Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jak dostat z kytky max v den sklizně ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Vilí-Zanej
Nový Člen

Karma uživatele Vilí-Zanej - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 17

...nevím co ještě všechno vymyslíte, já svoje kytičky každopádně pařit nebudu, stačí že je setnu...

Old Post 04-08-2004 v 10:03 AM
Vilí-Zanej je offline   Profil uživatele Vilí-Zanej   Find more posts by Vilí-Zanej   Foto galerie člena Vilí-Zanej   Click here to Send Vilí-Zanej a Private Message   Add Vilí-Zanej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Vilí-Zanej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShamanNero
Stálý Člen

Karma uživatele ShamanNero - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 18

Nevím co je na tom pravdy....ale slyšel sem něco podobného....14 dní před sklizní se nemá vůbec hnojit ani zalejvat a když to tak uděláte a týden před sklizní dole propíchnete stonek nějakou tyčkou např. dřevenou tak kytce se začne mimořádně vytvářet THC....nevim co je na tom pravdy,ale u jedný kytky to s tim klacíkem zkusim...

Old Post 06-08-2004 v 17:25 PM
ShamanNero je offline   Profil uživatele ShamanNero   Find more posts by ShamanNero   Foto galerie člena ShamanNero   Click here to Send ShamanNero a Private Message   Add ShamanNero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaylord
Stálý Člen

Karma uživatele Gaylord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 19

Já bych řek že ve stonku něco je! Všechny důležité látky je potřeba protlačit do palic.... Kořeny naberou mňamky a krz stonek to tlačí do listí a palic, tudíš stonek je zasobovácí palivové potrrrubííí.....



Nicméně,pařit kořeny????
To je jak ve středověku, nešlo by to nějak vyřešit?

Old Post 07-08-2004 v 12:01 PM
Gaylord je offline   Profil uživatele Gaylord   Find more posts by Gaylord   Foto galerie člena Gaylord   Click here to Send Gaylord a Private Message   Add Gaylord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
armaggedon
Stálý Člen

Karma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 20

2shamannero: s tym prepichovanim mas pravdu.rastlina prezije sok a vytvara viacej THC.

Old Post 07-08-2004 v 13:00 PM
armaggedon je offline   Profil uživatele armaggedon   Find more posts by armaggedon   Foto galerie člena armaggedon   Click here to Send armaggedon a Private Message   Add armaggedon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele armaggedon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 21

Neodsuzovat, ja taky spařuju kořeny. Nevím přesně, jestli to vyžene mízu nahoru. Ale asi to něco dělá. Jednou jsem zkusil a už to dělám 4. rok

Old Post 07-08-2004 v 15:59 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaylord
Stálý Člen

Karma uživatele Gaylord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 22

To ShamanNero

Kde přesně bych měl píchnout? A jak velkej průměr??

Old Post 10-08-2004 v 19:36 PM
Gaylord je offline   Profil uživatele Gaylord   Find more posts by Gaylord   Foto galerie člena Gaylord   Click here to Send Gaylord a Private Message   Add Gaylord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iboy
Stálý Člen

Karma uživatele iboy - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 23

k tomu píchání:
zkuste to s rezavim hřebíkem, nejlepší je to zapíchnout do stonku

Old Post 11-08-2004 v 10:52 AM
iboy je offline   Profil uživatele iboy   Find more posts by iboy   Foto galerie člena iboy   Click here to Send iboy a Private Message   Add iboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaylord
Stálý Člen

Karma uživatele Gaylord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 24

to iboy

Proč rezavej ? Někde ve spodní části nebo dokonce u země ? Dík

Old Post 15-08-2004 v 20:47 PM
Gaylord je offline   Profil uživatele Gaylord   Find more posts by Gaylord   Foto galerie člena Gaylord   Click here to Send Gaylord a Private Message   Add Gaylord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Albat
Stálý Člen

Karma uživatele Albat - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 25

tak borci o tom jsem taky slyšel, jak se říká co nezkolí to posílí.
vždy jsem věšelkyti i outdoor s kořenama,pro zachování celistvosti vědomí kytky.

myslím, že pukám tak dlouho,že můžu prohlásit,že účinek kytky je převážně tvořenláskou jí danou + model a pěstební médium, takže sipředstavte že se zhulíte moc dobře, ale ažbyjste měli normálně vyplachtit z raše,tak vás tokopne jak sviňa(nevím přesně jakým způsobem) ale znát to bude.

jednou jsemkouřil skunk z prodeje a bylo znát,že toje makro a rychle ,jestlimi rozumíte.

Old Post 31-08-2004 v 20:34 PM
Albat je offline   Profil uživatele Albat   Find more posts by Albat   Foto galerie člena Albat   Click here to Send Albat a Private Message   Add Albat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokono
Stálý Člen

Karma uživatele Kokono - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 26

Hosi napiste nieco podrobnejsie o tom prepichovani stonku...sklizen outdooru sa blizi a kazdy dobry trik sa zide....tak co hosi jak na to ?

Old Post 03-09-2004 v 07:36 AM
Kokono je offline   Profil uživatele Kokono   Find more posts by Kokono   Foto galerie člena Kokono   Click here to Send Kokono a Private Message   Add Kokono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 27

já myslim, že je to teda pěkná pičovina, něco jako že se kytky po sklizni maj věšet i s kořenama palicema dolů, to už mám naštěstí dávno přežitý

zkoušel jsem kolikrát jak věšet celou kytku, tak hned po utrhnutí ji rozstřihat pěkně na paličky, veškerý neolepený listy okamžitě pryč, a vždy stejnej výsledek, proto dnes už jenom - hned ustřihat paličky a sušit!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 03-09-2004 v 08:03 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zMazánek
Stálý Člen

Karma uživatele zMazánek - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 28

Souhlasím s Otonem,jen si myslím že možná výhoda při zavěšení celé kytky spočívá v tom že se ty paldy ničeho nikde nedotýkají,oproti tomu rozstříhání.Ale to se dá samo taky řešit.
Myslím že tyhle věci jsou ovlivněný tím jakej ten člověk kterej to pěstuje je,myslím jako jestli je pure materialist,pak asi nebude moc spoléhat na zaříkávání kytek před sklizní a naopak jestli je spíš do toho duchovna,nerozstříhá tu kytku hned,aby třeba nenarušil její identitu,jak už tu někdo psal.
Každopádně myslim si že spaření kořenů,těm kytkám neublíží(něco jiného by to bylo kdyby se pařili třeba v růstu )

Old Post 03-09-2004 v 09:10 AM
zMazánek je offline   Profil uživatele zMazánek   Find more posts by zMazánek   Foto galerie člena zMazánek   Click here to Send zMazánek a Private Message   Add zMazánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 29

jasně, já proti zaříkávání kytek a duchonu nic nemám, pokud to toho dotyčného baví, jen neberu to, když mi někdo tvrdí, že pak sjou kytky kvalitnější a silnější

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 03-09-2004 v 11:00 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 30

vie mi prosim vas niekto povedat k tejto veci ci je to pravda alebo nie ...vraj sa oplati pred skosenim dat rastlinu do tmy aspon na den, aby vyprodukovala viac thc . je to vobec pravda ?

Old Post 03-09-2004 v 12:36 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zMazánek
Stálý Člen

Karma uživatele zMazánek - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 31

2 wolverin:
Myslím že kdybys použil HLEDÁNÍ...
Ale nevím jestli při "použití"té tmy bude rozdíl vůbec postřehnutelný.
Jde o to že to té kytce neublíží(na konci květu),je to spíš trochu takový šok pro tu kytku.Jde taky o to na jak dlouho tu tmu chceš aplikovat.
Já osobně to dělám na den-dva-tři...a kytky ještě nic neříkali
mám to spíš jako mini úsporu energie než že bych od toho očekával zvýšení výnosu.
Vůbec nejlepší to máš když si to vyzkoušíš a uvidíš sám

Old Post 08-09-2004 v 13:09 PM
zMazánek je offline   Profil uživatele zMazánek   Find more posts by zMazánek   Foto galerie člena zMazánek   Click here to Send zMazánek a Private Message   Add zMazánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 32

skusal som takuto vec s hermacmi - obral som vsetky kvet ktore mali, pockal som 2 dni a dal som 2 rastliny na 3 dni do tmy - skrine. polieval som to fakt za uplnej tmy, zastrete zaclony, pol noc ..daval som si na to bacha. a po troch dnoch ked som to vybral boli na niektorych vetvach nove kvety, ale uplne zlte. pripadalo mi to ako by tie rastliny vytlacili uz len z poslednych sil co to da a koniec ......hmm??? tak neviem.
kvety som obral a dal to znova na balkon ale ani po 1 tyzdni sa nic nezmenilo -nedialo ,tak som to dal dolu.... bol to len taky napad zda sa mi ze som to niekde pocul, zmojej hlavy to nebolo

Old Post 08-09-2004 v 13:50 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4130970 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív