Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Marihuana a nový silniční zákon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 49

radoslav .. ano jak říkáš .. ani dřív se nesmělo .. ted maj ale nástroj - tedy ten testr - nemusíš na krev ..a standardní bylo testovat na místě jen na alkohol zatímco teď se snaží dosáhnout toho, že standardní bude i test thc. bohudík to pořád neni tak jednoduchý jako fouknout do trubičky

Old Post 25-07-2006 v 18:33 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

vzdycky muzes odmitnout a neriskovat soud.

Old Post 25-07-2006 v 18:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 51

{quote]vzdycky muzes odmitnout a neriskovat soud.

[/quote]

Tak tohle už právě pravda dnes není. Při odmítnutí jakékoliv skoušky na alkohol nebo na cokoliv ti okamžitě odeberou řidičák. Je to samozřejmě možná lepší než se dostat do jinejch problémů.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 25-07-2006 v 19:51 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

ridicak ti vemou tak jako tak, ale je rozdil trestnej cin a prestupek. velkej rozdil uz treba kuli zaznamu v rejstriku.....

Old Post 25-07-2006 v 19:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

25 000 az snad 50 000,-kc. ale to dostanes jak kdyz ses zmastenej tak kdyz nedas vzorek.
jak sem rikal jezdim do doby kdy mi nekdo rekne tady mi to voliznet, nebo nechte si setrit pot z cela......... a v ten okamzik sem dojezdil, vzorek nedam zaplatim pokutu, inkasuju body a kupuju masinu.........

Old Post 25-07-2006 v 20:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 54

Mad Lion - No tak na masine ve meste jses v prdeli.Nejlepsi je bleskem popojet o 2-3 krizovatky dal,zaparkovat a jit normalka na kafko.Prekryta nebo ohnuta znacka je samozrejmost))Pokavad mas poradnou masinu,tak nez fizl sedne do auta ja uz jsem kilometr daleko)

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 26-07-2006 v 17:42 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 55

Jo,naprostej souhlas.Bal bych se tam jet autem,jsem THC primo nasaklej jak houba.Bych nesmel hulit minimalne pul roku abych prosel testama.Nechal bych vyjet nekoho kdo nehulil a pak uz bych byl v klidu.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 28-07-2006 v 13:41 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 56

jasné, jahu jsme na tom asai podobně, nasáklej od hlavy k patě

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 28-07-2006 v 13:52 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od Hlava
jinak pro porovnani sem najezdil za poslednich cca 13let zhruba okolo 2 000 000km a k tomu si muzu priznat zhruba 40nehod z toho 7aut sem zrusil , nikdy sem nikoho nezranil , krom jednou sebe . asi 5 bouracek bylo pod vlivem alkoholu , pocatecni nerozvaznost mladi zbytek tak napul strizliv zhulen , hlavne me nekamenujte od noveho zakona sem se vysral na jezdeni autem a jezdim tak jednou dvakrat do mesice

nechci kamenovat,ale je fajn ze takoveho ridice novy silnicni zakon odradil od jezdeni autem

Old Post 31-07-2006 v 14:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gambler
Stálý Člen

Karma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 58

Satan na motorkarskym srazu: "Chlapi, musim se vam k necemu priznat. Jsem sice rasista, ale mam trochu cikansky krve..........Na svym blatniku"

son of a god
out 06- sklizeno kopinatkyout 07- ww, aurora indica, swiss sativa

Old Post 03-08-2006 v 13:56 PM
gambler je offline   Profil uživatele gambler   Find more posts by gambler   Foto galerie člena gambler   Click here to Send gambler a Private Message   Add gambler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 59

Když sem to tu tak četl,tak sou tu řekl bych 3 strany
1. Zahulim,nejedu
2.Zahulíme uvidíme
3.Zahulim a hurá do káry

Dle mého názoru je to každýho věc...Když někoho sejme,půjde si to odsedět,známý obětí obětí ho budou proklínat a obviněný si "další" brko rozmyslí...Někomu dokonce THC v krvi za volantem zvýší pozornost a skill v řízení,takže si připadá úplně jak Tomáš Enge nebo Šumi nebo co já vim kdo ještě....A chlast za volant???Takový debílky bych rovnou střílel....

PRO ZAJÍMAVOST
Kámoš si jel vyhulit papuli do Německého města Marketdwitz(netušim jak se to píše )...na hranicích si ho zastavili svině a dali mu nachcat do kelímku...strčili papirus a hle..kolonka THC má jinou barvu pane ridič...tak to si tu dejte hezky 6 hodin výtuch na stanici a tady máte pokutu hodnotě 500 euro...hehe..no a vod tý doby nehulí

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 06-08-2006 v 10:02 AM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 60

tohle neni uplně k tématu ale vy jste tu taky uplně mimo místy a mohlo by se to hodit ..

to jsou některý ze změn ohledně povolený rychlosti .. Praha

Pražský okruh ( Českobrodská až po hranice Prahy ) zvýšení na 130 km/h

Štěrboholská spojka ( Průmyslová - Pražský okruh ) zvýšení na 100 km/h

Barrandovský most zvýšení na 70 km/h

Zlíchovský tunel ( Výmolová - Puchmajerova ) zvýšení na 70 km/h

Českobrodská ( Pod Táborem - Spojovací ) zvýšení na 70 km/h

Jeremiášova ( Plzeňská - Sárská ) zvýšení na 70 km/h

Modřanská ( Jeremenkova - Branická ) zvýšení na 70 km/h

Chlumecká ( Ocelkova - Novopacká ) zvýšení na 70 km/h

Kamýcká ( Dvorská - hranice Prahy ) zvýšení na 70 km/h

Old Post 07-08-2006 v 10:47 AM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skeletor
Nový Člen

Karma uživatele Skeletor - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 61

Na co kááru! Když hulim tak lítám!!

GROWER - ŽÁDNÉ MÍSTO PRO FAŠISTY!!!

Old Post 18-08-2006 v 16:43 PM
Skeletor je offline   Profil uživatele Skeletor   Find more posts by Skeletor   Foto galerie člena Skeletor   Click here to Send Skeletor a Private Message   Add Skeletor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

další novinářská kachna Příspěvek č. 62

no tohle je zase rotchu off topic.. ale kurva se mi to nelíbí

jaký mají drogy, konkrétně marihuana, vliv na řízení motorového vozidla, se, pokud s tím nemáte osobní zkušenosti, můžete dozvědět např. ZDE.

děkuji tedy pánům autorům, kteří napsoto neobjektivně, jednostranně, velmi amatérsky zplodili tento patok, že posunuly řidiče kuřáky trávy někam směrem ke stádu ožralejch hovad, závodníků co pokud nezabíjí všechny okolo sebe, určitě jednou zabijou sebe.

první věc co mě napadá:
kdo tvrdí, že onen řidič je dobrý řidič za střízliva

neříkám, že reakce tam popsané jsou vymyšlené, naopak .. ale když si tohle přečtě někdo, kdo neví, tak si udělá obrázek, kterej je diametrálně odlišnej od skutečnost.

poslední dobou už se nevyžívam v tom řídit spálená, naopak mě to bere víc za střízliva tak když řídim, nehulim, ale to jak je to popsaný tady .. no comment

no na závěr .. tak jak mam blbý a dobrý dny tak se mi někdy za volantem daří a jindy ne .. když má ale člověk správný návyky, kouká dopředu, prostě řídí auto, tak si taky uvědomuje svoje momentální schopnosti a tomu vše přizpůsobí. pokud je totiž v běžnym provozu, nechová se jako školák na výletě, že, pánové tečka

Old Post 30-08-2006 v 12:57 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JMír
Nový Člen

Karma uživatele JMír - 63% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 7  

Zdraví L Příspěvek č. 63

Ahoj bratři a sestry, no jsem tu novej, byť kouř užívám přez desetiletí, nejraději však v rajských zahradách našich lesů a hor.No k věci...i když ještě malinký úvod...jak řekl Buddha "když spíme, každý z nás sní jiný sen"===tedy každý jsme originál===já osobně inklinuji k těm, kteří kouří bez omezení i za volantem, a 108%souhlasím, že je to ba naopak hodí do nezběsilostié=no prostě věřím že to tu každý zná=i Vy, co neřídíte za volantem=prostě ten klid ten mír=žádný bláznění a divokost v tempu Velkýho bratra....humor je když se potká ta svobodná přirozená cesta kouře s černými "pijci"....za Zákon. Je to zhruba měsíc zpátky jsem se po v podstatě po roce, rozhodl vyjet z našich divokých a chladných Hor směr magické Brno....jedu ...autem se valí regéčko a kouř Náš a já se jistojistě přibližuji City...v Adamově Policie Stop===doklady, dýchání=prostě ta klasika=bez problémová=za tenhle rok x krát podstoupená==pohoda bez problému=jedu dál....kolem, půl noci se potkávám s kámošem, dáváme jedno nealkoholický, a jedem k němu na kér...na parkovišti si výtáhnu z auta doklady=jak moudré, v mysli si to důvodním tím , aby mi je nikdo neukradl, jdem nahoru, chvíli kecáme pači jsem se dva roky neviděli,na čež on jde spát a já vyrážím nasát dech města=no humor je to něco jako když zlatokop po měsících v divočině příjde co civilazace=a navíc k Brnu m ám vřelý vztah takže hura=no a jelikož jsem u friendika n akéru byl prně tak před domem dostanu opravdu vynikající nápad si popojet...ujelů jsem tak sotva 5minutovou raely a bumbac stujte==kurva a nemám doklady, dochází mi když za mnou brzdí, hm, začíná komunikace..snažím se jim vysvětlit, ž e sjem teď vyrazil a doklady nechal tady kousek, dechová zkouška=ano, jste ochoten dát moč===Proč???no ale říkám si budu klidnej=jo jsem ===když vidím že to všask ten šulin myslí vážně tak to začnu tlačit na city=přez zdraví===říkám poslouchejte=dělám co dělám=řidičák potřebuju=nejsem žádný lump=daně platím...a dívejte užívám preventivně přírodní preparáty proti roztroušené skleroze=která v našem rodě je a tam jsou obsaženy i nějaké výtažky z konopí= no prostě rozehrál jsem to tak že ten jeden by mně nechal na pokoji, jenomže tomu druhýmu se za chtělo tepla služebny a druhý nebyl vzhledem k zimě až tak proti===sedím na bengárně 3a půl hodiny s těmi prima chlapci v místnosti, kde jedním prstem ťukají do compu=rádi že jsou v teple=čekal až bude mít dopravka čas mne zavýst na moč=přednostně jezdí výpitci=kámoši systému=já střízlivý a při smyslech přece mohu počkat=no .....každopádně mne mrzelo že jsem pak močíc do sklenice neměl u sebe v lahvičce moč novorozeněte=héééj to by bylo hned veselejc===no pak následovalo takový to klasický svícení do očí a tak=magický pohyby=chytání nosu a td.no prostě humor===co mi bylo milé, že týpci z dopravky měli na danou problematiku pozitivní a opravdu normální zdravý pohled=leč....jak se kolečka roztočí=taks e chvíli točí...no teď čekám až mně pošlou za těma milýma hodnýma úřednicema na úřad a já s Nimi či s jednou z nich vymyslím jak tam šupnout co nejnižší postih===no ale kdyby to bylo n ějak moc drsný=jelikož jsem ten den i pro Vás=a teď to neberte prosím útočně, spíž žertovně=Vy Growerový v autě nekuřáci=vykouřil minimálně tak 11Velkých špeků a několik šluček tak Jsem věru zvědav na Ty hodnoty===tak prdím na řidičkák, stejně nejvíc miluji chůzi pěšky po lesních pěšinách=žádný přinestaška Velkýho tam není....a stejně nejhezčí pohled na svět je z koňskýho hřbetu=což je svatá pravda=no nic=Mír pro Všechny=Pravda vítězí=Vyjděte do lesů a staňte se lidmi=jak říká jeden z osvícených=v lásce JMír a fakt raději chodˇme bratři a sestry po jehličí...

Old Post 12-11-2006 v 09:23 AM
JMír je offline   Profil uživatele JMír   Find more posts by JMír   Foto galerie člena JMír   Click here to Send JMír a Private Message   Add JMír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
l.tajomny
Stálý Člen

Karma uživatele l.tajomny - 7% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 64

Zdravím

Súhlasím zo Zodiakom - riadenie MT pod vplyvom mrihuany -

Tiež jazdím, a veľa- aj húlim - nespôsobil som ešte DN.
Tiež ak som veľmi deprimovaný, vyčerpaný a práca niekedy nepočká,
cez deň si nejaký ten šluk dám. Nie vždy. Ale večer na relax /doporučujem cvičiť vo fitnes, alebo vlastným telom - stres sa eliminuje - človek sa viac ovláda)vždy - 1/2 - 2jointy podľa nálady a chuti.
Po miernom nafajčení neriadim vozidlo tak 2 - 3 hodiny.
Stane sa však občas, že musím súrne niekam vybehnúť MTV.
Súdnosť a vedomie následkov mi nedovolí nesústrediť sa - jazdím väčšinou pokojnejšie, pomalšie a opatrnejšie ako striezvy. Tak asi o 10 - 15 km/h pomalšie.
Je to skôr fenomén jazdy pod vplyvom THC - vnímam celkom ok.
Inak neodporúčam hazardovať jazdou pod vplyvom - a najmä adolescenti a puberťáci, by si to mali uvedomiť-sorry

Celé prohibičné zákony sú fraškou, sú diskriminačné a nekorektné

Ak to tu uvediem --- tak Sláva alkoholom a tabakom zfetovanej prohibícii, pretože sa dokázalo, že nikotín - Tabak - znižuje koncentráciu pri jazdení MT a ďalšie faktory viac, ako THC na druhý deň

LT

ŽIjeme v nekorektnej dogmatickej a tendenčnej spoločnosti so silným náboženským prúdom - honom na čarodejnice - ste úbohý a podlí luhári

l.tajomny

Old Post 12-12-2006 v 17:51 PM
l.tajomny je offline   Profil uživatele l.tajomny   Find more posts by l.tajomny   Foto galerie člena l.tajomny   Click here to Send l.tajomny a Private Message   Add l.tajomny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2012 - Novela Silničního zákona - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8044540 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív