Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 32 33 34 35
Autor
Téma 
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 529

Teaman: čaj-muž->čajový-muž>muž=man>čajový-man>čaj-man>[čajmen]=ten co pracuje/oval v čajovně>a tak to prostě bylo, je a bude... LÁSKA K PŘÍRODNÍM PRODUKTŮM> čaj a marie-juana...
Mno a čaj s Marií je nejvíc... A proto teaman...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 13-03-2010 v 19:34 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 530

jelikož miluji reggae a poslouchám Boba tak sem čet pár knížek týkajících se reggae nebo Boba konkrétně a dozvěděl jsem se : ........Tuff Gong byla Bobova přezdívka a později i název jeho hudebního vydavatelství ............. Prostě Tuff Gong I am reggaeman

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 05-04-2010 v 19:18 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 531

víte, že ani nevím? vlastně by mě to samotného celkem zajímalo. ale kamosi a ostatni me znaji jako Pajku od jakživa, jenže skoro všude kam se přihlásim, tak je Pajka obsazen, a muj mozek by bylo namahave vymyslet neco noveho, takže prostě Pajkapajka

Old Post 10-04-2010 v 12:56 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 532

Za dávných dob na střední jsme o literatuře probíraly renesančně satiricko humoristický román od Françoisa Rabelais Gargantua a Pantagruel. Tak blbej název díla, že si ho pamatuju do dnes. No a prcek taky zrovna nejsem

Old Post 11-04-2010 v 17:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apeiron
Nový Člen

Karma uživatele apeiron - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 533

Překlad z řečtiny je neomezeno, neurčito, nekonečno. Nekonečné, všeobsahující, nerozlišené božské Jedno, zdroj Všeho, odkud všichni a vše pochází a kam všichni a vše dospěje. U Anaximandra počátek, princip všeho jsoucna, kvalitativně nediferencovaná, prostorově neomezená pralátka ve věčném pohybu, zdroj veškeré mnohotvárnosti světa. Později prostorové, časové a matematické nekonečno.

Old Post 11-04-2010 v 18:06 PM
apeiron je offline   Profil uživatele apeiron   Find more posts by apeiron   Foto galerie člena apeiron   Click here to Send apeiron a Private Message   Add apeiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 534

Tento můj nick vznikl náhodně,když jsem tak jednou v zápalu dobré nálady brouzdal po netu a narazil na jeden link,kde je nějaký pes nebo co toje a létá v letadýlku http://www.kambu.tv/ a jmenuje se kambu tak od té doby totok no..jinak tento nick používám výhradně jen na G..

Old Post 28-03-2011 v 02:57 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 535

citace:
Původní příspěvek od Kambu
Tento můj nick vznikl náhodně,když jsem tak jednou v zápalu dobré nálady brouzdal po netu a narazil na jeden link,kde je nějaký pes nebo co toje a létá v letadýlku http://www.kambu.tv/ a jmenuje se kambu tak od té doby totok no..jinak tento nick používám výhradně jen na G..


Ta hra je strašnej zápich

Komár neni mucha pyčo

Old Post 28-03-2011 v 12:04 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 536


Kdysi dávno jsem za časů starého Score pročítal tuto ještě blahodušnou literaturu a v jednom čísle(už si nepamatuju v kterém (38??)), sem pročítal recenzi na Space Hulk a tak nějak mě to zaujalo...hehe a můj bláznivý mozek si to oblíbil...

http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Genestealers

PS: "To máš za Kamila..."... ...nutno číst recenzi...do teď si to pamatuju...Paradoxně sem tu hru nikdy nehrál...


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 28-03-2011 v 17:53 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eazer
Nový Člen

Karma uživatele eazer - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 537

mno kdysi když jsem hrával counter-strike 1.6 semtam si ještě i ted zahraji tak jsem si chtěl dát nick razer ale při psaní jsem se přepsla na eazer a to se již uchytilo mám jej asi od 8 třídy a stále se mi líbí atp stalo se mi jenom jednou že by ten nick byl obsazený a kdyžtak mám v záloze různé úpravy jako eazerx, eazer21 atp )

Old Post 28-03-2011 v 18:27 PM
eazer je offline   Profil uživatele eazer   Find more posts by eazer   Foto galerie člena eazer   Click here to Send eazer a Private Message   Add eazer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 538

G4m3r Sp34k + WEED=w33d jednoducho

SORRY BUT DNB AND HIGH IS MY LIFE
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=961790
Out 2011 Durban poison First !
Adrenaline SVK Grow

Old Post 28-03-2011 v 19:06 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PfejrzManiac
Stálý Člen

Karma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 539

Takovej spontánní nesmysl

Old Post 28-03-2011 v 19:11 PM
PfejrzManiac je offline   Profil uživatele PfejrzManiac   Find more posts by PfejrzManiac   Foto galerie člena PfejrzManiac   Click here to Send PfejrzManiac a Private Message   Add PfejrzManiac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 540

prostě mě zaregistrovala manželka a bylo to 8)

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 28-03-2011 v 19:20 PM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dinornis
Nový Člen

Karma uživatele dinornis - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 541

Jako malej jsem hledal nějakej dobrej originální nick a začal jsem latinskými názvy zvířat a taky vymřelých zvířat. Od tý doby jsem na netu Dinornis po takovým vymřelým velkým pštrosovi.

Láska prochází žaludkem, ale řízky jsou řízky...

Moje první zahrádka

Old Post 28-03-2011 v 19:57 PM
dinornis je offline   Profil uživatele dinornis   Find more posts by dinornis   Foto galerie člena dinornis   Click here to Send dinornis a Private Message   Add dinornis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 542

Mne tak rikali na fotbale.Walter Zenga-byvaly italsky brankar.

zenguv out 08 zenguv out 09-EG,WS

Don't drink and drive,just smoke and fly

Old Post 29-03-2011 v 12:05 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 543

citace:
Původní příspěvek od Zenga
Mne tak rikali na fotbale.Walter Zenga-byvaly italsky brankar.


myslel jsem si to


cosa nostra

Old Post 29-03-2011 v 14:08 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 544


http://www.youtube.com/watch?v=TivjLxxhfUU

Violence creates violence
So the media likes to say,
Stuffed with their non-gratitude,
They lock themselves away.
Sit at home and watch TV,
Safe in their private place.
And all the time they're wondering,
What's happened to the human race.

Try and hide all of their fears
Try and hide all of their tears
Devastation's on the way,
Small price for them to pay
For living - in the world today

Problems making problems,
Their minds can't comprehend
Don't trust Mr. Nobody
Cos nobody's his friend
Living in their own real world
Where no one's on the take
And people live in conflict,
Too afraid to make mistakes

Silence creates silence,
So the people like to say
Blame it on minorities,
And lock the kids away
Close down inner cities,
On authorities command
Man's attempt at solitude,
Has played its final hand.

Jo a taky mám dost rád stejnojmenej film
____________________________________

Dinornis hafo prehistorickej pozůstatek , škoda že vymřel .Podobný maloval i Pan Zdeněk Burian

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 30-03-2011 v 15:16 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 32 33 34 35  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7456190 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív