás nemá vybudovanou tradici, ale už se na tom pracuje

Old Post 17-07-2001 v 14:58 PM
Jarinov je offline   Profil uživatele Jarinov   Find more posts by Jarinov   Foto galerie člena Jarinov   Click here to Send Jarinov a Private Message   Add Jarinov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YOMi
Nový Člen

Karma uživatele YOMi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 5

todle sem taky slysel a zkousel, ale abych pravdu rek nak sem rozdil moc nepoznal.

Old Post 17-07-2001 v 15:49 PM
YOMi je offline   Profil uživatele YOMi   Find more posts by YOMi   Foto galerie člena YOMi   Click here to Send YOMi a Private Message   Add YOMi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ofucker
Stálý Člen

Karma uživatele Ofucker - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 6

To je nesmysl, v kořenech není thc. Ale to zapaření je kvůli tomu aby kytky schly pomaleji.

Old Post 18-07-2001 v 10:54 AM
Ofucker je offline   Profil uživatele Ofucker   Find more posts by Ofucker   Foto galerie člena Ofucker   Click here to Send Ofucker a Private Message   Add Ofucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcus
Stálý Člen

Karma uživatele Marcus - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 45 

Breeder... Příspěvek č. 7

Jak velkej rozdíl je v sušení ve tmě a na světle? Obecně nemá světlo na THC dobrý vliv, jde mi spíš o to jak velkej rozdíl v kvalitě sušiny můžu čekat? Bydlím v garsonce, tak budu muset sušit na světle, no co se dá dělat.

Old Post 06-08-2001 v 09:49 AM
Marcus je offline   Profil uživatele Marcus   Find more posts by Marcus   Foto galerie člena Marcus   Click here to Send Marcus a Private Message   Add Marcus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 8

i kdyz bydlis v garsonce, tak zkus vyklidit jednu skrin a dej kytky tam. snad jich nemas tolik, abys nemohl vyndat nejakou budnu a povesit tam kytku. a kdyz to je nemozny, tak zkus aspon susit na zachode. Vetsinou tam byva sero az tma a sviti se tamjen obcas... A aspon tamnejaku dobu nebudes muset kupovat osvezovac vzduchu...

Old Post 06-08-2001 v 10:07 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcus
Stálý Člen

Karma uživatele Marcus - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 45 

Walhalla 2000... Příspěvek č. 9

A co vzduch? Na záchodě ani ve skříni mi teda zrovna moc necirkuluje

Old Post 06-08-2001 v 10:15 AM
Marcus je offline   Profil uživatele Marcus   Find more posts by Marcus   Foto galerie člena Marcus   Click here to Send Marcus a Private Message   Add Marcus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 10

Markus: Zer hodne fazoli nebo podobne lusteniny a budes vejrat jak ti bude vzduch cirkulovat

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 06-08-2001 v 12:44 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

jak dostat z kytky max v den sklizně Příspěvek č. 11

Možná jste už slyšely o opeřování kořenů v horké vodě v den sklizně tak jsem to taky zkusil a ono to má něco do sebe nejprve jsem měl strach tak jsem udělal jen pár kytek dal je stranou a ostatní jsem sklidil normálně a čekal až uschnou pak jsem pozval kámoše a začela degustace a lépe chutnali kytky opařené delší učinek lepší chut prostě přište budu opeřovat kořeny u všech tak pro ty co rádi experimentují jeden docela dobrej typ čus

Old Post 12-03-2004 v 09:56 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 12

jo vyndáš kytku a kořeny ponoříš tak na 5min do horké vody ale poádně horké

Old Post 12-03-2004 v 16:17 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dote
Stálý Člen

Karma uživatele dote - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 13

zkusim je tam nechat dele treba 30 min budu furt prilevat dalsi horkou vodu.....uvidime

Old Post 13-03-2004 v 22:01 PM
dote je offline   Profil uživatele dote   Find more posts by dote   Foto galerie člena dote   Click here to Send dote a Private Message   Add dote to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 14

to hary
kde si o tom pocul? pls
vies to neako vysvetlit?
dufam ze vsetci nadsenci napisu ako to funguje:-)

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 09-05-2004 v 19:01 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 15

no co jsem tak po té zkušenosti začal zjištovat od jednoho mičurince tak to má fungovat asi takhle kytka prý má hodně síly v kořenech prostě je tam to nejlepší a když se to opaří tou horkou vodou tak to všechno naběhne do kytky proto někteří pěstitelé suší kytky i s kořeny ale to není tak super jako je opařit tak to je vše

Old Post 09-05-2004 v 19:31 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aaaaa
Stálý Člen

Karma uživatele aaaaa - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 16

to hugila:
Musím s tebou souhlasit!!Nevím kde to vzal ,ale takovým věcem moc nevěřím!

Ale nic takového bych mojím kytičkám neudělal!!!

Old Post 16-05-2004 v 12:05 PM
aaaaa je offline   Profil uživatele aaaaa   Find more posts by aaaaa   Foto galerie člena aaaaa   Click here to Send aaaaa a Private Message   Add aaaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8065960 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív