Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st inDOooR 70w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 33

klidne myslim ty vetve i vic potahej, oni maji uzasnou vlastnost a to je jista tvarova pamet, takze kdyz uz kytku do naky pozice dostanes a tak 24 hodin ji v ty pozici nechas, tak ona uz v ni pak zustane temer sama, samozrejme casem se opet vrati zpet, ale proste kdyz za vetev zatahnes, tak se nejak natvaruje a pak si muzes vsimnout ze by se ti hodilo ji potahnou trosku jinym smerem, takze odvazes provazek a prevazes ho jinam a krasne timhle zpusobem muzes kytku natvarovat... neboj se toho gajna je zrejme pruzna jako krava jak jsem poznal u svyho growu.

citace:
Původní příspěvek od [Vania]
já budu měnit jen zálivku a časem by se pH pudy melo změnit ne???


tak nejak si nejsem jistej, ja myslim ze PH ty pudy nezmenis, podle me maximalne muzes stabilnima zalivkama zmenit PH celku (pudy + vody), ale lepe by bylo kdyby se vyjadril nekdo vice erudovany v tomto oboru

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 15-08-2008 v 22:49 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Příspěvek č. 34

-mě se zdá, že máš pH půdy v pohodě- ideálně je pro půdu 6.5-6.8... zálivku bych snížil ke stejný hodnotě...pokud snížíš pH k 5.6 tak se nejspíš zpomalí růst zčervenaj řapíky listů i stonky...taky to může zhermit...vše z vlastní zkušenosti!
-vstřebávání prvků:
http://grower.cz/home/potw.php?acti...&photoid=153921
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499

Podle očí poznáš člověka.Zdravím z kosmu

Old Post 16-08-2008 v 11:18 AM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 35

jak jsem tak pozoroval ten obrázek, tak nejvíc vstřebavá všechny prvky najednou při pH 6,5, takže se budu snažit měnit zálivku na toto pH.....jinak pH pudy tomu odpovídá......každopádně dík za radu guys!! za každou radu a připomínku jsem rád..... a s tím ohýbáním..uvidím zase časem, ted to nechám takhle přivázaný a až to trocha vyroste tak uvidím co dál ...tak zatim PeACe

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 16-08-2008 v 12:54 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 36

po dlouhém přemýšlení jsem se rozhdl že dnes přenu na 12/12, kytka sice není jeste tak velká, ale jelikož to je jen 70w tak se bojím, že by to potom při kvetu neprosvítilo všude, takže radši mín a pořádně tak zatial

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 17-08-2008 v 01:28 AM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 37

dnes přepnuto na květ (12/12) ......snad to pekne poroste... za jak dlouho mám asi začít hnojit hnojivama na kvet? a můžu hnojit víc než je třeba napsaný v návodu??

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 17-08-2008 v 09:29 AM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 38

no hnojiva na kvet uz ted, v tech hnojivech by snad mely byt i latky, ktery urychluji prepnuti metabolismu rostliny na kveteni... takze to do nich cpi co nejdriv... jinak preju hodne stesti

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 17-08-2008 v 13:29 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

2. den 12/12 Příspěvek č. 39





Tak tu mám fotky z druhého dne na kvetu, nic se zatim nemění, za chvili snad kytka ukáže co skrývá pod slipama ( sukní ?? ) já pevně doufám že to bude holčička .......mimochodem dal jsem první hnjoku na kvet (startovní dávkování 10ml / 1,5 l ) tak uvidíme jak se jí bude líbit, až budou nějaké změny, dodám foto apod.....zatial PEACE

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 19-08-2008 v 15:04 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 40

no roste ti ta kytka krasne, ale chci se zeptat: s tou hnojkou si snad delas prdel ne? 10ml/1.5l? to je jako kdybysis namichal sklinku piti pul sirup pul voda... prijde mi to jako silena koncentrace... bejt tebou bych hafo ubral, jinak tu kytku spalis....

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 19-08-2008 v 20:01 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od spector
no roste ti ta kytka krasne, ale chci se zeptat: s tou hnojkou si snad delas prdel ne? 10ml/1.5l? to je jako kdybysis namichal sklinku piti pul sirup pul voda... prijde mi to jako silena koncentrace... bejt tebou bych hafo ubral, jinak tu kytku spalis....


nejsem blbej je to tak psaný v návodě......první dávka hnojiva musí být vetší (15ml/2l), takže to není nic neoficiálního ;-)

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 20-08-2008 v 09:31 AM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 42

aaaaaaaaha... ale ti rikam malem me to porazilo, ja myslel jako, ze tim hodlas hnojit furt...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 20-08-2008 v 12:06 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

7. na KVětU Příspěvek č. 43




Tak tu máme sedmý den na kvetu, já stále nevím jestli je to žena či muž, ale kytka se docela solidně rozrostla.....hnojím jak to jde....nějaký hnojivo na kvet + postřik na zastavení růstu zelených části rostliny a na posílení kvetu......nooo takže kouknete na foto a držte palec at je to slešna peace

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 24-08-2008 v 16:35 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 44

lOsoOzo šitozo ..... asi to je pekne v p*c*......tak prohlížím preflowers a vždy leze takovej ten uzkej lísteček a hned za ním taková mini bobule...... s největší pravdepodobností SAMEC .....možná hodím nějaký makro aby to bylo oficiální i od vás.......tak zatial....

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 27-08-2008 v 09:41 AM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kocour
Stálý Člen

Karma uživatele Kocour - 73% PěstitelskáKarma uživatele Kocour - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 45

No, hlavne si tam dej poradnej ofuk,
takhle ti to zplesnivi,
i kdyz to bude samice.

Old Post 27-08-2008 v 12:32 PM
Kocour je offline   Profil uživatele Kocour   Find more posts by Kocour   Foto galerie člena Kocour   Click here to Send Kocour a Private Message   Add Kocour to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kocour! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pyroh
Stálý Člen

Karma uživatele Pyroh - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 46

čus. určitě sem nějaký ty fotky hoď. třeba se časem ukáže samičí pohlaví
uvidíme na fotkách

Old Post 27-08-2008 v 14:07 PM
Pyroh je offline   Profil uživatele Pyroh   Find more posts by Pyroh   Foto galerie člena Pyroh   Click here to Send Pyroh a Private Message   Add Pyroh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 47

Třeba to bude hermáč takže budeš škubat bobule jak o život.....
A jestli teda jo tak to bude kurva škoda páč vypadá perfektně...

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 30-08-2008 v 14:23 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 48

no nakonec asi samičkaaaaaa blizny pomalu ale jistě lezou, a ty malý bobule co tam byly? to stále nvm co toje, možná zárodek nových listů, těžko říct, každopádně bych sem hodil foto, jenže makro na mém fotoaparátu není zrovna nejlepší, tak uvidíme jak to dopadne, zatim PEACE !

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 30-08-2008 v 15:56 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-06-2013 - First indoor - 200W CFL - 1 odpovědí
27-06-2010 - 1. indoor grow 100W - 2 odpovědí
18-08-2010 - 2.indoor 70W sodík - 86 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8849610 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív