Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 70w sodik - Bubble gum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 33












zítra 50. den 12/12

Čau!

Zalepené nůžky,
zalepený foťák,
zalepené ruce,
zalepené všechno!!

Kytky jsem totiz ostrihal. jeste predtim jsem je nafotil (zjistil jsem ze to vubec neumim) a moc moc se tesim co z toho "teda" bude. Vypadaji moc pekne, sice nechapu jaktoze ma druha kytka o tolik vetsi palice nez prvni. Jediny rozdil byl v tom ze jsem ji jednou zalil Vermisfluidem, ale ze by ten tolik nafukoval?? No asi jo ! jinak podminky stejne. Jestli dobre pocitam tak 10.den flušuju, jinak mam nejakou slabou lupu, na plyskyrici hovno vidim, tak nevim jak dobre trefit konec. Ale urcite to zmaknu...:

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Naposledy upravil lukapa 29-05-2008 v 14:25 PM

Old Post 29-05-2008 v 14:18 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 34

Ak sa mozem spytat, cim to flushujes?

400W

Old Post 29-05-2008 v 19:40 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 35

Odstátou vodou s upraveným ph na nejakou tu šestku citronovou šťávou...

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Naposledy upravil lukapa 30-05-2008 v 09:36 AM

Old Post 29-05-2008 v 21:53 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 36

No jooo, mne sa paci tvoj grow, na to ze si to zobral poprvy krat ale poriadne bez jedninej chybicky s dobrym vysledkom. Tazko sa mi pozera na tych ludi co to po prvy krat zoberu pod 20w usporkou, to je len pokus bez ziadneho konca. Hocked mnohi 6kilari si o nas 70iatnikoch myslia to co mi o usporkaroch. Ale je to aspon sodik, tak zatial cuss a nech to stastne dozraje bez pliesni, lebo ta jar nam tu priniesa skoro 70% vlhkost.

400W

Old Post 30-05-2008 v 07:26 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 37

no ako sa to ma?

400W

Old Post 05-06-2008 v 10:02 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 38







55. den 12/12

Táák a je to tady 55. den byl pro moje krasavice poslední. Kytkám jsem ukázal slunce aby aspon jednou videly poradne svetlo, u té příležitosti jsem je i vyblejsknul, pak jsem je vyrval a kořeny spařil vodou. Na fotkach je patrne jak může svetlo zkreslovat ale pořád jsou ty bambule pořádný matroš. A nebo raději nebudu předbíhat ještě jsem to nehulil. nejaké fotky ještě dodám, nemám moc času. Za 14-dní napíšu výnos a na ten jsem moc zvědavý, ani si netroufám typovat. Díky všem za podporu, bez vás by to nešlo.

Tak teda poslušně hlásím první grow je u konce a v dalším kole za stejných podmínek pofičí Heavy Duty Fruity !!!

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Naposledy upravil lukapa 06-06-2008 v 09:57 AM

Old Post 06-06-2008 v 09:48 AM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 39

Moc pekne akorat by se hodilo srovnani s necim treba krabickou od sirek, zapalovacem, papirkama, aby mel clovek lepsi predstavu o velikosti. Snad to bude i dobre chutnat a zhulovat gl.

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 06-06-2008 v 11:58 AM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 40

nafotim to nejak na sušině...

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 07-06-2008 v 10:14 AM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 41


Tak takhle to rozhodně nedopadlo..!!!

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 18-06-2008 v 15:33 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 42





Tak jsem tady se zaverecnym zhodnocenim. Poradny pohul jeste neprobehl, ale z toho co probehlo zrovna dva metry do vysky neskacu. Kytky pomalinku schly az zeschly na nejakych skoro 30gramu, a jsem z toho vedle jak ta jedle. i ty nenafouklejsi palky tak o dve tretiny. Myslim ze to je taky diky tomu ze jsem se vysral na poradny odtah a vlhkost i behem kvetu byla kolem 40-50.Kazdopadne venkovni kytky mi nikdy tak nezeschly.Pro jistotu mi jeste zaprotestoval fotak takze foto nic moc.

Na druhou stranu co se tyka kvality tak nadsenost. Aroma jde hodne citit a co se stavu tyce tak temer okamzity najezd do energickeho poblouzneni, jeste to neni ono,trochu to skrabe v krku,tak to necham jeste chvili odlezetale sranda bude jista.

Diky za rady, diky za trpelivost kterou nekteri se mnou meli...

Na hore fotka pro srovnani original Bubble gum kupovany v Holandsku.

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Naposledy upravil lukapa 24-06-2008 v 22:23 PM

Old Post 18-06-2008 v 20:11 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 43

Cus hlavne ze se to da kourit. Taky jsem z toho vzdycky vyvoranej jak se mi to seschne. Jak to pokosim tak si rikam to bude bomba.. a pak by clovek temer plakal, kdyz vidi jak se to po tejdnu seschlo... ale co Kdo to dela for fun a aby si pokouril s kamosema kvalitni huleni a nemusel ho za draho kupovat. Kdyz hulis jak ja jen o vikendu tak ti to do dalsi urody staci a nemusis k tomu mit ani velkou wataz, pokud nehulis hodne nebo nejsi zlatokop, jako dost lidi co sem na grower pisou

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 18-06-2008 v 20:32 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 44

Jasna paka presne tak. Sice hulim casteji nez o vikendu, ale delam to pro fun a chaos v hlave.Nezbyva nez zdokonalovat.Ale tvuj grow lamater vypada na rekord ne? Jenom me trosku prekvapilo za dokonceny grow jedna karma? Asi vime cim to je ze jo?

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 19-06-2008 v 14:33 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 45

No nevim nevim jestli to u me vypada na rekord, nadeje byly velke, ale nejak se mi to prestava zdat

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 19-06-2008 v 16:17 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 46




Takže vážení a milí příznivci zeleného kouře, je tady smoke reporte toho zeleného zázraku.Ve stručnosti to zkusím nějak sečíst a podtrhnout, aby se třeba ostatním nemuseli tím vůbec zabývat. N a začátek je třeba říct, že to byl první pěstování pod lampou, a myslím že to dopadlo celkem dobře.Není to ještě ono, ale snad se to vychytá. Takže co se týká palice samotné, není to takové to tvrdé kupované skéro, ale zase to dohání na vůni a chuti. Objem paliček mě pravda trochu zklamal, ale nevím jaké mají zkušenosti ostatní jestli vůbec pod 70w se dá vypěstit palice jak pěst. Chuť a účinky, na které jsem byl moc a moc zvědavý, dopadly skvěle. Pro porovnání jsem si vypaloval rypáček několikrát v Holandsku, Francii, Španělský hašišek a v Anglii taky haš,protože tam tráva nebyla. Tak jsem byl celkem nervozní z toho mého díla, ale dopadlo to super. Vyzkošel jsem to na kamarádech na chatě a ti se přišli druhý den vyptávat cože to bylo za bordel. Je fakt že když je to spíš sklizené (nebo tak akorát) tak žádný výtuh nehrozí. Je to hodně aromatické, asi díky odrůdě páč na té žvejce něco je
V chuti jde ještě trošičku citit nějaká hnojka, takže teď budu flušovat asi slabší tři týdny. Ale jinak taky dobrá.

Takže pro všechny wattážníky, i sedumde je v pohodě!! Doufám že další skříňka bude ještě lepší. Tak ať NÁM to roste!!!!

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 02-07-2008 v 12:18 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
autogen2
Stálý Člen

Karma uživatele autogen2 - 0% PěstitelskáKarma uživatele autogen2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 47

k+ za vlmi pekne zdokumentovanie a celkom peknu urodu......ja chcem ist teraz s kamosom do 250 takze dufam ze to vyde

Old Post 15-07-2008 v 11:40 AM
autogen2 je offline   Profil uživatele autogen2   Find more posts by autogen2   Foto galerie člena autogen2   Click here to Send autogen2 a Private Message   Add autogen2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bloodaxe
Nový Člen

Karma uživatele Bloodaxe - 30% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 48

mas to pekne...treba se taky dockam, ze to budu mit nekdy taky takove

Old Post 09-08-2008 v 09:54 AM
Bloodaxe je offline   Profil uživatele Bloodaxe   Find more posts by Bloodaxe   Foto galerie člena Bloodaxe   Click here to Send Bloodaxe a Private Message   Add Bloodaxe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2641460 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív