Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sklizeno - UKRADENO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Sklizeno/ukradeno
SKLIZENO
UKRADENO
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
mc'dejf
Nový Člen

Karma uživatele mc'dejf - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 49

me to naky naky zm*di vybrali, ale uz v cervnu, a nekam si to presadili, pac to vzali i s korenama... zlost uz me ale davno presla (potom, co kamos sklizel indoory)

Old Post 22-09-2003 v 17:50 PM
mc'dejf je offline   Profil uživatele mc'dejf   Find more posts by mc'dejf   Foto galerie člena mc'dejf   Click here to Send mc'dejf a Private Message   Add mc'dejf to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mc'dejf! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 50

wimpy.TO MÁŠ DOCELA DOST NEZRALÉ MI PŘIJDE.
MOŽNÁ SKRESLUJÍCÍ FOTO.

Old Post 22-09-2003 v 19:01 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cockyn
Nový Člen

Karma uživatele cockyn - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 51

Já jsem letos sklidil, ale musel jsem to udělat o nějaký ten den dřív, protože jsem měl pocit a pár důkazů o tom že mi tam někdo slídí. Uvidíme až to uschne jestli bude spokojenost.

Old Post 23-09-2003 v 14:31 PM
cockyn je offline   Profil uživatele cockyn   Find more posts by cockyn   Foto galerie člena cockyn   Click here to Send cockyn a Private Message   Add cockyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sharper
Nový Člen

Karma uživatele sharper - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 52

Me letos naky ku....vy sklidili pulku.Zrovna ty lepsi modely.Zbylo me pole,o ktery sem se ani moc nestaral.Ale ani to neni zas tak spatny.........ale smrt cesacum!!!

Old Post 25-09-2003 v 10:09 AM
sharper je offline   Profil uživatele sharper   Find more posts by sharper   Foto galerie člena sharper   Click here to Send sharper a Private Message   Add sharper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p2p
Stálý Člen

Karma uživatele p2p - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 53

Takze este mam zoapar v zemi, ale uz asi tak polovicu mam ususenu, flek mi inikdo nevycmuchal, akorat tie svine srnky co mi niektore obzrali, ale nastastie zas tak hrozne to nebolo

Old Post 25-09-2003 v 10:15 AM
p2p je offline   Profil uživatele p2p   Find more posts by p2p   Foto galerie člena p2p   Click here to Send p2p a Private Message   Add p2p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YAHMAN
Stálý Člen

Karma uživatele YAHMAN - 79% PěstitelskáKarma uživatele YAHMAN - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 54

Taky uspesne sklizeno (mnou). Plisen mi napadla par spodnich mikropalicek tak celkem spokojenost. Dva kusy jsou teda jeste v rozpuku, ale moc sanci jim nedavam.

Old Post 25-09-2003 v 20:28 PM
YAHMAN je offline   Profil uživatele YAHMAN   Find more posts by YAHMAN   Foto galerie člena YAHMAN   Click here to Send YAHMAN a Private Message   Add YAHMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 55

KDE TO MÁTE,ŽE VÁM TO PŘI TÉTO AFRICE NAPADLA PLÍSEŇ?
JINAK CHTĚL BYCH BÝT VÁŽNĚ TRPĚLIVÝ JAKO BAMBULION,HE.TO ABY MĚ PARANOIA PO POLI HONILA,CHECHT.
DÁLE JSEM SKLIDIL DVĚ PĚTINY POLÍČKA U JZD POLE,TAK JSEM ZVĚDAV,CO S TÍM TY ZAHNOJENÉ MOZKY VYMYSLÍ,POKUD TO NAJDOU.

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 25-09-2003 v 22:52 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 56

No to já pěstuju jak klasickej OUTdoor ze semínek i z řízků tak i na balkóně...

No na balkóně je to v pohodě , ale na venku mi nejdřív uschly ty skunky z řízků (při těch eXtrémních vedrech) a pak když mi kolem políčka posekali pole pšenice tak mi někdo ještě vyrval i ty skuky ze semínek (mimochodem teprve začínaly kvíst takže si zloděj moc nepokouřil - no dobře mu tak)... no naštěstí mám ještě pár kytiček vedle.. takže něco bude ... no a pak ještě ten balkón hmmmmmmmmm no myslim že to bude stačit... teď spíš doufám, že mi to na balkónku dobře dokvete.... no jinak sklizeno/ukradeno... já sem dával nějaký řízky na balkón dřív a ty už jsou sklizený...takže vlastně skizeno i ukradeno.. ale sem spokojenej... mám dost hezkejch a potentních kytiček..takže je vlastně všechno v pořádku...
... no tak asi takhle...
tak se mějte

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Old Post 27-09-2003 v 14:36 PM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FAGAN
Nový Člen

Karma uživatele FAGAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 57


zdravim! Ja uz mam jednu rastlinu v skrini zavesenu a na dve to este len caka. Kur..sky to razi. Cely barak od toho voni. mal som semena original z NL a odporucam nakupovat semena. tak a este tyzden a bude sa fajcit zadarmo. hmmm ale ten odpal potom...

Old Post 27-09-2003 v 17:45 PM
FAGAN je offline   Profil uživatele FAGAN   Find more posts by FAGAN   Foto galerie člena FAGAN   Click here to Send FAGAN a Private Message   Add FAGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 58



No jo,sklizeň je tady.Uplně jsem nečekal že letos něco slidím.Počorovali mi jednu kytinku,zrovna tu největší.I přez to se něco sklidilo a když se to nasušilo,tak jsem zjistil že je to taková brutalita,že jsem šťastnej uplně moc takže na rok sadím znova a už s tím nepřestanu Budu sadit a sadit až budu mit tolik travy že si to budu aji vařit.Nevim co s ní budu dělat,když ji bude taky,ale mam hladovy kamarády,tak se aspoň zasmějem

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Old Post 28-09-2003 v 20:50 PM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 59

muhehe,ját to akz sklidil,což mě docela překvapilo,po tom,co tady čtu,no strachu ste mi nahnali ažaž,ale mám asi holt štěstí,navíc sem to měl na takovym ne-moc-secret místě,ale nevim kam je dám příští rok,protože letošní pole se přes zimu maximálně provaří,spadne listí,a každej kolemjdoucí línej ksindl to bude mít jak na dlani

Old Post 01-10-2003 v 07:31 AM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 60

já mám taky pořád o kytí strach. prostě dokud nebudou doma v mrazáku, tak nebudu klidnej.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 01-10-2003 v 07:38 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 61

souhlasim s PiosOnem dokavad nejsou doma tak je to vo hubu

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 01-10-2003 v 14:21 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZajdaXXW
Stálý Člen

Karma uživatele ZajdaXXW - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 62

Ty čubky! Ukradly mi kytičky!!! A to jsem mel 2!

Old Post 01-10-2003 v 17:15 PM
ZajdaXXW je offline   Profil uživatele ZajdaXXW   Find more posts by ZajdaXXW   Foto galerie člena ZajdaXXW   Click here to Send ZajdaXXW a Private Message   Add ZajdaXXW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZajdaXXW
Stálý Člen

Karma uživatele ZajdaXXW - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 63

Ja chci své kytičky!

Old Post 01-10-2003 v 17:16 PM
ZajdaXXW je offline   Profil uživatele ZajdaXXW   Find more posts by ZajdaXXW   Foto galerie člena ZajdaXXW   Click here to Send ZajdaXXW a Private Message   Add ZajdaXXW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZajdaXXW
Stálý Člen

Karma uživatele ZajdaXXW - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 64

Ja se jdu obesit!

Old Post 01-10-2003 v 17:18 PM
ZajdaXXW je offline   Profil uživatele ZajdaXXW   Find more posts by ZajdaXXW   Foto galerie člena ZajdaXXW   Click here to Send ZajdaXXW a Private Message   Add ZajdaXXW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-06-2017 - Skleník - rada - 3 odpovědí
01-08-2011 - Blizny - skoro - 24 odpovědí
31-10-2007 - Sklizeno nezralé - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8059330 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív