Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Realistuv pokus o mini SoG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
imyou
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Deda: Co sem slyšel tak by měla bejt účinnost čištění vzduchu lepčí, když taháš z pěstírny před světlama, za světlama je vzduch horkej a řekl bych, že i uhlí bude rychleji ztrácet na své čístící schopnosti (častější výměna náplně) ..

Old Post 07-03-2004 v 13:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 18

Aha, no to s tím narušením utajení mě pak taky napadlo. Já mám taky skříň docela dobře utajenou, když vypnu hlavní ventilátor na odtah, tak dokonce není ani trochu slyšet. Když jsem takhle jednou přemýšlel o dokonalém utajení, napadlo mě nechat si udělat fotorealistický plakát (samozřejmě v matném provedení), na němž by byl normální vnitřek šatníku s oblečením a ten nalepit na jakési vnitřní víko hned za dvířka. Myslím, že při dobrém provedení by to na krátké otevření bylo v pohodě, ale jednak bych si za cenu takového plakátu mohl koupit třeba EC metr a druhak to hlavně zatím nemám zapotřebí, protože do mého pokoje zatím nikdo potenciálně nebezpečný nechodí, natož aby mi šacoval skříň... No je to prostě jedna z těch zkouřeneckých teorií, z kterých je člověk dlouho nadšený, jak to báječně vymyslel a pak mu najednou dojde, že to vlastně ani nepotřebuje nebo celý nápad padá na nějaké trivialitě, kterou si do té chvíle neuvědomil , známe to asi všichni, ne?

imyou: počkej, nějak ti nerozumím. Zaprvé tohle má být odtah z pěstírny a nikoli odtah od lampy, ne? A za druhé takhle je ten filtr stejně v oblasti největšího tepla, takže mi to, co jsi napsal, stejně nějak nedává smysl. Je chyba v komunikaci na straně vysílače nebo přijímače?

P.S. hehe, no tak Realist mě v té odpovědi pro tebe trochu předběhl...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 07-03-2004 v 14:14 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imyou
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Ja myslel že to bude mít rea propojený s lampou ..
Tak tojo tos to vyřešil šalamounsky rea ..

Old Post 07-03-2004 v 14:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 20

rea: kua, ten nápad s filtrem ve skříni je vážně dobrej, asi si nebudu dělat tu skříňku, ale udělám si filtr jak máš ty a dám ho dovnitř

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 08-03-2004 v 14:00 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caballo
Nový Člen

Karma uživatele caballo - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 21

moooc pekny, chci se te zeptat jakym zpusobem zachazis s kyti po vykliceni. cca den dva po objeveni klicku. Zkousel sem to do keramtáku na hydro ale kyti tak po dvou dnech letej do vejsky a pak uvadaj a dostat to do stadia ak to más na prvni foto se mi nak nedari.dik za radu JE krasne!!!!!!!!!

Old Post 12-03-2004 v 12:10 PM
caballo je offline   Profil uživatele caballo   Find more posts by caballo   Foto galerie člena caballo   Click here to Send caballo a Private Message   Add caballo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imyou
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22


Zdárek, rea. když by se ti neosvědčila ta punčocha .. je dobrý koupit podšívku ze šifonu je snad ještě jemnější než sou oka u punčochy a hlavně se neroztahujou .. vynikající i jako filtr na čerpadlo a na skafování listů ..
běžnej metr kdekoli v textilu stojí cca 120,- ..


To oranžový je filtr vod marlbora ..

Naposledy upravil 14-03-2004 v 12:46 PM

Old Post 14-03-2004 v 12:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-03-2011 - První pokus o indoor - 76 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5442510 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív