Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 417

Já teď nedělám nic. Skončil jsem školu, před sebou mám ještě 3 měsíce prázdnin a pak nástup na vysokou. Bude to docela šok, po osmi letech studia, prakticky na venskovským gymnáziu, začnu chodit na vysokou do města, hehe .) Mno ale zrovna dneska jsem přemýšlel nad tím, že si teď na prázdniny musím najít brigádu, protože to bez peněz prostě nezvládnu. Rodiče už vůči mně nejsou tak štědří jako kdysi, poslední dobou mám pocit, že už by chtěli, abych se tak nějak finančně osamostatnil.

Old Post 16-06-2005 v 22:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 418

neni to síce povolanie ale ja som momentálne krachujúci študent na výške asi ma tento rok vyrazia

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 21-06-2005 v 16:45 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radegast
Stálý Člen

Karma uživatele Radegast - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 56  

VS Příspěvek č. 419

ja su student VS a az vylezu tak by ze me mel byt navrhar, servisni technik a vlastne vsechno co se tyce zdravotnicke techniky...ale nevim, nevim...

keep smokin`
Skrin 150W od zacatku

Old Post 21-06-2005 v 18:10 PM
Radegast je offline   Profil uživatele Radegast   Find more posts by Radegast   Foto galerie člena Radegast   Click here to Send Radegast a Private Message   Add Radegast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 420

já jsem only student gymnázia... ale můžu říct, že taky celkem krachující

Old Post 21-06-2005 v 18:17 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 421

ted brigadka v krame(prodavac), na sklade pres 4000 polozek a jeste kdyz nekdo poradne nevi co chce a ja sem trochu mimo tak je to vubec kombo

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 21-06-2005 v 19:37 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BTM
Nový Člen

Karma uživatele BTM - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 422

Pracuju jako konstrukter a designer ve strojirenskem podniku. Obcas do prace prijdu vycazenej a dobre se me potom navrhujou novy vyrobky a hned vidim ruzny dily v sestavach rekl bych v sirsich souvislostech
Nechci to ale zbytecne prehanet, protoze nikdy nevim, jestli nebudu muset jednat s nejakym zahranicnim kolegou a to jsou pak jemny zaseky, kdyz si nemuzu vzpomenout na nejaky slovo, ktery jak na potvoru dava vyznam cele vete....

Old Post 06-07-2005 v 18:22 PM
BTM je offline   Profil uživatele BTM   Find more posts by BTM   Foto galerie člena BTM   Click here to Send BTM a Private Message   Add BTM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 423

Ja ted momentalne zametam takovym tim smetakem a hazim lopatou....treba cement nebo uhli... strasne me ta prace bavi- hlavne je dobre placena... a delat dvanactky me taky strasne bavi... proste !GOOD JOB!

Old Post 06-07-2005 v 20:51 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triline
Nový Člen

Karma uživatele triline - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 424

zdravotni bratr....Do prace ehulim,protoze bych nerad nekomu ublizil.Ale po praci uuuuáááááááá.....

zdfgxf

Old Post 07-07-2005 v 01:50 AM
triline je offline   Profil uživatele triline   Find more posts by triline   Foto galerie člena triline   Click here to Send triline a Private Message   Add triline to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 425

Peace.

Jsem jako pár přede mnou taky student (hotelovka) a jelikož ve třídě hulíme tak čtyři ze šestadvaceti, o nášupy v hodinách je postaráno.
Jinak sme profetovaná škola jak prase-tak půlka školy hulí a koltel lidí smaží.

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Old Post 07-07-2005 v 08:33 AM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIPEENO
Stálý Člen

Karma uživatele LIPEENO - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 426

Těžko říct mě pálo nedovolilo udělat maturu(2002) pak spousta měsíců zewling ale ani jedna rychlá noc!! sposta lidí co se mi smálo za maturru mě pak prosilo o rady jak se stát g. no já jich postavil tak pět(skříněk) a pak mi pálo vysvětlilo že jako takhle néé a že přes den hulit taky néé tak sem ho poslechnul akorát s tim že den bílý pro mě končí po pracovní době Jo a prodávám autodíly v krámě kde jsem sám takže to s tou zodpovědností nebude tak horký nebo sem tak dobrej? hmmm jak už někdo řekl děkuji houbě že mě oslovila a dovolila mi stát se jejím divákem cha a taky děkuji všem za svatou a nekonečnou trpělivost buďte dobří a zlé pryč

kritika kritiky kritizuje kritičnost kritického kriteria a člověk ví jen co chce vědět ,a tak to nové bude jájista stále jen kritizovat, jinak to nebude jinak to nevidím a že si zahulím?, za to se nestydím Lipeeno

Old Post 07-07-2005 v 13:49 PM
LIPEENO je offline   Profil uživatele LIPEENO   Find more posts by LIPEENO   Foto galerie člena LIPEENO   Click here to Send LIPEENO a Private Message   Add LIPEENO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele LIPEENO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katuš
Stálý Člen

Karma uživatele katuš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 427

tak ja sem prej student(dělam grafiku), u nas ve skole se huli mrte a lidi sou tam SKORO vsichni v pohode

PEACE

Old Post 04-08-2005 v 15:33 PM
katuš je offline   Profil uživatele katuš   Find more posts by katuš   Foto galerie člena katuš   Click here to Send katuš a Private Message   Add katuš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 428

já dělám mistrovou v automobilce. V hokně fakt nehulím, ikdyž sobotní šichty po brutálním pátku jsou ještě brutálnější:-))))) mám pod sebou asi 40 lidí - hardcord

Old Post 18-08-2005 v 11:59 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 429

heleni v praci? jak kdy, kdyz je nalada a malo lidi..... jinak ve skole, to byly casy. na speka o "velky" a malych prestavkach hasish ze krinky. jinak stale pohodaaaaaaa

Old Post 18-08-2005 v 20:23 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 430

no já momentálně už skoro rok řídim takovou automatickou linku, která lisuje všelijaký kraviny z plechu, zejména dekly na DVDplayery pro známé firmy atd.

70% času trávim tak,že dřepim, poslouchám ve sluchátkách muziku a pozoruju linku jak jede a dohlížim na baby aby makaly a moc nekecaly, nebo kecám s nima

když se něco posere, pokoumu to, rozjedu to a zase sedim, pohoda

zhulákanej sem si to dal zatim jen jednou protože moje obavy z toho že v tom lisu rozflákám nástroj za 2míče, jsou celkem velký, ale dá se to občas, taky záleží jaký lidi tam mám, protože zhulenej s nějakýma staršíma padesátkama bych si to asi hodil, ale máme tam i pár mladších huliček a huličů...

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 18-08-2005 v 22:15 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluebery
Stálý Člen

Karma uživatele bluebery - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 431

já recykluju plechovky od limonád a piva, rozstříhám je a potom je složim do všelijakých tvarů a tyhle výtvory prodávám turistům - baví mě to moc, jen policajtům se to moc nelíbí....

Old Post 19-08-2005 v 11:07 AM
bluebery je offline   Profil uživatele bluebery   Find more posts by bluebery   Foto galerie člena bluebery   Click here to Send bluebery a Private Message   Add bluebery to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 432

taky bych to ráda viděla.. tvorba mě vcelku zajímá. Mám kamoša, kterej hulí denně a mraky a poslouchá pořád dokola The Residents. Dělal v řezbárně. Moc talentovanej a potetovanej kluk.(jen svoje návrhy) a jak furt hulil a depresil stvořil nějakou hrůzu, kterou pojmenoval LSD. Ale super. Bylo to něco z větve a vypadalo to jako čarodejnice. Na hlavu jí dal pár svých dredů, co si sám ustřihl a oblicej jí vykaúpal vosekm ze žlutý svíčky.....
dávám mu tak 2roky, než něho vylízanej blázen!

Ale ty plechovky... za kolik je Dederákům střílíš? Dobrej nápad

Old Post 19-08-2005 v 13:09 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4822190 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív