Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. indoor autoflowering Little Devil z M.O.C.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Co za světlo na tuhle skříňku?
Úsporka 125 w red
Úsporka 200 w red
Sodík 70W
Sodík 100W
Sodík 150W
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Nápad 1. indoor autoflowering Little Devil z M.O.C. Příspěvek č. 1



Zdravím Vás zahradníci.
Tak jelikož mě můj první grow na balkoně potěšil a v dlouhých zimních večerech se někdy nudím. Rozhodl jsem se pro 1. grow in da skříň.
Není to ani tak kvůli výnosu a gramům, ale protože mě to chytlo a baví mě to.
Ze začátku jsem uvažoval, že zkusím jen Windoor s automatikou, ale jelikož nic moc světla nemám k dispozici(okna na východ, přímé slunce max. 3hod.). Tak mám v plánu obsadit půlku šatní skříně.
Po rejdění na netu jsem našel nabídku od http://www.ministryofcannabis.com na 10 regular semen za 17E Little Devil a to kvůli tomu, že plánuju jednu, dvě matky opylovat a mít semínka na můj balkonek. Bohužel po menších peripetiích s poštou mi nakonec přišlo 5 fem. semen více zde ,
Tímto apeluju na někoho kdo by byl schopen mi dodat autoflowering pyl, Automatiku chci zachovat kdyby někdo byl, tak PM.


Takže takhle:

Semena:5x Little Devil z M.O.C (klíčivost 100%, semena na klíčení dány rovnou do zeminy)
Substrát: Na klíčení substrát na výsev a množení od Agra, po přesazení na pěst Plagron Growmix s perlitem v květnících po 15 x 15 cm(3,5l)
Hnojení: Mé oblíbené Univerzální hnojivé tyčinky od Agra, Hnojivo pro květiny s Guanem od Terrasanu a nově Alga-Bloom od Plagronu (jelikož ale ďáblík má mít životnost kolem 60 dní od semínka po konec květu, nechám to asi jen na Plagronu, substrát je předhnojen).
Skříň: 55x68x130cm (hxšxv) s stříbrno-bílou reflexní foliií 3-vrstvou.
Světlo: Tady stále tápu buď úsporku Plug & Grow 125W RED , nebo Sodík 70-150W .
Obě řešení mají své pro a proti, přečetl jsem o tom tady na Groweru tuny. Jde mi spíše o experimentování, a první indoor oťuk a bojím se tepla ze sodíku(hluk při chlazení,obecně náročnější provoz,skříň bude v obýváku). Jde mi i o cenu, o výnos mi moc nejde.Ale zase sodík je sodík i do budoucna...no uvidíme jak se vyspím. Kdyžtak poraďte.
Holky ďábelský zatím klíčí a už se rozkoukávají pod 11W úsporkou z Ikei viz. foto. Zatím jsou 2 dny starý

Edit: Vyhrál to sodík 150W s reflektorem Klasik Hammer s mírným V(50x40cm)


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Naposledy upravil Genestealer 10-12-2009 v 21:22 PM

Old Post 06-12-2009 v 15:16 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 2

Na takovou skříňku bych asi doporučil plug a grow 200W
Jinak na takovou skříň by mohla bohatě stačit 70w sodik.
Ale s 200W nebudeš muset tolik ventilovat. Myslým že se ti nebude ani skříň přehřívat.

Já mám 150W sodikovku na prostor 1m3 ( 1x1x1m)
Okolní teplota je 20°C a v boxu nemám nikdy víc jak 28-29°C BEZ VENTILACE.

Jediná moje rada je:
zkus a poznáš

Old Post 06-12-2009 v 15:32 PM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 3

A co takhle 100 MH ? nebudeš muset kupovat další na květ / růst
a vatáž je ideální, má to i víc lumenů než 125 plug a grow

Old Post 06-12-2009 v 21:49 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 4

To tornado12:

Jo 200W úsporka by byla fajn, ale už je taky 2x dražší, zatím mě nejlíp v poměru cena/výkon vychází 150W sodík. Včera jsem se ještě díval, jak by šlo v nejhorší situaci vyřešit chlazení...a šlo by to. Jak ale říkáš, zkusím a uvidím


To Pocahontas:

No když už, tak já chci koupit rovnou sodíkovku (HPS), ta by měla být hlavně na květ, ale může se použít i na růst, podle FAQ a dalších článků na Groweru. Metalhalidovka je spíš pouze na růst a to je mi k ničemu, nechce se mi kupovat pro začátek dvě lampy. Je to začátek a chci si to oťukat, ke všemu Little Devil by měl být na růstu jen cca 2 týdny pak se přepne(automaticky, teda měl by, na to su taky zvědavej).
Takže podle mých úvah bude lepší hned od začátku na to pálit buď červenou úsporkou, nebo sodíkem. Pokud se mýlím vyveďte mě z omylu.
Ale vypadá to že půjdu do 150W Sodíka, během dopoledne se rozhodnu.
V anketě zatím těsně výtězí.


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Naposledy upravil Genestealer 07-12-2009 v 08:41 AM

Old Post 07-12-2009 v 08:34 AM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 5

kdyz si vypocitas ze potrebujes minimalne 30w na kvetinku tak prichazi v uvahu pouze ta usporka a sodik. Podle me v zadnym pripade nemas sanci uchladit 150w sodik bez ventilace. Kup si ty usporky je to sice drazsi [white na rust, red na kvet] alternativa, nemam s nima zkusenost ale urco je muzes dat bliz ke kvetinam a i vydrzej dlouho ne? Sodik po roce musis vymenit ale ty usporky asi vydrzej vecne. Tak nevim no ... jak rika tornado zkus a uvidis :]

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 07-12-2009 v 12:54 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 6

sodík je silnější než cfl
Cfl 125w má 8100 lumenů
Sodík 100w má 9000 lumenů

cfl je chladnější nevydává tolik tepla tím pádem odpadá problém s teplotou.
každá lampa postupem času ztrácí učinost i cfl, i tu budeš muset po roce a něco vyměnit, nebude už vyzařovat tolik světla pro rostliny jako kdyby byla nová.
je to na tobě, je pravda že tu cfl můžeš dát pár cm od kytek a nebude extra teplo ale i tak bys měl mít nejaky ofuk boxu

Co já vím tak MH je dobrý jak na růst tak na květ, ale je to na tobě. pokud kupuješ sodík musíš k tomu samozřejmě mít zpoustu další elektroniky a to taky něco stojí, plug a grow zašroubuješ do objímky a svítíš. ale jak říkám sodík je silnější

peace

Old Post 07-12-2009 v 13:36 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 7

To Kokodc:

S chlazením už se to řeší, resp. už je vyřešeno jak to udělám, stejně budu muset měnit vzduch ve skříni tak jak tak. Takže sodík 150W už je objednán.

To Pocahontas:

Jak říkáš nejde ani tak o Waty jako o Lumeny(aspoň to mám z nastudováných témat a z FAQ). Takže nakonec vyhrál Sodík 150W, mě vyjde cenově líp i s balastem než 200W úsporka. A spotřeba by byla +/- stejná. Už mám vyšpekulováno jak tam dám větráky. Mám jeden velký pomalu otáčkový do PC(tím pádem i tichý) jako odtah od lampy, jeden dole ve skříni jako přícuc(možná tam bude jen díra) a pak jeden klipsňák na kytky. Pak si hold budu hrát

Díky všem za rady, čas a za ochotu. Kytky zatím pěkně rostou. Koncem týdne dám fota skříně a kytiček.

Pěstu zdar!
G


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 07-12-2009 v 16:36 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 8

ok, budu držet palce a at se daři
zatim
Peace

Old Post 07-12-2009 v 17:21 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 9


Tak přátelé pěstebníci,
150W Sodík Radium RNP-T je i s balastem doma. Se slzou v oku jsem si zavzpomínal na mé elektrotechnické studium na škole a na praxy. Takže stylem co dům dal jsem si to pěkně poskládal. Jen mi chybí pojistka, ale na tu je pamatováno.
Kupodivu hned na poprvé vše svítilo...Sem byl sám zvědavej sodík sem pořádně na blízko ještě neviděl, jen zběžně dvakrát u někoho ve skříni. Tak to zapnu a čučím...hmmm nic moc....potřebuje to čas...no...a hele...ups...no dop*dele . No co mám povídat sami to znáte...Nedovedu si představit 600kilo na vlastní očí, to už je na svářečskou kuklu .
Mezitím nastala změna ve skříni, bude jiná, mírně větší v pokoji 53x62x136(hxšxv), po konzultaci s mou milovanou(prý nebudou vadit větráky, bzukot tlumivky...bude se svitit přes den tak ani mírné prosaky světla nevadí a ke všemu "Ty do ní budeš dělat díry?". "Jo kvůli větrání". "Tak to ne ta v pokoji vypadá hůř tu si znič" ,tak sem ustoupil ).

Po zapnutí sem si tesnul nanečisto co to po zavření skříně udělá s teplotou. A nic moc, po 45min. byla teplota 32°C a lezla by výš. Takže zítra je v plánu udělat mini odtah od lampy(60 m3/hod), odtah ze skříně(100 m3/hod), aktivní přítah(cca 70-80m3/hod) a ofuk kytek(zatím obyč. větráček). Ty budu napájeny zdrojem z PC resp. už plánuju delší dobu si udělat servřík tak zabiju 2 mouchy jednou ranou, ke všemu plánuju web kamerku do skříně a monitoring, takže budou pořád pod drobnohledem.

Kytičky se pod tou chudinkou úsporkou na ni skoro nalepily jak pijavice(Uplně sem slyšel jak křičí:"VÍC LUMENŮŮŮŮ") Takže od zítřka dostanou co chtějí.


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Naposledy upravil Genestealer 09-12-2009 v 21:37 PM

Old Post 09-12-2009 v 21:23 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 10


Zdravím,
tak tady jsou fota, jak sem to uklohnil, nezbyla mě folie(byla měřena na starou skříň), tak pak se doplní.
Nakonec jsem dal velký větrák na výfuk (14x14cm 90m3/hod), 12x12cm ??m3/hod na přícuc a ten samý vetrák na ofuk kytek.
Teplota se ustálila na 28°C a vlhkost kolem 45-50%.
Budu bedlivě sledovat a popř. nasadím ofuk lampy s odtahem ven.
Kytky jsou potvůrky vytáhlí z úsporky, při přesazení je zasadím níž do většího květináče, aby se neklátily.

Tak zatím za cca týden dám vědět jak to vypadá.


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 10-12-2009 v 21:29 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 11




Zdravím pěstitelé,

jak to tu už někdo někde na foru napsal, nejhorší je optimalizace boxu. Po několika hodinách pozorování a ladění(jednu noc se mi o tom dokonce zdálo) jsem se dostal do finále s teplotou s ohledem na hluk z větráků.

Takže to dopadlo tak jak vidíte na fotkách. Přidal jsem jeden větrák na přícuc(12x12cm, oba nakonec běží jen na 7V, takže jedou pěkně pomalu a tiše) na ofuk lampy jsem použil větráček z PC (9x9cm na 12V) s držákem udělaným z tyček od Merkuru a na výfuk můj oblíbený 14cm PC větrák na 12V.
Teplota se drží na krásných 26,5°C(+/- 0,5°C záleží na teplotě v pokoji). Vlhkost se drží na 45-50% experimentálně se to snažím trošku zvýšit vodou v tácu, uvidíme. Celá skříň je krásně tichá a při běžném provozu v bytě nejde nic slyšet. Až v noci jen mírné šumění, prostě lahoda

Kytky krásně rostou, jen jednu kytí jsem musel stylově podepřít, chudinka uplně se skácela, ke všemu jsem jim přidal cca 1cm hlíny, takže ostatní krásně drží.
Zatím na ně nebudu aktivně foukat, průvan ve skříni sněma trošku hýbe, tak pohyb mají.

Po Vánocích je plánuju přesadit.

Mějte se a smějte se


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 13-12-2009 v 15:24 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 12




Krásnou mrazivou neděli,
tak je čas na nějaký update. Kytičky byly přesazeny do větších květináčů. Bál jsem se že to bude brzo(ale jelikož jedu na svátky-4dny fuč, asi by to nevydržely s vodou a ke všemu na Silvestra jedu na týden na chatu, tak i proto). Kytky byly ale pěkně prokořeněné, takže v pohodě. Ke všemu se stala nemilá a začátečnická chyba a to že sem kytky přelil, když byly v malých květnících. Ale po přesazení se z toho dostaly a lístky jdou nahoru.
A mám menší přírůstek, je to Noname semínko (vypadlo při jedné hromadné koštovačce v hospě) bylo zasazeno stejně jako ďáblice, ale nějak se mu nechtělo ven, nechal sem to na poličce děj se vůle boží a tento čtvrtek sem dělal trochu pořádek, tak že to vyhodím, hrábnu do toho a hle mini baby. Tak sem ho šupl k holkám pod sodík. Přesazení proběhlo včera a první zálivku chci udělat dnes večer, nebo v pondělí ráno...

Teplota je stále stejná, přes den 26°C +/- 1°C podle teploty v pokoji, vlhkost kolem 40-45%.
Teplota v noci kolem 21-22°C, vlhkost taktéž 40-45%.

Experiment s navýšením vlhkosti s tácem plným vody, se nezdařil, páč sem na odraz na podlahu a na křídlo od skříně dal bílý papír, no a ten mi tu vlhkost pěkně sál...Už je odstraněn.

V plánu je podomácku udělaný pachový filtr, holky už jdou trošku cítít.

PH neměřím, ale mám ho v plánu koupit, aspoň informativně co jim tam leju.

Prostě chybami se člověk učí. A já doufám, že jich budu dělat co nejmíň.

Tak teď si užijte fota a přežijte ty vánoce a nový rok.

Mějte se.


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 20-12-2009 v 12:46 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 13






Krásné povánočí Vám všem,

tak dnes jsem přijel domů pln očekávání co se s kytičkama za 4 dny nekontrolování stane (kocour je pryč myši mají prééé). A krásně mě překvapily a nadělily mi dárek v podobě kvítečků (už při otevření dveří mě práskla vůně kytek do nosu, to už sem si říkal....dobré znamení).
Mé strachování se o kytky ohledně vláhy, bylo liché, kytky si vzaly co potřebovaly a po testu s prstem je substrát ještě 3cm pod povrchem pěkně vlhký.
Takže zaleju stejně, jako před 4dny i zítra a budou si zase lebedit 6 dnů neřízeného růstu a kvetení.
Štve mě ale to, že jednak budu pryč a nebudu se s nima moct laskat a druhak mě překvapily s kvítkama, opravdu po 20 dnech růstu začly kvést, úžasné, svítím jim 17/7hod (vím na růst je ideál 18/6, ale trochu sem experimentoval a šetřil energii). No a bohužel pacháč nebude, až po Silvestru, sice doma nebudem, ale doufám že to nevyleze ven z bytu.
Sem zvědavej po návratu to bude šleha do nosu
Hnojit zatím nebudu to nechám až za týden, substrát je předhnojem a nerad bych to spálil, ke všemu nebudou pod drobnohledem.
Za týden ale pudou dostávat Alga-Bloom.

Vlkost se při světle je 43% a teplota kolem těch 24°C(v pokoji sme stáhli topení). Za tmy nevím, to zjistím dneska.

Malý Nonamek je takový divný, na fotkáh ho moc nemám, sem sám zvědavej co z něho vyleze. Pokud to bude nějakej mrzák radši to seknu a pudu rovnou do šniclů.

Jinak jeden člen z groweru mi zaslal pyl z Lowrydera(zdarma), tímto mu veřejně děkuji a slibuji že pokud se mi semena vydaří odměna ho nemine.

Tak sem se zas rozkecal, pokochejte se Ďáblicema a krásný Nový rok Vám přeju a ať to roste.

1.-2. foto ze dne 22.12.
3.-4. foto ze dne 26.12.
5. makro květu


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Naposledy upravil Genestealer 26-12-2009 v 16:45 PM

Old Post 26-12-2009 v 16:38 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 14






Krásnou neděli přeji všem zahradníkům,

týden na chatě a Silvestr jsem přežil
Přijel jsem včera a bylo to za 5min. 12. Kytky byly pěkně vyprahlé a spodní listy už usychaly, vlhkost byla na 20% a teplota na 24 °C, v noci nevím. Po zalití se vlhkost ustálila na 41% a porvé jsem přihnojil Bloomem a to 70% koncentrací než uvádí výrobce. Další hnojení již bude tak jak píše Plagron, pak začnu mírně dávkování zvyšovat.

Dvě z kytek jsou menší a květy nejsou moc rozvinuté, ostatní mají pěkně vypláznuté blizny a jsou jak bíle sluníčka, viz. foto. Dvě nejvyvinutější kytky dnes plánuju opýlit. Uvidíme co z toho vyleze.

Noname pěkně vylezl a vypadá vitálně. Dnes je také první den po přepnutí 12/12hod.(kvůli spotřebě, noname se bude muset přepnout, uvidím jak moc se ještě vytáhne a jak začne kvést).

V pondělí budu kuchtit pachový filtr, vůně v pokoji přes týden byla sice v pohodě(mikroventilace), ale přes noc byl pokoj jako plynová komora :-D.

Tak to je snad vše. Teď už foto.

Pokud máte nějakou kritiku, či dotaz, tak směle do toho.

1. foto: Všechny Ďáblice pohromadě, v pravo jde vidět jedna ze dvou menších kytí, které nemají moc vyvinuté květy.
2. foto: Nej kytka.
3. foto: Ďablice zvrchu
4. foto: Makro květu nej. kytky.
5. foto: A vzadu krčící se noname.


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Naposledy upravil Genestealer 03-01-2010 v 14:14 PM

Old Post 03-01-2010 v 13:57 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 15


Ještě makro květu nej. kytky....prostě nádhera


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 03-01-2010 v 14:15 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 16






Krásný slunečný den přeji všem zahradníkům,
po 4 dnech aktualizuji tenhle boj. A vezmu to popořadě:

1) Skříň:
Koupen PH metr a to v podobě kapek(takže analog), voda z kohoutku má u mě PH 6,8 - 7. Tudíš od včera jsem snižoval PH v 5L kanystru na zalévání citronovou šťávou na PH 6 - 6,2. Dále jsem testoval na kolik se PH sníží, když zálivku připravím z Agla-Bloomem od Plagronu podle dávkování (4ml/1L) a čistou vodou z kohoutku. Vysledné PH je 6,2.
Dále jsem ukuchtil pachový filtr, je složen ze dvou plastových květináčů (jeden větší 18x18cm a menší 12x12cm), které byly proděravěny a pak jsem je oblepil sítí proti hmyzu + silonky. Nevypadá to nijak extra(na poprvé se mi večer roztrhl, ale naštěstí jsem to rychle podchytil, druhá opravená verze už drží).
Uvnitř filtru jsou dva 12V PC větráky SUNNON 12x12cm(dva jsou proto, aby se zvýšil tlak, průtok vzduchu zůstává stejný, jeden by to neutáhl, resp. neprofoukl). Bylo použito 1 Kg aktivního uhlí. A musím poděkovat za inspiraci u Fakyho http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
Funguje tak na 90%, test proběhl přes noc, ráno jednoduše kytky nešli cítit, jen obvyklý smrádek po ránu. Ještě se uvidí, pak dám vědět jak to s ním vypadá.
Teplota a vlhkost ve dne: 25°C/42%
Teplota a vlhkost v noci: 21°C/50%

2) Kytky - Little Devil: 14 dnů květu. 34 dnů na světě.
Včera jsem měl konečně čas na to si kytky pořádně prohlídnout a vyfotit. A zjistil jsem, že mi na spodních listech až po střední patro listy žloutnou. Ale není to to typické žloutnutí listů když kytka je na květu a bere si živiny z listů. Ale vznikají žluté fleky a konce listů usychají. Vypadá to na přehnojení. Tudíž jsem je včera preventivně proflušoval upravenou vodou s PH 6,2 (příští várka za pár dnů bude s PH 5,8 - 6 a na tomhle PH už zůstanu).
Co se týče květů, tam žádný problém nepozoruju, naopak nej. kytka začíná cukernatět (viz. foto) a květy začínají pěkně bobtnat...
Co se týče květu a stavby rostlin. 3 Kytky jsou prakticky stejné s krásnymi až 1cm velkými blizny a začínají pěkně cukernatět. Zato zbylé 2 kytky mají květy malé, zakrnělé a blizny jsou velké max. 4-5 mm. Z těchto malých má jedna kytka i jinou stavbu listů, jsou malé, úzké, prakticky poloviční než mají ostatní kytky. Podle dostupných informací a podle obrázků na netu to vypadá, že u ní převládá gen Ruderalis(není tak velká, sama o sobě je nejmenší kytkou ve skříni). A nebo je to jednoduše zmrd nepovedenej. Prostě je to taková chcíplotinka.

Noname: 4. den květu, 12 dní na světě.
Ten se pěkně dorovnal Ďáblicím, za jeden den po přepnutí se zvětšil skoro 2x!! Má krásné velké sytě zelené listy, vypadá jednoduše zdravě. Sem moc zvědavej co z něj vyleze, zatím nemá náznak květu.

Uff to je snad všechno, uvidím jak bude u Ďáblic postupovat žloutnutí listů a celkově jak se jim bude dařit. Poslední dva dny neměli moc klidu(instalace pacháče, následné roztržení, stěhování, čištění od uhlí a pod.), jednoduše pořád nějaký stres. Teď je nechám pěkně až do neděle bez zasahování. V pondělí plánuju další zálivku, uvidím jestli nasadím i Bloom.

Tak se mějte krásně a ať to roste

1) foto: Nonamek + menší anomálie na listu
2) foto: Nej. kytka
3) foto: Mrzáček, porovnejte s nej. kytkou
4) foto: Makro květu nej. kytky, doporučuju na max. velikost
5) foto: A ještě jednou makro toho samého květu


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Naposledy upravil Genestealer 07-01-2010 v 16:31 PM

Old Post 07-01-2010 v 13:32 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1936250 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív