Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35
Autor
Téma 
DarkLight
Stálý Člen

Karma uživatele DarkLight - 4% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 513

Vim kdy jsem si ten nick vymyslel, ale nevim proc mi prislo na mysl zrovna tohle. Bylo to ve 12 kdyz jsem si zakladal profil v 3D galerii abych tam hodil my dilka, tehdy sem s 3D zacinal.

A nejak me proste napadlo DarkLight, jako malej spunt, bez hlubsi souvislosti. A hlavne to byla rychlovka behem minutky dvou, vubec jsem to hloubeji nepromyslel, nedelal varianty.. Ted si koumu nad kdecim, mam strasne resky s osobnim logem kam se to DL zapracovava spatne.

Proto me ted me malinko stve, ze jsem si nevymyslel neco originalnejsiho a propracovanejsiho, avsak zavedenej nick uz menit nechci.

Ale zase postupem doby jsem ho i zacal mit rad

DarkLight (tmave-svetly, nikoliv tmave svetlo)
- uz z nazvu je to jasnej kontrast, stejne jako moje osobnost, na kterou tedy nick perfektne sedi
- do meho vkusu s hadrama se to vejde zrovna tak, (cerna a bila)
- jde to zkratit, kamosi mi rikaji jen Darku, coz neni trapny a nezni to spatne

-Got blunt?
-Got weed?
(c) How high

Old Post 20-04-2009 v 00:46 AM
DarkLight je offline   Profil uživatele DarkLight   Find more posts by DarkLight   Foto galerie člena DarkLight   Click here to Send DarkLight a Private Message   Add DarkLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 514

To bylo porad: ty ses takovej mastak, jak to muzes mit takhle. Ty vole, to jenom mastak jako ty muze zbastlit neco takovyhleho. Mastenko... vy dve zhuleny mastenky... mastaku kde kurva ses...
Proste se to nejak chytlo.
Jinak tohle uz je muj treti Nick na groweru. Pokazdy dostanu nejakou schyzu a reknu si ze seru na huleni, vyhodim skrin, smaznu se z groweru. Uz bych si to mel dat v hlave dohromady.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 27-04-2009 v 11:21 AM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr!Freeze
Stálý Člen

Karma uživatele Mr!Freeze - 83% PěstitelskáKarma uživatele Mr!Freeze - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 515

No, to jsem se takhle jednou s bratrancem vraceli z lyžováni na chatě pěšky, a nějak mě něčim pěkne naštval, a tak sem ho značně vyhulenej šoupnul do takovy horský říčky, vody tam bylo malo, tak se mu nic nestalo ale za zbyvajici pul kilacek domu jeste znacne domrznul od te doby jsem byl Chladil, a později i to přejmenoval na freezer, vis znama postavicka z batmana, a pote moje nova degenerace puvoni prezdivky chladil - Mr ! Freeze

Old Post 27-04-2009 v 22:43 PM
Mr!Freeze je offline   Profil uživatele Mr!Freeze   Find more posts by Mr!Freeze   Foto galerie člena Mr!Freeze   Click here to Send Mr!Freeze a Private Message   Add Mr!Freeze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c.u.b.e
Samotář

Karma uživatele c.u.b.e - 78% PěstitelskáKarma uživatele c.u.b.e - 78% PěstitelskáKarma uživatele c.u.b.e - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 516

Zdravim,

tak ja to mam celkem jasny. Jmenuju se Jakub (Kuba) a od toho bylo jen kousek ke Cube. No a protoze při zakladani mailu bylo cube uz obsazeny, tak jsem to vylepsil na c.u.b.e Postupne jsem si na tech kostkach zacal ujizdet, kostku mam jako wallpaper, tapetu na mobilu, atd.

Belladonna- 5x 18w zářivky

Existuje pouze jeden opravdu závažný filozofický problém: to je sebevražda. Rozhodnout se, zda život stojí nebo nestojí za to, abychom ho žili, znamená odpovědět základní filozofickou otázku. Všechno ostatní, zda je svět trojrozměrný, zda duch má devět nebo dvanáct kategorií, je až druhotné. Albert Camus

Old Post 03-01-2010 v 00:32 AM
c.u.b.e je offline   Profil uživatele c.u.b.e   Find more posts by c.u.b.e   Foto galerie člena c.u.b.e   Click here to Send c.u.b.e a Private Message   Add c.u.b.e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 517

Na základce když jsem se nudil jsem si vymýšlel nějakou přezdívku a najednou mi do ksichtu spadl z tabule MEN.
Tak jsem ho nakreslil do takových kostek snad si to představíte( prostě obdélník dole dve čarky nahoře jedna a je to M a takto ze všemi).
A nakreslil jsem to černou fixou přes celou lavici. No a od té doby jsem MEN. A aby to nebylo tak samotné tak k tomu přibyl Mr.MEN.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-01-2010 v 01:56 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 518

můj nick upozorňuje na mojí nerozhodnost,rozpolcenost až schizofrenii )
Vím zkrátka všechno a zároveň nic

Old Post 03-01-2010 v 08:06 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 519

Můj nick? asi tak, mel sem rad vždy padlí anděly, byli pro me nečim mezi dobrým a zlím, a mě se strašně líbilo Ezechyel, ale jelikož mam rad originali tak sem si říkal že to poupravím na Azachyel. Jak v počítačovích hrach, tak tu, tak na chatu na icq, mam pořad stejnej nick a to: Azachyel skraceně Aza a tak mi říkaji i normálně v životě asi tak

Old Post 03-01-2010 v 08:19 AM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Irvin
Stálý Člen

Karma uživatele Irvin - 53% PěstitelskáKarma uživatele Irvin - 53% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 520

Nick som vymyšlal pri registrácií tu na growery. Nechcel som použiť nick ktorý už používam roky, pretože ma pod nim pozná mnoho všeliakých ľudí. No a v tej dobe som fičal na beatnikoch, tak som sa inšpiroval Allen Irwin Ginsbergom.

CFL-125W SCROG WW&Papaya

Old Post 03-01-2010 v 10:32 AM
Irvin je offline   Profil uživatele Irvin   Find more posts by Irvin   Foto galerie člena Irvin   Click here to Send Irvin a Private Message   Add Irvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 521

no staci hodin neco z karmy, myslim ze Morganovi a Fruddymu nebude vadit....

meles sracky

Jenom OT nic jinýho.... a navíc meleš blbosti.... ( jde tam citet v te blbosti- sracky)

jo proste jsem kus hoven!

Old Post 03-01-2010 v 18:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
montauk_monster
Stálý Člen

Karma uživatele montauk_monster - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 522

ja kdyz jsem se tady registroval, tak chvili predtim jsem cetl nakej clanek o prisere z montauku a byli tam i fotky a nak me to zaujalo

btw. to je ten clanek

Old Post 09-01-2010 v 15:30 PM
montauk_monster je offline   Profil uživatele montauk_monster   Find more posts by montauk_monster   Foto galerie člena montauk_monster   Click here to Send montauk_monster a Private Message   Add montauk_monster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hu.pik
Nový Člen

Karma uživatele hu.pik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 523

Tak můj nick vznikl čistě náhodou a také kůli tomu že ho má málokdo.

Sám sem ho vymyslel na základě poskakování za hudby D a následných kruhových efektů.

Používám ho na více místech a mám i více nicků a jsem všudypřítomný .

hupik (zde hu.pik pač už zde byl tento nick zabrán nebo už nevím proč..) je také zkratka jiného mého nicku .

lepsi kyti ,nezli Alzheimera miti
Pisu bez hacku a carek ,protoze klavesnice je vestavu vice Nemeckem , nezli Ceskem !

Old Post 13-03-2010 v 12:53 PM
hu.pik je offline   Profil uživatele hu.pik   Find more posts by hu.pik   Foto galerie člena hu.pik   Click here to Send hu.pik a Private Message   Add hu.pik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 524

možná podle smíchu, určitě podle jednoho florbalovýho teamu, používám ji i ve svém reálném životě, v místě méh bydliště

mám jí už tak od 6-7 třídy základky, takže nejmíň 2 roky

jo a tu rádoby stylovou trojku a velký písmena jsem byl nucen vymyslet,když bylo Hyena zabraný už..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 13-03-2010 v 13:39 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 525

Můj nick není moje přezdívka.Já prostě mám rád fialové a pururové odrůdy např:blueberry,Purple 1,Shaman,Durban poison,Passion 1 atd...Hrozně moc my chutnatnají a protože jméno filka tu již je tak mám jméno Purple.A navíc mám rád rock takže vlastně i Deep purple!!!

Old Post 13-03-2010 v 16:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 526

Nik jo? No když naší mašťácký skupince bylo tak asi 16, 17, tak jsme hrozně rádi používali slovo čas. Z nudy jsme vymejšleli jaký všechny slova maj v sobě čas a jelikož čáslav se dala napsat jako časlove, tak se mi to zalíbilo- láska k času... Už jsem se tady setkal s nepochopenim- někdo si mylsel, že to znamená čas peněz (love). Mě to nikdy nenapadlo, tak než jsme se dopracovali k vysvětlení, tak to bylo docela legrační!
Jinak moje přezdívka to opravdu není, mně říkají Květinka a to většinou jen slečny!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 13-03-2010 v 16:54 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 527

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Nik jo? No když naší mašťácký skupince bylo tak asi 16, 17, tak jsme hrozně rádi používali slovo čas. Z nudy jsme vymejšleli jaký všechny slova maj v sobě čas a jelikož čáslav se dala napsat jako časlove, tak se mi to zalíbilo- láska k času... Už jsem se tady setkal s nepochopenim- někdo si mylsel, že to znamená čas peněz (love). Mě to nikdy nenapadlo, tak než jsme se dopracovali k vysvětlení, tak to bylo docela legrační!
Jinak moje přezdívka to opravdu není, mně říkají Květinka a to většinou jen slečny!



Tak zrovna tohle mně zrovna vubec nenapadlo:-O a to jsem o tom přemejšlel docela často prootže mně furt nic nenapadalo...

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 13-03-2010 v 17:27 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 528


planter znamená plantážník a mě se to líbí toť vše obrázek to objasní

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 13-03-2010 v 19:19 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8130280 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív