Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
Cecylcompany
Stálý Člen

Karma uživatele Cecylcompany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 321

hmmmmm vy máte všichni krásné nicky, ale jak sem se zde přihlašoval, tak si říkám: to bude nějaká kravina, nebudu tu chodit ani nebudu potřebovat pořádný nick a tak sem napsal to první co mě napadlo........
No už sem psal CARLOSOVI 2 PM jestli by se to nedalo změnit a pořád neodepsal, tak nevym.

Old Post 24-11-2005 v 14:25 PM
Cecylcompany je offline   Profil uživatele Cecylcompany   Find more posts by Cecylcompany   Foto galerie člena Cecylcompany   Click here to Send Cecylcompany a Private Message   Add Cecylcompany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bardel
Nový Člen

Karma uživatele bardel - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 322

sedel som v skole a kukal na stranku www.bordel.sk a tak som len zamenil jedno pismenko pri registrovani sa a bolo to. :-)

Old Post 24-11-2005 v 16:26 PM
bardel je offline   Profil uživatele bardel   Find more posts by bardel   Foto galerie člena bardel   Click here to Send bardel a Private Message   Add bardel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 323

no ja som sa pozrel do zrkadla

Old Post 24-11-2005 v 22:49 PM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnysss
Stálý Člen

Karma uživatele Johnysss - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 324

Uz asi pet let me vsichni rikaj Johny, a jelikou byl nik uz obsazenej , tak sem akorat pridal tri s

Old Post 02-12-2005 v 09:26 AM
Johnysss je offline   Profil uživatele Johnysss   Find more posts by Johnysss   Foto galerie člena Johnysss   Click here to Send Johnysss a Private Message   Add Johnysss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 325

Rekl jsem si ze to MUSÍ bejt konfrotační aby bylo viďet že jsem PROTI a pak jen lehce zakončit a je tu náš Protiva

Old Post 15-12-2005 v 11:01 AM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 326

...masterkush me velice dostal...a zapusobil na me tak, ze jsem si jej s velikou uctou dovolil dat do nicku...

Old Post 15-12-2005 v 15:50 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 327

já se furt ptám proč?, ostatní mi říkají co? a tak si myslim, že se jmenuji co?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 15-12-2005 v 20:34 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 328

Já sem jednou ve starým SCORE četl recenzi na nějakou hru na Playstation, která se jmenovala Parapa the Rappa nebo tak nějak Hra spočívala v tom, že tam nějaký zvířátka rapovala - vy jste pomocí joypadu ovládali slova, který ty zvířátka potom odříkávala. Rapoval tam snad jelen, nějaká liška atp.
Nějak mi to utkvělo v paměti, já si to trochu zkrátil a podle toho pojmenoval svůj nick

Old Post 15-12-2005 v 22:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 329

mnoo, můj původní nick je #PhoeniX, ale gmail mi ho nechtěl vzít tak jsem si musel vymyslet tenhle (v překladu je to něco jako "doutnající pták", což fénix někdy opravdu bývá)
no a grower byl na přítomnost # v nicku taky háklivý tak jsem se tak pojmenoval i tady

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 15-12-2005 v 22:08 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Von Kris
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Von Kris - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 330

rvali na me krida.. pak johnny ..... na to sem si zvyk a ked sem sel na Gr tak sem k tomu pricpal VON ako naky nemecky barOn :ú a Kris jako kridak he
jednu dobu sem to mel s dvema s abby top byylo ete delsi...
jinak to pouzivam kde to de... grower, skola, urady, doma, venku, vevakku

:]===╝

Old Post 16-12-2005 v 01:37 AM
Johnny Von Kris je offline   Profil uživatele Johnny Von Kris   Find more posts by Johnny Von Kris   Foto galerie člena Johnny Von Kris   Click here to Send Johnny Von Kris a Private Message   Add Johnny Von Kris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 331

Můj teda vzniknul podle příjmení, začal mi tak říkat kámoš, když byl pořad Pan Dubinek žhavá novinka

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 16-12-2005 v 12:49 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 332

ja se bojim

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 16-12-2005 v 21:07 PM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ineken
Stálý Člen

Karma uživatele ineken - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 333

est.1873

Old Post 16-12-2005 v 21:50 PM
ineken je offline   Profil uživatele ineken   Find more posts by ineken   Foto galerie člena ineken   Click here to Send ineken a Private Message   Add ineken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dredik
Stálý Člen

Karma uživatele dredik - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 334

To by me taky zajimalo, proč mi kamoši řikaj "drede", "drediku "nebo "ty jeden zavšivenej rozpletenej hnusnej drede", kdyz je nastvu (coz moc nedelam). Ze by to bylo kvuli mym rasta copankum?

komu se nelení, tomu se zelení

Old Post 19-12-2005 v 15:55 PM
dredik je offline   Profil uživatele dredik   Find more posts by dredik   Foto galerie člena dredik   Click here to Send dredik a Private Message   Add dredik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 335

Muj vznikl tak ze sem byl zhulenej na panovi prstenu a furt sem se na celej sal rehnil hehe glum a pak uz sem to furt jenom vopakoval az se to zkratilo na hehelum.

Old Post 20-12-2005 v 15:44 PM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 336

Na mě nezbylo nic jiného, než zastavit čas .......

Old Post 20-12-2005 v 16:58 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7658710 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív