Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st inDOooR 70w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Nápad 1st inDOooR 70w Příspěvek č. 1




zdravás
tak jsem se rohodl udělat si doma nějakou tu skrinku no xD, moje zkušenosti s IN jsou nulové a řídil jsem se doposud jen z ...

takže podme na skrin.....
svetlo: osram 70w
stínítko: udělané z plechovky od ředidla a potažené alobalem.....
vENTIlACE: přítah: pasiv/ odtah: ventilátor, který se používá např na záchodech nebo v kuchyních(celkem starý, ale dost funkční xD).....na ofuk chci použít PC větrák ze zdroje, ale zaitm nevím jak to provést, jinak mám doma vetrák pokojovej s průměrem 25cm (z hypernovy) ale je docela silnej a bojím se že kdybych ho tam dal tak by mi ty kyti odfoukl
hnojiva: na růst mám zatim připravenej KRISTALON sTArt, ale jelikož nemám s hnojivy vubec žádné zkušenosti a o jejich aplikaci taky moc nevím, tak snad pomůžete a poradíte vy.....na květ použiju asi neco od Plargonu.....
substrát: kupovaný (ph 5-7) pro pokojové rostliny smíchaný s agroperlitem....

jeste přemýšlím o koupi topení, nemám tam ideální teplotu [den 20-22 a noc 17-19] vlhkost 70%

pěstím bohužel ze semínek, bo jsem řízky nemohl sehnat

no budu velice rád za každý váš názor (sry za kvalitu fotek : mobil....)

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 23-07-2008 v 13:53 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

Dávej bacha at ti tou dírou neprosvítá svetlo,když bude v bedne tma.

Ad.kristalon-otom už toho tady je napsany dost...

Žadny topení neřeš-ty teploty jsou vpoho.

Old Post 23-07-2008 v 14:06 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 3

machoman: Ad.kristalon?? to jsem nejak nepochopil, ale jestli myslíš že je kristalona h*vno tak to asi jn, ale tak na ten růst by to zase tak vadit nemělo ne? hlavní je potom kvet ne? ....jinak dik za radu

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 23-07-2008 v 14:24 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

Jasny dá se použít(růst) ale jsou lepší hnojky za celkem levnej peníz

Old Post 23-07-2008 v 14:30 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

ofuck Příspěvek č. 5


tak už jsem vyřešil problém s ofukem, našel jsem doma starý vetráček na PC a starou nabiječku na nokii, chvili práce s nožem a páskou a ofuck byl na svete.....pod lampou u kytek byla teplota 25, po přidání ofuku klesla na 22, tak snad to nebude vadit, ofuk bude zaplí jen když bude svítit svetlo....takže asi tak

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 23-07-2008 v 16:15 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 6

siceeeee mají kytky sotva dva týdny, ale už přemýšlím o hnojivu na květ....... celkem se mi zalíbilo hnojivo odb cuzz pk 13-14 co myslíte??

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 23-07-2008 v 20:38 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 7

Možná problém: nvm jestli to tak má delat nebo ne, agro perlit který jsem dal do substrátu hnědne....je to špatně??

jinak do vody kterou zalívám kyti jsem přidal drobek kristalonu, snad jim to pomůže

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 24-07-2008 v 16:50 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 8



tak tu mám fotky jak se kytkám daří po dvouch dnech, tak se mrkněte ;-)

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 25-07-2008 v 13:58 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 9

Stínídlo je slabota. Kytky se ti moc tahají do výšky, ofuk vypni, takhle male kytky nehnoj, zatim mají dost z hliny, udelej co nejvetší vlhkost, přikrij je petkama.

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 27-07-2008 v 16:04 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 10

no ono to není jen tak víš? protože tam je docela složitě přidělaná objímka, strašně dlouho mi trvalo než jsem ji tam přidělal, tak proto to nechci měnit jinak jsem rád za každou radu........to s tema petkama provedu

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 27-07-2008 v 22:04 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 11




tak tu mám nové foto.......kyti jsem zastřihnul(pokus o fim, nvm jak dopadne), jedna z nich jede pekne je krásně zelené, ale druhá mi dela starost, není tak zelená a zarazila se v růstu, čím by to mohlo být?? mel jsem je obe v petce, z té jedné už jsem ji oddělal, už se tam nevlezla, ale na té druhé jsem ji nechal......rosím a zalévám vodou.....

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 03-08-2008 v 15:46 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 12

dnes mi bylo řečeno, že semínka co mám, by teoreticky měli být ED ROSENTHAL SUPER BUD tak jsem zvedavej..........

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 04-08-2008 v 11:41 AM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 13




nějaký fotky tu mám, 2x je vyfocená zdravá holčina a 1x ta co mě sere, nevím jestli to není PH pudy poradte pls....je celá skoro žlutá a přestala růst........
BTW: co by se stalo kdybych té zdravé kytce zaštípl listy(jako ustříhl do pulky?)

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 04-08-2008 v 14:17 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 14

Tie PETky daj preč, ten ofuk nechaj zapnutý, nechápem prečo ti člen poradil to vypnúť. Aké máš zalievanie ako často a čím zalievaš? Odporúčam zaliať a nechať preschnúť a zas zaliať a zas preschnúť....
Prečo chceš zastrihnúť listy do polky, myslíš že má málo svetla??

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 05-08-2008 v 10:59 AM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

ty listy nech, je malá. ph je imho na vině (zkontroluj si ph vody, kterou do nich liješ při vstupu a výstupu)

Old Post 05-08-2008 v 11:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 16

zalívám odstátou vodou, jednou za den nebo jednou za dva dny, podle toho jak je puda proschlá, jinak rosím pořád.......a s tím zastřihnutím...myslel jsem že by jí to třeba pomohlo v rustu, nebo tak neco.....

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 05-08-2008 v 13:04 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-06-2013 - First indoor - 200W CFL - 1 odpovědí
27-06-2010 - 1. indoor grow 100W - 2 odpovědí
18-08-2010 - 2.indoor 70W sodík - 86 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9482770 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív