Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 36 37 38 39 40 »
Autor
Téma 
HEXAGON
Nový Člen

Karma uživatele HEXAGON - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 593

to Expresion

Si ho precitaj ten prispevok este raz a potom asi zmazes ten svoj prispevok...

Old Post 05-05-2006 v 00:45 AM
HEXAGON je offline   Profil uživatele HEXAGON   Find more posts by HEXAGON   Foto galerie člena HEXAGON   Click here to Send HEXAGON a Private Message   Add HEXAGON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 594

no, z vlastni zkusenosti musim rict za kazda tlumivka pripojena na sodikovku hrala(a to tak, ze hodne)... at uz byla vybojka nova ci stara...

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 07-05-2006 v 19:14 PM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HEXAGON
Nový Člen

Karma uživatele HEXAGON - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 595

m©¤ !!!

Ta odpoved Expressionovy sa mi paci...

Ja by som skor doriesil tu kontrolu tej teploty na tepelnej poistke nejakym cidlom a ked sa jej teplota priblizi 70 stupnom, dajmetomu 65-67, tak by mohol mobil prezvonit na ten, co mam u seba(teda by som nemusel cakat az kym prdne poistka ale by som rovno kupil novu vybojku)...

No a pre istotu toto iste riesene aj s vypadkom elektriny, teda este lepsie, pri vypnuti svetla, takto by mi mobilek zazvonil vzdy pri vypnuti svetla a ja by som vedel ze svetelne perioda skoncila, teda casovac je v poriadku,,


Prajem Vam pekny tyzden

H

Old Post 08-05-2006 v 07:14 AM
HEXAGON je offline   Profil uživatele HEXAGON   Find more posts by HEXAGON   Foto galerie člena HEXAGON   Click here to Send HEXAGON a Private Message   Add HEXAGON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HEXAGON
Nový Člen

Karma uživatele HEXAGON - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 596

Ideme chlapy!!! ideme zeny!!! Ideme na to !!! JuuuuuuuJ

Old Post 08-05-2006 v 21:18 PM
HEXAGON je offline   Profil uživatele HEXAGON   Find more posts by HEXAGON   Foto galerie člena HEXAGON   Click here to Send HEXAGON a Private Message   Add HEXAGON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 597

yavar a sme zase v kruhu
Čakám reakciu typu"áno,28000Lumenov ale v spektre kytičkou plne spotrebovanou,potrebnou,sodík vyžiari 40000 lumenov do luftu" ,ale je to zábava

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 09-05-2006 v 17:39 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Farm
Stálý Člen

Karma uživatele The Farm - 83% PěstitelskáKarma uživatele The Farm - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 598

tak vidim že zkusim žařivky !!to snad neni možny !

Prvni domaci kvití
Babička
Speed Queen one

Old Post 11-05-2006 v 19:38 PM
The Farm je offline   Profil uživatele The Farm   Find more posts by The Farm   Foto galerie člena The Farm   Click here to Send The Farm a Private Message   Add The Farm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 599

m©¤ - Chtel bych se te zeptat jakou bys doporucil vybojku na kvet konopi?Mela by to bejt 400w a mela by slapat na standardnim predradniku.Potrebuju co nejlepsi vybojku na kvet,chci jet jenom 12/12 sog.Jakou bys doporucil?Moje soucasna je son-t agro (chci samozrejme co nejlepsi,to znamena lepsi nez agro) - dik za odpoved

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 16-05-2006 v 19:07 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 600

Pán m©¤ ,pozerali ste už tú novinku"sulfur light" alebo tak nejako,trochu som na to pozeral,ale pre mňa je to nereálne,robia sa tuším len 1000W, ale prekvapili ma parametre:na 1000W mala asi 130000 lumenov(asi ako sodík) a spektrum...no asi ako metalhalid,možno aj plnšie(ako slnko by som povedal,ale nemal som graf na porovnanie.Možno ju už poznáte,to ja len tak pre zaujímavosť.Inak cena bola tiež dosť vysoká,ale životnosť tiež(okolo 60000 hod. ak sa nemýlim,ale nejaký komponent mal životnosť asi polovičnú).V angličtine nejako veľmi dobrý nie som a v češtine,slovenčine som o tom nejako nič nenašiel.Pekný deň

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 17-05-2006 v 15:01 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 601

citace:
Původní příspěvek od m©¤
[
Pro úzkou skupinu pana "yavar", "expresion" či "metalsodik" zdůrazňuji: PRODUKTIVNÍ DISKUSI S VLASTNÍMI PODMĚTY. [/B]



m©¤ -Já se už se delší dobu nezapojuji do tvých debat , tak mě laskavě neber do HUBY. Budu rád , když nebudeš komentovat mé případné nové příspěvky v jiných sekcích. Co se týče mých vlastních produktivních příspěvků , tak je na rozdíl od tebe vždy alespoň doložím fotkama, ty tu jen kecáš a fotit asi ještě neumíš , nebo není co ??????!!!!! Tak mi dej už laskavě pokoj!!!!!!!

Old Post 17-05-2006 v 15:38 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 602

m©¤ - Dik za info..Myslis tedy,ze son-agro je prekonana?Kterou z GIB vybojek bys vybral na kvet?Extreme output nebo jakou?

Co si myslis o tehle http://www.sunmastergrowlamps.com/ vybojkach?Svyho casu jsem na ne koukal a zdaly se mi zdaleka nejlepsi,ale mel by k nim bejt specialni predradnik.Co teda vybrat?GIB nebo sunmaster a nebo agro či nejakou jinou?Potrebuju 400w na kontinualni SOG.O rust moc nejde,pujdou rizky rovnou na kvet.http://www.sunmastergrowlamps.com/SunmSpecFam.html

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 17-05-2006 v 18:05 PM

Old Post 17-05-2006 v 17:48 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 603

Jahudka! - pokud jde čistě o lumeny, tak ještě lepší se mi zdá tato:

http://www.nurturelite.com/HPS.htm

400w SuperHPS nurturelite
more than 62,000 lumens

600w SuperHPS nurturelite
more than 94,500 lumens

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 18-05-2006 v 07:00 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masox
Nový Člen

Karma uživatele masox - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 604

Ty od Gib-Lighting mají sice méně lumenů (ne o moc) zato mají posílené modré spektrum, což je slabina snad včech HPS výbojek... Ale jahůdko pokud jsem dobře viděl fotky tvojí "skříňě" , tak si vem SON-T a k němu stejnou watáž MH (třeba od narvy) - u tebe bych to viděl na 250 + 250 W, nebude to sice těch 400W co si chtěl, ale bude to kotel. Od GiB si kup ty poloelektronické předřadníky pro 250W a máš to.

Old Post 18-05-2006 v 09:03 AM
masox je offline   Profil uživatele masox   Find more posts by masox   Foto galerie člena masox   Click here to Send masox a Private Message   Add masox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele masox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 605

citace:
Původní příspěvek od masox
Ty od Gib-Lighting mají sice méně lumenů (ne o moc) zato mají posílené modré spektrum, což je slabina snad včech HPS výbojek... Ale jahůdko pokud jsem dobře viděl fotky tvojí "skříňě" , tak si vem SON-T a k němu stejnou watáž MH (třeba od narvy) - u tebe bych to viděl na 250 + 250 W, nebude to sice těch 400W co si chtěl, ale bude to kotel. Od GiB si kup ty poloelektronické předřadníky pro 250W a máš to.


Diky za infa vsem..No jinak 2x 250 by bylo mozna dobry,ale jednak je na ta moje skrin pomerne mala (takze by se to tam sotva veslo) cca 60*85 a zadalsi bych to musel cely prekopavat,kupovat 2 * 250w balasty,predelavat veskerou vzduchotechniku atd.Navic ted planuju jet specialni SOG kde potrebuju mit 1 lampu uprostred,takze tuto variantu zamitam.

Mam 400w son-t agro,je jeta cca 1 rok a neni spatna,jede to pod ni porad dobre.Mela by vydrzet okolo 30000 hodin coz je asi 4 roky nonstop provozu,ale rikal jsem si,ze bych zkusil jen vymenit vybojku za jinej lepsi typ pokavad neco lepsiho opravdu existuje.Jde mi o kvet,protoze jak jsem jiz psal,dobu rustu hodlam vynechat uplne.Pujde to rovnou na 12/12

-Zda se mi,ze m©¤ ma teorii zmaknutou opravdu dobre.To nejsou vymysleny veci co on tu presentuje.To vsechno je totiz i ve fyziologii rostlin (staci se tam podivat je na netu ke stazeni).No a ja protoze delam rad vselijaky pokusy bych si od nej nechal rad nejakou vybojku na kvet doporucit a vyzkousel bych jestli na tom neco je.Samozrejme,praxe muze bejt malinko jina,rozdily muzou byt nepatrne az neznatelne,ale treba na tech vecech neco je.Vzdyt vzdycky se vychazi z teorie a az pak se overuje vse v praxi.At jsou to vypocty staveb,ruzne chemicke reakce atd.Proste na teorii je zalozena cela veda a ja tomu proste verim.Neverim tomu,ze to co tu m©¤ presentuje jsou vsechno plany zvasty.Staci si to precist.Mozna ze nepestuje,mozna ano to nevim,ale na teorii proste neco je at se nam to libi a nebo ne.Ano,v pripade zarivek oceanic colour se prokazalo ze se nevyrovnaj pri nizsi watazi sodiku,ale v tomhle pripade by slo uplne o neco jinyho.Me nezajimaj urazky atd.Pokud si vsechno tady prectu bez emoci musim uznat,ze m©¤ ma ve spouste veci pravdu.Jestli uplne ve vsem to asi ne,ale protoze do takovy hloubky nevidim,tak s nim ani nehodlam polemizovat.Klidne priznam,ze tomu tak jako on proste nerozumim.Ja se ucim praxi a neco jsem vystudoval z knizek,ale ta fyziologie je tak slozita a je v ni tolik souvislosti ze tomu vsemu nerozumim a myslim si,ze to tady ma takhle teoreticky zmaknuty malokdo.Ja bych rekl,ze my to vidime strasne zjednodusene.Vidime spektrum fotosyntezy a koukame jaky spektrum vyzaruje vybojka a to porovnavame.Tech dalsich faktoru co na rostlinu jeste pusobi je mnoho.Dokonce rostliny reaguji na ruzne vlnove delky cervene barvy jinak.Neni cervena jako cervena.Proste najit optimalni svetelnej zdroj neni jednoduchy a musi se to zkouset a zkouset.Pokud to ma nekdo zmakly vyborne po teoreticky strance(coz si myslim ze m©¤ ma),muzu se vyhnout zbytecnym pokusum a omylum a vyber vhodneho svetla se podstatne zuzi.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 22-05-2006 v 09:07 AM

Old Post 22-05-2006 v 00:50 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 606

Jahudka! - a pokud tedy přihládneš ke všemu, co se tu napsalo - jak z teorie i praxe - které světlo to tedy vyhrálo ???????

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 22-05-2006 v 08:45 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 607

Neson - Nevim,protoze je tady toho tolik,ze nejsem schopnej si udelat nejakej zaver.Kazdej doporuci neco jinyho.Ja osobne si myslim,ze agro je dobry prave proto,ze dodava i cast modry.Urcite je ta modra slozka potreba i v kvetu (koneckoncu najdou se i taci co v kvetu sviti MH+HPS).To ovsem nemusi bejt optimalni,protoze ty modry slozky v tomto pripade uz je v kvetu asi moc.Agro sviti modre daleko min nez kdyz bych to zkombinoval (MH+HPS) a protoze i modra je v kvetu treba,myslim si,ze je to slozeni spektra s agra jedno z nejlepsich na trhu.Muze to bejt blbost,nezkousel jsem jinou vybojku.Tohle jsem vydedukoval z celyho tohohle threadu+dalsich informaci na netu.Hodne vybornejch pestitelu (napriklad xmalcolm a dalsi) jede pod mixed mode (agro) vybojkama..Zajimal by me nazor a doporuceni pana m©¤.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 22-05-2006 v 09:03 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 608

Trosku vam tady skocim do diskuze/hadky. Nevite, kde bych sehnal nejake detaily o sodikove lampe Tesla SHC 150W? Mam na mysli detaily jako jako svitivost, barvu svetla a podobne. Hledal jsem hledal, ale nic nenasel. =o( Dekuji predem.

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 25-05-2006 v 19:03 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 36 37 38 39 40 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2018 - Osvětleni z OBI - 4 odpovědí
10-04-2019 - COB LED Osvětlení - 21 odpovědí
28-12-2016 - len osvetlenim - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7079780 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív