Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
Honzzek
Nový Člen

Karma uživatele Honzzek - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 2  

hnědé- rezaté fleky všude Příspěvek č. 385



zdarec borci ,snad neruším =) 2 z mích outdoorů (white russiany) maj na listech rezaté až hnědé fleky,postupně se to rozlezlo po celé rostlině, slyšel jsem názor že je to buď moc nebo málo vody-pořád chčije tak bych tomu i věřil,akorád mi nejde do hlavy že na fleku mám v řadě 5 kytek a jen 2 se osypaly a jen ruska, objednal jsem poliversum,zejtra koupím ještě sprej na škudce a chci se s tím nějak poprat ,v příloze přidávám photo.dík moc za rady,

Old Post 20-08-2014 v 02:08 AM
Honzzek je offline   Profil uživatele Honzzek   Find more posts by Honzzek   Foto galerie člena Honzzek   Click here to Send Honzzek a Private Message   Add Honzzek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vortex
Nový Člen

Karma uživatele Vortex - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 386

Fakt nikdo????

Old Post 20-08-2014 v 04:44 AM
Vortex je offline   Profil uživatele Vortex   Find more posts by Vortex   Foto galerie člena Vortex   Click here to Send Vortex a Private Message   Add Vortex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmySK
Nový Člen

Karma uživatele jimmySK - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 387


Zdravim damy a pani,
Mam tento problem so sivymi skvrnami. Po studiu tu a na zahranicnych forach mi to vyzera na nedostatok zinku. Dnes sa chystam odmeriat Ph, aby som vedel kolko mozem prihnojit. Kupil som uz aj vapno. Je to moj prvy pokus, pestujem to v kybli na JV okne, je to auto northern light od RQS, zacina kvitnut.
Dikes
J.

Old Post 20-08-2014 v 06:39 AM
jimmySK je offline   Profil uživatele jimmySK   Find more posts by jimmySK   Foto galerie člena jimmySK   Click here to Send jimmySK a Private Message   Add jimmySK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 388

Honzzek: Já si spíš myslim, že jde o problém s vápníkem (Ca) - buď jeho nedostatek v půdě nebo jeho špatné vstřebávání kvůli nevhodnému pH půdy. Něco si tu o tom najdi nebo mrkni tady v angličtině

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Naposledy upravil koles 21-08-2014 v 09:49 AM

Old Post 20-08-2014 v 07:15 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 389

Vortex: Zdravím. jestli to nebude na všech listech tak na to prď a jeť normálně furt. Je propláchni enzimama a pohodička.

jimmySK: Čus, nemáš tam nějaké miniaturní pavoučky (svilušky)? Protože mi to hodně připomíná ty svině.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 20-08-2014 v 09:04 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmySK
Nový Člen

Karma uživatele jimmySK - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 390

@Mr.Men - dikes. Nejake minicierne bodky som tam 3 tyzdne dozadu nasiel, ale mal som pocit, ze som ich uspesne znicil. Podla navodu, co som nasiel tu, tak som umyl rastlinu a vlhcil listy zospodu. Vraj nemaju rady vlhkost. Zeby tie najmensie mrchy prezili? Dnes to kuknem s lupou..

Old Post 20-08-2014 v 09:16 AM
jimmySK je offline   Profil uživatele jimmySK   Find more posts by jimmySK   Foto galerie člena jimmySK   Click here to Send jimmySK a Private Message   Add jimmySK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 391

No nemají, nafouknou se a umřou. Ale taky vím že to není jednoduché se jich zbavit jsou vyčuraní.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 20-08-2014 v 09:25 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmySK
Nový Člen

Karma uživatele jimmySK - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 392

@Mr.MEN , citam, ze nechavaju larvy, takze pomaha pravidelny postrek. Ja som ale uz vo faze kvetu a nechcem, aby bola chut chemicka, tak uz to hadam nejako doklepeme do konca. Budem ich pekne nicit vodou

Old Post 20-08-2014 v 09:39 AM
jimmySK je offline   Profil uživatele jimmySK   Find more posts by jimmySK   Foto galerie člena jimmySK   Click here to Send jimmySK a Private Message   Add jimmySK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honzzek
Nový Člen

Karma uživatele Honzzek - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 393

diky moc to určitě udělám,ale pořád mi nejde do hlavy,že mám 5 kytek v řadě cca přes metr něco od sebe a napadené jsou jen 2 a jedna minimálně , keře mají cca 230 cm a fleky se začli dělat až měli přes 2 metry.... kdyby bylo v půdě málo vápníku nebo špatný PH nenastal by problém už dřív?

Old Post 20-08-2014 v 10:19 AM
Honzzek je offline   Profil uživatele Honzzek   Find more posts by Honzzek   Foto galerie člena Honzzek   Click here to Send Honzzek a Private Message   Add Honzzek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vortex
Nový Člen

Karma uživatele Vortex - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 394

@Mr.MEN - díky moc, ale přijde mi že bych s tím něco dělat měl. S takovou mi na kytkách co neviďet nezbyde ani lístek :-(

Každopádně jsem zkusil přesadit do kvalitního substrátu Plagron - Royal mix, tak snad se holky chytnou a ještě si z nich kvalitně zakouřím :-D

Naposledy upravil Vortex 21-08-2014 v 12:47 PM

Old Post 21-08-2014 v 08:21 AM
Vortex je offline   Profil uživatele Vortex   Find more posts by Vortex   Foto galerie člena Vortex   Click here to Send Vortex a Private Message   Add Vortex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vortex
Nový Člen

Karma uživatele Vortex - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 5  

Odumírání listů Příspěvek č. 395

Zdravím Growery..

Nevíte někdo co s těma kytkama je?? Uz sem zkusil vše, přesadit, zalít Plagron enzymes a pořad se nechtějí zbrchat. Listy pořád odumírají :-(

Jsou v 5ti litrových květnících, 20 den v květu pod 400w sodíkem a hnojim střídavě plagron enzymes + bloom.

http://imgur.com/ad6k4os

http://imgur.com/R2iJ2a4

Old Post 24-08-2014 v 19:14 PM
Vortex je offline   Profil uživatele Vortex   Find more posts by Vortex   Foto galerie člena Vortex   Click here to Send Vortex a Private Message   Add Vortex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 396



Ahoj, chtěl bych Vás požádat o pomoc. Jedu indoor a měl jsem smutnice, dal jsem trocha písku na hlínu a vypadá, že to pomohlo. Na listech nyní pozoruji černé tečky a nevím, co to může být. Jesli ještě zbytky trusu od smutnic? Nicméně mi od spodu kytky žloutnou listy, tak nevím, zda to má co dočinění s tečkama. Jsem zrovna ve fázi růstu teplota kolem 26-29 stupňů. Vlhkost 35-45.

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 24-08-2014 v 19:48 PM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podivin venda
Nový Člen

Karma uživatele podivin venda - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 397


ahoj, mel bych dotaz ohledne nezname veci ktera napadla nejdrive listy a pote i palice (jedu sklenik bez hnojek)

Old Post 24-08-2014 v 21:11 PM
podivin venda je offline   Profil uživatele podivin venda   Find more posts by podivin venda   Foto galerie člena podivin venda   Click here to Send podivin venda a Private Message   Add podivin venda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 398

Nepraví padlí, běh na dlouhou trať a ty už to máš fakt docela hodně zaneřáděný, nechci ti kazit radost a iluze ale z ourady moc nebude :-(

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-08-2014 v 06:34 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 399

Čau borci, tak mě taky postihlo padlí, na palice se zatím nedostalo, jen skvrny na listech, ale docela dost, má smysl s tím bojovat, nebo to mám raděj předčasně sklidit? Indoor ve 40. dnu na květu :-(

Old Post 25-08-2014 v 09:38 AM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ujfaluzi
Nový Člen

Karma uživatele Ujfaluzi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 400


Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Mám venku Special Queen od RQS. Asi před týdnem se mi začali kroutit všechny vrcholky na jedné kytce. Pomalu se to začíná rozjíždět i u dalších...Nevíte čím by to mohlo být?? Jsou pouze v zahradnickém substrátu namíchaném s hnojem. Díky Ujfaluzi.

Old Post 26-08-2014 v 12:18 PM
Ujfaluzi je offline   Profil uživatele Ujfaluzi   Find more posts by Ujfaluzi   Foto galerie člena Ujfaluzi   Click here to Send Ujfaluzi a Private Message   Add Ujfaluzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1992490 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív