Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Ostružinová skříňka 150/250W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Hlína Ostružinová skříňka 150/250W HPS Příspěvek č. 1

Zdravím Vás přátelé pěstitelé,

o5 po menší pauze sem z5 s dalším pěstitelským reportem. Musím se přiznat, že sem experimentoval se semeny velice zajímavého nonamu(krásná fialová odrůda), žel bohu bylo to "prclé" nějakou kopřivou a ze semínek vyrostli pěkní hermáči s pěkně agresivními lístečky(jako ta zmíněná kopřiva). Ale nevadí, jde se dál a opravdu je lépe používat nějaké ověřené genetiky. No a jelikož jsem byl na Canabizzu, tak jsem za velice levný peníz pořídil 10 semen Blackberry od Nirvány. Ta fialová odrůda mne velice zajímá a ke všemu Nirvána má zajímavou pověst, tak ji chci vyzkoušet (což si tak trochu protiřečím, ale prostě mám zkoumavého a experimentálního ducha).

Takže skříňka je stejná, vše je vyzkoušeno a není již nic moc co vylepšovat, takže:

Genetika: 7 regular semen Blackberry od Nirvány( http://www.nirvanashop.com/us/regul...y-10-seeds.html )
Substrát: Plagron Growmix s perlitem v květnících po 15 x 15 cm(3,5l).
Hnojení: Na růst hnojivo pro květiny s Guanem od Terrasanu a na květ Alga-Bloom od Plagronu. Dále experimentálně Rootfast od ATAMI a také postřik na listy Hycol-Z od SIGA.cz
Skříň: 55x68x130cm (hxšxv) s stříbrno-bílou reflexní foliií 3-vrstvou.
Světlo: Na růst 150W HPS Radium, na květ 250W HPS GIB Lighting Flower Spectre.
Stínítko: Klasik Hammer s mírným V(50x40cm).
Chlazení: Na přítah 2x PC větrák 12cm/12V 80m3/min, na chlazení lampy 1x PC větrák 9cm/12V 80m3/min a dále jeden PC větrák 12cm/12V 60m3 na ofuk kytek, na květu ofukový větrák 15cm/220V/23W dvourychlostní z OBI. Odtah ventilátor potrubní zúžený - průměr 125 mm + kuličková ložiska + pachový filtr.

Více info o skříni v minulém pěstu.

3 semena sem již použil při experimentu s nonamem a vypadaly moooc dobře. Ale nevyplatilo by se mi svítit jen na dvě kytky(1 byl samec). Takže sedum semínek už je vyklíčených (dvě měli den zpoždění), na vyklíčení byly dány do klíčících rašelinových kapslí(všicni to znáte). Dnes je ještě přesadím do malých květníků.

Teď jsou 4. den na světě. Až budou prckové trochu větší dám nějaké fota, už teď je na co se těšit, páč stavba rostlin vypadá úžasně...no příště uvidíte...

Mějte se a smějte se


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Naposledy upravil Genestealer 08-11-2010 v 18:41 PM

Old Post 07-11-2010 v 13:41 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 2






Pokud možno krásný den přeji. Holky jsou již 19 dnů na světě. Bohužel jsem na ně neměl moc času, ale slibuji tu že se polepším a holkám se budu více věnovat. Dvě kytky jsou vyššího vzrůstu, bohužel, jak nebyl čas a nebyl sem důsledný, spodní listy vlivem vysoké teploty(nechal jsem je dlouho příliš blízko sodíku) mírně seschly a tudíž byly odstraněny. Další kytičky vypadají kráásně a když jsem je viděl poprvé(už při experimentu s 3ma semenama) první co mě napadlo, že mám ve skříni jahodáčí a ne trávu :-D. Poslední kytička je ale zakrslá a malinká, a to taky díky mé nedůslednosti, malá sazenička přeschla, ale zmátořila se a vypadá to, že bojuje, tak uvidíme co z ní vyleze. Včera jsem je všechny přesadil do 3,5l květníků, ošetřil postřikem s Hycolem-Z a poprvé přihnojil poloviční dávkou Terrasanu. Zmíněný Rootfast od Atami jsem nepoužil.
Při přesazování jsem holky z nedostatku času hodil přímo do květináčků s Growmixem a přebytek hnojek zhpůsobily mírné mutace na listech(v předešlém experimentu mi to 3 semena neudělala, takže proto takhle usuzuju). Byly mírně zkroucené a deformované, ale toto se objevilo jen u 3 kytek a jen v prvních dvou patrech. Další jsou bez problémů.Uvidíme jestli byla má doměnka správná.

PH zálivky: 6-6,5
Teplota a vlhkost ve dne: 27°-28°, 55%
Teplota a vlhkost v noci: 22°, 57%

Vím vlhkost by mohla být vyšší, ale holky první týden byly zakryty malým skleníčkem (průhledné plastové krabičky). Momentálně už to není potřeba, budu se snažit pravidelně rosit. I minulé pěsty byly v pohodě a jen jsem sem tam rosil.

Co mě ale zajímá, je opravdu krásná stavba listů, jsou opravdu nádherně rostlé a masivní, nádherná indika. Holky už teď po prohrábnutí listů začnou silně pižmově vonět po lesních plodech.

A teď již fota:

1. foto: Chuděrky z 14.11.
2. foto: Ostružinky z 18.11.
3. foto: 21.11.
4. foto: přesazené 21.11.
5. foto: dnes 22.11.


PS: Když jsem dodělávál Chronika, byl jsem na výletě v Amstru a dovezl jsem si několik semínek z matroše co sme degustovali, jen tak z hecu jsem je zasadil a čekal co z toho vyleze, a nic no. A co mi vylezlo, tak to byli samci....ale aspoň byla sranda a něco sem měl za oknem. Teď už se třepou v mrazáku spolu s nonamy a budou z nich moooc dobré vánoční koláčky. Takže jen doplňuju info z vlákna Chroniku. Jinak výlet do Holandska všema deseti doporučuju, já jedu příští rok určitě znova.


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 22-11-2010 v 16:06 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 3





Krásný večer přeju,

tak holky se po troše lásky a péče pěkně nakoply, nedalo mi to a včera ještě dostaly nášup v podobě plné dávky Terrasanu se zálivkou PH 6. A po dnešní kontrole to byla dobrá volba.
Vypadá to na dvě phena 2 kytky jsou vytáhlejší(doufám, že to nebudou samci), 5 je menších s tím, že mrzáček trucuje a ne a ne jít do výšky. Uvidíme jak se zmátoří.

fota z 24.11.:

1. foto: Holky pod sluncem...
2. foto: Holky z vrtulníku bez slunce
3. foto: Vrtulník klesá...
4. foto: A boční pohled z vrtulníku...


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 24-11-2010 v 19:59 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 4

Sakra to má kulatý (tlustý) listy to sem dlouho neviděl. jinak gl a ať ti to dobře dojede !


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 25-11-2010 v 06:56 AM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 5


To Padavan G: jj chlape jak říkáš holky mají krásnou stavbu listů, taky sem na to čučel jak bejk! Sem zvědavej co z toho vyleze...

Holky se sluní po 18. hodinách už 22 dní, ale až poslední týden se pořádně rozjely, ale to je moje vina. Dnes dostaly čistou vodu s PH 6 a tři největší kytky dostaly kolínka, mám u nich silné podezření na samce...nu což s tím se tak nějak počítá.
Krásně se ale začínají větvit a bushovatět. Jen ten malej prcek se furt nechce přemluvit růst do výšky...snad si to přes víkend rozmyslí, mám v plánu jim pomalu přepínat.

Teplota a vlhkost se drží na světle stále kolem 27° a 53-55%.

Tož sa majte a ať nám to roste!

foto z 25.11.: Opalující se celek, omlouvám se za kvalitu


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 25-11-2010 v 20:58 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 6






Krásnou sobotu přeju,

kytí sem po 25 dních přepnul na 12 hod. režim a nainstaloval silnější 250W slunce. V tom jsou již 6. den. Přes týden jsem bohužel zase neměl na kytí čas (práce, nemoc..), tak mě trošku přerostly, ale 3. den na květu se holky umoudřily a růst se ustálil. Dnes byl nekompromisně zlikvidován jeden samec, 4 kytí jsou jasné samice, jedna stále neví a prcek se ne a ne zmátořit a ani nevím co bude zač. Pokud bude samička, tak ji ve skříni experimentálně nechám. Místo snad bude.
Ještě ze začátku jsem Nirváně a jejím zařazením Blackberry do sativa rodiny pochyboval, listy tomu vůbec nenasvětčovaly i stavba rostlin, ale za poslední týden jsem svůj omyl přehodnotil. Takové kytíz mám porvé, vždy se u mě opalovaly spíše indiky. No mám ve skříni ještě cca 50cm tak snad nepřerostou, jinak budu muset lámat...Listy jsou neuvěřitelně krásně rostlé a obrovské (větší než moje dlaně). To samé u stonku, dvě největší kytky mají až 1-1,5 cm. Opravdu zajímavé, jak dokáže být rostlina různorodá.
Vůně je zatím sametově, sladce voňavá.
Dneska ráno dostaly plný koktejl terrasanu + poloviční dávka Alga Bloomu PH vody 6-6,2.

Teď již fota:
1.-2.: 30.11.
3.: 1.12.
4.-5.: 4.12. Jedna kytíz má malý nedostatek, snad to dávka terrasanu a bloomu spraví + všimněte si prcka...

Mějte se a smějte se


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Naposledy upravil Genestealer 04-12-2010 v 19:32 PM

Old Post 04-12-2010 v 19:16 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 7





Zdravím Vás přátelé,

tak Sativa geny mi dávají zabrat, není to taková pohoda jako Indica...Holky mi hned po posledním postu na druhý den po zálivce poskočily skoro o 10 čísel!!Tak sem s kameným výrazem a ledovým srdcem začal holky lámat...krve by se ve mě nedořezal. Taky se dvakrát stalo, že holky se uplně nalomily a jednou sem málem přišel o jeden vrchol!...Ale jelikož je Ganja houževnatá a nezničitelná rostlinka, všechny to bez úhony přežily. Opticky to sice vypadá hrozně, ale zatím to vypadá že se jim daří (tedy po počátečním šoku růst zarazily a zatím vše dávají do květů). Takže uvidíme...hold moje blbost, měl jsem je líp hlídat...Ale další zkušenost se počítá a chybami se člověk učí.

Včera holky dostaly průplach čistou vodou s PH 6 a zítra dáme zase pořádné papání, tentokrát už plnou dávku Bloomu a poloviční Terrasanu. Ke včemu se s námy rozloučil prcek, páč mu narostly koule a už se suší do buchet. Takže suma sumárum mám 5 samic, což je pěkná uspěšnost. Při focení a další již mírně kultivaci sem zauvažoval na scrogu, ale jelikož je nedostatek času, zavrhl jsem toto řešení a pojedu řízeným bush stylem.

Fota z 7.12. -> 9. den na 12 hodinách:
1.-4.: Zlámaná bush...


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 07-12-2010 v 20:07 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zippo007
Stálý Člen

Karma uživatele zippo007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 8

uhm, máš to moc pekné a tie listy no krása som zvedavi ako to bude pokračovať

Old Post 07-12-2010 v 22:02 PM
zippo007 je offline   Profil uživatele zippo007   Find more posts by zippo007   Foto galerie člena zippo007   Click here to Send zippo007 a Private Message   Add zippo007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 9






Zdravím dneska sem tu o5.

Díky moc zippo007, každá kladná reakce potěší a negativní podnítí k zamyšlení. Klidně se ptejte, raďte, nechť klávesnice ráčí. Za každou připomínku sem rád.

Dnes sem udělal pár fotek před svítáním a nějaké to makérko. Největší kytka na starých listech vykazuje světlejší fleky, přisuzuji to stresu z lámání. Ostatní jsou zatím v pořádku. Dnes dostannou avízovanou zálivku, tak uvidím jak se na to do zítřka zatváří v růstu. Dále mám v plánu pokud čas dovolí box vyčistit. Mám trochu strach z plísní na starých listech, na odumřelích konečcích listů se objevil jejich nenápadný náznak. Takže uvidíme... I pacháč nám trošku zešedl a potřeboval by trochu vysát od prachu......

Dále nevím čím to je, možná sou na mě kytky rozlobený z lámání, nebo sativoidní geny, ale vždy při prohlídce a laskání mi na rukách vyskákají puchýřky(jako od kopřivy)...buď na ně začínám být alergický , nebo mi to holky vracejí . U jiných pěstů se mi to nedělo(až teda na experimenty s nonamem, ten taky prlil jak sfiňa...a taky lezl sativoidně nahoru). Hmmm budu pozorovat co to se mnou bude dělat.

Tak Teď již fota mých Ostružinek

1.-2. foto: Holky před svítáním
3. foto: Listy jsou u všech krááásně rostlé, radost pohledět, ale u téhle rostlinky jsou patrné menčí světlejší flíčky.....naštěstí jen na starších listech...
4.-5. foto: Nákvět

Ps: omluvte kvalitu, foťák je v důchodu


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 08-12-2010 v 18:33 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 10






Pokud možno krásný den přeju,
sem tu po menší odmlce z5. Omlouvám se za zdržení, ale okolnosti tomu nechtěly, abych se pravidelně s Vámi podělil o své válčení se sativou.

No abych pravdu řekl, není o co stát. Nirvána mě neskutečně zklamala a dala za pravdu fámám o její "kvalitě", alespoň u mě se potvrdila a já už vím jediné, Nirvánu nikdy! Max. venku a semena zdarma . Ze 7 kytek co sem měl se vyklubaly, buď samci, hermáči a nebo košťata...Zbyly mě dvě kytky, bohužel oprcané...uvidíme možná zkusíme ten avízovaný venek co se vyklube.

Alespoň co se týče dvou kytek jsou v 38. dnu na 12/12 a nebýt toho, že vypadají slibně, už bych to zabalil, ale chci si dojet aspoň semena a pořád ve mě neutuchá plámínek naděje, že alespoň z nich budou pěkné kytky. I když sou prclé mají našlápnuto, ale nezakřikněme to...Vím spousta si řekne, to je blázen kolik toho propálí a asi vniveč, ale již mnohokrát jsem to psal a píšu to znova, nejedu na výnos, ale rád experimentuju a baví mě to hrát si. A každý den nemůže být posvícení. Už tak mi to dalo dost dalších zkušeností a k sativám budu již přistupovat obezřetněji.

Tož tak...Další report až asi ke konci kdyby se něco stalo(k horšímu/lepšímu napíšu .

Zatím se mějte a smějte a v Novém roce pořádný pěsty přeju


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 05-01-2011 v 18:42 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 11

Zdravím zahradníci,

tímto ukončuji toto vlákno. Kytky jsem nakonec sekl ve 48 dnu, páč větší začala znovu hermit, neuvěřitelné, zprvu sem tomu ani nechtěl věřit, ale je to tak. Kytky jsou skoro suché, jednu jsem už komplet vybral od semen je jich cca 50. Z druhé to vidím taky tak. No možná to budu degustovat, ale spíše udělám mlíčko a pak buchtu

Pro mě jednoduché ponaučení, nikdy Nirvánu! Pokud máte jiné zkušenosti štěstí Vám přálo.

No objevily se naštěstí kvalitní řezy, takže mějte se u dalšího kola

PS: Kytky darovány na lekařské učely, chuť nic moc a účinek také nic moc, takže ať alespoň pomůžou strádajícím...


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Naposledy upravil Genestealer 27-02-2011 v 10:38 AM

Old Post 25-01-2011 v 20:04 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-07-2010 - Chronická skříňka s 150/250W sodík - 114 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6614030 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív