Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 3x400W potřetí - coco-drip
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 33

Já suším stejně jako fiste i s listama. Tím že to s listím schne pomaleji a palice jsou v jakémsi obalu z listí je výsledná chuť produktu lepší. Zkoušel jsem i oholovat před sušením, ale takhle mi to vyhovuje víc. Jasně že to je hodně subjektivní závěr a to pozdější dostříhávání je voser jak prase, o tom žádná ...

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 05-06-2012 v 21:43 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od čepra
Já suším stejně jako fiste i s listama. Tím že to s listím schne pomaleji a palice jsou v jakémsi obalu z listí je výsledná chuť produktu lepší. Zkoušel jsem i oholovat před sušením, ale takhle mi to vyhovuje víc. Jasně že to je hodně subjektivní závěr a to pozdější dostříhávání je voser jak prase, o tom žádná ...


To je to nedůležitější a já to pro samou důležitost zapomněl napsat. Dobře to vypěstovat je pro mě stejně důležitý, jako to dobře usušit.

Jestli je to subjektivní závěr, tak jsme došli ke stejnýmu Ale já jsem se to myslim někde tady dočet, když jsem studoval všechno potřebný k 1. kolu. Psalo se tam i o dosušování ve sklenicích. Pak jsem to vyzkoušel a od tý doby to považuju za jedinej správnej způsob sušení

citace:
Původní příspěvek od bull
Já bych ještě řekl, že to sice chrání proti drolení, ale zase mi toho spousta opadá, když pak stříhám suchou palici, kterou musim několikrát otočit v ruce....


Chce to trochu šikovnosti. Já například jednou rukou držim palici zespoda za stonek a druhou rukou přímo nebo za pomoci nůžek odlamuju listy "proti srsti". Samotnejch palic se tak vlastně skoro nedotknu. No a co opadá, to zpracuju na hash.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 05-06-2012 v 22:46 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od fiste

To je to nedůležitější a já to pro samou důležitost zapomněl napsat. Dobře to vypěstovat je pro mě stejně důležitý, jako to dobře usušit.


Přesně tak, špatným sušením mužeš totiž totálně pos... do té doby perfektní grow.
Tím samozřejmě nechci tvrdit, že sušení s listama je jedinej správnej způsob.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 06-06-2012 v 07:09 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od čepra


Přesně tak, špatným sušením mužeš totiž totálně pos... do té doby perfektní grow.
Tím samozřejmě nechci tvrdit, že sušení s listama je jedinej správnej způsob.


Jde o teplotu,vlhkost,tmu,rychlost(tedy spíše pomalost) procesu sušení,vyzrávání a samo taky skladování,myslim,spíš než o menší listy...Já sem zkoušel obojí,s listama i bez a přikláním se k bezlistové (ve finále méně pracné variantě),protože mi víc vyhovuje,v kvalitě sušiny bych řekl žádnej markantní rozdíl..

Old Post 06-06-2012 v 09:35 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od fiste


Chce to trochu šikovnosti. Já například jednou rukou držim palici zespoda za stonek a druhou rukou přímo nebo za pomoci nůžek odlamuju listy "proti srsti". Samotnejch palic se tak vlastně skoro nedotknu. No a co opadá, to zpracuju na hash.



Já mam dost sucho, tak to radši holím hned. Za 4 dny to mam většinou tak suché, že to jde drolit a v tomhle stavu holit lístečky už nejde. Jinak bych na to musel pustit zvlhčovačku.
Takže to hned před kosou oholim, pověsim a když to zaschne, opatrně rozstříhám do sklenic. Tam už to pak lehce udržuju vlhký.

Když nechám lístečky, tak díky tomu rychlýmu schnutí se mi zdá, že to pak má určitou dobu víc listovou chuť. Pak když mi to trochu víc proschne, tak už se to odlistit skoro nedá a je jednodušší zvlhčit palice ve sklenici než visící kytky. Spíš než abych sušil, dělám všechno pro to, abych to nesušil..
Ono i přesušený palice bez chuti jde zachránit, jen se musíte vrátit zase až na začátek procesu, všechno to řádně zvlhčit a nechat pomalu schnout. Pak zase do sklenic - otvírat, zavírat. Otázka je, na kolik % lze vrátit tu původní chuť.
Mám tak suchej vzduch, že se tomu musim ve všech ohledech přizpůsobovat, ale zato nevim, co je plíseň

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 06-06-2012 v 09:47 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od bull

...
Ono i přesušený palice bez chuti jde zachránit, jen se musíte vrátit zase až na začátek procesu, všechno to řádně zvlhčit a nechat pomalu schnout. Pak zase do sklenic - otvírat, zavírat. Otázka je, na kolik % lze vrátit tu původní chuť.
...



Jj, to mám taky vyzkoušeno. Určitě to zlepší chuť i konzisteci..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 06-06-2012 v 12:59 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Kosa Příspěvek č. 39






Takže jak už jsem psal, 18 Criticalů kvetlo 63 dní, pak dostaly 2 dny tmy a 66. den jsem je pokácel.

Sněhurky by to potřebovaly taky tak, ale se stabilitou na tom byly o hodně hůř než Critical, kterej už se tam po sobě válí jak zájezd chudokrevných důchodců ve frotě před kioskem, kde právě vyprodali repelent. Myslim si, že smrt pro ně byla vysvobozením

Foto:


1. některý kytky tam drží jenom za korunu, květináče na nich jenom visí









2. vyskládal jsem je ven a vyklidil skříň












3. Criticaly po 1. manikůře, takhle šly do sušárny










4. jedna větev se mi odloupla, tak jsem pro vaši představu vyfotil, jak byla asi stabilní. Tu palici už neunesla..









5. v květináčích pařezy a v kalfasu listí na vyhození. To jsem dal ještě do skříně aby mi to trošku zvyšovalo vlhkost.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 07-06-2012 v 08:48 AM

Old Post 07-06-2012 v 08:22 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Kosa Příspěvek č. 40





Tady jsou nějaký detaily Criticalu. Smrdí trochu naftově, skunkově a vypadá líp, než jsem od něj celou dobu čekal. Ten flush mu určitě prospěl..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 07-06-2012 v 08:36 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Kosa Příspěvek č. 41

.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 07-06-2012 v 16:27 PM

Old Post 07-06-2012 v 08:59 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Kosa Příspěvek č. 42






Tohle jsou prozatim poslední fotky. Můžete začít tipovat konečnej výsledek, 3 nejlepší tipy dostanou K+
Pro usnadnění dodám, že v 1. kole to bylo zhruba 1250g a ve 2. kole asi 1090g a od začátku jsem neměnil výbojky



1. 18x Critical, napravo chybí jedno ramínko s Lion's Starem a Sněhurkama. Některý kytky vypadaj menší, ale je to tim, že visí přímo na šňůře, ne na ramínku.. Ve skříni mám zapnutej přítah, odtah a jeden větrák na rozhánění vzduchu.









2. Critical asi odpočívaj po obědě, netopejři..










3. Critical za tmy











4. Lion's Star a Sněhurka za tmy











5. Sněhurka za tmy

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 07-06-2012 v 16:27 PM

Old Post 07-06-2012 v 09:10 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 43

pěkný K těžko tipovat tohle tak dejme tomu 999 g přeju samo že víc

chlast je prostě chlast......

Old Post 05-07-2012 v 14:32 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 44

[účet odstraněn]

Old Post 05-07-2012 v 14:48 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od mikael
Parádní pěst kolego, můj tip je 1013,5g.


Kampa se ale kolega ztratil..Už měsíc se tu neukázal..doufám,že se objeví..?

Old Post 05-07-2012 v 15:45 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 46

Ahoj, no to je urodicka parada !
Tipuju 1.123,4 g

Old Post 08-07-2012 v 21:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 47

Nádhera, tipnu si 1148.89 g kvalitního čoudu

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 09-07-2012 v 00:03 AM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubb
Nový Člen

Karma uživatele zubb - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 48

hezké..tipnu tak 1179,57 g..

Old Post 13-07-2012 v 10:52 AM
zubb je offline   Profil uživatele zubb   Find more posts by zubb   Foto galerie člena zubb   Click here to Send zubb a Private Message   Add zubb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-05-2012 - 2x400w cocos drip - 50 odpovědí
30-04-2011 - 3x400W podruhé, tentokrát coco-drip - 112 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3386820 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív