Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 70w sodik - Bubble gum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Nápad 70w sodik - Bubble gum Příspěvek č. 1




Zdravim grower's a hlavne ty, kteri udrzuji s kytkama natolik intimni vztah, ze s nima dokonce i bydli v jednom pokoji. Jelikoz me taky nic jineho nezbyva, tak jsem musel sehnat skrin. Jak se ani neptejte a jdeme rovnou na vec.

SKRIN: (s/v/h) 54/100/30 ,vylepena cernobilou grow folii

SVETLO: 70w sodik (son-t) Osram, bez kondiku a pojistky

REZY: 2-krat Bubble gum, dik Atif

SUBSTRAT: kokos, perlit, nahoru keramzit

HNOJE: AH

VETRANI: 2-krat pc 12v, pritah odtah a jeste mam nachystany jeden na ofuk. napojene na 12v trafo od tamanu. teplota d/v 27/20 a vlhkost 40 nic moc, tak jsem je zaklopil urezanyma pet lahvema trafo jede na 6v nebo by mi kytky zmrzly, ale pomalinku se to vsechno lepsi, namacim hadr na stinitko a keramzit strikam takze tak. Ale i tu teplotu bych chtel nejak vylepsit. Jinak jsem to brutalne prehnal s velikosti kvetinacu, ale co uz. Za kazdou dobrou pripominku budu rad, at roste!!

Naposledy upravil lukapa 16-05-2008 v 11:52 AM

Old Post 25-03-2008 v 20:48 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 2


10.den rustove faze 18/ 6

Jedna mrska roste nejak rychleji tak jsem ji strihnul a budu se snazit o Scrog. Hnojim podle navodu, premyslim ze bych koupil jeste na postrik Phyt Amin a chtel bych nejak pojistit kyselost.

Old Post 25-03-2008 v 21:12 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

no jestli chces delat scrog tak bych zacal poradne zastipovat at mas co nejvic vetvi... jaky chces delat vertical ci horizontalni?

Old Post 25-03-2008 v 21:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Čuz, kytičky vypadají moc hezky....
Dost se mi líbí umístění tvojí skříně - když by nic nedávali v televizi,
tak bys jenom otevřel skříňku dole a do ní by se dalo koukat třeba celej večer :-)

Máš to pěkný, budě tě sledovat. Čuzzz

Old Post 25-03-2008 v 21:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5

Pěkné to máš, Phyt-amin si určitě pořiď je to nejlepší co může byt na postřik. Jinak co myslíš tou kyselostí?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 25-03-2008 v 21:53 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ANUBIS
Stálý Člen

Karma uživatele ANUBIS - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 6

no uplne nejvetsi blbost je mit vybojku bez kondiku kondik stoji max 50 a ted mas spotrebu misto 70W tak cca 200W podivej se klidne na naky fora a uvidis ze mam pravdu...jinak at se dari!!

Old Post 26-03-2008 v 05:38 AM
ANUBIS je offline   Profil uživatele ANUBIS   Find more posts by ANUBIS   Foto galerie člena ANUBIS   Click here to Send ANUBIS a Private Message   Add ANUBIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 7

Cau boys,

Mr MAN: kyselost sorry, myslel jsem ec. Jinak by me zajimalo jestli se da ten Phyt amin koupit jinde nez v gshopu...?

ANUBIS: Tak co vim teda z fora ja je to ze nad 70w tam prudi jalovy proud takze se do kila v lezu a vzhledem k velikosti skrine jsem mel jit rovnou do 150w protoze i tak tam mam celkem zimu. (25 C)

Old Post 26-03-2008 v 20:52 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 8

Jo a diky za K+

Old Post 26-03-2008 v 21:02 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

mno tak zerete to stejne:-D kondik tam je proto ze tlumivka vyrabi Jalovy proud......... klidne kondik nemusi byt, tedy pokut nemas takovych sodiku treba 30 a dost uz OT:-D

Old Post 27-03-2008 v 03:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 10




18. den 18/6

Takze kytky celkem dost povyrostly, maji skoro 35cm, tak jsem je parktrat zastrihl. doufam ze jsem to dobre nacasoval, protoze to vypada ze jsem mohl klidne strihat o neco driv. Vlhkost mi vyresila ma mila, poradila mi nalit do nadoby (miska,hrnek) vodu tak do poloviny a do ni vlozit tkaninu, ktera je tam vlozena koby jsi chtel prez ni neco cedit. Takze tkanina odparuje a zaroven nasava vodu z misky, diky tomu mam vlhkost +-50. S teplotou porad bojuju, ta je za svetla kolem 22C, takze kdo ma napad sem s nim. Na postrik jsem koupil Vermesfluid pro pokojove rostliny, aplikuju tak jednou za den. Zalivku tak jednou za tri dny. Bohuzel se obevil jeden problem, kytky uz nemaji tak brcalovou zenou barvu jako driv, trochu zesvetlala,listy jsou tenci a na jednom (viz foto) mi vyjel nejaky hajzl. Jak jsem se tak dival tak to bude vapnik nebo se pletu? prikladam foto a prosim o radu.

Old Post 31-03-2008 v 12:47 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 11

Jinak se omlouvam za foto, muj fotak je v oprave a jeste bych chtel podotknout ze uz ani tak brutalne nesmrdi takze se asi neco deje. A doufam ze to je moje paranoia..

Old Post 31-03-2008 v 12:52 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syst3m_t3r0r
Stálý Člen

Karma uživatele Syst3m_t3r0r - 52% PěstitelskáKarma uživatele Syst3m_t3r0r - 52% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 12

přispeju do debaty, doufam že te nenapadne vylepovat to alobalem jak nekdo radí to radsi nech tak nebo natři na bilo.

Jinak nejlepší na postrik se mi zdá cropmax od plagronu, ten fakt umí.... aspon z mych poznatků.

vlhkost vyřešiš tak že na ne hodiš igelitove sačky uvnitř asi vlhké. to jim bude stačít. nez nejake odpařování.

cose tyče teplot tak nic nemen, jed pořád i tech 22 stupnu, ideal pro rust a kvet. masj se at se daří

Old Post 02-04-2008 v 12:16 PM
Syst3m_t3r0r je offline   Profil uživatele Syst3m_t3r0r   Find more posts by Syst3m_t3r0r   Foto galerie člena Syst3m_t3r0r   Click here to Send Syst3m_t3r0r a Private Message   Add Syst3m_t3r0r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 13






28. den 18/6

Cau growers, tak a je po problemu, na vine bylo vysoke ph zalivky.Jedine stesti ze tu chodi jeste takovi co radi, takze oni vedi tak dikec. Koupil jsem ph test v akvaristice za kilo a nameril skoro 7 !!! tak jsem to snizil octem a uz to kontroluju a hlidam. Kytky zacaly zase brutalne vonet, vratila se jim barva no jen posudte sami......

ve ctvrtek bych chtel prepnout na kvet po rovnem mesici a uz ted jsem nateseny jako maly....

Old Post 07-04-2008 v 17:03 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

mno nezapomen ze kdys prepnes tak plus minus kytka vyroste cca jednou tolik, at ji mas kde dat:-) a 70W sodik moc cm neprosviti,skusil bych je trochu ohnout, polamat at jsou mensi a maji vice svetla

Old Post 08-04-2008 v 09:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 15





5 den 12/12

Tak je to necely tyden od prepnuti kytek 12/12 a nic moc se nedeje. Namontovat sit jsem odkladal a odkladal az jsem to propasnul, ohybaci kolinka v G-shopu dosly (koupil jsem posledni koleno), takze by se dalo rict ze tuto fazi jsem moc nepodchytil. Ale je mi to celkem jedno, protoze uz i velikost kvetniku si rikala o bush style a stejne jsem to chtel vyzkouset. Na to ze je to prvni indoor, tak jsem spokojeny a zaroven zvedavy na vynos, ale poprve je to myslim srand a nema cenu to prozivat. Kyti roste a voni a moje mlada peni, ze se jim venuju az moc. Takze jsem kytky trochu prostrihal, namichal AH-acka, jeste primontuju vetrak na ofuk a uvidime co bude. Jinak co pozoruju ostatni mikropestitele tak neco se mi libi, neco se mi zda naivni, ale vidim v mikropestovani budoucnost. Libi se mi Zeegunovo hydroponicke zarizeni a do budoucna to urcite vyzkousim taky, ale zatim nepredbihejme.

Jináááč, fotak porad nema bude to dvou dnu tak nahazu fotky takze za tyhle sorry.

foto1.

Pujcil jsem si meric el. energie (zadarmo a kazdy muze taky) a ukazuje mi to nejake moc nizke hodnoty nejen me zahradky ale i ostatnich domacich spotrbicu takze musim prijit kde je zakopany pes a namerene hodnoty dodam. Takto to vypada.

foto 2.

Bush

foto 3.

Takto dopadl pokus o Fim zasrih, vyrostly tri vetve...

Old Post 16-04-2008 v 21:12 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amuab
Stálý Člen

Karma uživatele Amuab - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 16

k tomu jalovému proudu..ten udává učinník..kapacitorem nebo indukčností se dá změnit (nesmí být ale větší než 95° i když u malé watáže je to skoro jedno..způsobuje to rezonanci..prostě by se skříň rozkmitala a hučela by..při větších výkonech to dělá větší bordel) jinak si myslim, že ta výbojka už samotná bude vychytaná na nějaký solidní účiník...přečíst návod a podívat se co to vlastně měří...mimochodem kde se dá tento přístroj zapůjčit jak píšeš zadarmo?

a ještě jak někdo psal že 70W sodík ty kytky zas tak neprosvítí...mně třeba zas tak hustý nepřipadaj aby si samy stínily

destroy Babylon and come to Zion

Naposledy upravil Amuab 29-05-2008 v 18:31 PM

Old Post 17-04-2008 v 15:52 PM
Amuab je offline   Profil uživatele Amuab   Find more posts by Amuab   Foto galerie člena Amuab   Click here to Send Amuab a Private Message   Add Amuab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3846800 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív