Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Marihuana a nový silniční zákon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Konopnik
Nový Člen

Karma uživatele Konopnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 81

ja se chci zeptat kdy vychazi canabis cup???? odpovezte mi soukrome ja se tady v tom moc nevyznam dekuju

Old Post 07-12-2007 v 17:52 PM
Konopnik je offline   Profil uživatele Konopnik   Find more posts by Konopnik   Foto galerie člena Konopnik   Click here to Send Konopnik a Private Message   Add Konopnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DnB_P51ch0
Stálý Člen

Karma uživatele DnB_P51ch0 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 82

Ja jazdim na aute pravidelne nafajceny...viac si uzijem jazdu a navyse jazdim opatrnejsie lebo ked som sfajceny vsetko si najprv 2x rozmyslim a zamyslam sa nad vsetkym co idem spravit....Jazdenie pod vplivom alkoholu je nebezpecne to ano ale nemyslim si ze aj pod vplyvom marihuany...

Drum N Bass in your face....

Old Post 23-04-2008 v 06:37 AM
DnB_P51ch0 je offline   Profil uživatele DnB_P51ch0   Find more posts by DnB_P51ch0   Foto galerie člena DnB_P51ch0   Click here to Send DnB_P51ch0 a Private Message   Add DnB_P51ch0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Achmed666
Nový Člen

Karma uživatele Achmed666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 1  

Re: Re: trava za volant rozhodne patri Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od Zodiak


Bohužel nevím co Tě vedlo k tomuto uvažování, jestli Mladická nerozvážnost (z toho vyrosteš), nebo Závislost (a s tím bych se ani nechlubil). Jestli je pravda co jsi napsal, pak jsi opravdu závislý (problém) a měl bys začít uvažovat, že Cannabis je jed.
Je sice pravda že: "V jedu je lék" (-Shakespeare, Jindřich IV-).
Ale když se zkouříš jsi intoxikován jedem a pokud nedokážeš řídit bez THC pak se pro Tebe Cannabis stává životní berličkou jako třeba u závislého na nějakých daleko větších sračkách např. Heroin nebo Nikotin.
Nejsem žádný moralista, ani bych si nedovolil nikoho soudit, takže se na mě nenaser, je to pouze můj názor, na který mám ve "svobodném světě" nárok, stejně jako Ty na řízení pod vlivem THC, leč oba nás mohou za názory potrestat... (špatná doba )

EDIT: nechci vypadat jako "prudič" (nejsem), taky se mi zdá doba 12 - 18 hod. trochu dlouhá . Myslím, že po 4 hod. by měl být člověk relativně ready. Samozřejmě záleží na zkušenostech uživatele i na samotném modelu, jakožto i na dávce (sklo, čilum, bongo, joint). Mě samotnému jde jen o to aby se neřídilo ihned po intoxikaci + dejme tomu cca 3 - 4 hod. Hlavně řidiči, kteří pálí cizí modely nemužou vědět jak budou na daný model reagovat. Co když bude modýlek bohatší víc na CBD než THC a frajer za volantem někde vytuhne. Sám znám případy, kdy se někteří uživatele konopí po tzv. skle (jednoprdovka) prostě skáceli k zemi. Jediné co fakt nechci je skončit pod autem díky tomu, že mě nebo někoho jiného sundá kořen intoxikovaný jakýmkoliv jedem. Takže tohle je jediné o co mi šlo, proto ta reakce...


Nechci tě moc opravovat ale thc není jed!

Old Post 28-04-2008 v 19:19 PM
Achmed666 je offline   Profil uživatele Achmed666   Find more posts by Achmed666   Foto galerie člena Achmed666   Click here to Send Achmed666 a Private Message   Add Achmed666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 84

jak můžeš vedet že to jed není ?

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 22-07-2008 v 17:34 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladejzahradnik
Stálý Člen

Karma uživatele mladejzahradnik - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 85

http://www.policista.cz/clanky/repo...v-cr-bezne-256/

Drogy za volantem? V ČR běžně..
Drogy za volantem? V ČR běžně..drugwipe 5
Foto: lh
Řidič auta, který v minulých dnech na náměstí v Chrasti u Chrudimi přejel ženu s dítětem, byl pod vlivem drog. Podle mluvčí chrudimské policie měl v moči amfetamin, který se nachází například v extázi nebo pervitinu.

Tyto a jiné tragické příběhy budeme muset číst, nebo jako policisté, budeme jejich součástí čím dál častěji. Ze zkušenosti autora a jeho kolegů vyplývá, že mnoho, zvláště mladých řidičů, si za volant sedá pod vlivem drog. Přehnané seběvědomí a droga je kombinace, která často někoho stojí zdraví nebo život.


Ovšem nejsmutnější je zjištění, že policie je opět nepřipravená. V současné době je totiž pro hlídkového policistu teměř neřešitelný problém získat orientační test pro zjištění přítomnosti omamných a psychotropních látek v organismu řidiče. Několik málo takovýchto testů mají k dispozici některá oddělení dopravních policie. Často však jen pro případy nouze.

Jistě, je možný odběr krevního vzorku lékařem. Při nedostatku financí ve zdravotnictví jsou však lekaři jen velmi málo ochotni provést drahý krevní test, bez alespoň orientační jistoty pozitivního výsledku. Policistům tedy mnohdy nezbude, než řidiče, u něhož je podezření na aplikaci omamných a psychotropních látek, pustit.



Ze zkušenosti mnoha policistů plyne, že většina délesloužících kolegů pozná člověka pod vlivem drog. Také autor tohoto materiálu se s problémem detkece drog u řidičů potýká. Ještě donedávna byl shodou okolnosti jakási poslední záchrana pro své kolegy. Vždy se mu totiž podařilo získat orientační test, na přítomnost omamných a psychotropních látek, od dopravních policistů. Většinou výměnou za jiné vybavení.



V současné době už mají kolegové z dopravky takový nedostatek těchto testů, že získat jej je prostě nemožné. Jde o test DRUGWIPE 5, který je naprosto jednoduchý na použití, a ze slin nebo potu testované osoby odhalí většinu nejpoužívanějších drog. A vyvstává tedy otázka: Kolik lidí musí zemřít, aby se vedení policie začalo o tento problém zajímat?



Text: Lukáš Heinz















Publikováno: 11. 06. 2008

Old Post 25-07-2008 v 10:34 AM
mladejzahradnik je offline   Profil uživatele mladejzahradnik   Find more posts by mladejzahradnik   Foto galerie člena mladejzahradnik   Click here to Send mladejzahradnik a Private Message   Add mladejzahradnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martin
Nový Člen

Karma uživatele martin - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 86

[QUOTE]Původní příspěvek od mladejzahradnik
[B]http://www.policista.cz/clanky/repo...v-cr-bezne-256/

Drogy za volantem? V ČR běžně..
Drogy za volantem? V ČR běžně..drugwipe 5
Foto: lh
Řidič auta, který v minulých dnech na náměstí v Chrasti u Chrudimi přejel ženu s dítětem, byl pod vlivem drog. Podle mluvčí chrudimské policie měl v moči amfetamin, který se nachází například v extázi nebo pervitinu.

Tyto a jiné tragické příběhy budeme muset číst, nebo jako policisté, budeme jejich součástí čím dál častěji. Ze zkušenosti autora a jeho kolegů vyplývá, že mnoho, zvláště mladých řidičů, si za volant sedá pod vlivem drog. Přehnané seběvědomí a droga je kombinace, která často někoho stojí zdraví nebo život.


Ovšem nejsmutnější je zjištění, že policie je opět nepřipravená. V současné době je totiž pro hlídkového policistu teměř neřešitelný problém získat orientační test pro zjištění přítomnosti omamných a psychotropních látek v organismu řidiče. Několik málo takovýchto testů mají k dispozici některá oddělení dopravních policie. Často však jen pro případy nouze.

Jistě, je možný odběr krevního vzorku lékařem. Při nedostatku financí ve zdravotnictví jsou však lekaři jen velmi málo ochotni provést drahý krevní test, bez alespoň orientační jistoty pozitivního výsledku. Policistům tedy mnohdy nezbude, než řidiče, u něhož je podezření na aplikaci omamných a psychotropních látek, pustit.



Ze zkušenosti mnoha policistů plyne, že většina délesloužících kolegů pozná člověka pod vlivem drog. Také autor tohoto materiálu se s problémem detkece drog u řidičů potýká. Ještě donedávna byl shodou okolnosti jakási poslední záchrana pro své kolegy. Vždy se mu totiž podařilo získat orientační test, na přítomnost omamných a psychotropních látek, od dopravních policistů. Většinou výměnou za jiné vybavení.



V současné době už mají kolegové z dopravky takový nedostatek těchto testů, že získat jej je prostě nemožné. Jde o test DRUGWIPE 5, který je naprosto jednoduchý na použití, a ze slin nebo potu testované osoby odhalí většinu nejpoužívanějších drog. A vyvstává tedy otázka: Kolik lidí musí zemřít, aby se vedení policie začalo o tento problém zajímat?



Text: Lukáš Heinz




Prosimtě co to má znamenat? Viš vubec co je amfetamin? Ja teda souhlasim ,se všema co tvrděj ,že po THC sou za volantem klidnější-sem taky! Ale ja nejsem blbeček co si dá brko tvrdí jaký ma haluze a jak se vznáší-ten at do auta rozhodně nesedá! Mam najeto tak 400000km a dvakrát sem lehce boural a čirou náhodou sem byl pokaždé naprosto střízlivý! Též sem neslyšel a nikom kdo dal brko a pak kosil chodce. Hlavní problém je spíš v člověkoj nez v THC. Znam lidi co se jim kouří z auta a mam s nima pocit bezpečí a naopak některé drivery co vživotě nekouřily a jízda s nima je horor!! Samozřejmě se bavíme o thc a ne o amfetaminech a podobnejch paznechtech. Chápu ,že nekdo nekomu říka ,že nekoho muže zabít když je skalenej-ja do auta nesedam ani po 1pifku ,ale alkohol má upně jiný učinky a ve srovnání s thc je tvrdá(sic legální) droga!!!

Old Post 26-08-2008 v 13:19 PM
martin je offline   Profil uživatele martin   Find more posts by martin   Foto galerie člena martin   Click here to Send martin a Private Message   Add martin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

Jo jo, máte pravdu, já jak sednu za volant nezkouřenej, tak mě to pořád nutí šlapat na plyn a hrotit rychlost... Když se ale zkouřím, tak jezdím fakt ukázkově... Je sice fakt že ganja zhoršuje krátkodobý reakce, ale zase na druhou stranu se to anuluje tou nízkou rychlostí. Aspoň to je můj názor. Jinak kámoše min. týden chytli zrovna na takovým skvoterským místě a lízal a samozřejmě pozitivní, tak s nima musel jet k doktorovi, kde dával moč a dělali mu nějký testy no a za týden mu má přijít výsledek a řekli mu že má tak 25% šanci že mu nechaj papíry. Taky říkali že už je ten den pátej kdo byl pozitivní, takže si myslím že se tyhle testy začnou pěkně rozmáhat....... omg....

Old Post 02-03-2009 v 23:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajles
Stálý Člen

Karma uživatele Hajles - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 88

hulim aji za jizdy a jeste se mi nikdy nic nestalo spis se mi jede lip kdyz su zhulenej porande se doto ho v zijes aspon. Sednout do auta je dneska i strizlivej docela velky riziko

Old Post 30-01-2010 v 13:47 PM
Hajles je offline   Profil uživatele Hajles   Find more posts by Hajles   Foto galerie člena Hajles   Click here to Send Hajles a Private Message   Add Hajles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piep town
Stálý Člen

Karma uživatele Piep town - 93% PěstitelskáKarma uživatele Piep town - 93% PěstitelskáKarma uživatele Piep town - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 89

Jsem profesionální řidič. Musíme jezdit opravdu rychle a to i v provozu města,nebudu uvádět co přesně dělám,ale silniční pravidla jsou mi v práci fuk a k hovnu. Problém je né v hulení, ale že devadesáti procentům řidičů byl dán řidičák zadarmo. Neumí se chovat za deště,námrazi,sněhu,bočnímu větru.Umí jezdit akorát rovně a ještě musí svítit slunce.
Uvedu příklad:

Bejvalka dělala řidičák v plzni u gernera. Jediný co jí naučili byly značky a jezdit kolem bloku. V tomhle duchu dělala i závěrečky. No a pak když mi sedla do auta nedokázala mě odvézt ze slovan na lochotín. Třikrát za jízdu jsem si myslel že umřu. Pak jsme jí dva měsíce bral na letiště k narozkam školu smyku a bylo.

A ještě jedna věc.Ženský řídí většinou tak katastrofálně jen pro to že pánové na to serou a raději je nenechávaj řídit.Až pojede do krámu ať se klidně vymele,ale hlavně v tom nesmim sedět já.

Za volantem né úmyslně,ale občas se to stane, hulim. Mám v práci najeto skorem 500k a doufám že minimálně dalších 500k bude

Old Post 04-02-2010 v 07:47 AM
Piep town je offline   Profil uživatele Piep town   Find more posts by Piep town   Foto galerie člena Piep town   Click here to Send Piep town a Private Message   Add Piep town to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 90

pěkně mně sere to, že mi předběžně zadrželi papíry. stěrový test z jazyka. vyžádal jsem si krevní test (hulil jsem večer před tím), jeho výsledky se budou řešit v řízení (teď mi přišel zvací dopis - po měsíci). prostě kurvy. držte palce ať to dopadne. ween
btw - jestli bude krev v pohodě, podávám žalobu na policii české republiky za ušlý zisk a snížené společenské uplatnění...

Old Post 02-03-2010 v 18:46 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Python
Nový Člen

Karma uživatele Python - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 91

neviete ci sa taketo testy praktizuju uz aj na slovensku? ma s tym niekto skusenost? thx

Old Post 16-03-2010 v 17:43 PM
Python je offline   Profil uživatele Python   Find more posts by Python   Foto galerie člena Python   Click here to Send Python a Private Message   Add Python to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 92

To mi teda povězte-dám příklad:
Jak k tomu přijde člověk , který nějaký den nebude hulit, půjde na koncert, kde si někdo vedle něj odžahne brko nebo půjde kolem lavičky a sedící frajírek mu to foukne do ksichtu, sedne druhý den za volant, čapnou ho poldové a daj mu ten jejich indikátor-kdyby ukázal, že požil-tak být tím poškozeným-bych se hádal, zuřil, soudil.
Myslim si, že to jejich vybavení není zas tak dokonalé aby rozlišilo, zda dotyčný hulil ten den, včera nebo před 14dny!-v tom případě je to pěkná kokotina!
-nevíte někdo jak dlouho to mouhou najít v těch stěrových testech ve slinách, potu? (v tý krvi to bude určo dýl ale už si to taky nepamatuji přesně)

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 06-04-2010 v 10:04 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 93

citace:
Původní příspěvek od Apartman
To mi teda povězte-dám příklad:
Jak k tomu přijde člověk , který nějaký den nebude hulit, půjde na koncert, kde si někdo vedle něj odžahne brko nebo půjde kolem lavičky a sedící frajírek mu to foukne do ksichtu, sedne druhý den za volant, čapnou ho poldové a daj mu ten jejich indikátor-kdyby ukázal, že požil-tak být tím poškozeným-bych se hádal, zuřil, soudil.
Myslim si, že to jejich vybavení není zas tak dokonalé aby rozlišilo, zda dotyčný hulil ten den, včera nebo před 14dny!-v tom případě je to pěkná kokotina!
-nevíte někdo jak dlouho to mouhou najít v těch stěrových testech ve slinách, potu? (v tý krvi to bude určo dýl ale už si to taky nepamatuji přesně)


Pokud jdes kolem lavicky a nekdo ti to foukne do ksichtu, tak se testu bat nemusis ... jestli jsi jinak nehulil, vyjdou negativni. Ty testy jsou orientacni a mas pravdu ze nerozlisuji, kdy jsi naposledy THC uzil. Pro takovouhle informaci musis udelat test z krve, kde se daji rozpoznat metabolity vznikajici v dusledku enzymatickych procesu v organismu. Predstav si to tak, ze se molekula THC postupne biodegraduje pres ruzne meziprodukty a z relativniho pomeru koncentraci techto meziproduktu se da pomerne presne urcit, kdy jsi hulil naposledy. Pokud jsi alespon den pred rizenim nehulil, tak trvej na odberu krve a tomto testu. Informace o tom, jak se to kde dlouho najde jsou na www.drogovaporadna.cz
a abys to nemusel hledat, tak tady je nejaka citace z toho webu: " Doba detekce u THC závisí především na intenzitě a délce předchozího užívání. Po jednorázovém užití detekovat z moči cca 14 dní, z krve do cca 10 dní. Pokud byste kouřila marihuanu intenzivně, tak by doba detekce z moči mohla být až několik týdnů (obvykle se uvádí cca měsíc). "

Naposledy upravil 06-04-2010 v 11:58 AM

Old Post 06-04-2010 v 11:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cookino
Stálý Člen

Karma uživatele cookino - 22% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 94

Ahoj Všem,

nevíte náhodou, jak je to s testy při řízení - když budu užívat 1 kapku silné tinktury orálně (1*denně)? Může se to v testu projevit ?

Old Post 07-04-2010 v 12:29 PM
cookino je offline   Profil uživatele cookino   Find more posts by cookino   Foto galerie člena cookino   Click here to Send cookino a Private Message   Add cookino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 95

Určitě může.

Old Post 27-05-2010 v 20:04 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M.a.a.x.
Stálý Člen

Karma uživatele M.a.a.x. - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 96

zdarec, před 2ma dnima jsem lízal a zapřel jsem že sem se zhulil 15min předtim než mě chytli... tvrdil jsem že jsem 6dní nehulil (hulim každý den) a že sem z předchozího dne spal v zahulené místnosti, celý den sem nejed, skoro nepil. Jel jsem na odběr krve a moči, kde jsem moč zředil 3/4 vody ! Krev jsem samo zředit nemoh... mám dotaz, jestli v tý nemocnici testujou moč na všechny drogy, nebo jen konkrétně na marihuanu, která mi vyšla pozitivní při lízání, zároveň se divim že testujou moč i krev, netestujou třeba moč na zbytkové množství a krev na ověření ? co si myslíte že mi řeknou když v krvi toho budu mít víc jak v moči, testy nebudou 100% teoreticky ale muj dotaz směřuje k dalším drogám, protože jsem předchozí den potkal obrovský makový pole a nevim proč, ale 2h před jízdou jsem musel okoštovat ... (kdo má nějaké zkušenosti tak klidně mi pište i pm) .... jinak nestalo se mi rok že bych sedl do auta a nebyl zhulenej, každej mi řekne že tak řídim líp, takže jsem toho zastánce jen pokud je to přechod k bezpečnější jízdě (ale to hlava nedovolí se nechat zabít kvůli někomu dmntnímu co neumí řídit .... cca. 95% dmntních a vylízaných řidičů s kterýma mám vlastní zkušenosti kdy jsem vlastním přičiněním zabránil několika dopravním nehodám díky dobrému postřehu a klidu za volantem) ! řiďte se a smějte se podle toho co zvládnete a přeju vám víc štěstí při zhulenosti .)

Old Post 19-07-2010 v 08:11 AM
M.a.a.x. je offline   Profil uživatele M.a.a.x.   Find more posts by M.a.a.x.   Foto galerie člena M.a.a.x.   Click here to Send M.a.a.x. a Private Message   Add M.a.a.x. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2012 - Novela Silničního zákona - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7921800 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív